Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθεια

Adriano

Well-Known Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

MANKAR είπε:
το κανουν για λογους κα8αρα στρατηγηκης , και καλα εμεις ειμαστε ειληκρινεις και δεν κορο'ι'δευουμαι , και καλα για να προσεγγισουν νεους πελατες !!!!!θελουν να διξουν οτι ειναι αξιοπιστοι οι //edit!!!!!!!!!!!!!!!εγω εχω μια αλλη απορια:απο που βγαζουν πορους οι τρεις μεγαλες ετερειες στην ελλαδα και δεν εχουν κλησει ακομα???οικονομικα προβληματα δεν εχουν????????

Είναι πολυεθνική ρε με μεγάλο franchise για αυτό.Kαι είμαι απόλυτα σίγουρος ότι υπάρχουν πολλά πρόβατα στην Ελλάδα για //edit που δεν ενημερώνονται.Εδώ πέρα να πούμε ψηφίζουμε ΝΔ και ΠΑΣΟΚ που το ξέρουμε ότι μας κοροιδεύουν.Σε μια μεταμόσχευση θα κολλήσουμε;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

MANKAR

Active Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

Adriano είπε:
Είναι πολυεθνική ρε με μεγάλο franchise για αυτό.Kαι είμαι απόλυτα σίγουρος ότι υπάρχουν πολλά πρόβατα στην Ελλάδα για //edit που δεν ενημερώνονται.Εδώ πέρα να πούμε ψηφίζουμε ΝΔ και ΠΑΣΟΚ που το ξέρουμε ότι μας κοροιδεύουν.Σε μια μεταμόσχευση θα κολλήσουμε;


:D :D :D εχεις δικιο σε αυτο, εδω πολλα ατομα εδω μεσα παρολο που ενημερωνονται μεσα στο forum παρολα αυτα συνεχιζουν και πανε σε αυτες τις κλινικες!!!!!και χρισημοποιουνε διαφορες λεξεις ωστε να σε ξεγελασουν οπως βλαστοκυτταρα και dna activator και direct και αλλα πολλα.....και τα ψαρακια τσιμπανε!!!!!!!γιατι τα franchise δεν κληνουν??δε βλεπεις τοσα μεγαλα supermarket που κληνουν????
 

n094

Active Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

MANKAR είπε:
:D :D :D εχεις δικιο σε αυτο, εδω πολλα ατομα εδω μεσα παρολο που ενημερωνονται μεσα στο forum παρολα αυτα συνεχιζουν και πανε σε αυτες τις κλινικες!!!!!και χρισημοποιουνε διαφορες λεξεις ωστε να σε ξεγελασουν οπως βλαστοκυτταρα και dna activator και direct και αλλα πολλα.....και τα ψαρακια τσιμπανε!!!!!!!γιατι τα franchise δεν κληνουν??δε βλεπεις τοσα μεγαλα supermarket που κληνουν????

καλή η απορία σου Mankar, και εγώ έχω αναρωτηθεί με τόσα που ακούω γιατί δεν κλείνουν και πιστέψτε με, επειδή διαβάζω και γράφω και σε ξένα φόρουμ, υπάρχουν και εκεί κάποιοι που γράφουν αρνητικά για την DHI (την πολυεθνική όπως αναφέρει και ο Adriano). Ως «πρόβατο» λοιπόν που εμπιστεύθηκε την συγκεκριμένη κλινική, η απάντηση μου είναι: δεν κλείνουν όχι γιατί εμείς ψηφίζουμε ΠΑΣΟΚ και ΝΔ, αλλά γιατί κάνουν καλή δουλειά. Αν η δουλειά τους ήταν αυτή που ακούγετε από διάφορους ότι είναι, θα είχαν κλείσει προ πολλού… σκεφτείτε το λίγο. Όσο για την απάντηση που έδωσαν στον dim74 εν μέρει ήταν ορθή. Με FUE δεν μπορείς, εύκολα, να βγάλεις 3000 μοσχεύματα σε μια συνεδρία, γιατί είναι πραγματικά χρονοβόρο αλλά και λάθος για τη δότρια αν θέλετε. Εμένα το ανώτερο που μου βγάλανε ήταν κοντά στα 2000 σε δύο μέρες, ενώ σε παρόμοια ερώτηση στο γιατρό, μου είπε ότι βγάζουν μέχρι και 2.500 grafts σε δύο μέρες σε παρθένα δότρια (ε φαντάζομαι βέβαια ότι μπορούν να πάνε και στα 3Κ σε δύο μέρες…)
 

