Toppik

Tsek

Well-Known Member
Εγώ είχα τοπικ μαύρο και το εδωσα αλλα το παιδί που το πήρε δεν βαζει. Να ρωτήσω αν το πουλάει? Αν Ενδιαφερεται καποιος ας μου στειλει μήνυμα στο ινμποξ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nikosssss

Active Member
Medium Brown παντως δεν μπορώ να βρω πουθενά. :mad::mad:

Και το kmax είναι άθλιο. Έχετε να προτείνετε κάτι αλλο??
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Δοκιμάζω ένα καινούργιο το capillus σαν το toppik 28 γραμμάριων. Αναμένετε.
 

tasos33

Well-Known Member
οχι τασο τοππικ τελος απο αναστασακη...αλλα κανε υπομονη κατι ακουγεται οτι συντομα θα κυκλοφορησει ξανα απο αλλο εισαγωγεα
Νικολα εγω παιρνω τεσσερα χρονια ηδη απο εξωτερικο τα 55 γρ 45 ευρω,τοππικ, δε ξερω αν ειναι γνησιο αλλα αν δεν ειναι ειναι κατα 95%. Δε μπορουσα να βρω διαφορα απο του αναστασακη ,επαορνα αππ κει καποιες φορες οταν ξεμενα.
 

nikosssss

Active Member
Νικολα εγω παιρνω τεσσερα χρονια ηδη απο εξωτερικο τα 55 γρ 45 ευρω,τοππικ, δε ξερω αν ειναι γνησιο αλλα αν δεν ειναι ειναι κατα 95%. Δε μπορουσα να βρω διαφορα απο του αναστασακη ,επαορνα αππ κει καποιες φορες οταν ξεμενα.

Τάσο βρήκα και εγώ απο Ebay παρήγγειλα και θα έρθει μέχρι 20 Μαρτίου. Ελπίζω να είναι καλό. Δε με ενδιαφέρει αν είναι αυθεντικό ή οχι αλλά να κάνει τη δουλεία του και κυρίως να είναι το χρώμα μου και αν μην έχει καμιά περίεργη αποχρωση.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Briner

Active Member
Αν και τα έχω ξαναγράψει αρκετές σελίδες πιο πίσω, μια επανάληψη δεν βλάπτει, ιδίως για όσους δεν το έχουν υπ' όψιν.

Εδώ και χρόνια, χρησιμοποιώ το Verdini. Το αγοράζω από Πολωνία. Πρόκειται για πολύ καλής ποιότητας σκόνη (καμμία σχέση με τις διάφορες κινεζιές που κυκλοφορούν).

Τώρα, όσον αφορά το χρώμα, πολλοί αντιμετωπίζουν αυτό το πρόβλημα. Το αντιμετώπισα κι εγώ, καθώς έχουν γκριζάρει κάπως τα πλαϊνά κι έπρεπε ν' ανοίξω λίγο το χρώμα, για να μην υπάρχει αντίθεση. Στη δική μου περίπτωση, έβαλα στο σκούρο καστανό και μια ποσότητα γκρι σκόνη και το έφερα στα μέτρα μου με άριστα αποτελέσματα. Φαντάζομαι, ότι μπορεί να παίξει κάποιος και προς την αντίθετη κατεύθυνση, προσθέτοντας μαύρη σκόνη.
 
παραγγελνω 4-5 χρονια παμφτηνο ΤΟΠΙΚ από Αγγλια. μια χαρα είναι το dark Brown. ηδη κοντευω τα 9 χρονια χρησης από όταν πρωτοεβαλα από τον Αναστασακη. να σας στειλω εδώ το link η με ΠΜ ?
 

Galanopoulos

New Member
Λογικα κάποια ελληνική εταιρεία θα ξαναφέρει το τοπικ, αν είναι δυνατόν!! Φθάνει να είναι το καλό παλιο τοπικ και όχι μαϊμού γιατί αυτοι εκτιθοντο φοβερά
 
κατι κανω λαθος και δεν μπορω να βαλω εδώ το link. μια βοηθεια παιδια αν είναι δυνατον. προσπαθησα και με ΠΜ να σας στειλω, ουτε εκει μπορω
 
Μπλουζα