Ετσι εχουν τα πραγματα!!!Για να ξερετε...

Chs

Μέλος του προσωπικού
ΚΑΜΙΑ ευνοϊκή μεταχείριση... απλά εγώ δεν έχω δει να μιλάει και να προσβάλλει κάποιον όπως κάνουν άλλοι... τουλάχιστον αυτά που θα πει, θα τα πει χωρίς μπινελίκια, ότι και αν είναι αυτά.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

stalaras

New Member
vag25 είπε:
stalaras είπε:
η λύση είναι η φίμωση ε ? ακυρώνεις ότι έλεγες ...

Φιμωση σε τι?
Στην ειρωνεια και στα προσβλητικα σχολια?
Ναι φιλε μου φιμωση.
Για πες που ακριβως εγραψε ενας μια αποψη πολιτισμενα και ζητησα να φαει μπαν.
Ελπιζω να καταλαβαινεις την διαφορα.

όταν υπάρχει δράση υπάρχει και αντίδραση.ελπίζω να καταλαβαίνεις.
 

gpeiraias

Member
Τύπε επειδή έτσι είμαι εγώ και όποιος δε γουστάρει μπορεί να μη διαβάζει αυτά που γράφω , περιμένω να μου σβήσει το account Ο CHS.....
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
gpeiraias είπε:
Τύπε επειδή έτσι είμαι εγώ και όποιος δε γουστάρει μπορεί να μη διαβάζει αυτά που γράφω , περιμένω να μου σβήσει το account Ο CHS.....

Ρε συ gpeiraias.. τώρα γιατί αντιδράς έτσι; Σου ζήτησε κανείς κάτι παράλογο; Είναι τόσο δύσκολο δηλαδή να λες κάτι χωρίς να προσβάλλεις;
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Ρε παιδια χαλαμε ενα τοσο ενημερωτικο φορουμ ΓΙΑΤΙ;γιατι μπηκε καποιος που στην ουσια δεν εχει προβλημα σχετικο με την φυση του φορουμ;
 

vag25

Well-Known Member
stalaras είπε:
vag25 είπε:
stalaras είπε:
η λύση είναι η φίμωση ε ? ακυρώνεις ότι έλεγες ...

Φιμωση σε τι?
Στην ειρωνεια και στα προσβλητικα σχολια?
Ναι φιλε μου φιμωση.
Για πες που ακριβως εγραψε ενας μια αποψη πολιτισμενα και ζητησα να φαει μπαν.
Ελπιζω να καταλαβαινεις την διαφορα.

όταν υπάρχει δράση υπάρχει και αντίδραση.ελπίζω να καταλαβαίνεις.

Οταν εσκασε μυτη ο Πανος εδω δεν προσεβαλε κανεναν.
Αρχισαν σιγα σιγα και του την εμπαιναν καποιοι,χωρις καμια διαθεση για συζητηση.
Πρωτα λοιπον υπηρξε δραση απο τους τυπους που απλα χλευαζαν,μετα αντιδραση του Πανου και μετα παλι αντιδραση τους στην αντιδραση του.

Ειναι πολυ ευκολο παιδια.Οποιος δεν θελει να διαβαζει αποψεις καποιου ,αν δεν κανω λαθος υπαρχει και το ignore κουμπακι καπου ,που βαζεις καποιους χρηστες στην ignore list.Δεν τους διαβαζεις καθολου.Ας μας κανουν την χαρη λοιπον καποιοι να το ψαξουν λιγο αυτο.
Αν δεν το κανουν,γουσταρουν απλα καυγαδες και μονο αυτο.
Για να ξερουμε και τι λεμε.
 

gpeiraias

Member
Επαναλαμβάνω και πάλι, μπορεί να έχω μπει εκατοντάδες φορές και να έχω διαβάσει τα περισσότερα posts εδώ μέσα και ας μην απαντάω.Όταν βλέπω κουλά απαντάω.Τι να κάνουμε τώρα?Πάλι τα ίδια θα λέμε?Έτσι είμαι και δεν κάθομαι να παρακαλάω.Σβήστε μου το account να τελειώνουμε.Έιναι η 3η φορά που το λέω...
 

3746741

Member
Chs είπε:
ΚΑΜΙΑ ευνοϊκή μεταχείριση... απλά εγώ δεν έχω δει να μιλάει και να προσβάλλει κάποιον όπως κάνουν άλλοι... τουλάχιστον αυτά που θα πει, θα τα πει χωρίς μπινελίκια, ότι και αν είναι αυτά.

ευνοικη μεταχειριση λες δεν εχει αλλα τοση ανακριβεια μαζεμενη δεν εχουμε ακουσει ξανα κ νομιζω πως η προσβολη σε καποιον δεν ειναι μονο η βρισια,αλλα κ πχ να προτεινει σε ατομο που εχει κανει μεταμοσχευση με την μεθοδο strip να βαλει καστορελαιο στην ουλη οταν ο ιδιος δεν εχει καν α/α....

εγω προσωπικα το 2ο το θεωρω μεγαλυτερη προσβολη!

επισης ενα φορουμ υπαρχει για να γινεται διαλογος νομιζω....οσες ερωτησεις κ αν του κανω πρεπει να του τις κανω καμια δεκαρια φορες κ ισως τοτε απαντησει κ ας τις εχει ηδη δει!

αυτο chs δεν σε ενοχλει?
αν το εκανε σε εσενα θα σου αρεσε?
σε μια συζητηση ειτε σε φορουμ ειτε κανονικα ειναι ωραια συμπεριφορα αυτη??

Παρακαλω πολυ παιδια,μην ξεχασουμε κ αυτα που ξερουμε....
 

vag25

Well-Known Member
hairlosscursed είπε:
Ρε παιδια χαλαμε ενα τοσο ενημερωτικο φορουμ ΓΙΑΤΙ;γιατι μπηκε καποιος που στην ουσια δεν εχει προβλημα σχετικο με την φυση του φορουμ;

Φιλε μου δεν ξερω τι πιστευεις εσυ.Αλλα πραγματα που εχει γραψει,εμενα με εχουν βοηθησει σε καποιον βαθμο(και αρκετους αλλους).
Αν δεν θελετε εσεις μπορειτε να απεχετε.
Ειναι απολυτα σεβαστο,αλλα σεβαστειτε τους υπολοιπους που δεν θελουν να το παιξουν ουτε μουρη,ουτε εμπειροι και τρανοι.
Θελουν να ακουν τους παντες(εκτος προσβλητικων σχολιων) και να κρατανε αυτα που τους κανουν.
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
3746741 είπε:
Chs είπε:
ΚΑΜΙΑ ευνοϊκή μεταχείριση... απλά εγώ δεν έχω δει να μιλάει και να προσβάλλει κάποιον όπως κάνουν άλλοι... τουλάχιστον αυτά που θα πει, θα τα πει χωρίς μπινελίκια, ότι και αν είναι αυτά.

ευνοικη μεταχειριση λες δεν εχει αλλα τοση ανακριβεια μαζεμενη δεν εχουμε ακουσει ξανα κ νομιζω πως η προσβολη σε καποιον δεν ειναι μονο η βρισια,αλλα κ πχ να προτεινει σε ατομο που εχει κανει μεταμοσχευση με την μεθοδο strip να βαλει καστορελαιο στην ουλη οταν ο ιδιος δεν εχει καν α/α....

εγω προσωπικα το 2ο το θεωρω μεγαλυτερη προσβολη!

επισης ενα φορουμ υπαρχει για να γινεται διαλογος νομιζω....οσες ερωτησεις κ αν του κανω πρεπει να του τις κανω καμια δεκαρια φορες κ ισως τοτε απαντησει κ ας τις εχει ηδη δει!

