Η Νο1 Βαση οποιασδηποτε θεραπειας που ξεχασαμε!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

sito

Active Member
Η αρχη του προηγουμενου μου ποστ δεν βγαζει νοημα, με συγχωρειτε....

θελω να πω οτι λεει αοριστολογιες χωρις να παραθετει ερευνες.

Μπαν για να μην λακισουν... και για τον τροπο που γενικα φερεται (απολυτος χωρις παραθεση ερευνων ή αλλων αποδεικτικών στοιχείων)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vag25

Well-Known Member
sito είπε:
Δεν ζηταω μπαν για διαφορετικη αποψη, αλλά ζηταω μπαν επειδη λεει καποια πραγματα μετα αυτοαναιρειτε στις απαντησεις του, δεν μπορει να απαντησει σε ερωτησεις σχετικα με την αποψη του και το σημαντικοτερο, δεν συνοδευει τις "προτάσεις" του με ερευνες. Γιατι δεν εκφερει απλα την αποψη του ο πανολυδιος αλλα ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ. Και ΚΥΡΙΩΣ ζηταω μπαν γιατι θα λακισουν μελη που εχουν το μερακι, την εμπειρια και τις γνωσεις να ενημερωνουν τον κοσμο σφαιρικα και ειλικρινα και παντα συνοδευοντας ερευνες.

Γιατι δεν μπορει να γινει το εξης απλο?
Αδιαφορια.

Οπως και εγω για παραδειγμα σπανια μπαινω στο thread με τις μεταμοσχευσεις.

Αν θεωρω λεμε τωρα βλακεια να φυτευουν καποιοι μαλλι,θα πρεπει να λακισω και να μην ξαναγραψω στο φορουμ.
Αυτο δεν το καταλαβαινω.

Οι ανθρωποι που θα λακισουν απο καποιον Πανολυδιο,ειναι δικο τους προβλημα.Πραγματικα ομως.

Το φορουμ τους χρειαζεται ολους.Φινα υπερασπιστες,υπερασπιστες φυσικων μεθοδων.ΟΛΟΥΣ.

Κατα τα αλλα δεν διαφωνω με την αποψη σου για το πως εκφραζεται και οτι δεν απανταει.Του το εχω πει και εγω.


3746741 είπε:
vag εχεις κανει μεταμοσχευση με strip?

Οχι.

Προς το παρον βλεπω σταθεροτητα με σκετο ρολλερ.Ευχαριστω τον Πανο για αυτο.
Στο μελλον δεν ξερω τι θα γινει.
 

3746741

Member
1)Αν ειχες κανει κ σου λεγε να βαλεις καστορελαιο στην ουλη για να βγαλεις μαλλι θα ζηταγες κ εσυ ban γιατι θα σε προσεβαλε με αυτο πολυ περισσοτερο απο το ηλιθιος,μαλακας κλπ....

2)Κατι σου εχω γραψει πιο πανω που μπορει να μην εχεις διαβασει!!Για διαβασε τα σε παρακαλω!4-5 μηνυματα πιο πισω!
 

panoslydios

New Member
3746741 είπε:
1)Αν ειχες κανει κ σου λεγε να βαλεις καστορελαιο στην ουλη για να βγαλεις μαλλι θα ζηταγες κ εσυ ban γιατι θα σε προσεβαλε με αυτο πολυ περισσοτερο απο το ηλιθιος,μαλακας κλπ....

2)Κατι σου εχω γραψει πιο πανω που μπορει να μην εχεις διαβασει!!Για διαβασε τα σε παρακαλω!4-5 μηνυματα πιο πισω!

Φιλε θα σου εξηγησω ακριβως τι συμβαινει με σενα.

Πιστευεις οτι κατι ειναι τοσο ακατορθωτο ωστε να χρειαζονται θεραπειες
απο το υπερπεραν για να το καταφερεις.

Μολις ξεπερασεις αυτο το νοητικο εμποδιο ,ισως να γινεις πιο διαλλακτικος ως προς τις φυσικες-''ποταπες'' μεθοδους.
 

vag25

Well-Known Member
3746741 είπε:
1)Αν ειχες κανει κ σου λεγε να βαλεις καστορελαιο στην ουλη για να βγαλεις μαλλι θα ζηταγες κ εσυ ban γιατι θα σε προσεβαλε με αυτο πολυ περισσοτερο απο το ηλιθιος,μαλακας κλπ....

2)Κατι σου εχω γραψει πιο πανω που μπορει να μην εχεις διαβασει!!Για διαβασε τα σε παρακαλω!4-5 μηνυματα πιο πισω!

1.Το πρωτο πραγμα που θα εκανα,θα ηταν να τον ρωτησω γιατι το υποστηριζει αυτο και το δευτερο να ψαχτω σε φορουμ του εξωτερικου για να καταλαβω τι παιζει με αυτο.
Οταν τελειωνα την ερευνα μου θα ειχα μια ολοκληρωμενη αποψη.
Εσυ εχεις γραψει οτι δεν ξερεις καλα αγγλικα.Οποτε δεν εχεις μπει καν στην διαδικασια να ψαξεις για αυτο.
Απλα σε προσβαλει γιατι...ετσι.
Δεν λεω οτι θα κανει δουλεια προς θεου,μπορει να σου κανει και καραφλα.Εγω ομως ψαχνω,διαβαζω και μετα μιλαω.Για το καστορελαιο δεν εχω αποψη.Και ουτε θα εχω μεχρι να χρειαστει να ψαξω για αυτο.Εσυ ομως εχεις..

