Corfu rider, fue, λιόσης, 2200 grafts, 18-19/11/2015

poseidonas77

Well-Known Member
τζον εσυ στην επομενη θα βαλεις μεσα και μια επεμβαση στην ουλη...να τα κανεις ολλα μαζι να τελειωνεις.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Stripar

Established Member
John απο ότι μου είπε ο Νικόλας (που τα είπατε απο κοντά) έχεις ένα απίστευτο φυσικό αποτέλεσμα!
Δέν έχω λόγο να τον αμφισβητήσω , ούτε αυτόν , ούτε εσένα...

Αυτό βέβαια που είπα , είναι ότι όταν βελτιωθούν οι καταστάσεις πρέπει να μαζέψεις το Crown γιατί έχει ξεχειλώσει...:(

Υ.Γ:Ψάχνω τώρα να βρώ ένα γεγονός που έγινε πρίν 4 χρόνια σε ένα μέλος , το οποίο θα σοκάρει όποιον το διαβάσει
Ελπίζω να μήν με πάρει ο ύπνος...γιατί θα ήθελα να το διαβάζαν τα νέα μέλη
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
John απο ότι μου είπε ο Νικόλας (που τα είπατε απο κοντά) έχεις ένα απίστευτο φυσικό αποτέλεσμα!
Δέν έχω λόγο να τον αμφισβητήσω , ούτε αυτόν , ούτε εσένα...

Αυτό βέβαια που είπα , είναι ότι όταν βελτιωθούν οι καταστάσεις πρέπει να μαζέψεις το Crown γιατί έχει ξεχειλώσει...:(

Υ.Γ:Ψάχνω τώρα να βρώ ένα γεγονός που έγινε πρίν 4 χρόνια σε ένα μέλος , το οποίο θα σοκάρει όποιον το διαβάσει
Ελπίζω να μήν με πάρει ο ύπνος...γιατί θα ήθελα να το διαβάζαν τα νέα μέλη

Ναι βγηκαμε με τον Νικολα και τον salonikio30 μια μερα πριν φυγει.
Ριξαμε πολυ γελιο..πηγαμε για φαι σε ταβερνα μιλουσαμε και με κοιτουσε στο μαλλι και εγω το ιδιο και σκαγαμε στα γελια.
Να πω την αληθεια δεν πιστευα να ενθουσιαστει τοσο ο Νικολας μαζι μου ειδικα που το ψαχνει τοσο πολυ γιατι οσο να νε αλλιως ειναι απο κοντα αλλιως απο φωτος.
Τον αφησα να με ψηλαφισει το μαλλι να δει δοτρια και τα λοιπα.
Ακομη και το κροουν μου το ειδε καλυτερο απο το δικο του.Αν και νομιζω ειμαι πολυ χειροτερα.
Ενα καλο πλεον ειναι οτι απο δω μεσα γνωρισα ατομα που γιναμε καλοι φιλοι και ο Νικολας ειναι και γαμο τα παιδια,Τιμιος και πιστευω να βοηθησει με την σειρα του και αυτος τα υπολοιπα μελοι.
Πλεον τον συγκαταλεγω στο club που εχω κανει τον καραφλων Μαιμουδων.....
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ζήλεψες απο τον Νικόλα εεε....ωραία του τα έκανε ο Μαρας
:)

Ναι με λιγα grafts εκει που με τα ειδε και λιγο ο νικολας μπορω να αλλαξω τελειως την εικονα του πρωσοπου μου.
Αν ζηλεψα λεειιι!!!!!!!!!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
ποια temples βρε???χαχαχα πας για τα 40...χαχαχαχχααχ
την ουλη και το κραουν:D:D:D

Κρατιεμε πιπινι και το ξερεις πλεον χαχαχαχα παμε για 37 αλλα εβγαλα πιπινι 23 ετων και πολυ ομορφουλικο....
Πεταω Αθηναααα σε 5 μερες,διακοπουλες 7 ημερες με το μωρο εκει.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ναι το crown Μου θελει πολυ συμαζεμα.4000 ευρω μου λειπουν..
Πιστευω στα 40+ να καταφερω να κανω κατι χαχαχαχαχαχα
Ακομη καλα το βαστω με λιγο τοππικ
 

Stripar

Established Member
Δείτε τώρα τί μπορεί να κάνει μια αποτυχημένη μεταμόσχευση...
Πως μια δότρια μπορεί να καταστραφεί , τί εμπόδια μπορούν να δημιουργήσουν
τα White Dots της Fue


Πως κάποιος & γιατί τρώει "πόρτα" απο τους
Hasson & Wong !!!


http://www.hairlossgr.com/threads/2η-μεταμόσχευση.9529/#post-128714
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αν εχω χρονο,πιστευω να κλεψω λιγο λεω να δω και κανα παιδι απο αθηνα μιας και κατεβενω.
Λοιπον οποιος αθηναιος θελει να με δει 50 ευρω το κονσουλεσιον κανω το κεφαλι +καφε+goodies.
Mε φωτος,ντοκουμεντα και απορρητα αρχεια.....
 

Corfu Rider

Active Member
Πόσο σοβαρά να πάρεις μετά αυτήν την κλινική όταν λένε αυτές τις μπαρούφες !!!...
όταν θέλουν να καρπωθούν τον κόπο των ερευνητών που δουλεύουν πάνω σε αυτό μια πενταετία (άσχετα τις φόλες που έχουν φάει) , σάν δικό τους κατόρθωμα :confused:

Βάζουνε μετά και τον Corfu Rider , αδαή ( άν και όχι και τόσο κατά τη γνώμη μου) να κάνει το παπαγαλάκι στο forum...

Υ.Γ: Ελπίζω να διαβάζουνε εκεί μεσά στην DHI…(για αυτούς τα γράφω)
Και τους προτρέπω να σοβαρευτούν & να μην δίνουν ψεύτικες ελπίδες στον κοσμάκι...
Ποιος ειναι αδαης και παπαγαλακι ποιανου ρε??
Εγω δεν δεχομαι διαταγες απο κανεναν, ουτε εντολες! Γραψε οτι θελεις για κλινικες, dhi κτλ, αλλα οχι για αλλα ατομα. Και φροντισε την αποψη για αλλους ανθρωπους, να την αποδιδεις προσωπικα, σαν μεγαλος αντρας. Αλλιως μην επιτιθεσαι με cyber way. Κατανοησε το και φαε αυτα που ειπες για εμενα!
 

Adriano

Well-Known Member
Πότε θα παίξετε ξύλο; Να πάρω και ποπ κορν.

Πάντως δεν είναι τυχαίο ότι παλιά μέλη σαν τον Panos1982, τον tropheus , τον Machos και διάφορους άλλους σταμάτησαν να ασχολούνται με το forum από τότε που κάποιοι νέοι στο forum άρχισαν να προκαλούν και να ανεβάζουν τους τόνους. Μπαίνεις για να ενημερωθείς και βλέπεις σε διάφορα νήματα σεντόνια από τσακωμούς. Κάποτε το forum δυστυχώς είχε επίπεδο.

Παράπονο εκφράζω. Καμμία μομφή για τους παραπάνω.
 

Δημητρης38

Active Member
Πότε θα παίξετε ξύλο; Να πάρω και ποπ κορν.

Πάντως δεν είναι τυχαίο ότι παλιά μέλη σαν τον Panos1982, τον tropheus , τον Machos και διάφορους άλλους σταμάτησαν να ασχολούνται με το forum από τότε που κάποιοι νέοι στο forum άρχισαν να προκαλούν και να ανεβάζουν τους τόνους. Μπαίνεις για να ενημερωθείς και βλέπεις σε διάφορα νήματα σεντόνια από τσακωμούς. Κάποτε το forum δυστυχώς είχε επίπεδο.

Παράπονο εκφράζω. Καμμία μομφή για τους παραπάνω.

Εγω παλι βλεπω τον γνωστο Χρηστη να πεταει λασπη στον ανεμιστηρα ...
Ο Κερκυραιος μια χαρα παρουσια χωρις ακροτητες εχει ολο αυτον τον καιρο στο Φορουμ.
 

Corfu Rider

Active Member
Καλα κανεις Adriano. Σε εμενα δεν αρεσει η προκλητικοτητα ουτε και οι ανοησιες απο το computer. Το σωστο ειναι οι εχοντες διαφορες, να τις ολοκληρωνουν οχι σε ιντερνετ, φορουμς, και τουλαχιστον να μην ειναι ερειστικοι κτλ. Εγω ουτε σε physical arguments δεν αρεσκομαι να θιγω η να προσβαλλω κανεναν. Καλυτερα να γινει ανω-κατω μια κατασταση παρα να θιξω καποιον. Το ιδιο και εαν με μειωνουν, ειρωνευονται κτλ.. ειδικα οταν δεν ειμαστε στο ιδιο φυσικο χωρο.. ετσι πραττουν καποιοι και χαλανε μια πολιτισμενη κατασταση..
 

andy.k

Active member
Εγώ πάλι παιδιά προτιμώ να πεσει ξύλο γιατι οκ ολο για τριχες μιλαμε. Απλά ο corfu
είναι φρέσκος από μμ...οπότε ο stripar να μη γρονθοκοπα απο φρυδια κ πανω...προσοχή στα grafts που ακόμα είναι φρεσκα...δε παίζουμε μ αυτα
 

andy.k

Active member
Corfu έχεις επουλωθεί εντελώς? Κοκκινίλα στη ληπτρια έχεις καθόλου? Ή απλά είσαι κοντοκουρεμένος χωρίςνα φαίνεται κατι αλλο. Είσαι 8 μέρες after αν δε κάνω λάθος...
 

aeratos28

Just aeratos
όχι ρε παιδιά και για τον corfu ότι τον έχει βάλει κάποιος από οπουδήποτε να κάνει διαφήμιση ή κάτι ανάλογο,δεν το πιστεύω με τίποτα..απλά ο φίλος προσπαθεί το οτιδήποτε μάθει να το λέει άμεσα στο φόρουμ και να ενημερώνει..οτιδήποτε είναι αυτό..ακόμα και άχρηστο να είναι..επίσης για τιμές και τα πάντα..γενικά είναι πολύ στο να μοιράζεται και να συζητάει το κάθε τι..να λεγατε για άλλον οκ..ακόμα και για μένα, που υποστηριζω ότι ΔΕΝ είναι και πολύ μεγάλες οι διάφορες Ελλάδας με Κύπρου ας πούμε,που είναι ή προσωπική μου άποψη και μόνο αυτή,για να μην παρεξηγιομαστε το λέω πάλι και ότι όταν αποφασισω να κάνω κάτι εδώ θα το κάνω,πιο δίκαιο θα ήταν να το πείτε για μένα.
 

Adriano

Well-Known Member
Εγω παλι βλεπω τον γνωστο Χρηστη να πεταει λασπη στον ανεμιστηρα ...
Ο Κερκυραιος μια χαρα παρουσια χωρις ακροτητες εχει ολο αυτον τον καιρο στο Φορουμ.
Δεν διαφωνώ για τον Κερκυραίο καθόλου. Αυτός βασικά δέχτηκε την κριτική. Διακρίνω μια μομφή για μένα αλλά δεν θα την απαντήσω γιατί δεν μπαίνω στην διαδικασία. Απλά επειδή πολλοί μπαίνετε εδώ μέσα για να βγάλετε τα ψυχολογικά σας, δεν σημαίνει ότι ο οποιοσδήποτε εδώ πέρα θα κάθεται να σας νταντεύει. Ένα forum κόσμημα εδώ και χρόνια κάποιοι το έχετε καταντήσει. Ξέρετε πόσο κόσμο έχει σώσει αυτό το forum; Mε τις κοκκορομαχίες θα ασχολούμαστε;
 
Μπλουζα