MANKAR

Active Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

n094 είπε:
καλή η απορία σου Mankar, και εγώ έχω αναρωτηθεί με τόσα που ακούω γιατί δεν κλείνουν και πιστέψτε με, επειδή διαβάζω και γράφω και σε ξένα φόρουμ, υπάρχουν και εκεί κάποιοι που γράφουν αρνητικά για την D** (την πολυεθνική όπως αναφέρει και ο Adriano). Ως «πρόβατο» λοιπόν που εμπιστεύθηκε την συγκεκριμένη κλινική, η απάντηση μου είναι: δεν κλείνουν όχι γιατί εμείς ψηφίζουμε ΠΑΣΟΚ και ΝΔ, αλλά γιατί κάνουν καλή δουλειά. Αν η δουλειά τους ήταν αυτή που ακούγετε από διάφορους ότι είναι, θα είχαν κλείσει προ πολλού… σκεφτείτε το λίγο. Όσο για την απάντηση που έδωσαν στον dim74 εν μέρει ήταν ορθή. Με FUE δεν μπορείς, εύκολα, να βγάλεις 3000 μοσχεύματα σε μια συνεδρία, γιατί είναι πραγματικά χρονοβόρο αλλά και λάθος για τη δότρια αν θέλετε. Εμένα το ανώτερο που μου βγάλανε ήταν κοντά στα 2000 σε δύο μέρες, ενώ σε παρόμοια ερώτηση στο γιατρό, μου είπε ότι βγάζουν μέχρι και 2.500 grafts σε δύο μέρες σε παρθένα δότρια (ε φαντάζομαι βέβαια ότι μπορούν να πάνε και στα 3Κ σε δύο μέρες…)


και εγω φιλε την πατησα σαν ''προβατο'' στην αλλη ετερεια την β*****κ*** , αλλα τοτε δεν ηξερα και δεν ειχα μπει σε αυτο το forum , για τα λεφτα που σου παιρνουν οχι δεν κανουν σωστη δουλεια!!!!Εμενα μου καταστρεψανε το κεφαλι ενα χρονο εκανα να επανελ8ω σε φυσιολογικα επιπεδα!!!!οσο για την D** , μαλλον εχουν μεγαλα οικονομικα προβληματα διοτι ακομα και μετα απο 3 χρονια που τους εστησα και δεν πηγα με περνουν συνεχεια τηλ ειτε για να με ρωτισουν αν 8ελω η' για ενημερωση!!!!!!!!!
 

meandros

Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

εδω ρε συ περνεις τηλεφωνο για πρωτη φορα και χωρις
να σε εχουν δει καν σου λενε οτι εχουν ενα κενο για την
αλλη εβδομαδα απο ακυρωση αλλου και καλα χειρουργειου
 

MANKAR

Active Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

meandros είπε:
εδω ρε συ περνεις τηλεφωνο για πρωτη φορα και χωρις
να σε εχουν δει καν σου λενε οτι εχουν ενα κενο για την
αλλη εβδομαδα απο ακυρωση αλλου και καλα χειρουργειου

και αν δε σε πεισουν μετα 8α σου πουνε οτι εχουν βγαλει μια προσφορα 50% φθηνοτερα και κατι τετοια!!!!!! :down :down :down :down
 

Adriano

Well-Known Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

n094 είπε:
καλή η απορία σου Mankar, και εγώ έχω αναρωτηθεί με τόσα που ακούω γιατί δεν κλείνουν και πιστέψτε με, επειδή διαβάζω και γράφω και σε ξένα φόρουμ, υπάρχουν και εκεί κάποιοι που γράφουν αρνητικά για την D** (την πολυεθνική όπως αναφέρει και ο Adriano). Ως «πρόβατο» λοιπόν που εμπιστεύθηκε την συγκεκριμένη κλινική, η απάντηση μου είναι: δεν κλείνουν όχι γιατί εμείς ψηφίζουμε ΠΑΣΟΚ και ΝΔ, αλλά γιατί κάνουν καλή δουλειά. Αν η δουλειά τους ήταν αυτή που ακούγετε από διάφορους ότι είναι, θα είχαν κλείσει προ πολλού… σκεφτείτε το λίγο. Όσο για την απάντηση που έδωσαν στον dim74 εν μέρει ήταν ορθή. Με FUE δεν μπορείς, εύκολα, να βγάλεις 3000 μοσχεύματα σε μια συνεδρία, γιατί είναι πραγματικά χρονοβόρο αλλά και λάθος για τη δότρια αν θέλετε. Εμένα το ανώτερο που μου βγάλανε ήταν κοντά στα 2000 σε δύο μέρες, ενώ σε παρόμοια ερώτηση στο γιατρό, μου είπε ότι βγάζουν μέχρι και 2.500 grafts σε δύο μέρες σε παρθένα δότρια (ε φαντάζομαι βέβαια ότι μπορούν να πάνε και στα 3Κ σε δύο μέρες…)

Λοιπόν είμαι ήρεμος καιρό τώρα με την περίπτωσή σου και πραγματικά έκανα μεγάλη προσπάθεια για αυτό.Θα σε πιέσω λίγο τώρα όμως.
Ποια έιναι η καλή δουλειά αγαπητέ μου φίλε;Η δική σου; Αν κρίνεις την συνολική δουλειά της κλινικής μόνο από το δικό σου αποτέλεσμα οκ τότε αιθεροβατείς και έχεις παρωπίδες.Και στο λέω ρε φίλε με όλη μου την καλή διάθεση.Δείξε μας ΕΝΑ,ΕΝΑ αποτέλεσμα πέραν του δικού σου που να είναι πάνω του μετρίου.Και μπροστά σε όλους θα σε αποθεώσω και θα σου ζητήσω συγγνώμη και τα πάντα.Γιατί εμένα τα αποτελέσματα του site τους δεν μου αρέσουν και δεν έχουν και σωστές φωτογραφίες.Τώρα περι grafts και όλων των άλλων έχουν γίνει συζητήσεις ξανά και δεν υπάρχει νόημα να σχολιάσω κάτι.Θέλω πραγματικά να σε πιστέψω ειλικρινά.Επίσης καλό θα ηταν να μην χρησιμοποιείς λεγόμενα μου για να σχολιάσεις κάτι είναι λίγο ξέρεις... ειρωνικό και ασεβές.Όσο για την παρομοίωσή σου με το Πασοκ και την ΝΔ σε σχέση με την δουλειά της κλινικής ήταν λίγο άστοχη γιατί εγώ την χρησιμοποίησα έχοντας άλλο στόχο.Για να δείξω ότι οι Ελληνες είμαστε λίγο χύμα στο κύμα απέναντι σε σημαντικές αποφάσεις.(Είμαι και συγγραφέας βιβλίου για την πολιτική και όπως καταλαβαίνεις έχω το μικρόβιο).

ΤΟ ΤΟΝΙΖΩ ΟΤΙ ΣΟΥ ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΑΠΟΛΥΤΑ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ

Adriano
 

meandros

Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

ειπωθηκε πιο πανω οτι τα περιστατικα κεφαλιου κουκλας και τεραστιας ουλης
γινονταν πριν δεκα χρονια
εγω δεν θυμαμαι ομως τοτε να λεγανε στα θυματα ελα κανε σε εμας την επεμβαση
αλλα επειδη δεν υπαρχουν ακομα τα καταλληλα εργαλεια θα βγεις με μαλλι
κουκλας και με ουλη τεραστια
 

n094

Active Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

Adriano είπε:
Λοιπόν είμαι ήρεμος καιρό τώρα με την περίπτωσή σου και πραγματικά έκανα μεγάλη προσπάθεια για αυτό.Θα σε πιέσω λίγο τώρα όμως.
Ποια έιναι η καλή δουλειά αγαπητέ μου φίλε;Η δική σου; Αν κρίνεις την συνολική δουλειά της κλινικής μόνο από το δικό σου αποτέλεσμα οκ τότε αιθεροβατείς και έχεις παρωπίδες.Και στο λέω ρε φίλε με όλη μου την καλή διάθεση.Δείξε μας ΕΝΑ,ΕΝΑ αποτέλεσμα πέραν του δικού σου που να είναι πάνω του μετρίου.Και μπροστά σε όλους θα σε αποθεώσω και θα σου ζητήσω συγγνώμη και τα πάντα.Γιατί εμένα τα αποτελέσματα του site τους δεν μου αρέσουν και δεν έχουν και σωστές φωτογραφίες.Τώρα περι grafts και όλων των άλλων έχουν γίνει συζητήσεις ξανά και δεν υπάρχει νόημα να σχολιάσω κάτι.Θέλω πραγματικά να σε πιστέψω ειλικρινά.Επίσης καλό θα ηταν να μην χρησιμοποιείς λεγόμενα μου για να σχολιάσεις κάτι είναι λίγο ξέρεις... ειρωνικό και ασεβές.Όσο για την παρομοίωσή σου με το Πασοκ και την ΝΔ σε σχέση με την δουλειά της κλινικής ήταν λίγο άστοχη γιατί εγώ την χρησιμοποίησα έχοντας άλλο στόχο.Για να δείξω ότι οι Ελληνες είμαστε λίγο χύμα στο κύμα απέναντι σε σημαντικές αποφάσεις.(Είμαι και συγγραφέας βιβλίου για την πολιτική και όπως καταλαβαίνεις έχω το μικρόβιο).