αυτο chs δεν σε ενοχλει?
αν το εκανε σε εσενα θα σου αρεσε?
σε μια συζητηση ειτε σε φορουμ ειτε κανονικα ειναι ωραια συμπεριφορα αυτη??

Παρακαλω πολυ παιδια,μην ξεχασουμε κ αυτα που ξερουμε....

Φίλε 3746741 μίλησα περί μπινελικίων.. επίσης ήδη έχει ξεκινήσει συζήτηση για το θέμα "τόση ανακρίβεια μαζεμένη" και θα παρθούν αποφάσεις.

Όσο για τις ερωτήσεις που είπες αν μου το έκανε εμένα και έβλεπα ότι δεν απαντά, δεν θα ασχολόμουν.. θα έβλεπα πως δεν θα ήταν άξιο της προσοχής μου και απλά... θα τον έγραφα όπως και αυτός.

Στο ξανά λέω.. σε κάποια πράγματα δεν έχετε άδικο, και θα συζητηθούν άμεσα.
 

3746741

Member
Chs είπε:
3746741 είπε:
Chs είπε:
ΚΑΜΙΑ ευνοϊκή μεταχείριση... απλά εγώ δεν έχω δει να μιλάει και να προσβάλλει κάποιον όπως κάνουν άλλοι... τουλάχιστον αυτά που θα πει, θα τα πει χωρίς μπινελίκια, ότι και αν είναι αυτά.

ευνοικη μεταχειριση λες δεν εχει αλλα τοση ανακριβεια μαζεμενη δεν εχουμε ακουσει ξανα κ νομιζω πως η προσβολη σε καποιον δεν ειναι μονο η βρισια,αλλα κ πχ να προτεινει σε ατομο που εχει κανει μεταμοσχευση με την μεθοδο strip να βαλει καστορελαιο στην ουλη οταν ο ιδιος δεν εχει καν α/α....

εγω προσωπικα το 2ο το θεωρω μεγαλυτερη προσβολη!

επισης ενα φορουμ υπαρχει για να γινεται διαλογος νομιζω....οσες ερωτησεις κ αν του κανω πρεπει να του τις κανω καμια δεκαρια φορες κ ισως τοτε απαντησει κ ας τις εχει ηδη δει!

αυτο chs δεν σε ενοχλει?
αν το εκανε σε εσενα θα σου αρεσε?
σε μια συζητηση ειτε σε φορουμ ειτε κανονικα ειναι ωραια συμπεριφορα αυτη??

Παρακαλω πολυ παιδια,μην ξεχασουμε κ αυτα που ξερουμε....

Φίλε 3746741 μίλησα περί μπινελικίων.. επίσης ήδη έχει ξεκινήσει συζήτηση για το θέμα "τόση ανακρίβεια μαζεμένη" και θα παρθούν αποφάσεις.

Όσο για τις ερωτήσεις που είπες αν μου το έκανε εμένα και έβλεπα ότι δεν απαντά, δεν θα ασχολόμουν.. θα έβλεπα πως δεν θα ήταν άξιο της προσοχής μου και απλά... θα τον έγραφα όπως και αυτός.

Στο ξανά λέω.. σε κάποια πράγματα δεν έχετε άδικο, και θα συζητηθούν άμεσα.

Τις ερωτησεις μου μπορεις να τις τσεκαρεις κ να δεις οτι ειναι πολυ απλες!!

Μεσα ομως στην απλοτητα τους θεωρω οτι ειναι ουσιαστικες κ αποδεικνυουν ο Πανος αδυνατει να τις απαντησει....

Αν αρχισουμε ολοι να ποσταρουμε πραγματα που διαβασαμε στο internet κ δεν τα εχουμε διαταυρωσει-φιλτραρει μπορεις να διανοηθεις σε λιγες μονο μερες το επιπεδο του φορουμ???

Μπορεις να διανοηθεις τα θεματα του?

Ξερω οτι σε ενδιαφερει κ τρομαζεις (οπως κ εγω φυσικα) στην ιδεα να γινει κατι τετοιο....

Ας βαλουμε λοιπον καποια στανταρ,ισως ηρθε η ωρα!!!

υγ.καποιο παιδι πριν λιγες μερες μου ειπε σε δημοσια συζητηση εδω στο φορουμ οτι καποιος ισχυριζεται στο internet οτι αν βαλεις χυμο απο κατσαριδες? (δεν θυμαμαι,δεν συγκρατησα) στο κεφαλι σου θα εχεις επανεκφυση!υπαρχει μου ειπε,γκουγκλαρε το κ θα το βρεις!θες να αρχισουμε να ανοιγουμε τετοια θεματα σιγα σιγα?φανταζομαι οχι...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

TylerD

New Member
To ολο θεμα εχει δημιουργηθει επειδη ο λυδιος μονοπωλει το φορουμ με θεματα τα οποια οχι απλως ειναι ασχετα με το θεμα της τριχοπτωσης αλλα ειναι και αντιεπιστημονικα, μπορούν δε σε οποιον αποφασισει να ακολουθησει τις συμβουλες του να τον βλαψουν... υπενθυμίζω το θέμα για τον ηλιο που πλεον ισοδυναμει επιβεβαιωμενα με καρκινο του δερματος, με τον πρωταγωνιστη λυδιο να ισχυριζεται "μη φορατε αντιηλιακο, ειναι τοξικο". Ο hairlosscursed τον ρωτησε επανειλλημενα αν εχει ανδρικου τυπου τριχοπτωση και αν την πορτοκαλοθεραπεια την ακολουθει και με τα χιλια ζορια απαντησε οτι οχι δεν εχει ξεκινησει ακομα να τρωει μονο πορτοκαλια και δεν εχει ΑΑ... κατα τα αλλα καθε αποψη του εχει υφος επιστημονα που εχει σπαταλησει τη μιση του ζωη πανω απο τα βιβλια, και ως προς τον τονο και ως προς τα επιστημονικοφανη φληναφηματα...

Σε ενα φορουμ οπου υποτιθεται μπαινει ο κοσμος να μαθει κατι νεο σχετικο με το προβλημα του και την τριχοπτωση, μια μικρη ελπιδα οτι κατι μπορει να τον βοηθησει, εχεις τον λυδιο να προτεινει να φανε πορτοκαλια... αν και η συγκεκριμενη ειναι η πιο "αθωα" απο τις αποψεις που εχει εκφρασει εδω μεσα. Και για εσενα Chs που θελεις να προστατεψεις το πιτσιρικι, σημασια εχει το οτι δεν ειναι προσβλητικος στην εκφορα του λογου του, ασχετα αν αυτα που λεει ειναι εξαιρετικα προσβλητικα για τη νοημοσυνη μας ως προς το νοημα τους... Δηλαδη αν μας προτεινε με ευγενικο τροπο να κοιμομαστε κρεμασμενοι αναποδα για να αιματωνεται το τριχωτο σαν τις νυχτεριδες δε θα υπηρχε προβλημα και δε θα δικαιολογειτο η σθεναρη αντιδραση των υπολοιπων που αισθανονται οτι τους λεει καταμουτρα μαλακες.
 

3746741

Member
TylerD είπε:
To ολο θεμα εχει δημιουργηθει επειδη ο λυδιος μονοπωλει το φορουμ με θεματα τα οποια οχι απλως ειναι ασχετα με το θεμα της τριχοπτωσης αλλα ειναι και αντιεπιστημονικα, μπορούν δε σε οποιον αποφασισει να ακολουθησει τις συμβουλες του να τον βλαψουν... υπενθυμίζω το θέμα για τον ηλιο που πλεον ισοδυναμει επιβεβαιωμενα με καρκινο του δερματος, με τον πρωταγωνιστη λυδιο να ισχυριζεται "μη φορατε αντιηλιακο, ειναι τοξικο". Ο hairlosscursed τον ρωτησε επανειλλημενα αν εχει ανδρικου τυπου τριχοπτωση και αν την πορτοκαλοθεραπεια την ακολουθει και με τα χιλια ζορια απαντησε οτι οχι δεν εχει ξεκινησει ακομα να τρωει μονο πορτοκαλια και δεν εχει ΑΑ... κατα τα αλλα καθε αποψη του εχει υφος επιστημονα που εχει σπαταλησει τη μιση του ζωη πανω απο τα βιβλια, και ως προς τον τονο και ως προς τα επιστημονικοφανη φληναφηματα...

Σε ενα φορουμ οπου υποτιθεται μπαινει ο κοσμος να μαθει κατι νεο σχετικο με το προβλημα του και την τριχοπτωση, μια μικρη ελπιδα οτι κατι μπορει να τον βοηθησει, εχεις τον λυδιο να προτεινει να φανε πορτοκαλια... αν και η συγκεκριμενη ειναι η πιο "αθωα" απο τις αποψεις που εχει εκφρασει εδω μεσα. Και για εσενα Chs που θελεις να προστατεψεις το πιτσιρικι, σημασια εχει το οτι δεν ειναι προσβλητικος στην εκφορα του λογου του, ασχετα αν αυτα που λεει ειναι εξαιρετικα προσβλητικα για τη νοημοσυνη μας ως προς το νοημα τους... Δηλαδη αν μας προτεινε με ευγενικο τροπο να κοιμομαστε κρεμασμενοι αναποδα για να αιματωνεται το τριχωτο σαν τις νυχτεριδες δε θα υπηρχε προβλημα και δε θα δικαιολογειτο η σθεναρη αντιδραση των υπολοιπων που αισθανονται οτι τους λεει καταμουτρα μαλακες.

θα συμφωνησω απολυτα με τον tyler!!

αυτο με τον ηλιο το ξεχασα!!
το περασες ετσι chs χωρις να του πεις τιποτα!κ ειναι παρα πολυ σοβαρο κ επικυνδυνο!

δηλαδη η βρισια μονο προσβαλει?οντως αν μας ελεγε ευγενικα να κρεμαστουμε θα ηταν ολα οκ?

μηπως αρχιζουμε να χανουμε την σοβαροτητα μας κ να γινομαστε σοβαροφανεις??γιατι εγω αυτο βλεπω δυστυχως....

κ κατι ακομα!πριν λιγο την ειπες σε ενα παιδι για τα κεφαλαια λεγοντας του οτι ειναι στην λαχαναγορα.....ποσες φορες ο
Πανος εχει γραψει με κεφαλαια το εχεις προσεξει??

υγ.οτι λεω το λεω φιλικα κ με συμπαθεια να ξερεις!!
 

vag25

Well-Known Member
Εδω μεσα φιλε TylerD εχουν βαλει στο κεφαλι τους ΟΤΙ χημικο μπορεις να φανταστεις καποιοι.
Εσενα γιατι σε ενοχλει η πορτοκαλαδα?

Αυτο που δεν μου αρεσει ειναι αυτο που γραφεις οτι κανει.
''κατα τα αλλα καθε αποψη του εχει υφος επιστημονα που εχει σπαταλησει τη μιση του ζωη πανω απο τα βιβλια, και ως προς τον τονο και ως προς τα επιστημονικοφανη φληναφηματα...''

Οσο για τον ηλιο.Εδωσε την εξηγηση του σε επομενα ποστς και επιμενεις ομως.
Σαν να θες ντε και καλα να πιαστεις απο κατι.

Εγω σαν προταση θα ελεγα να ειναι πιο αυστηροι οι moderators στις απολυτες αποψεις(πχ υφος πανου),αλλα οχι στις αποψεις σκετο.
 

gpeiraias

Member
Φίλε δεν τρέχει τίποτα με τη λαχαναγορά, θα μπορούσα να τον διορθώσω μιας και κοντά μου βρίσκεται η ψαραγορά/ιχθυόσκαλα, αλλά δεν μαμιέται :blush: Eξάλλου απο κέι βγαίνει το g(gauros) peiraias. lol
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Αγαπητέ δεν προστατεύω κανένα πιτσιρίκι.. και μάλλον δεν κατάλαβες τα λεγόμενα μου.. είπα πριν ότι θα γίνει συζήτηση επί του θέματος αλλά και πάλι όχι.. εκεί.. να βρεις τρόπο να μου την πεις, στην τελική οκ καλά κάνεις.. Anyway.. δεν έχεις και άδικο αδερφέ.. έχει πει πολλά και τα περισσότερα χωρίς βάση, το ξέρω.. γιαυτό και θα λάβουμε τα μέτρα μας για το θέμα.
 

gpeiraias

Member
έχει πει πολλά και τα περισσότερα χωρίς βάση, το ξέρω.. γιαυτό και θα λάβουμε τα μέτρα μας για το θέμα.
Tώρα μιλάς σωστα...
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
gpeiraias είπε:
Φίλε δεν τρέχει τίποτα με τη λαχαναγορά, θα μπορούσα να τον διορθώσω μιας και κοντά μου βρίσκεται η ψαραγορά/ιχθυόσκαλα, αλλά δεν μαμιέται :blush: Eξάλλου απο κέι βγαίνει το g(gauros) peiraias. lol

:cheesy: οκ... πάω πάσο ... Μείνε στο forum και μην εξάπτεσαι, θα γεράσουμε πριν την ώρα μας με αυτά.. έχω κάνει ένα πακέτο τσιγάρα από την ώρα που άρχισε το συμβάν.. γιαυτό σου λέω..
 

3746741

Member
vag25 είπε:
Εδω μεσα φιλε TylerD εχουν βαλει στο κεφαλι τους ΟΤΙ χημικο μπορεις να φανταστεις καποιοι.
Εσενα γιατι σε ενοχλει η πορτοκαλαδα?

Αυτο που δεν μου αρεσει ειναι αυτο που γραφεις οτι κανει.
''κατα τα αλλα καθε αποψη του εχει υφος επιστημονα που εχει σπαταλησει τη μιση του ζωη πανω απο τα βιβλια, και ως προς τον τονο και ως προς τα επιστημονικοφανη φληναφηματα...''

Οσο για τον ηλιο.Εδωσε την εξηγηση του σε επομενα ποστς και επιμενεις ομως.
Σαν να θες ντε και καλα να πιαστεις απο κατι.

Εγω σαν προταση θα ελεγα να ειναι πιο αυστηροι οι moderators στις απολυτες αποψεις(πχ υφος πανου),αλλα οχι στις αποψεις σκετο.

οχι vag,δεν εχεις δικιο!
δεν εδωσε σχεδον καμια εξηγηση για οσα ειπε για τον ηλιο κ την τρυπα του οζοντος!

πηγαινε να δεις στο αλλο νημα που ακομα εχει μεινει η ερωτηση μου κ τον περιμενει!!

η ερωτηση που φυσικα εχω κανει πολλες φορες πιο πριν κ αποφευγει!

κ μιας κ μιλας για καλη συμπεριφορα ξερεις πολυ καλα πως κατι τετοιο μονο καλη συμπεριφορα δεν ειναι σε μια συζητηση!

εκτος φυσικα κ αν δεχτουμε αυτο που ειπε:οτι ηταν να γραψω το εγραψα!

γιατι τοτε θα αρχισουμε να ανοιγουμε θεματα για κακακια γαιδουρας στο κεφαλι σαν dht blocker κ σπερμα ουρακοταγκου για επανεκφυση κ εμεις!

κ φυσικα η απαντηση μας προς ολους σας!
ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΝΑ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΤΟ ΓΡΑΨΑΜΕ!
ΜΗΝ ΒΑΖΕΤΕ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ!
 
Μπλουζα