Η Νο1 Βαση οποιασδηποτε θεραπειας που ξεχασαμε!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

panoslydios

New Member
Oλοι μα ολοι οι ανθρωποι εχουν αναγκη τον ηλιο.Ειτε λευκοι ειτε μαυροι ειτε κιτρινοι.
Και αν δεν τον εχουν εκει ερχεται η καταθλιψη.

Αυτο που ειπε ο τυπος σχετικα με την παρεμποδιση της βιταμινης d το ξερει και η γιαγια μου!
γιατι ο ηλιος ειναι η κυρια πηγη της βιταμινης d.Αρα τα αντιηλιακα θα την εμποδιζουν. Αν και παω στοιχημα οτι ολα αυτα περι βιταμινων ειναι μουφα γιατι πολυ απλα ο ανθρωπος χρειαζεται ενεργεια βιοδιαθεσιμη και τιποτα παραπανω. Ενεργεια απο τον ηλιο, τον αερα, τα φρουτα και τα βοτανα.Και απο τα υπολοιπα φαγητα αλλα αυτα τα μη ανθρωπινα του στερουν περισσοτερη ενεργεια απο οτι λαμβανει γιατι πρεπει να τα σπασει με γαστρικα οξεα.

Ολοι χαπακωνονται με βιταμινες και δες πως ειναι!!!!
Γιαυτο και κατανοω την επιθετικοτητα σου αλλα πρεπει να κατανοησεις οτι και εσυ
τη δημιουργησες ο ΙΔΙΟΣ σε μεγαλο βαθμο!Αρα εσυ ο ΙΔΙΟΣ μπορεις να την ξεπερασεις.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Dimit

New Member
Από την μια θελω να μπαναριστεί γιατί είναι επικίνδυνος, από την άλλη μου αρέσει να ακουω για κινεζους που ζουνε 250 χρονια, για εξωγηινους κτλ γιατί γελάω. Δύσκολο δίλημμα...
 

weznem

Well-Known Member
TylerD είπε:
panoslydios είπε:
3746741 είπε:
Πανο σε ενδιαφερει να κανεις διαλογο?
Σε ενδιαφερει να μην εισαι αγενης κ να απαντας οταν καποιος σου κανει μια ερωτηση?

Σε ενδιαφερει να μην βρισκεσαι στο φορουμ μονο για να γραφεις τα πιστευω σου αλλα για να συζητας κ με τα υπολοιπα μελη?

Αν οι απαντησεις στις παραπανω ερωτησεις ειναι ναι,πριν το τελευταιο σου ποστ σε εχω ηδη ρωτησει καποια πραγματα!
Απαντησε μου λοιπον!

υγ.Αποσταγμενο νερο στην φυση υπαρχει?

Αραξε φιλε.Δεν ειμαι ο γκουρου της υγειας και των συμπαντικων φαινομενων!!!!!

Για την τρυπα του οζοντος και την υπερθερμανση του πλανητη καποιοι λενε οτι ειναι ψεμα με σκοπο να προκαλεσει μαζικο φοβο και οτι αιτια της αυξησης της θερμοκρασιας ειναι η αλλαγη της αποστασης της Γης με τον Ηλιο και οτι η αυξηση του διοξειδιο του ανθρακα ειναι παρενεργεια της αυξησης της θερμοκρασιας.

Τωρα για τον Ηλιο,ο μεσημεριανος ειναι ΤΟΣΟ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΠΗΓΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ που δεν μπορουμε να την απορροφησουμε.

Οσον αφορα την αλλη ερωτηση σου ,ο συγγραφεας του βιβλιου στο αλλο νημα,λεει οτι υπηρχε μια φυλη στη Νοτια Αφρικη οπου οι ανθρωποι πεθαιναν στα 250 διατηρωντας την νεοτητας τους,οχι απο φυσικα αιτια,αλλα σε τελετη που αυτοκτονουσαν για να αφησουν χωρο στους πιο νεους της φυλης. Ζουσαν με καρυδες και αναναδες.

Σαν πληροφορια το λεω.Ενας αλλος συγγραφεας των ιδιων αποψεων ενδεικτικα πεθανε στα 102 τρωγοντας μονο τα παραπανω δηλαδη καρυδες και αναναδες.Το ονομα του hilton hotema.


Λυδιε εισαι απο τα ατομα που κρατανε την ανθρωποτητα πισω. Κανε μια χαρη σε ολους μας και οργανωσε μια ομαδικη αυτοκτονια με τον γουέζνεμ. Τουλαχιστον μην παρετε αλλο κοσμο στο λαιμο σας με τις βλακειες που λετε...

εσυ θα παρεις μερος?τοτε το σκεφτομαι σοβαρα..
 

panoslydios

New Member
Dimit είπε:
Από την μια θελω να μπαναριστεί γιατί είναι επικίνδυνος, από την άλλη μου αρέσει να ακουω για κινεζους που ζουνε 250 χρονια, για εξωγηινους κτλ γιατί γελάω. Δύσκολο δίλημμα...

Ακομη να ακουσω ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ!!!!!

Θα ειμαι το πρωτο μελος που θα μπαναριστω γιατι πιστευω στον ηλιο,τη φρουτοφαγια,την αιματωση,
το καθαρο νερο ,τα βοτανα,την ασκηση!!!!!!
 

sito

Active Member
panoslydios είπε:
Oλοι μα ολοι οι ανθρωποι εχουν αναγκη τον ηλιο.Ειτε λευκοι ειτε μαυροι ειτε κιτρινοι.
Και αν δεν τον εχουν εκει ερχεται η καταθλιψη.

Αυτο που ειπε ο τυπος σχετικα με την παρεμποδιση της βιταμινης d το ξερει και η γιαγια μου!
γιατι ο ηλιος ειναι η κυρια πηγη της βιταμινης d.Αρα τα αντιηλιακα θα την εμποδιζουν. Αν και παω στοιχημα οτι ολα αυτα περι βιταμινων ειναι μουφα γιατι πολυ απλα ο ανθρωπος χρειαζεται ενεργεια βιοδιαθεσιμη και τιποτα παραπανω. Ενεργεια απο τον ηλιο, τον αερα, τα φρουτα και τα βοτανα.Και απο τα υπολοιπα φαγητα αλλα αυτα τα μη ανθρωπινα του στερουν περισσοτερη ενεργεια απο οτι λαμβανει γιατι πρεπει να τα σπασει με γαστρικα οξεα.

Ολοι χαπακωνονται με βιταμινες και δες πως ειναι!!!!
Γιαυτο και κατανοω την επιθετικοτητα σου αλλα πρεπει να κατανοησεις οτι και εσυ
τη δημιουργησες ο ΙΔΙΟΣ σε μεγαλο βαθμο!Αρα εσυ ο ΙΔΙΟΣ μπορεις να την ξεπερασεις.


Σου μίλησα εγώ για χαπάκομα;;;;

Δηλαδή τώρα αμφισβητείς την υπάρξη των βιταμινών για να καταλαβω και τι θέλεις να πεις, όχι τιποτα αλλο

Σε ρώτησα καποια πράγματα (μαυροι στην β.Ευρώπη) και εγραψα και την γνωμη μου για καποια αλλα (ηλιος, αγροτες, ζαρωμενα προσωπα) και απαντάς αόριστα (οπως παντα) και οπου σε βολευει


ΜΠΑΝΑΡΕΤΕ τον γιατι στο τέλος θα λακίσουν και οι τελευταίοι που έχουν μείνει και αφιερώνουν χρόνο και κόπο ώστε να δίνουν πληροφορίες στον κόσμο αυτού του φόρουμ
 

panoslydios

New Member
sito είπε:
panoslydios είπε:
Oλοι μα ολοι οι ανθρωποι εχουν αναγκη τον ηλιο.Ειτε λευκοι ειτε μαυροι ειτε κιτρινοι.
Και αν δεν τον εχουν εκει ερχεται η καταθλιψη.

Αυτο που ειπε ο τυπος σχετικα με την παρεμποδιση της βιταμινης d το ξερει και η γιαγια μου!
γιατι ο ηλιος ειναι η κυρια πηγη της βιταμινης d.Αρα τα αντιηλιακα θα την εμποδιζουν. Αν και παω στοιχημα οτι ολα αυτα περι βιταμινων ειναι μουφα γιατι πολυ απλα ο ανθρωπος χρειαζεται ενεργεια βιοδιαθεσιμη και τιποτα παραπανω. Ενεργεια απο τον ηλιο, τον αερα, τα φρουτα και τα βοτανα.Και απο τα υπολοιπα φαγητα αλλα αυτα τα μη ανθρωπινα του στερουν περισσοτερη ενεργεια απο οτι λαμβανει γιατι πρεπει να τα σπασει με γαστρικα οξεα.

Ολοι χαπακωνονται με βιταμινες και δες πως ειναι!!!!
Γιαυτο και κατανοω την επιθετικοτητα σου αλλα πρεπει να κατανοησεις οτι και εσυ
τη δημιουργησες ο ΙΔΙΟΣ σε μεγαλο βαθμο!Αρα εσυ ο ΙΔΙΟΣ μπορεις να την ξεπερασεις.


Σου μίλησα εγώ για χαπάκομα;;;;

Δηλαδή τώρα αμφισβητείς την υπάρξη των βιταμινών για να καταλαβω και τι θέλεις να πεις, όχι τιποτα αλλο

Σε ρώτησα καποια πράγματα (μαυροι στην β.Ευρώπη) και εγραψα και την γνωμη μου για καποια αλλα (ηλιος, αγροτες, ζαρωμενα προσωπα) και απαντάς αόριστα (οπως παντα) και οπου σε βολευει


ΜΠΑΝΑΡΕΤΕ τον γιατι στο τέλος θα λακίσουν και οι τελευταίοι που έχουν μείνει και αφιερώνουν χρόνο και κόπο ώστε να δίνουν πληροφορίες στον κόσμο αυτού του φόρουμ

Καταρχας μου λες οτι ηταν μες στο ρουχισμο!!!!Αυτο λεγεται foul οταν κοβεις το οξυγονο απο το δερμα και το εκθετεις στον ηλιο! Γιατι ο Ηλιος παντα θα προσπαθει να μπει μεσα στα κυτταρα και το καλο ειναι αυτα να ηδη οξυγονωμενα!!!

Συν το οτι ουτε οι παλαιοι ξεραν να φανε!!!!Ουτε τοτε θεωρουσαν το φρουτο κυριο φαγητο!!!!Ολοι το περιφρονουσαν .
Mες τις τοξινες ηταν οπως και σημερα με τα πολλα κρεατα και κρεατα και κρεατα.

ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΟ :Hλιος +Ο2 =Ζωη
 

vag25

Well-Known Member
panoslydios είπε:
Ακομη να ακουσω ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ!!!!!

Θα ειμαι το πρωτο μελος που θα μπαναριστω γιατι πιστευω στον ηλιο,τη φρουτοφαγια,την αιματωση,
το καθαρο νερο ,τα βοτανα,την ασκηση!!!!!!

Πως δεν ακουσες?

Ντουντα!!

Ξεκινα την και θα δεις.Η πορτοκαλαδα σκοτωνει,ειναι επικινδυνη.Και εσυ εννοειται.


sito είπε:
ΜΠΑΝΑΡΕΤΕ τον γιατι στο τέλος θα λακίσουν και οι τελευταίοι που έχουν μείνει και αφιερώνουν χρόνο και κόπο ώστε να δίνουν πληροφορίες στον κόσμο αυτού του φόρουμ

Πληροφοριες οπως?φινα μινοξ,ru?

Aν με ειχες πεισει πανω στην οποια αφελεια μου να παρω τα παραπανω και δεν μου εκανε μονιμα κουκου,γιατι να μην μπαναραν εσενα?

