Ετσι εχουν τα πραγματα!!!Για να ξερετε...

TylerD

New Member
αν το "ζουν αναμεσα μας" ειναι σαν αυτο το βιβλίο, το αγοράζω πάραυτα...


www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8uOZ5zuT2fU
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

panoslydios

New Member
Mη χαλατε το νημα ρε τρολλαδες :D
Eυκαρια οποιος το δει τουλαχιστον να αρχιζει αναρρωτιεται και ισως να αναθεωρησει τη σχεση του με
τον Ηλιο.

Aυτα που διαβαζατε στη Βιβλο για το Χριστο συμβολιζουν ουσιαστικα κινησεις του ηλιου.
Oταν γιορταζουμε τα χριστουγεννα τις 25 δεκεμβριου ,ουσιαστικα γιορταζουμε τη ''γεννηση του ηλιου''
μετα το χειμερινο ηλιοστασιο-που εχει ''πεθανει'' ο ηλιος(21δεκεμβριου).Τη συγκεκριμενη μερα , φαινεται απο συγκεκριμενο σημειο του οριζοντα ο ηλιος να ανατελλει καθετα προς τα πανω ανοδικα!!!!!

WOW.Και διαπιστωνει κανεις οτι ΟΛΟ ΜΑ ΟΛΟ το θρησκευτικο εγκατεστημενο συστημα που ακομη μας κυβερνα βασιζεται ουσιαστικα σε μια προσωποποιηση και παραλλαγη της λατρειας για τον ηλιο!!
Και για καλη μας τυχη βγαινει και το μυστηριο απο αυτους του βλακες(εκκλησιαστικους λειτουργους) που κρατησαν τους ανθρωπους χαζους και δουλους για χιλιαδες χρονια!!!!

25 δεκεμβριου ανατολη
dec_25_6657_sunrise.jpg
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Ρε moderator κλειστο το θεμα γιατι χανουμε τον χρονο μας με τις μ....ιες...
Καμια θεραπεια,καποιο νεο εχετε να πειτε;δοκιμασμενο;
 

panoslydios

New Member
hairlosscursed είπε:
Ρε moderator κλειστο το θεμα γιατι χανουμε τον χρονο μας με τις μ....ιες...
Καμια θεραπεια,καποιο νεο εχετε να πειτε;δοκιμασμενο;

Για εσωτερικο καθαρισμα Καθε μερα ανα ωρα για 8 ωρες ημερισιως στιψε
ενα πορτοκαλι και το υπολοιπο του ποτηριου γεμισε το με αποσταγμενο νεροΑρα στιβεις συνολικα 8 πορτοκαλια. Μην φας κατι αλλο.Αν αισθανεσαι αδυναμος και μονο τοτε φαε λιγο ανανα η στιψε φρεσκο χυμο καροτο.Αν αισθανεσαι αφυδατωμενος πιες οσο αποσταγμενο νερο θελεςι.

14 μερες αυτου του προγραμματος δινουν 5Χ περισσοτερα ερυθρα αιμοσφαιρια

21 μερες δινουν καινουρια καρδια,καθως τα ερυθρα αιμοσφαιρια αλλαζουν τα διαφοροποιουμενα κυτταρα με γοργους ρυθμους

40 μερες δινουν καινουριο δερμα (πολλοι εχουν αναφερει τα σημαδια τους να ξεφλουδιζουν και ειτε να εξαφανιζονται ειτε να μειωνονται).



Αυτο για καθαρισμα ,αποδεδειγμενο για πανω απο 60.000 ατομα .Φτιαχνεις ξανα καινουριο οργανισμο.

Μπορει να συνδυαστει με βοτανα και μεθοδος για κινηση των εντερων ωστε ο οργανισμος να βοηθιεται στο να βγαζει τις παγιδευμενες τοξινες,παθογονους,σκουληκια κτλ.
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Theos είπε:
Τωρα στα σοβαρα το forum έχει χαλάσει και βασικό ρόλο σε αυτό έχουν οι moderators και ειδικά ο ανυπόληπτος Chs. Δεν είναι μόνο ότι ποσταρει ο κάθε άσχετος, αμόρφωτος ή ψυχικά άρρωστος ότι του έρθει, το χειρότερο είναι ότι αν τους πεις να σταματησουν να γραφoυν βλακείες, θα βγει ο κάθε σουργιελάρης vag25 και θα σου πει ότι εδω είναι φόρουμ και έχουμε την ελευθερία να γράφουμε ότι θελουμε και δεν σημαίνει ότι πρεπει να το υιοθετούμε και υπόλοιπες αστειότητες και... και...

Εχει καταντησει το φόρουμ στεκι αναγνωστων λιακοπουλου και δεν κανει κανεις τίποτα να το σταματησει.

Έχεις δίκαιο.. εγώ φταίω.. που σε αφήνω να γράφεις ποταπό οντάριο... :dodgy:
 

hairlosscursed

Well-Known Member
panoslydios είπε:
hairlosscursed είπε:
Ρε moderator κλειστο το θεμα γιατι χανουμε τον χρονο μας με τις μ....ιες...
Καμια θεραπεια,καποιο νεο εχετε να πειτε;δοκιμασμενο;

Για εσωτερικο καθαρισμα Καθε μερα ανα ωρα για 8 ωρες ημερισιως στιψε
ενα πορτοκαλι και το υπολοιπο του ποτηριου γεμισε το με αποσταγμενο νεροΑρα στιβεις συνολικα 8 πορτοκαλια. Μην φας κατι αλλο.Αν αισθανεσαι αδυναμος και μονο τοτε φαε λιγο ανανα η στιψε φρεσκο χυμο καροτο.Αν αισθανεσαι αφυδατωμενος πιες οσο αποσταγμενο νερο θελεςι.

14 μερες αυτου του προγραμματος δινουν 5Χ περισσοτερα ερυθρα αιμοσφαιρια

21 μερες δινουν καινουρια καρδια,καθως τα ερυθρα αιμοσφαιρια αλλαζουν τα διαφοροποιουμενα κυτταρα με γοργους ρυθμους

40 μερες δινουν καινουριο δερμα (πολλοι εχουν αναφερει τα σημαδια τους να ξεφλουδιζουν και ειτε να εξαφανιζονται ειτε να μειωνονται).



Αυτο για καθαρισμα ,αποδεδειγμενο για πανω απο 60.000 ατομα .Φτιαχνεις ξανα καινουριο οργανισμο.

Μπορει να συνδυαστει με βοτανα και μεθοδος για κινηση των εντερων ωστε ο οργανισμος να βοηθιεται στο να βγαζει τις παγιδευμενες τοξινες,παθογονους,σκουληκια κτλ.

Panoslydios: σε ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες.το εχεις κανει εσυ και ειδες βελτιωση στην ΑΑ και στην τριχοπτωση;
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Τα ανούσια post του Theou διαγράφηκαν.

Για αυτό το thread, η συνεχίστε επί του θέματος χωρίς λογομαχίες και τα σχετικά η να κλειδωθεί να ηρεμήσουμε.
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Panoslydios:μια ακομα ερωτηση που αν θες απαντας.εργαζεσαι;;;αν ναι πως θα βγαλεις 10ωρη ή 12ωρη μετα στην εργασια σου ετσι;;;εκτος αν δεν εργαζεσαι το καταλαβαινω οτι δεν τρεχει τιποτα.
 