2.Εχω απαντησει σε αλλο ποστ για αυτα που εγραψες.Αν εχεις καποια συγκεκριμενη ερωτηση που δεν απαντησα.Ευχαριστως θα το κανω σημερα αυριο.
 

3746741

Member
panoslydios είπε:
3746741 είπε:
1)Αν ειχες κανει κ σου λεγε να βαλεις καστορελαιο στην ουλη για να βγαλεις μαλλι θα ζηταγες κ εσυ ban γιατι θα σε προσεβαλε με αυτο πολυ περισσοτερο απο το ηλιθιος,μαλακας κλπ....

2)Κατι σου εχω γραψει πιο πανω που μπορει να μην εχεις διαβασει!!Για διαβασε τα σε παρακαλω!4-5 μηνυματα πιο πισω!

Φιλε θα σου εξηγησω ακριβως τι συμβαινει με σενα.

Πιστευεις οτι κατι ειναι τοσο ακατορθωτο ωστε να χρειαζονται θεραπειες
απο το υπερπεραν για να το καταφερεις.

Μολις ξεπερασεις αυτο το νοητικο εμποδιο ,ισως να γινεις πιο διαλλακτικος ως προς τις φυσικες-''ποταπες'' μεθοδους.

Moλις το δοκιμασεις κ βγαλεις μαλλια μας στειλεις κ φωτογραφιες τοτε θα εχει λογο υπαρξης η αποψη σου!

Μεχρι τοτε θα σου λεω οτι λες ανακριβειες,ειτε σου αρεσει ειτε οχι!!


vag25 είπε:
3746741 είπε:
1)Αν ειχες κανει κ σου λεγε να βαλεις καστορελαιο στην ουλη για να βγαλεις μαλλι θα ζηταγες κ εσυ ban γιατι θα σε προσεβαλε με αυτο πολυ περισσοτερο απο το ηλιθιος,μαλακας κλπ....

2)Κατι σου εχω γραψει πιο πανω που μπορει να μην εχεις διαβασει!!Για διαβασε τα σε παρακαλω!4-5 μηνυματα πιο πισω!

1.Το πρωτο πραγμα που θα εκανα,θα ηταν να τον ρωτησω γιατι το υποστηριζει αυτο και το δευτερο να ψαχτω σε φορουμ του εξωτερικου για να καταλαβω τι παιζει με αυτο.
Οταν τελειωνα την ερευνα μου θα ειχα μια ολοκληρωμενη αποψη.
Εσυ εχεις γραψει οτι δεν ξερεις καλα αγγλικα.Οποτε δεν εχεις μπει καν στην διαδικασια να ψαξεις για αυτο.
Απλα σε προσβαλει γιατι...ετσι.
Δεν λεω οτι θα κανει δουλεια προς θεου,μπορει να σου κανει και καραφλα.Εγω ομως ψαχνω,διαβαζω και μετα μιλαω.Για το καστορελαιο δεν εχω αποψη.Και ουτε θα εχω μεχρι να χρειαστει να ψαξω για αυτο.Εσυ ομως εχεις..

2.Εχω απαντησει σε αλλο ποστ για αυτα που εγραψες.Αν εχεις καποια συγκεκριμενη ερωτηση που δεν απαντησα.Ευχαριστως θα το κανω σημερα αυριο.

Εχεις απαντησει οτι σε συμφερει!
Αλλα δεν θα επιμεινω αλλο γιατι βαριεμαι.....θα απαντησω ομως στην ιδια γλωσσα που απαντησες στον dimit.....
κοκοκοκοκοκο
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
TylerD είπε:
Και να τα αποτελεσματα του να απορριπτεις τη δυτικη ιατρικη και να προσπαθεις να γιατρεψεις μια ασθενεια με... οξυγονο και βολτες στην εξοχη

"Για την τρυπα του οζοντος και την υπερθερμανση του πλανητη καποιοι λενε οτι ειναι ψεμα" λεει ο λυδιος...

Ο κατα τα αλλα μη-γκουρου προτεινει να μη φοραμε αντιηλιακο, ενω ειναι γνωστο στον καθενα οτι αμα παει και κατσει εστω και για μια μερα απο τις 12 μεχρι τις 3 χωρις αντιηλιακο στην παραλια θα γυρισει στο σπιτι του με εγκαυματα... επισης συμφωνα με τις πηγες του λυδιου το οτι απο το 70 ο καρκινος του δερματος τετραπλασιαστηκε συμφωνα με παγκοσμιες ερευνες ειναι κι αυτο ψεμα.

Ακουστε τον λυδιο και μην ειστε χαιβανια, μην πιστευετε στις φαρμακοβιομηχανιες, κυκλοφορειστε στην παραλια χωρις αντιηλιακο... κι οταν παθετε μελανωμα ελατε στο φορουμ να του κανετε ντα.

Λυδιε εισαι απο τα ατομα που κρατανε την ανθρωποτητα πισω. Κανε μια χαρη σε ολους μας και οργανωσε μια ομαδικη αυτοκτονια με τον γουέζνεμ. Τουλαχιστον μην παρετε αλλο κοσμο στο λαιμο σας με τις βλακειες που λετε...

7SFGSFG


Το θέμα κλειδώνεται, sorry αλλά δεν πάει άλλο.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα