HDC Hair Clinic Cyprus - John_John1 - 3338 Grafts Strip 16/7/2012.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αν εισαι Βορειοελλαδιτης να κανονισουμε να παμε καμια τσαρκα man.
Απο δω μεσα βρηκα καλους φιλους παντως.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kwsTakis

Active Member
περιμενε μεχρι τα 40 τζον,,τι ηλικια εχεισ ν επιτρεπετΑΙ τωρα,35 αν υπολογιζω καλα,πραγματικα χαλαλι σου που σκεφτεσαι παλι να κανεις στριπ..πολυ σφαξιμο αδερφε,,εδω εγω με fue εκανα κ δεν την παλεψα,,
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλημερα.Σημερα θα βαλω συγκριτικες φωτογραφιες για να δουμε την ελελιξη των τρεισιμιση χρωνων μου μετα την μεταμοσχευση και θα δουμε εαν αλλαξε κατι.
Ξεκιναω με μια φωτο στα 3 χρονια και 6 μηνες με κατεβασμενα τα μαλλια με βρεγμενο και στεγνο μαλλι με φλας σε φωτισμο μπανιου.

Θα ακολουθησουν φωτο και με χτενισμενα κατα πανω τα μαλλια οπως και με styling για να δειξουμε πως καποιος νεος υποψηφιος μπορει να παραπλανηθει ευκολα εαν δεν δει καποιον απο κοντα η εστω με φωτογραφιες υπο διαφορες συνθηκες και να καταλαβει οτι ναι μπορει να φτιαξει την εικονα του στο καλυτερο αλλα δεν ειναι ολα ροδινα οπως τα φανταζεται.
Page1.jpg
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εδω βλεπουμε 2 φωτογραφιες σε εξωτερικο χωρο και με ηλιο στα τρεισιμιση χρονια επισης ιδια ημερα και με τις παραπανω φωτογραφιες.
Page1 (2).jpg
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Τελευταια εχει γινει λογος για το styling αλλα και το μηκος μαλλιου πως μπορει να παραπλανησει τον καθε υποψηφιο.
Το τι γινεται ομως απο κατω στην πραγματικοτητα? Στην ριζα του προβληματος?
αυτο θα το δουμε αργοτερα.
Τοποθετω 2 φωτογραφιες επισης στα τρεισιμιση χρονια με styling και γωνια ωστε μπορει ο καθενας μπορει να παραπλανηθει εαν δεν παρει τις καταλληλες φωτο υπο διαφορες γωνιες,φωτισμους,κοντο και μακρυ μαλλι,στεγνο και βρεγμενο.
Page1.jpg
 

Tasmania

Active Member
@John_John1 σημαντικο επισης να βαλεις και πως ησουν πριν την μ/μ. Υπαρχει στο νημα σου απλα για να υπαρχει αμεση ροη και συγκριση. Για μενα το αποτελεσμα σου θα το ξαναπω , μαζι με αλλα 2-3 εδω μεσα ειναι εξαιρετικα τοσο σε φυσικοτητα, σε φυτρωση οσο και σε πυκνωση , λαμβανοντας υποψη την περιοχη καλυψης σου. Αλλη μια μ/μ και καθαρισες :) ps: εξαιρετικες φωτο
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Θα βαλω και συγκριτικες με πριν αργοτερα να καταλαβουμε τι γινεται..βαζω μια τωρα για να θυμιθουμε.
Befortop1.jpg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εδω τωρα στις παρακατω φωτο παμε λιγο περισσοτερο στο ζουμι το του τι γινεται.
Στα τρεισιμιση χρονια Επισης βλεπουμε τις 2 πρωτες φωτο με βρεγμενο μαλλι η 3 φωτο με στεγνο και η τεταρτη με styling οπου δεν εχει καμια σχεση με την πραγματικοτητα αλλα και φυσικα σε αλλαζει ολη την εικονα και το προσωπο σου με το πως ησουνα πριν.
Ακομα και η φωτο με το σηκωμενο βρεγμενο μαλλι ισως να παραπλανει λιγο λογο του μηκος του μαλλιου.
Θα βαλω και μια φωτο η μοναδικη που εχω με κοντο μαλλι αλλα ειναι στους 18 μηνες.Σκεφτομαι να τα ξανακοψω τοσο κοντα για να κανω την καλυτερη συγκριση τωρα στα τρεισιμιση χρονια αλλα δισταζω λιγακι.
Page1.jpg
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Και εδω μπορουμε να κανουμε μια πιο καλη εκτιμηση τι γινεται φυσικα.
Ομως η φωτο με κοντο μαλλι ειναι στους 18 μηνες και την εχω ξαναβαλει ενω τωρα βρισκομαι στους 42 ομως απο τοτε δεν πιστευω να αλλαξαν και πολλα...θα σκεφτω τωρα αν τα ξανακοψω κοντα για να δω συγκριση καλυτερη.
Page1.jpg
 

Mizerix

Active Member
Γιαννη παρακολουθω αρκετο καιρο παρα πολλα ποστ σου σχετικα με τη δικη σου μμ και μετα τις τελευταιες ενημερωσεις εχω να σου εκφρασω την ανησυχια μου σχετικα με το κατα ποσα μοσχευματα ειναι ικανη να δωσει η δοτρια σου για να καλυψεις αξιοπρεπες τα κενα (απευχομαι το γεγονος να ανοιξεις κι αλλο κροουν γιατι τοτε πραγματικα θα υπαρξει προβλημα), καθως και για το οτι η στρατηγικη σου να βαλεις τοσα πολλα μοσχευματα μπροστα ισως να μην μπορει να ''δεσει'' καλα το πισω με το μπροστα μερος ακομα κι αν κανεις 2η-3η μμ....Τωρα σχετικα με την φινα σου δινω ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ που αποφασισες και την εκοψες, η υγεια πανω απο ολα!!!
 

gkast

Active Member
Γιαννη παρακολουθω αρκετο καιρο παρα πολλα ποστ σου σχετικα με τη δικη σου μμ και μετα τις τελευταιες ενημερωσεις εχω να σου εκφρασω την ανησυχια μου σχετικα με το κατα ποσα μοσχευματα ειναι ικανη να δωσει η δοτρια σου για να καλυψεις αξιοπρεπες τα κενα (απευχομαι το γεγονος να ανοιξεις κι αλλο κροουν γιατι τοτε πραγματικα θα υπαρξει προβλημα), καθως και για το οτι η στρατηγικη σου να βαλεις τοσα πολλα μοσχευματα μπροστα ισως να μην μπορει να ''δεσει'' καλα το πισω με το μπροστα μερος ακομα κι αν κανεις 2η-3η μμ....Τωρα σχετικα με την φινα σου δινω ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ που αποφασισες και την εκοψες, η υγεια πανω απο ολα!!!
Νομιζω πως προτρεχεις στη συγκεκριμενη περιπτωση σε ενα ανθρωπο που εχει κοψει την φινα προσφατα....χωρις να ξερουμε τι προδιαθεση θα εχει ο οργανισμος του στα επομενα χρονια
Εγω πονταρο οτι θα ειναι στασιμος και δεν θα χρειαστει στο μελλον να κανει τιποτα..
 

piros75

Well-Known Member
Σούπερ Τζον. Το μόνο που με ανησυχεί στην περίπτωσή σου είναι η διακοπή της Φίνας. Νομίζω ότι θα πρέπει να περάσουν τουλάχιστον 6 μήνες για να μπορέσεις και να μπορέσουμε να εκφέρουμε άποψη περί του τι πιθανά θα χρειαστείς το άμεσο μέλλον.
 

Tasmania

Active Member
@Mizerix θα ειχε τεραστια βαση αυτο που λες αν ο Γιαννης ηταν 25-30.... Δεν προσμετρησες οτι ειναι 37. Οπως επισης οτι επερνε γενοσημο φινα αρα αποψη μου μικρη διαφορα θα δει τωρα που την σταματησε. Μακαρι να του εξελιχθουν ολα καλα
 
Μπλουζα