ΤΟ ΤΟΝΙΖΩ ΟΤΙ ΣΟΥ ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΑΠΟΛΥΤΑ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ

Adriano
Adrano, έχουμε «ξανα-κουβεντιάσει» και σέβομαι πολύ και αυτά που γράφεις και τον τρόπο με τον οποίον τα γράφεις… Δεν έχω σαφείς απαντήσεις να σου δώσω στο ερώτημά σου παρά μόνο ότι έχω δει αρκετά περιστατικά από την κλινική όλα αυτά τα χρόνια που είτε κάνω μεταμοσχεύσεις, είτε πάω για επανελέγχους και εξετάσεις και τα περισσότερα είναι από καλά έως πολύ καλά, όπως επίσης έχω δει και από κοντά αποτελέσματα από εξωτερικό (Sapiro, Umar κ.α. ήμουν στην Αγγλία 5 χρόνια για σπουδές και αρκετοί πήγαιναν Αμερική για επεμβάσεις) και επίσης τα βρήκα πολύ καλά… Τι άλλο να πω….. θα έλεγα αυτό, που έχω ξαναπεί… άσε με εμένα και το αποτέλεσμά μου, ξέχνα όλα όσα έχεις δει από φωτογραφίες και προσπάθησε να δεις ζωντανά κάποια αποτελέσματα… αυτό μόνο. όσο για το Πασοκ και τη ΝΔ έχεις απόλυτο δίκιο και συγνώμη…. απλά πιστεύω ότι δεν κολλούσε ούτε στη δική σου, ούτε στη δική μου ανάρτηση.
 

LOK

Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

meandros είπε:
ειπωθηκε πιο πανω οτι τα περιστατικα κεφαλιου κουκλας και τεραστιας ουλης
γινονταν πριν δεκα χρονια
εγω δεν θυμαμαι ομως τοτε να λεγανε στα θυματα ελα κανε σε εμας την επεμβαση
αλλα επειδη δεν υπαρχουν ακομα τα καταλληλα εργαλεια θα βγεις με μαλλι
κουκλας και με ουλη τεραστια

+1 :mad3
 

meandros

Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

το //edit// το μονο που εβλεπε και απο εκει πιανοταν κωτσος
ηταν οι φωτογραφιες καποιων απο πριν και απο μετα
το πριν ηταν ΠΑΝΤΑ κατασταση πιερ λουιτζι κολινα
και το μετα ηταν ΠΑΝΤΑ ντανκαν μακλαουντ
και ΠΟΤΕ φωτο απο την διαδικασια
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kit

New Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

τελικα εγο θα παρο απαντηση απο καποιον,ειχε καποιοσ εμπειρια απο γεωργιου η μπισανγκα,η να κοιταξω για τουρκια εχω ακουσει καλα λογια και για εκει.οσο για την ελλαδα ειχα κανει //edit// Η.ερημητζιδεσ αρπαχτεσ κανουν,ο πρωτοσ κατι πηγε να κανει το παλεψε ο αλλοσ απατ.....ασ κανονικοσ

Aνέβασε φωτογραφίες αν θες να μιλήσεις συγκεκριμένα που έκανες μεταμόσχευση. Fenimore.
 

Lord Raflas

New Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

Φενιμορ

βλεπω εχεις κανει εντιτ την λεξη (θυμα) στο ποστ του μεανδρου καθως και τη λεξη (σφαγη) σε ποστ του Αντριανο

το κανεις επειδη υπαρχει περιπτωση να βαλει η κλινικη τους νομικους αετους της να πουλησουν νταηληκια για δυσφημηση? ???

πω ρε παιδια,τι να πω τωρα...την καραφλα μας και τα ματια μας...
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

Don Corleone είπε:
Φενιμορ

βλεπω εχεις κανει εντιτ την λεξη (θυμα) στο ποστ του μεανδρου καθως και τη λεξη (σφαγη) σε ποστ του Αντριανο

το κανεις επειδη υπαρχει περιπτωση να βαλει η κλινικη τους νομικους αετους της να πουλησουν νταηληκια για δυσφημηση? ???

πω ρε παιδια,τι να πω τωρα...την καραφλα μας και τα ματια μας...

Δεν τα έκανα εγώ τα συγκεκριμένα, κάνω edit μόνο με μπλε χρώμα.
 

Άκης

Administrator
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

Don Corleone είπε:
Φενιμορ

βλεπω εχεις κανει εντιτ την λεξη (θυμα) στο ποστ του μεανδρου καθως και τη λεξη (σφαγη) σε ποστ του Αντριανο

το κανεις επειδη υπαρχει περιπτωση να βαλει η κλινικη τους νομικους αετους της να πουλησουν νταηληκια για δυσφημηση? ???

πω ρε παιδια,τι να πω τωρα...την καραφλα μας και τα ματια μας...
Εγώ τα έκανα edit, γιατί τελευταία λαμβάνω ουκ ολίγες απειλές για μηνύσεις, δικαστήρια και τα λιμπάν.
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

marmaromenos είπε:
Πλάκα κάνω.Τι δεν κατάλαβες?
Όπως ο καθένας λέει την γνώμη του έτσι και ο καθένας χρησιμοποιεί το χρώμα του

ααα οκ :) , βάζω μπλε χρώμα επειδεί μπλε είναι και η μπάρα κάτω από το username ;)
 

Skywalker

New Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

Σορρυ που παρεμβαινω αλλα φιλε ν094 το αποτελεσμα σου ειναι κατω του μετριου και απορω γιατι μερικοι εδω μεσα το βρισκουν ακομα και απλα καλο.Η γνωμη μου ειναι οτι το αποτελεσμα σου ειναι ουτε το 1/2 απο αυτο που θα εκανεσ με 3000 τριχοθυλακια στο εξωτερικο και οτι οι φωτογραφιεσ σου ειναι παραπλανητικεσ χωρισ βεβαια να υποννοω οτι το εκανεσ εσκεμμενα :-*.Αλλα αυτη ειναι καθαρα η γνωμη μου που πιστευω εχω δικαιωμα να την εκφρασω σε αυτο το φορουμ.Οσο για την φουε στην αρχη μασ λεσ οτι η μεγαλυτερη που εχεισ κανει σε 2 μερεσ ειναι 1250 τριχοθυλακια και μετα μασ λεσ οτι σε εσενα βαλανε κοντα στα 2000 σε δυο μερες και μπορουν και πολλα περισσοτερα.Απο την αλλη στο παιδι που πηγε προσφατα λενε οτι δεν γινεται με τιποτα τοσα πολλα .Εμενα τα 1250 και τα 2000 δεν μου φαινονται ιδια.Τωρα για στριπ μην συζητησουμε το αν μπορουν η όχι να βγαλουν και 3 κ 4 κ 5 κ 6 κ 7 χιλιαδες μονο εκτοσ ελλαδοσ απο οτι φαινεται.Ασε που δεν είναι και αυτό το θεμα.Τελωσπαντων να εισαι καλα γιατι οι καιροι ειναι δυσκολοι και εμεισ ολοι εδώ μαλλια σκεφτομαστε. :grandpa: :eek:fft:
n094 είπε:
καλή η απορία σου Mankar, και εγώ έχω αναρωτηθεί με τόσα που ακούω γιατί δεν κλείνουν και πιστέψτε με, επειδή διαβάζω και γράφω και σε ξένα φόρουμ, υπάρχουν και εκεί κάποιοι που γράφουν αρνητικά για την D** (την πολυεθνική όπως αναφέρει και ο Adriano). Ως «πρόβατο» λοιπόν που εμπιστεύθηκε την συγκεκριμένη κλινική, η απάντηση μου είναι: δεν κλείνουν όχι γιατί εμείς ψηφίζουμε ΠΑΣΟΚ και ΝΔ, αλλά γιατί κάνουν καλή δουλειά. Αν η δουλειά τους ήταν αυτή που ακούγετε από διάφορους ότι είναι, θα είχαν κλείσει προ πολλού… σκεφτείτε το λίγο. Όσο για την απάντηση που έδωσαν στον dim74 εν μέρει ήταν ορθή. Με FUE δεν μπορείς, εύκολα, να βγάλεις 3000 μοσχεύματα σε μια συνεδρία, γιατί είναι πραγματικά χρονοβόρο αλλά και λάθος για τη δότρια αν θέλετε. Εμένα το ανώτερο που μου βγάλανε ήταν κοντά στα 2000 σε δύο μέρες, ενώ σε παρόμοια ερώτηση στο γιατρό, μου είπε ότι βγάζουν μέχρι και 2.500 grafts σε δύο μέρες σε παρθένα δότρια (ε φαντάζομαι βέβαια ότι μπορούν να πάνε και στα 3Κ σε δύο μέρες…)
 
Μπλουζα