Χαλαρωστε που μολις δειτε διαφορετικη αποψη κατευθειαν μπαν...
Μην χαλασει η παραδοση με τα αντιανδρογονα σας.
Για μενα επικινδυνοι ειναι οι τυποι που προσπαθουν να φιμωσουν αποψεις ,εστω και αν αυτες ακουγονται ηλιθιες ή ΕΙΝΑΙ ηλιθιες τελικα.
 

Dimit

New Member
vag25 είπε:
panoslydios είπε:
Ακομη να ακουσω ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ!!!!!

Θα ειμαι το πρωτο μελος που θα μπαναριστω γιατι πιστευω στον ηλιο,τη φρουτοφαγια,την αιματωση,
το καθαρο νερο ,τα βοτανα,την ασκηση!!!!!!

Πως δεν ακουσες?

Ντουντα!!

Ξεκινα την και θα δεις.Η πορτοκαλαδα σκοτωνει,ειναι επικινδυνη.Και εσυ εννοειται.


sito είπε:
ΜΠΑΝΑΡΕΤΕ τον γιατι στο τέλος θα λακίσουν και οι τελευταίοι που έχουν μείνει και αφιερώνουν χρόνο και κόπο ώστε να δίνουν πληροφορίες στον κόσμο αυτού του φόρουμ

Πληροφοριες οπως?φινα μινοξ,ru?

Aν με ειχες πεισει πανω στην οποια αφελεια μου να παρω τα παραπανω και δεν μου εκανε μονιμα κουκου,γιατι να μην μπαναραν εσενα?

Χαλαρωστε που μολις δειτε διαφορετικη αποψη κατευθειαν μπαν...
Μην χαλασει η παραδοση με τα αντιανδρογονα σας.
Για μενα επικινδυνοι ειναι οι τυποι που προσπαθουν να φιμωσουν αποψεις ,εστω και αν αυτες ακουγονται ηλιθιες ή ΕΙΝΑΙ ηλιθιες τελικα.



Ο vag25 ειναι αυτός που υποστηριζε περισσότερο τον panoslydios μέχρι και σήμερα σε ότι βλακεία έλεγε. Από ιώδια, καστορέλαια, καλοκαιριατικες βόλτες χωρίς αντηλιακό κτλ αλλά φαίνεται από αυτό το post του πως κάπου ανάμεσα στους Κινέζους 250 ετών και τις πυραμίδες του Χέοπα κατάλαβε ότι λέει ηλιθιότητες. Του πήρε λίγο καιρό του vag25 να το καταλάβει βέβαια και έπρεπε να το παρακάνει και ο Πάνος, γιατί αλλιώς ήταν έτοιμος να ξεκινήσει το καστορέλαιο ο vag25.

@vag25 ή ΕΙΣΑΙ ηλιθιος τελικα
 

vag25

Well-Known Member
Dimit είπε:
@vag25 ή ΕΙΣΑΙ ηλιθιος τελικα

Ρε μιστερ ντουντα ακινδυνε για το φορουμ,λογικα θα φυγεις για αλλο ενα 3ημερο απο αυριο...
Aκομα δεν γυρισες..
Τα εχεις συνηθισει αυτα εσυ ο εξυπνος χρηστης ντουντας.Κανε το συνηθισμενο σου break λοιπον(εκτος αν στην χαρισουν) και ασε τους ηλιθιους εδω:)
 

3746741

Member
vag ο Πανος κουρασε!

κουρασε με την ανακριβεια των λογων του!

ο ιδιος κατεστρεψε την οποια διαθεση μας για κουβεντα γιατι ειναι σαν μια βαρκα που μπαζει απο πολλες τρυπες νερα!

πας να βουλωσεις την μια αλλα υπαρχουν τοσες αλλες που σε πανε στον πατο!

αν το προβλημα σου ειναι η μινοξ/φινα/ντουτα μην τα παρεις!

ποτε κανενας δεν αναγκασε καποιον εδω μεσα να τα παρει κ ποτε δεν αποποιηθηκε κανενας χρηστης τους τις παρενεργειες!ισα ισα ολοι τις λενε φανερα!

αλιμονο ομως αν αυτη η φοβια σου με αυτα τα σκεβασματα δινει αλλωθι στο να ακουγεται τοση συσωρευμενη ανακριβεια απο ενα μελος!!

ελεος πια!!
δικαιωμα στην διαφορετικοτητα αλλα εδω δεν μιλαμε για διαφορετικοτητα!

ο φοβος σου δεν σ αφηνει να δεις καθαρα κ αυτο στο λεω γιατι παρατηρω τις αντιδρασεις σου μερες τωρα!

κανεις δεν θα σου βαλει αυτα τα χαπια με το ζορι στο στομα οπως δεν τα εβαλε κ σε εμενα!ολοι αυτοι ομως θα σου μιλησουν με γεγονοτα κ προσωπικες εμπειριες!

ο Πανος ακομα κ την νηστεια που ο ιδιος μας εχει πρηξει οτι θεραπευει ουτε καν αυτο ο ιδιος δεν εχει κανει....

ε,λοιπον....τα πραγματα μιλανε απο μονα τους!!

ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vag25

Well-Known Member
Dimit είπε:
Ο vag25 ειναι αυτός που υποστηριζε περισσότερο τον panoslydios μέχρι και σήμερα σε ότι βλακεία έλεγε. Από ιώδια, καστορέλαια, καλοκαιριατικες βόλτες χωρίς αντηλιακό κτλ αλλά φαίνεται από αυτό το post του πως κάπου ανάμεσα στους Κινέζους 250 ετών και τις πυραμίδες του Χέοπα κατάλαβε ότι λέει ηλιθιότητες. Του πήρε λίγο καιρό του vag25 να το καταλάβει βέβαια και έπρεπε να το παρακάνει και ο Πάνος, γιατί αλλιώς ήταν έτοιμος να ξεκινήσει το καστορέλαιο ο vag25.

Eπειδη εισαι νεος εδω και δεν με ξερεις σε συγχωρω.

Αν παρακολουθουσες παλιοτερα ποστ μου,θα ειχες δει οτι καποτε οταν μπαναραν τον σκεπτικιστη ,ημουν ο μονος που τον υπερασπιστηκε ,γιατι ηθελε να ακουει την αποψη του.

ΠΟΙΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ?

''Η φινα ειναι το μονο φαρμακο που κανει για την καραφλα.''

Ο μεγας υπερασπιστης της.

Μονο εγω εκραξα τους Mods για το ban του.

Oποτε αν δεν με γνωριζεις μην μιλας.

Δεν εχω τιποτα με κανεναν.
ΜΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΕΜΕΤΟ Η ΦΙΜΩΣΗ.
Μονο αυτο και τιποτα αλλο.

Η απαντηση κανει και για σενα 3746741.
 

sito

Active Member
vag25 είπε:
panoslydios είπε:
Ακομη να ακουσω ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ!!!!!

Θα ειμαι το πρωτο μελος που θα μπαναριστω γιατι πιστευω στον ηλιο,τη φρουτοφαγια,την αιματωση,
το καθαρο νερο ,τα βοτανα,την ασκηση!!!!!!

Πως δεν ακουσες?

Ντουντα!!

Ξεκινα την και θα δεις.Η πορτοκαλαδα σκοτωνει,ειναι επικινδυνη.Και εσυ εννοειται.


sito είπε:
ΜΠΑΝΑΡΕΤΕ τον γιατι στο τέλος θα λακίσουν και οι τελευταίοι που έχουν μείνει και αφιερώνουν χρόνο και κόπο ώστε να δίνουν πληροφορίες στον κόσμο αυτού του φόρουμ

Πληροφοριες οπως?φινα μινοξ,ru?

Aν με ειχες πεισει πανω στην οποια αφελεια μου να παρω τα παραπανω και δεν μου εκανε μονιμα κουκου,γιατι να μην μπαναραν εσενα?

Χαλαρωστε που μολις δειτε διαφορετικη αποψη κατευθειαν μπαν...
Μην χαλασει η παραδοση με τα αντιανδρογονα σας.
Για μενα επικινδυνοι ειναι οι τυποι που προσπαθουν να φιμωσουν αποψεις ,εστω και αν αυτες ακουγονται ηλιθιες ή ΕΙΝΑΙ ηλιθιες τελικα.




Φυσικά καθε αποψη ειναι δεκτη, αλλα ο πανοσλυδιο το ξεφτιλιζει και το εχουν καταλαβει αρκετοι εδω μεσα, μεχρι προτινος εγω απλα αγννοουσα το τι γραφει αλλα πλεον με τον τροπο εκφρασεις των αποψεων του εχει αναστατωσει ολο το φορουμ

όσο αφορα αυτο για το κουκου, το αναφερω ρητα στην υπογραφή μου (όπως και αλλοι και ακομα το ιδιο το φορουμ).

Και ναι υπαρχουν ατομα που ψαχνονται και ενημερωνουν τον κοσμο (ΜΕ ΕΡΕΥΝΕΣ), οχι απλα για φινα η αλλα πειραματικα φαρμακα, αλλα παρακολουθουν και τις εξελιξεις και ερευνουν μονοι τους ( ο κος ειχε λιώσει στο sciencedirect), αλλοι εχουν καταντησει πειραματοζωα (φυσικα με την θεληση τους) και μας ενημερωνουν για την πορεια τους. Όλοι αυτοί ξενερωνουν με τύπους σαν τον πανολυδιο και χανουμε σημαντικες πληροφοριες σαν ελληνικη καραφλοκοινοτητα (παρεπιπτωντος το οτι ενημερωνεσαι δεν σημαινει οτι το δοκιμαζεις, οπως το να ενημερωνεις δεν απαιτεις απο τον αλλον να το δοκιμασει).

Αν ο πανοσλυδιος θελει να πινει αποσταγμενο νερο κατω απο τον καυτο μεσημεριανο ηλιο γυμνος και χωρις αντηλιακο ας το κανει, αλλα να μην προσπαθει να μας το επιβαλει και να θεωρεί "κοιμισμένους" αυτούς που δεν ακολουθούν τις συμβουλές του.
 

3746741

Member
vag25 είπε:
Dimit είπε:
@vag25 ή ΕΙΣΑΙ ηλιθιος τελικα

Ρε μιστερ ντουντα ακινδυνε για το φορουμ,λογικα θα φυγεις για αλλο ενα 3ημερο απο αυριο...
Aκομα δεν γυρισες..
Τα εχεις συνηθισει αυτα εσυ ο εξυπνος χρηστης ντουντας.Κανε το συνηθισμενο σου break λοιπον(εκτος αν στην χαρισουν) και ασε τους ηλιθιους εδω:)

YΓ.Α το αλλαξες.κοκοκο:D

Ας ειναι καλα τα edit.

Ειναι ακινδυνος για το φορουμ κ αυτο μονο εσυ δεν μπορεις να το καταλαβεις γιατι ο dimit απο την αρχη δηλωσε πως δεν πρωτεινει σε κανεναν να παρει ντουτα κ πως οι παρενεργειες ειναι σοβαρες αλλα το μαλλι γιαυτον παιζει σημαντικο ρολο αυτη την στιγμη!

αν αυτο δεν μπορεις να το καταλαβεις vag τοτε λυπαμαι αλλα εχεις προβλημα!γιατι κατανοεις οτι γουσταρεις κ εθελοτυφλεις!!!

κ ενταξει ,δηλαδη αν ξαναμπαναρουν τον dimit,γαμω ε?
θα χαρεις ε?
θα ακουμε ανακριβειες κ ασυναρτησιες απο τον Πανο χωρις ενα χρηστη να φερνει αντιδραση!

γαμω τα σκεπτικα!!!!!!
 

sito

Active Member
Dimit είπε:
vag25 είπε:
panoslydios είπε:
Ακομη να ακουσω ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ!!!!!

Θα ειμαι το πρωτο μελος που θα μπαναριστω γιατι πιστευω στον ηλιο,τη φρουτοφαγια,την αιματωση,
το καθαρο νερο ,τα βοτανα,την ασκηση!!!!!!

Πως δεν ακουσες?

Ντουντα!!

Ξεκινα την και θα δεις.Η πορτοκαλαδα σκοτωνει,ειναι επικινδυνη.Και εσυ εννοειται.


sito είπε:
ΜΠΑΝΑΡΕΤΕ τον γιατι στο τέλος θα λακίσουν και οι τελευταίοι που έχουν μείνει και αφιερώνουν χρόνο και κόπο ώστε να δίνουν πληροφορίες στον κόσμο αυτού του φόρουμ

Πληροφοριες οπως?φινα μινοξ,ru?

Aν με ειχες πεισει πανω στην οποια αφελεια μου να παρω τα παραπανω και δεν μου εκανε μονιμα κουκου,γιατι να μην μπαναραν εσενα?

Χαλαρωστε που μολις δειτε διαφορετικη αποψη κατευθειαν μπαν...
Μην χαλασει η παραδοση με τα αντιανδρογονα σας.
Για μενα επικινδυνοι ειναι οι τυποι που προσπαθουν να φιμωσουν αποψεις ,εστω και αν αυτες ακουγονται ηλιθιες ή ΕΙΝΑΙ ηλιθιες τελικα.



Ο vag25 ειναι αυτός που υποστηριζε περισσότερο τον panoslydios μέχρι και σήμερα σε ότι βλακεία έλεγε. Από ιώδια, καστορέλαια, καλοκαιριατικες βόλτες χωρίς αντηλιακό κτλ αλλά φαίνεται από αυτό το post του πως κάπου ανάμεσα στους Κινέζους 250 ετών και τις πυραμίδες του Χέοπα κατάλαβε ότι λέει ηλιθιότητες. Του πήρε λίγο καιρό του vag25 να το καταλάβει βέβαια και έπρεπε να το παρακάνει και ο Πάνος, γιατί αλλιώς ήταν έτοιμος να ξεκινήσει το καστορέλαιο ο vag25.

@vag25 ή ΕΙΣΑΙ ηλιθιος τελικα



αυτό με τις πυραμίδες το εννοουσε ο πανοσλυδιο;;;;;;;; ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???
 

vag25

Well-Known Member
sito
αλλο αυτο που γραφεις και αλλο να ζητας μπαν για την διαφορετικη αποψη.


3746741
Απαντησα και πιο πανω οτι το ιδιο υπερασπιζομουν τον σκεπτικιστη,χρηστη φινας και οπαδο της.
Δεν ειμαι με τον εναν ή με τον αλλον.
Οταν το συνειδητοποιησεις αυτο,ισως καταλαβεις τι γραφω τοσο καιρο εδω.

Δεν χαιρομαι αν μπαναρουν καποιον.
Αλλα οταν με λεει ηλιθιο καποιος,ξερω γω?
Εσυ θα ελεγες ευχαριστω?
Εγω πεταξα λιγη ειρωνια.
 

3746741

Member
vag25 είπε:
sito
αλλο αυτο που γραφεις και αλλο να ζητας μπαν για την διαφορετικη αποψη.


3746741
Απαντησα και πιο πανω οτι το ιδιο υπερασπιζομουν τον σκεπτικιστη,χρηστη φινας και οπαδο της.
Δεν ειμαι με τον εναν ή με τον αλλον.
Οταν το συνειδητοποιησεις αυτο,ισως καταλαβεις τι γραφω τοσο καιρο εδω.

Δεν χαιρομαι αν μπαναρουν καποιον.
Αλλα οταν με λεει ηλιθιο καποιος,ξερω γω?
Εσυ θα ελεγες ευχαριστω?
Εγω πεταξα λιγη ειρωνια.

Εγω θα εψαχνα τον λογο που με λεει ηλιθιο!Ειναι τροφη για σκεψη οπως λες κ εσυ!

Κ μην στεκεσαι σε οτι θες!
Στασου κ σ αυτα που σου πα γιατι ο dimit ειναι ακινδυνος!
δεν σε ειδα να σχολιασεις τιποτα για αυτο!

οπως κ ολο το προηγουμενο ποστ μου που σου εξηγει για αυτος που παιρνουν αυτα τα σκευασματα κ την συμπεριφορα τους σε σχεση με την συμπεριφορα του Πανου κ το οτι ακομα κ την θεραπεια με τα πορτοκαλια που κηρυτεει ουτε ο ιδιος δεν εχει δοκιμασει!

vag οπου θες στεκεσαι μου φαινεται!
κ δεν ειναι μονο οτι εισαι αρνητικος στην φιμωση!
στην προκειμενη περιπτωση υποστηριζεις,λες κ αν δεν υποστηριξεις θα ερθει καποιος καθε μερα με το ζορι να σε βαζει να πινεις ντουτα....

φαινεται κ απο το τι σχολιασες αποσα εγραψα!!
οτι μας στριμωχνει κ δεν μας συμφερει το προσπερναμε μπας κ ο αλλος ειναι κανενα χαιβανι κ δεν δωσει σημασια ε?

αλλα με εμενα που μιλας να ξερεις αν θες να εχεις διαλογο θα σχολιαζεις οσα γραφω κ οχι οσα σε συμφερουν γιατι πολυ απλα θα με βρισκεις μετα μπροστα σου οπως με βρηκες τωρα!

περιμενω να ακουσω λοιπον!
 

vag25

Well-Known Member
3746741 είπε:
Εγω θα εψαχνα τον λογο που με λεει ηλιθιο!Ειναι τροφη για σκεψη οπως λες κ εσυ!

Ο χαρακτηρισμος δεν ειναι τροφη για σκεψη φιλε μου.Δεν υπαρχει στον διαλογο αυτο το πραγμα.Τροφη για σκεψη ειναι η αποψη.
Θα μπορουσα και εγω να αρχισω να λεω για σας πραγματα(βρισιδια).Το εχω κανει?
Ουτε καν το εχω σκεφτει.
Αντε καμια ειρωνεια οταν το τραβατε πολυ.

Τον λογο που ζητας ,ευκολα τον βλεπεις.
Διαβασε τι του εγραψα και θα καταλαβεις.Καποιοι στην αληθεια(οτι η ντουντα ειναι χειροτερη απο την ''πορτοκαλαδα'') αντιδρουν ετσι.Το καταλαβαινω.Δεν χρειαζεται παραπανω αναλυση.
 

sito

Active Member
vag25 είπε:
sito
αλλο αυτο που γραφεις και αλλο να ζητας μπαν για την διαφορετικη αποψη.


3746741
Απαντησα και πιο πανω οτι το ιδιο υπερασπιζομουν τον σκεπτικιστη,χρηστη φινας και οπαδο της.
Δεν ειμαι με τον εναν ή με τον αλλον.
Οταν το συνειδητοποιησεις αυτο,ισως καταλαβεις τι γραφω τοσο καιρο εδω.

Δεν χαιρομαι αν μπαναρουν καποιον.
Αλλα οταν με λεει ηλιθιο καποιος ξερω γω?
Εσυ θα ελεγες ευχαριστω?

Δεν ζηταω μπαν για διαφορετικη αποψη, αλλά ζηταω μπαν επειδη λεει καποια πραγματα μετα αυτοαναιρειτε στις απαντησεις του, δεν μπορει να απαντησει σε ερωτησεις σχετικα με την αποψη του και το σημαντικοτερο, δεν συνοδευει τις "προτάσεις" του με ερευνες. Γιατι δεν εκφερει απλα την αποψη του ο πανολυδιος αλλα ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ. Και ΚΥΡΙΩΣ ζηταω μπαν γιατι θα λακισουν μελη που εχουν το μερακι, την εμπειρια και τις γνωσεις να ενημερωνουν τον κοσμο σφαιρικα και ειλικρινα και παντα συνοδευοντας ερευνες.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα