Η Νο1 Βαση οποιασδηποτε θεραπειας που ξεχασαμε!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

3746741

Member
panoslydios είπε:
3746741 είπε:
panoslydios είπε:
3746741 είπε:
Πανο σε ενδιαφερει να κανεις διαλογο?
Σε ενδιαφερει να μην εισαι αγενης κ να απαντας οταν καποιος σου κανει μια ερωτηση?

Σε ενδιαφερει να μην βρισκεσαι στο φορουμ μονο για να γραφεις τα πιστευω σου αλλα για να συζητας κ με τα υπολοιπα μελη?

Αν οι απαντησεις στις παραπανω ερωτησεις ειναι ναι,πριν το τελευταιο σου ποστ σε εχω ηδη ρωτησει καποια πραγματα!
Απαντησε μου λοιπον!

υγ.Αποσταγμενο νερο στην φυση υπαρχει?

Αραξε φιλε.Δεν ειμαι ο γκουρου της υγειας και των συμπαντικων φαινομενων!!!!!

Για την τρυπα του οζοντος και την υπερθερμανση του πλανητη καποιοι λενε οτι ειναι ψεμα με σκοπο να προκαλεσει μαζικο φοβο και οτι αιτια της αυξησης της θερμοκρασιας ειναι η αλλαγη της αποστασης της Γης με τον Ηλιο και οτι η αυξηση του διοξειδιο του ανθρακα ειναι παρενεργεια της αυξησης της θερμοκρασιας.

Τωρα για τον Ηλιο,ο μεσημεριανος ειναι ΤΟΣΟ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΠΗΓΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ που δεν μπορουμε να την απορροφησουμε.

Οσον αφορα την αλλη ερωτηση σου ,ο συγγραφεας του βιβλιου στο αλλο νημα,λεει οτι υπηρχε μια φυλη στη Νοτια Αφρικη οπου οι ανθρωποι πεθαιναν στα 250 διατηρωντας την νεοτητας τους,οχι απο φυσικα αιτια,αλλα σε τελετη που αυτοκτονουσαν για να αφησουν χωρο στους πιο νεους της φυλης. Ζουσαν με καρυδες και αναναδες.

Σαν πληροφορια το λεω.Ενας αλλος συγγραφεας των ιδιων αποψεων ενδεικτικα πεθανε στα 102 τρωγοντας μονο τα παραπανω δηλαδη καρυδες και αναναδες.Το ονομα του hilton hotema.

ο συγγραφεας του βιβλιου κ ο καθε συγγραφεας μπορει να λεει οτι θελει οπως οτι υπηρχαν ανθρωποι 250 ετων που διατηρησαν την νεοτητα τους κ αυτοκτονησαν για να πεθανουν,αλλιως δεν θα πεθαιναν οπως μας λες παραπανω.....

δεν μπορουν ομως αυτα τα γραπτα να αποτελουν επιχειρηματολογια υπερ της οποιαδηποτε διατροφης,φρουτοθεραπειας κ οτι αλλο.....

υπαρχουν τεραστια κενα.....σε βαθμο να ειναι απλα θεωριες του συγγραφεα κ μονο...

Oτι τους γιατρεψε τους 63.000 τους γιατρεψε.
Αποδεδειγμενο με εγγραφα και
αριστες βαθμολογιες της κλινικης απο ινστιτουτα.


Κοιτα μια περιπτωση εδω http://www.martialdevelopment.com/blog/li-ching-yuen-the-amazing-250-year-old-man/
Αυτο σημαινει πραγματικη εναλλακτικη κλινικη!

μην γυρνας Πανο την κουβεντα.....

εδω μιλαμε πως λες οτι υπηρχαν ανθρωποι 250 ετων που διατηρησαν την νεοτητα τους κ αυτοκτονησαν για να πεθανουν,αλλιως δεν θα πεθαιναν....

ας μιλησουμε λιγο για αυτο!!