gpeiraias

Member
Ρε παιδιά το παλικαράκι μάλλον έχει ανασφάλειες και εσωτερικά προβλήματα και ψάχνεται να βρει μια άκρη.Μια με τα ναρκωτικά μια με τα πορτοκάλια,μια με καστορέλαια, σε λίγο με κάτι άλλο και ούτω καθεξής...Μπορεί και να το καψε και λιγάκι λόγω των ελαφριών ναρκωτικών...Δε θέλω να σκέφτομαι τι θα έγραφε αν έπαιρνε σκληρά ..Είναι μικρός και χαμένος...Την βρίσκει να του τη λένε.Δε ξέρω ίσως οι φίλοι του να βρίσκονται μόνο μεσα σε forum οπως εδώ ή να νομίζει ότι είναι φίλοι του αλλά απο ότι διαβάζω όλοι του την λένε..Σε λίγο θα βρεί κάτι άλλο να πετάξει στο site για να ασχολούμαστε μαζί του.Δε τρέχει κάστανο ,στα 37 μου έχω δει αρκετούς σαν αυτόν και δεν μου κάνει τίποτα πια αίσθηση.Κλειδώστε το θέμα να δείτε που σε λίγο θα ανοίξει άλλο, με κάνα κουνουπέλαιο και τις θαυματουργές του ιδιότητες.Δεν πρόκειται να του αλλάξει κανείς μυαλά.Απλά με τέτοια άτομα δεν ασχολείσαι γιατί τους δίνεις αξία.Τέλος.
 

panoslydios

New Member
@ Διαχειριστες

Θελω να σας ρωτησω αν γινεται να εχω ενα υποφορουμ οπου θα μπορω να καταγραφω τις πραγματικες φυσικες και βοτανικες θεραπειες κατα της τριχοπτωσης και το οποιο θα ειναι κλειδωμενο ωστε καποια επιθετικα ατομα να μην χαλουν το υποστηρικτικο κλιμα που θα επρεπε να υπαρχει στο φορουμ.

Θα κανω καλη δουλεια σε βαθος χρονου και θα μπορουν τα ατομα που μπαινουν να ευνοουνται και να βοηθουνται στο προβλημα τους. Μακρια απο επιθετικοτητες .Ακινδυνες φυσικες θεραπειες.
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
gpeiraias είπε:
Ρε παιδιά το παλικαράκι μάλλον έχει ανασφάλειες και εσωτερικά προβλήματα και ψάχνεται να βρει μια άκρη.Μια με τα ναρκωτικά μια με τα πορτοκάλια,μια με καστορέλαια, σε λίγο με κάτι άλλο και ούτω καθεξής...Μπορεί και να το καψε και λιγάκι λόγω των ελαφριών ναρκωτικών...Δε θέλω να σκέφτομαι τι θα έγραφε αν έπαιρνε σκληρά ..Είναι μικρός και χαμένος...Την βρίσκει να του τη λένε.Δε ξέρω ίσως οι φίλοι του να βρίσκονται μόνο μεσα σε forum οπως εδώ ή να νομίζει ότι είναι φίλοι του αλλά απο ότι διαβάζω όλοι του την λένε..Σε λίγο θα βρεί κάτι άλλο να πετάξει στο site για να ασχολούμαστε μαζί του.Δε τρέχει κάστανο ,στα 37 μου έχω δει αρκετούς σαν αυτόν και δεν μου κάνει τίποτα πια αίσθηση.Κλειδώστε το θέμα να δείτε που σε λίγο θα ανοίξει άλλο, με κάνα κουνουπέλαιο και τις θαυματουργές του ιδιότητες.Δεν πρόκειται να του αλλάξει κανείς μυαλά.Απλά με τέτοια άτομα δεν ασχολείσαι γιατί τους δίνεις αξία.Τέλος.

Σε ένα άλλο post σου είχα πει κάτι αλλά με αγνοείς από ότι βλέπω..

ΠΡΟΣΕΞΕ την συμπεριφορά σου και τι λες...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

hairlosscursed

Well-Known Member
hairlosscursed είπε:
Panoslydios:μια ακομα ερωτηση που αν θες απαντας.εργαζεσαι;;;αν ναι πως θα βγαλεις 10ωρη ή 12ωρη μετα στην εργασια σου ετσι;;;εκτος αν δεν εργαζεσαι το καταλαβαινω οτι δεν τρεχει τιποτα.

Panoslydios: δεν μου απαντησες αν εργαζεσαι και παραλληλα κανεις την συγκεκριμενη θεραπεια-διατροφη που προτεινεις για την ΑΑ και την τριχοπτωση χωρις βεβαια ΕΣΥ να εχεις ΑΑ ή τριχοπτωση αλλα απο μαρτυριες 60.00 ανθρωπων.δεν θα διαφωνησω μεχρι να στειλεις 1 παραδειγμα ανθρωπου απο τους 60.000 με φωτογραφιες πριν και μετα την θεραπεια.μεχρι τοτε εγω μπορω να σε αμφισβητω και να υποθετω πως εισαι ενα ΠΑΙΔΑΚΙ που καθεται ολη μερα σπιτι,παιζει κιθαρα,αναλυει θεωριες και φυσικα δεν δουλευει και το μοναδικο του.προβλημα ειναι πως θα ξεχωρισει μεσα στα φορουμ με τις ξεχωριστες του ιδεες.(που δεν ειναι και δικες του)ΑΠΟΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΜΕ ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΗΝ ΘΕΩΡΙΑ ΣΟΥ.μεχρι τοτε ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ....και στο noiz για αυτο σε κραζουν. εχεις βρει τα φορουμ για να περναει η ωρα σου φαινεται,με την διαφορα πως εδω μεσα υπαρχουν ανθρωποι που μπαινουν για να ενημερωθουν γιατι πολυ απλα ΑΓΩΝΙΟΥΝ για το θεμα τους.ΕΣΥ ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΑΣ.ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ FULL HEAD ΚΑΙ ΟΥΔΕΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΕΧΕΙΣ ΜΕ ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ.αρα εχεις μπει εδω για χαβαλε.εγω ομως επειδη ειμαι 36 και εχω ταλαιπωρηθει ΠΟΛΥ και συνεχιζω να ταλαιπωρουμαι δεν δεχομαι αυθαιρετες συμβουλες και υποδειξεις ειδικα απο τυπακια που δεν εχουν ΚΑΜΙΑ ΜΑ ΚΑΜΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ.
 

panoslydios

New Member
Aραξε φιλε .Τη νηστεια θα την κανω απο χειμωνα η αρχη του χρονου.Προσπαθω να ακολουθω ανθρωπινη διατροφη. Πχ σημερα εστιψα 4 πορτοκαλια εφαγα 3 συκα και επισης αβοκαντο με ψωμι(το μονο που ακομη με εχει κανει να εξαρταμαι απο αυτο).Εκανα 300 πεταλουδες στη θαλασσα και παω να παιξω μπασκετ.
Αισθανομαι πολυ ΕΝΕΡΓΕΙΑ.
ΜΗΝ ΤΡΩΤΕ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΣΤΕΡΟΥΝ ΤΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΓΙΑ ΖΩΗΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΑΠΟΣΥΝΘΕΤΟΥΝ.

Ανθρωπινη διατροφη μπορεις να ξεκινησεις απο τωρα: AΝΕΠΝΕΥΣΕ ΚΑΙ ΦΑΕ ΦΡΟΥΤΑ!!!!
Και ασε το αιμα να κανει τη δουλεια. Βαλε βουρτσισμα στο παιχνιδι και κανε τη θεραπεια μασαζ του dr christopher με ελαιολαδο ,καστορελαιο και σιτελαιο.

Ο,τι λεω ειναι ΓΕΓΟΝΟΣ ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΑΛΛΑ ΤΕΚΜΗΡΙΩΜΕΝΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΚΛΙΝΙΚΩΝ ΜΕ ΑΡΙΣΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΑΠΟ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΑ RΟCKFELLER/AMA.
 

gpeiraias

Member
Πρόσεξε την συμπεριφορά σου και τι λες?Άστο μαστοράκο, την πούλησες τη μούρη σου?Έδειξες τα @@ σου?Οκ??Λοιπόν επειδή δεν είναι μόνο ο πάνος ο καμμένος γκιόζης, αλλά και εσύ, σβήνω το account μου.Εξάλλου το γέλιο μπορώ να το ρίχνω και χωρίς account...Λοιπόν καλή συνέχεια με τις πευκοβελόνες, χυμούς σπέρματος φάλαινας, CASTROL ελαίων κ.λ.π!(το γκιόζης πάει στο ότι υπάρχουν και τα PM αν θες να πεια κάτι στον άλλο, και αν κάποιος θέλει μπορέι να βλέπει το 50% προειδοποίησης που αναγράφεται στο όνομα μου.Άίντε γίδι που θα μου πεις πρόσεξε τη συμπεριφορά σου....


Επειδή δεν βλέπω να μπορώ να σβήσω το account μου , τουλάχιστον κάντο εσύ γιατί αλλιώς θα συνεχίσω...
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
panoslydios είπε:
Aραξε φιλε .Τη νηστεια θα την κανω απο χειμωνα η αρχη του χρονου.Προσπαθω να ακολουθω ανθρωπινη διατροφη. Πχ σημερα εστιψα 4 πορτοκαλια εφαγα 3 συκα και επισης αβοκαντο με ψωμι(το μονο που ακομη με εχει κανει να εξαρταμαι απο αυτο).Εκανα 300 πεταλουδες στη θαλασσα και παω να παιξω μπασκετ.
Αισθανομαι πολυ ΕΝΕΡΓΕΙΑ.
ΜΗΝ ΤΡΩΤΕ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΣΤΕΡΟΥΝ ΤΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΓΙΑ ΖΩΗΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΑΠΟΣΥΝΘΕΤΟΥΝ.

Ανθρωπινη διατροφη μπορεις να ξεκινησεις απο τωρα: AΝΕΠΝΕΥΣΕ ΚΑΙ ΦΑΕ ΦΡΟΥΤΑ!!!!
Και ασε το αιμα να κανει τη δουλεια. Βαλε βουρτσισμα στο παιχνιδι και κανε τη θεραπεια μασαζ του dr christopher με ελαιολαδο ,καστορελαιο και σιτελαιο.

Ο,τι λεω ειναι ΓΕΓΟΝΟΣ ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΑΛΛΑ ΤΕΚΜΗΡΙΩΜΕΝΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΚΛΙΝΙΚΩΝ ΜΕ ΑΡΙΣΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΑΠΟ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΑ RΟCKFELLER/AMA.

Λεβέντη μου.. άσε τον κόσμο να ζήσει όπως θέλει και να κάνει ότι θέλει.. δεν μπορείς να αλλάξεις τον κόσμο, και εγώ στην ηλικία σου και πιο μικρός πίστευα πως έχω τη δύναμη να τους αλλάξω όλους με τα πιστεύω μου.. αλλά δεν γίνεται.

Όσο για τις "τεκμηριωμένες" θεραπείες κλπ, θα σε παρακαλέσω να βάλεις και τις ανάλογες αποδείξεις π.χ. φωτογραφίες και άλλα που θα αποδεικνύουν στο 100% τα λεγόμενα σου. Μην ξεχνάς, είσαι σε μια κοινότητα και λες πράγματα που επιμένεις για αυτά.. αν δεν τα αποδείξεις λοιπόν μην περιμένεις να σε λάβει κάποιος στα σοβαρά.. καταλαβαίνεις τι λέω..


gpeiraias είπε:
Πρόσεξε την συμπεριφορά σου και τι λες?Άστο μαστοράκο, την πούλησες τη μούρη σου?Έδειξες τα @@ σου?Οκ??Λοιπόν επειδή δεν είναι μόνο ο πάνος ο καμμένος γκιόζης, αλλά και εσύ, σβήνω το account μου.Εξάλλου το γέλιο μπορώ να το ρίχνω και χωρίς account...Λοιπόν καλή συνέχεια με τις πευκοβελόνες, χυμούς σπέρματος φάλαινας, CASTROL ελαίων κ.λ.π!(το γκιόζης πάει στο ότι υπάρχουν και τα PM αν θες να πεια κάτι στον άλλο, και αν κάποιος θέλει μπορέι να βλέπει το 50% προειδοποίησης που αναγράφεται στο όνομα μου.Άίντε γίδι που θα μου πεις πρόσεξε τη συμπεριφορά σου....


Επειδή δεν βλέπω να μπορώ να σβήσω το account μου , τουλάχιστον κάντο εσύ γιατί αλλιώς θα συνεχίσω...



Αν εσύ έχεις μάθει να είσαι τουρκόγυφτας και να μην ξέρεις πως να πεις το κάθε τι παρά μόνο με προσβολές δεν σου φταίει κανείς... Δεν σου πούλησα καμία μούρη.. σου ζήτησα να μιλάς πιο ωραία, και το ποιός είναι γίδι από τους 2μας είναι ξεκάθαρο..

Δηλαδή θα πρέπει να κάνω ειδική παράκληση με pm σε εσένα για την συμπεριφορά σου;; Είναι δύσκολο να μιλάς πιο ευγενικά;; Εδώ είναι forum αδερφέ όχι λαχαναγορά.. εκεί βάλε και φωνή βάλε και κεφαλαία.. εδώ θα πρέπει να ακολουθείς κάποιους κανόνες.. Δεν σου αρέσει; Μην ξανα μπεις.. έχεις την επιλογή εξάλλου..
 

vag25

Well-Known Member
Chs είπε:
Αν εσύ έχεις μάθει να είσαι τουρκόγυφτας και να μην ξέρεις πως να πεις το κάθε τι παρά μόνο με προσβολές δεν σου φταίει κανείς... Δεν σου πούλησα καμία μούρη.. σου ζήτησα να μιλάς πιο ωραία, και το ποιός είναι γίδι από τους 2μας είναι ξεκάθαρο..

Δηλαδή θα πρέπει να κάνω ειδική παράκληση με pm σε εσένα για την συμπεριφορά σου;; Είναι δύσκολο να μιλάς πιο ευγενικά;; Εδώ είναι forum αδερφέ όχι λαχαναγορά.. εκεί βάλε και φωνή βάλε και κεφαλαία.. εδώ θα πρέπει να ακολουθείς κάποιους κανόνες.. Δεν σου αρέσει; Μην ξανα μπεις.. έχεις την επιλογή εξάλλου..

χαχα
+1.

ΥΓ.Ποιο σβησιμο account βρε gpeiraias.χαχα
Τι ειναι αυτα που λες?
Απλα δεν ξαναμπαινεις.Θα το ξεπερασουμε.
Οσα ποστ εχω δει δικα σου αλλωστε μεσα στην 37χρονη εμπειρια και σοφια ειναι.
Προσβολες,ειρωνιες και αλλες ομορφιες.
Απορω πως δεν εχεις φαει μπαν ακομα.Ειναι επειδη θελει να πουλησει μουρη ο chs..
 

stalaras

New Member
gpeiraias είπε:
Πρόσεξε την συμπεριφορά σου και τι λες?Άστο μαστοράκο, την πούλησες τη μούρη σου?Έδειξες τα @@ σου?Οκ??Λοιπόν επειδή δεν είναι μόνο ο πάνος ο καμμένος γκιόζης, αλλά και εσύ, σβήνω το account μου.Εξάλλου το γέλιο μπορώ να το ρίχνω και χωρίς account...Λοιπόν καλή συνέχεια με τις πευκοβελόνες, χυμούς σπέρματος φάλαινας, CASTROL ελαίων κ.λ.π!(το γκιόζης πάει στο ότι υπάρχουν και τα PM αν θες να πεια κάτι στον άλλο, και αν κάποιος θέλει μπορέι να βλέπει το 50% προειδοποίησης που αναγράφεται στο όνομα μου.Άίντε γίδι που θα μου πεις πρόσεξε τη συμπεριφορά σου....


Επειδή δεν βλέπω να μπορώ να σβήσω το account μου , τουλάχιστον κάντο εσύ γιατί αλλιώς θα συνεχίσω...



άραξε στο forum ρε φιλε εδώ υποτίθεται ακούγονται όλες οι απόψεις ... αν και διακρίνω από πλευρά chs μια ευνοϊκή μεταχείριση προς τον panoslydios...


vag25 είπε:
Chs είπε:
Αν εσύ έχεις μάθει να είσαι τουρκόγυφτας και να μην ξέρεις πως να πεις το κάθε τι παρά μόνο με προσβολές δεν σου φταίει κανείς... Δεν σου πούλησα καμία μούρη.. σου ζήτησα να μιλάς πιο ωραία, και το ποιός είναι γίδι από τους 2μας είναι ξεκάθαρο..

Δηλαδή θα πρέπει να κάνω ειδική παράκληση με pm σε εσένα για την συμπεριφορά σου;; Είναι δύσκολο να μιλάς πιο ευγενικά;; Εδώ είναι forum αδερφέ όχι λαχαναγορά.. εκεί βάλε και φωνή βάλε και κεφαλαία.. εδώ θα πρέπει να ακολουθείς κάποιους κανόνες.. Δεν σου αρέσει; Μην ξανα μπεις.. έχεις την επιλογή εξάλλου..

χαχα
+1.

ΥΓ.Ποιο σβησιμο account βρε gpeiraias.χαχα
Τι ειναι αυτα που λες?
Απλα δεν ξαναμπαινεις.Θα το ξεπερασουμε.
Οσα ποστ εχω δει δικα σου αλλωστε μεσα στην 37χρονη εμπειρια και σοφια ειναι.
Προσβολες,ειρωνιες και αλλες ομορφιες.
Απορω πως δεν εχεις φαει μπαν ακομα.Ειναι επειδη θελει να πουλησει μουρη ο chs..

η λύση είναι η φίμωση ε ? ακυρώνεις ότι έλεγες ...
 

vag25

Well-Known Member
stalaras είπε:
η λύση είναι η φίμωση ε ? ακυρώνεις ότι έλεγες ...

Φιμωση σε τι?
Στην ειρωνεια και στα προσβλητικα σχολια?
Ναι φιλε μου φιμωση.
Για πες που ακριβως εγραψε ενας μια αποψη πολιτισμενα και ζητησα να φαει μπαν.
Ελπιζω να καταλαβαινεις την διαφορα.
 

hairlosscursed

Well-Known Member
panoslydios είπε:
Πχ σημερα εστιψα 4 πορτοκαλια εφαγα 3 συκα και επισης αβοκαντο με ψωμι(το μονο που ακομη με εχει κανει να εξαρταμαι απο αυτο).Εκανα 300 πεταλουδες στη θαλασσα και παω να παιξω μπασκετ.
Αισθανομαι πολυ ΕΝΕΡΓΕΙΑ.
Και γω αν καθομουνα αεργος 24 ωρες την ημερα με ολα τα εξοδα πληρωμενα θα πουλαγα οτι τρελα θες και θα ειχα επισης οση ενεργεια θες.μετα θα εκανα κηρυγματα για τους αεροψεκασμους με μανδυα στην Ομονοια.οσο για την νηστεια κανε υπομονη να πας φανταρος πρωτα και θα την κανεις εκει...
 
Μπλουζα