ειναι σημαντικο!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vag25

Well-Known Member
Theos είπε:

Εγω λεω να κλειστω σε ενα χωρο,να μην βγαινω εξω στον ηλιο, να παρατησω προσωπικη ζωη, να αφιερωσω την ζωη μου στο να κανω accounts και να τρολλαρω σε φορουμς.(μπονους: αυνανισμος)
Αυτη ειναι η πηγη της ζωης κατα την ταπεινη μου αποψη.




Καλα το τι γραφει ο καθενας δεν μπορουμε να το παρουμε τις μετρητης.Ουτε και να το απορριψουμε για πλακα.

Προς το παρον σιγουρα μοιαζει εκτος πραγματικοτητας.
 

Theos

New Member
γιατρεψε 63000 ανθρωπους με amita σου λεει ο άλλος, αποδεδειγμενα, δεν καταλαβαινεις;. για την φυλή που ζούσαν 250 χρονια εχεις ακούσει; Αφού δεν έχετε διαβασει που να ξερετε. Και ο ηλιος κανι καλο στο δερμα, σου λεω. Ειδικά αν εχεις ελιές πρεπει να μενουν εκτεθειμένες στον μεσημεριανό ήλιο. αλλά που να καταλάβετε; ουτε μια πρώταση σοστα δεν ξερετε να γραψετε
 

panoslydios

New Member
Θα τα πουμε αυριο για αυτο.Καλη ευκαιρια να ο ψαξω παραπανω.

Τωρα παω για υπνο.δες το λινκ που οσταρα προηγουμενως.Η κινεζικη αρχη τον συνεχαρη στα 150 γενεθλια τους,ισχυριζεται οτι ηταν 197 αλλα εγγραφα αποδεικνυουν οτι πεθανε 256 χρονων.

http://www.martialdevelopment.com/blog/li-ching-yuen-the-amazing-250-year-old-man/
 

3746741

Member
panoslydios είπε:
Θα τα πουμε αυριο για αυτο.Καλη ευκαιρια να ο ψαξω παραπανω.

Τωρα παω για υπνο.δες το λινκ που οσταρα προηγουμενως.Η κινεζικη αρχη τον συνεχαρη στα 150 γενεθλια τους,ισχυριζεται οτι ηταν 197 αλλα εγγραφα αποδεικνυουν οτι πεθανε 256 χρονων.

http://www.martialdevelopment.com/blog/li-ching-yuen-the-amazing-250-year-old-man/

οπως ειπε κ ο petrospap για να προστατεψω αυτους που διαβαζουν θα πω πως καλο θα ηταν να μην ποσταρεις οτι βρισκεις με την πρωτη ευκαιρια στο internet!

θελουμε να κρατησουμε το επιπεδο του φορουμ ψηλα κ οι πληροφοριες που δημοσιευεις,συνεχως αντιλαμβανομαι (απο δικα σου γραφομενα) πως δεν εχουν ελεγχθει καθολου ή σχεδον καθολου...

καποτε ειχα συνεχης πονοκεφαλους,ποσταρα στο internet κ κατεληξα να διαβαζω οτι ειναι ενδειξη καρκινου στο κεφαλι.......ειπα ομως να μην το ποσταρω πουθενα...κ για την ακριβεια να μην το πω σε ανθρωπο....

καληνυχτα!
 

petrospap

Active Member
panoslydios είπε:
3746741 είπε:
Πανο σε ενδιαφερει να κανεις διαλογο?
Σε ενδιαφερει να μην εισαι αγενης κ να απαντας οταν καποιος σου κανει μια ερωτηση?

Σε ενδιαφερει να μην βρισκεσαι στο φορουμ μονο για να γραφεις τα πιστευω σου αλλα για να συζητας κ με τα υπολοιπα μελη?

Αν οι απαντησεις στις παραπανω ερωτησεις ειναι ναι,πριν το τελευταιο σου ποστ σε εχω ηδη ρωτησει καποια πραγματα!
Απαντησε μου λοιπον!

υγ.Αποσταγμενο νερο στην φυση υπαρχει?

Αραξε φιλε.Δεν ειμαι ο γκουρου της υγειας και των συμπαντικων φαινομενων!!!!!

Για την τρυπα του οζοντος και την υπερθερμανση του πλανητη καποιοι λενε οτι ειναι ψεμα με σκοπο να προκαλεσει μαζικο φοβο και οτι αιτια της αυξησης της θερμοκρασιας ειναι η αλλαγη της αποστασης της Γης με τον Ηλιο και οτι η αυξηση του διοξειδιο του ανθρακα ειναι παρενεργεια της αυξησης της θερμοκρασιας.

Τωρα για τον Ηλιο,ο μεσημεριανος ειναι ΤΟΣΟ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΠΗΓΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ που δεν μπορουμε να την απορροφησουμε.

Οσον αφορα την αλλη ερωτηση σου ,ο συγγραφεας του βιβλιου στο αλλο νημα,λεει οτι υπηρχε μια φυλη στη Νοτια Αφρικη οπου οι ανθρωποι πεθαιναν στα 250 διατηρωντας την νεοτητας τους,οχι απο φυσικα αιτια,αλλα σε τελετη που αυτοκτονουσαν για να αφησουν χωρο στους πιο νεους της φυλης. Ζουσαν με καρυδες και αναναδες.

Σαν πληροφορια το λεω.Ενας αλλος συγγραφεας των ιδιων αποψεων ενδεικτικα πεθανε στα 102 τρωγοντας μονο τα παραπανω δηλαδη καρυδες και αναναδες.Το ονομα του hilton hotema.

Επίσης μεγάλη ενεργεια παράγουν οι πυρηνικές βόμβες..εκθεσου λίγο σε ακτινοβολια γαμμα για να ξυπνησεις με 4 αυτιά 3 μύτες και 5 πόδια..μπορείς να ζήσεις όπως θέλεις αλλα τουλάχιστον κάτω απτο ποστ σου γράψε πως είναι η άποψη σου και μόνο γτ ο 18χρονος π χάνει μαλλια είναι διατεθειμένος να κάνει τα πάντα..το να μην προστατεύεται απ τον ήλιο μπορει να του κάνει μεγάλο κακό
 

panoslydios

New Member
Η κοινη χειραγωγημενη γνωμη δεν θα δεχτει κατι αλλο περα απο αυτα για τα οποια εχει εκπαιδευτει!!!


petrospap είπε:
panoslydios είπε:
3746741 είπε:
Πανο σε ενδιαφερει να κανεις διαλογο?
Σε ενδιαφερει να μην εισαι αγενης κ να απαντας οταν καποιος σου κανει μια ερωτηση?

Σε ενδιαφερει να μην βρισκεσαι στο φορουμ μονο για να γραφεις τα πιστευω σου αλλα για να συζητας κ με τα υπολοιπα μελη?

Αν οι απαντησεις στις παραπανω ερωτησεις ειναι ναι,πριν το τελευταιο σου ποστ σε εχω ηδη ρωτησει καποια πραγματα!
Απαντησε μου λοιπον!

υγ.Αποσταγμενο νερο στην φυση υπαρχει?

Αραξε φιλε.Δεν ειμαι ο γκουρου της υγειας και των συμπαντικων φαινομενων!!!!!

Για την τρυπα του οζοντος και την υπερθερμανση του πλανητη καποιοι λενε οτι ειναι ψεμα με σκοπο να προκαλεσει μαζικο φοβο και οτι αιτια της αυξησης της θερμοκρασιας ειναι η αλλαγη της αποστασης της Γης με τον Ηλιο και οτι η αυξηση του διοξειδιο του ανθρακα ειναι παρενεργεια της αυξησης της θερμοκρασιας.

Τωρα για τον Ηλιο,ο μεσημεριανος ειναι ΤΟΣΟ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΠΗΓΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ που δεν μπορουμε να την απορροφησουμε.

Οσον αφορα την αλλη ερωτηση σου ,ο συγγραφεας του βιβλιου στο αλλο νημα,λεει οτι υπηρχε μια φυλη στη Νοτια Αφρικη οπου οι ανθρωποι πεθαιναν στα 250 διατηρωντας την νεοτητας τους,οχι απο φυσικα αιτια,αλλα σε τελετη που αυτοκτονουσαν για να αφησουν χωρο στους πιο νεους της φυλης. Ζουσαν με καρυδες και αναναδες.

Σαν πληροφορια το λεω.Ενας αλλος συγγραφεας των ιδιων αποψεων ενδεικτικα πεθανε στα 102 τρωγοντας μονο τα παραπανω δηλαδη καρυδες και αναναδες.Το ονομα του hilton hotema.

Επίσης μεγάλη ενεργεια παράγουν οι πυρηνικές βόμβες..εκθεσου λίγο σε ακτινοβολια γαμμα για να ξυπνησεις με 4 αυτιά 3 μύτες και 5 πόδια..μπορείς να ζήσεις όπως θέλεις αλλα τουλάχιστον κάτω απτο ποστ σου γράψε πως είναι η άποψη σου και μόνο γτ ο 18χρονος π χάνει μαλλια είναι διατεθειμένος να κάνει τα πάντα..το να μην προστατεύεται απ τον ήλιο μπορει να του κάνει μεγάλο κακό

Το ξερεις οτι ο μονο γνωστος τροπος για να εξουδετερωσεις τις γαμμα ακτινοβολιες ειναι να ζεις μεσα σε πυραμιδα σε διαστασεις πυραμιδας Γκιζας- Χεοπα που να κοιταει τον πολικο αστερα!!!!

Δημιουργει σαν φουσκα φαντασου γυρω που τις εξουδετερωνει.

http://www.gizapyramid.com/parr/Index2.html
 

Theos

New Member
panoslydios είπε:
Το ξερεις οτι ο μονο γνωστος τροπος για να εξουδετερωσεις τις γαμμα ακτινοβολιες ειναι να ζεις μεσα σε πυραμιδα σε διαστασεις πυραμιδας Γκιζας- Χεοπα που να κοιταει τον πολικο αστερα!!!!

Ή μια πολική αρκούδα .
 

petrospap

Active Member
Φίλε με όλη την καλή διάθεση μου φαίνεται πως δεν πας καλά..υποστηρίζεις φανατισμενα τις απόψεις σου χωρίς να έχεις αποδείξεις και όταν κάποιος σου μιλάει με γεγονότα δεν ξέρεις τι να απαντήσεις και γράφεις πράγματα σαν αυτο που εγραψες απο πάνω..και κανε ότι θες εμένα δεν με νοιάζει όπως σου είπα παραπάν στον εαυτο σου κανεισ κακο και απτην στιγμη που εισαι ξεροκεφαλοσ εισαι άξιος της μοίρας σου.. αλλα γράφεις με έναν τροπο που υποδεικνυεις στους άλλους τι να κάνουν χωρίς να έχεις ιδέα για κάποια θέματα..θα ήταν συνετο απο κάποιον admin να βάλει κάποια όρια και να μην επιτρέπει ποστ του τύπου κάντε αυτο και κάντε το άλλο..(θα μπορούσες όπως σ είπα παραπάνω να γράψεις ότι είναι άποψη σου και μόνο)..υπάρχουν πολλά άτομα που απλώς βλέπουν το φόρουμ για πρώτη φορά χωρίς να γραφτουνε και δεν ξαναμπαινουν..νέα άτομα που είναι διατεθειμένα να δοκιμάσουν οτιδήποτε..τι θα γίνει αν αυτή τη μια φορά πέσουν πάνω σε αυτο το ποστ και αρχίσουν να εκθέτουν κΑθημερινως και για πολλές ώρες τον εαυτό τους στον ήλιο..δεν έχεις ιδέα απο υπεριώδη ακτινοβολια και μπορει να προξενησεις κακο(άθελα σου βέβαια) σε κάποιον..απλώς θα παρακαλούσα τον admin να σου πει 2 λόγια για τον τροπο που γράφεις και να τον αλλάξεις ώστε να μην φαίνεται πως υποδεικνυεις κάτι...ένα "είναι η άποψη μου" κάτω απο κάθε ποστ δεν θα έβλαπτε..
 

vag25

Well-Known Member
petrospap είπε:
ένα "είναι η άποψη μου" κάτω απο κάθε ποστ δεν θα έβλαπτε..

Αυτο αν και εννοειται εδω που τα λεμε, ειναι απαραιτητο για τους μικροτερους οπως σωστα λες.
Δεν υπαρχει λογος να ειμαστε απολυτοι.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

panoslydios

New Member
Θυμαμαι το πασχα που εκανα τα πρωτο μου μπανιο και με εκαψε ο ηλιος στην πλατη στο πανω μερος λιγο κατω απο το σβερκο.
Μου ξεφλουδισε το δερμα και μετα απο καποιες μερες κατω απο το ξεφλουδισμενο βγηκε καινουριο και μαζι με αυτο μου εβγαλε και καποιες δυσχρωμιες.

Αρα η ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ μου εκανε καλο.

Αραξε φιλε,εγω λεω στους ανθρωπους να μην αυτοδηλητηριαζονται και να γυρισουν και να πιστεψουν στα πραγματα που τους δινουν ζωη.
 

Theos

New Member
panoslydios είπε:
Θυμαμαι το πασχα που εκανα τα πρωτο μου μπανιο και με εκαψε ο ηλιος στην πλατη στο πανω μερος λιγο κατω απο το σβερκο.
Μου ξεφλουδισε το δερμα και μετα απο καποιες μερες κατω απο το ξεφλουδισμενο βγηκε καινουριο και μαζι με αυτο μου εβγαλε και καποιες δυσχρωμιες.

Αρα η ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ μου εκανε καλο.

Αραξε φιλε,εγω λεω στους ανθρωπους να μην αυτοδηλητηριαζονται και να γυρισουν και να πιστεψουν στα πραγματα που τους δινουν ζωη.

Τώρα σοβαρά και επειδή βλέπω ότι αναφέρεσαι σε ''δυσχρωμίες' μετά από ηλιακό έγκαυμα, καλό θα ήταν να έβλεπες έναν δερματολόγο το συντομότερο δυνατό. Μπορεί να σημαίνει μελάνωμα. Δεν ειναι αστείο αυτό. Μίλησε στους γονείς σου.
 

panoslydios

New Member
Theos είπε:
panoslydios είπε:
Θυμαμαι το πασχα που εκανα τα πρωτο μου μπανιο και με εκαψε ο ηλιος στην πλατη στο πανω μερος λιγο κατω απο το σβερκο.
Μου ξεφλουδισε το δερμα και μετα απο καποιες μερες κατω απο το ξεφλουδισμενο βγηκε καινουριο και μαζι με αυτο μου εβγαλε και καποιες δυσχρωμιες.

Αρα η ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ μου εκανε καλο.

Αραξε φιλε,εγω λεω στους ανθρωπους να μην αυτοδηλητηριαζονται και να γυρισουν και να πιστεψουν στα πραγματα που τους δινουν ζωη.

Τώρα σοβαρά και επειδή βλέπω ότι αναφέρεσαι σε ''δυσχρωμίες' μετά από ηλιακό έγκαυμα, καλό θα ήταν να έβλεπες έναν δερματολόγο το συντομότερο δυνατό. Μπορεί να σημαίνει μελάνωμα. Δεν ειναι αστείο αυτό. Μίλησε στους γονείς σου.

Μου τις αφαιρεσε το καινουριο δερμα που βγηκε κατω απο το ξεφλουδισμενο.
 

krhtikos21

Member
εντάξει εδώ έχουμε ξεφύγει λίγο.δεν είιναι όλα άσπρο μαύρο.και εγώ θεωρρώ πως η κλασσική ιατρική έχει κενά και είναι επικίνδυνη αλλά μη τα ισοπεδώνουμε όλα.ο μεσημερινός ήλιος είναι επικίνδυνος όντως.πρωί απόγευμα δεν υπάρχει θέμα.η τριχόπτωση δε σταματάει από τα φρούτα,ούτε από αποτοξίνωση.γτ είναι γενετικά προκαθορισμένη. ΤΕΛΟΣ.δυστυχώς έτσι είναι.
2 δρόμοι υπάρχουνε χειρουργικός και χημικός.
 

3746741

Member
Δεν μου απαντησες ωστοσο Πανο ...

Βαση αυτου που λες : "Για την τρυπα του οζοντος και την υπερθερμανση του πλανητη καποιοι λενε οτι ειναι ψεμα με σκοπο να προκαλεσει μαζικο φοβο και οτι αιτια της αυξησης της θερμοκρασιας ειναι η αλλαγη της αποστασης της Γης με τον Ηλιο και οτι η αυξηση του διοξειδιο του ανθρακα ειναι παρενεργεια της αυξησης της θερμοκρασιας.
Πεταξτε τα αντιηλιακα γιατι περιεχουν διοξειδιο του τιτανιου και αλλα βλαπτικα συστατικα που ανεξαρτητες ερευνες τα ενοχοποιουν για πολλες ασθενειες συμπεριλαμβανομενου του καρκινου."


αμφισβητεις επομενως την τρυπα του οζοντος κ προτρεπεις τον κοσμο να καθεται στον ηλιο χωρις χρηση αντιηλιακου??
 

Prosim

Member
Τωρα παω για υπνο.δες το λινκ που οσταρα προηγουμενως.Η κινεζικη αρχη τον συνεχαρη στα 150 γενεθλια τους,ισχυριζεται οτι ηταν 197 αλλα εγγραφα αποδεικνυουν οτι πεθανε 256 χρονων.

Είναι η τελευταία φορά που θα αναφερθώ σε δαύτα και αυτό γιατί, πλέον, ο άνθρωπος είναι επικίνδυνος με αυτά που γράφει για τους νεότερους ηλικιακά χρήστες.

Άλλο σ-υ-ζ-ή-τ-η-σ-η και άλλο π-ρ-ο-π-α-γ-ά-ν-δ-α. Προπαγανδίζει ασυστόλως αδιανόητα πράγματα που διαβάζει στο ίντερνετ από μη έγκυρες πηγές, τουτέστιν τον κινέζο πάνω. Υποστηρίζει ότι υπάρχουν έγγραφα. Είμαστε στα καλά μας; Είχε γίνει ντόρος με το συγκεκριμένο θέμα προ μηνών. Μέχρι και διάφορες εταιρίες/παραγωγείς γκότζι μπέρι εκμεταλλεύτηκαν τη φήμη (για να πουλήσουν) αναφέροντας ότι ο γέρος έτρωγε καθημερινά καρπούς. Ο μόνος -αποδεδειγμένα- μακροβιότερος άνθρωπος στον κόσμο ήταν η Γαλλίδα που πάτησε τα 122.

Νομίζω ότι οι administrators πρέπει να κάνουν κάτι. Δεν γράφει τη γνώμη του, προπαγανδίζει σαν τους Κνίτες που 'χαμε στο σχολείο. Ο άνθρωπος έχει πρόβλημα αυτοεπιβεβαίωσης, υπαρξιακό. Συγγνώμη απ' τ' άλλα μέλη, για την, ίσως, σκληρή γλώσσα, η οποία δεν έχει να κάνει τόσο με τις απόψεις του πιτσιρικά (μπορεί να έχει και δίκιο σε κάποιες) όσο με τον απερίγραπτο τρόπο που τα παρουσιάζει.

I'm off.
 

krhtikos21

Member
Prosim είπε:
Τωρα παω για υπνο.δες το λινκ που οσταρα προηγουμενως.Η κινεζικη αρχη τον συνεχαρη στα 150 γενεθλια τους,ισχυριζεται οτι ηταν 197 αλλα εγγραφα αποδεικνυουν οτι πεθανε 256 χρονων.

Είναι η τελευταία φορά που θα αναφερθώ σε δαύτα και αυτό γιατί, πλέον, ο άνθρωπος είναι επικίνδυνος με αυτά που γράφει για τους νεότερους ηλικιακά χρήστες.

Άλλο σ-υ-ζ-ή-τ-η-σ-η και άλλο π-ρ-ο-π-α-γ-ά-ν-δ-α. Προπαγανδίζει ασυστόλως αδιανόητα πράγματα που διαβάζει στο ίντερνετ από μη έγκυρες πηγές, τουτέστιν τον κινέζο πάνω. Υποστηρίζει ότι υπάρχουν έγγραφα. Είμαστε στα καλά μας; Είχε γίνει ντόρος με το συγκεκριμένο θέμα προ μηνών. Μέχρι και διάφορες εταιρίες/παραγωγείς γκότζι μπέρι εκμεταλλεύτηκαν τη φήμη (για να πουλήσουν) αναφέροντας ότι ο γέρος έτρωγε καθημερινά καρπούς. Ο μόνος -αποδεδειγμένα- μακροβιότερος άνθρωπος στον κόσμο ήταν η Γαλλίδα που πάτησε τα 122.

Νομίζω ότι οι administrators πρέπει να κάνουν κάτι. Δεν γράφει τη γνώμη του, προπαγανδίζει σαν τους Κνίτες που 'χαμε στο σχολείο. Ο άνθρωπος έχει πρόβλημα αυτοεπιβεβαίωσης, υπαρξιακό. Συγγνώμη απ' τ' άλλα μέλη, για την, ίσως, σκληρή γλώσσα, η οποία δεν έχει να κάνει τόσο με τις απόψεις του πιτσιρικά (μπορεί να έχει και δίκιο σε κάποιες) όσο με τον απερίγραπτο τρόπο που τα παρουσιάζει.

I'm off.

όχι και προπαγάνδα οι κνίτες σε παρακαλώ :p
o ριζοσπάστης ξετυλίγει συμπαντικές αλήθειες
 

TylerD

New Member
panoslydios είπε:
3746741 είπε:
Πανο σε ενδιαφερει να κανεις διαλογο?
Σε ενδιαφερει να μην εισαι αγενης κ να απαντας οταν καποιος σου κανει μια ερωτηση?

Σε ενδιαφερει να μην βρισκεσαι στο φορουμ μονο για να γραφεις τα πιστευω σου αλλα για να συζητας κ με τα υπολοιπα μελη?

Αν οι απαντησεις στις παραπανω ερωτησεις ειναι ναι,πριν το τελευταιο σου ποστ σε εχω ηδη ρωτησει καποια πραγματα!
Απαντησε μου λοιπον!

υγ.Αποσταγμενο νερο στην φυση υπαρχει?

Αραξε φιλε.Δεν ειμαι ο γκουρου της υγειας και των συμπαντικων φαινομενων!!!!!

Για την τρυπα του οζοντος και την υπερθερμανση του πλανητη καποιοι λενε οτι ειναι ψεμα με σκοπο να προκαλεσει μαζικο φοβο και οτι αιτια της αυξησης της θερμοκρασιας ειναι η αλλαγη της αποστασης της Γης με τον Ηλιο και οτι η αυξηση του διοξειδιο του ανθρακα ειναι παρενεργεια της αυξησης της θερμοκρασιας.

Τωρα για τον Ηλιο,ο μεσημεριανος ειναι ΤΟΣΟ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΠΗΓΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ που δεν μπορουμε να την απορροφησουμε.

Οσον αφορα την αλλη ερωτηση σου ,ο συγγραφεας του βιβλιου στο αλλο νημα,λεει οτι υπηρχε μια φυλη στη Νοτια Αφρικη οπου οι ανθρωποι πεθαιναν στα 250 διατηρωντας την νεοτητας τους,οχι απο φυσικα αιτια,αλλα σε τελετη που αυτοκτονουσαν για να αφησουν χωρο στους πιο νεους της φυλης. Ζουσαν με καρυδες και αναναδες.

Σαν πληροφορια το λεω.Ενας αλλος συγγραφεας των ιδιων αποψεων ενδεικτικα πεθανε στα 102 τρωγοντας μονο τα παραπανω δηλαδη καρυδες και αναναδες.Το ονομα του hilton hotema.


Και να τα αποτελεσματα του να απορριπτεις τη δυτικη ιατρικη και να προσπαθεις να γιατρεψεις μια ασθενεια με... οξυγονο και βολτες στην εξοχη

"Για την τρυπα του οζοντος και την υπερθερμανση του πλανητη καποιοι λενε οτι ειναι ψεμα" λεει ο λυδιος...

Ο κατα τα αλλα μη-γκουρου προτεινει να μη φοραμε αντιηλιακο, ενω ειναι γνωστο στον καθενα οτι αμα παει και κατσει εστω και για μια μερα απο τις 12 μεχρι τις 3 χωρις αντιηλιακο στην παραλια θα γυρισει στο σπιτι του με εγκαυματα... επισης συμφωνα με τις πηγες του λυδιου το οτι απο το 70 ο καρκινος του δερματος τετραπλασιαστηκε συμφωνα με παγκοσμιες ερευνες ειναι κι αυτο ψεμα.

Ακουστε τον λυδιο και μην ειστε χαιβανια, μην πιστευετε στις φαρμακοβιομηχανιες, κυκλοφορειστε στην παραλια χωρις αντιηλιακο... κι οταν παθετε μελανωμα ελατε στο φορουμ να του κανετε ντα.

Λυδιε εισαι απο τα ατομα που κρατανε την ανθρωποτητα πισω. Κανε μια χαρη σε ολους μας και οργανωσε μια ομαδικη αυτοκτονια με τον γουέζνεμ. Τουλαχιστον μην παρετε αλλο κοσμο στο λαιμο σας με τις βλακειες που λετε...
 

3746741

Member
Πανο δυστυχως με αναγκαζεις με την επαναλμβανομενη συμπεριφορα σου να καταλαβω πως οι ερωτησεις μου σε στριμωχνουν πολυ....

Οχι πως εχω κατι με το στριμωγμα απλα ειναι ενδειξη οτι μια γνωμη δεν εχει κανενα υποβαθρο κ ειναι απλα αερολογια οταν σε πολυ απλες ερωτησεις (οπως αυτες που σου θετω) δεν δινεις απαντηση ενω τις εχεις δει κ εχεις ποσταρει κιολας μετα μηνυμα με κατι αλλο...

4 μηνυματα πιο πανω σου εχω ΞΑΝΑΘΕΣΕΙ για πολλοστη φορα μια ερωτηση με δυο σκελη στο τελος του μηνυματος μου!
Απαντηση ομως για αλλη μια φορα δεν πηρα....

Δεν μου εχει ξανατυχει αυτο κ σε αυτο το φορουμ αλλα κ σε αλλα που ειμαι μελος καποιος για να μου απαντησει να πρεπει να ποσταρω την ιδια ερωτηση καμια δεκαρια φορες!

Με αυτη την συμπεριφορα εγω αυτο που καταλαβαινω ειναι ειτε οτι εισαι αγενεστατος,ειτε οτι δεν εισαι καθολου ενημερωμενος για αυτα που λες κ οι πιο απλες ερωτησεις σε κολανε στον τοιχο ανεπανορθωτα,ειτε κ τα δυο τελος παντων...

Λυπαμαι πολυ για οτι κ να συμβαινει....
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα