Toni74, fue, πατεδάκης, 2300 grafts, 30/11/2015

Toni74

New Member
καλησπέρα και από μένα παιδιά! Είμαι νέος και εγώ στο θέμα της μεταμόσχευσης ( 4η μέρα τώρα) και θα ήθελα να μοιραστώ την εμπειρία μου μαζί σας και να μου πείτε και εσείς τη γνώμη σας! Παραθέτω κάποιες φωτό που έχω ελπίζω να βοηθούν!
image.png
 

Συνημμένα

  • image.png
    image.png
    766.1 KB · Προβολές: 859
  • image.png
    image.png
    871.7 KB · Προβολές: 871
  • image.jpeg
    image.jpeg
    135.5 KB · Προβολές: 869
  • image.jpeg
    image.jpeg
    176.6 KB · Προβολές: 842

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

andy.k

Active member
Που την έκανες? Ξέρεις ποσά περίπου grafts εβαλες ανά περιοχή? Δλδ ποσά κορυφή και ποσά hairline?
 

andy.k

Active member
Φαίνεται να εχεις βάλει πιο πολλά στην κορυφή παρά στη hairline και λίγο πιο πίσω. Που την έκανες και τι ακριβώς προσδοκίες έχεις?
 

Toni74

New Member
Την έκανα στα d$#@i. Δεν περιμένω να γίνω όπως ήμουν στα 18 αλλά ελπίζω να Καλύψω τα ακάλυπτα! Βάζω άλλη μια που έχω με hairline
 

Συνημμένα

  • image.jpeg
    image.jpeg
    1.5 MB · Προβολές: 910

andy.k

Active member
Κοιτά εγώ για να είμαι ειλικρινής θεωρώ πως θα χρειαζοντουσαν περισσότερα grafts αλλά αν έχουν τοποθετηθεί με σωστή στρατηγική και έχεις καλή φυτρωση, πιθανότατα θα έχεις μια αποδεκτή κάλυψη... Πάντως με τόσα grafts σε τέτοια επιφάνεια δε θα έχεις πολύ πυκνό αποτέλεσμα...
 

Toni74

New Member
Σωστά αλλά το περισσότερο πρόβλημα υπήρχε στην κορυφή! Αν παρατηρήσεις τις φωτογραφίες θα δεις ότι εκεί που είχα Μαλί δεν μπήκε καθόλου.
 

Toni74

New Member
Αν αυτά τα 750 είναι 2000 τρίχες δεν θα γίνει; εσύ πως το βλέπεις; Λογικά έχεις κάποια εμπειρία
 

Toni74

New Member
Ο γιατρός μου είπε να μην ανησυχώ γιατί ρωτούσα όλη την ώρα τι και πως, και να τον εμπιστευτώ! Και μου είπε πως θα περάσουν κάποια χρονια για το αν θα χρειαστώ κ άλλη φορά!
 

andy.k

Active member
Εμπειρία δεν έχω μόνο απ όσα έχω δει εδώ μέσα. Δεν έχω κάνει μμ. Σίγουρα κάποια κάλυψη θα πετύχεις. Ποιος γιατρός σε ανέλαβε?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Toni74

New Member
Ο γιατρός λέγεται π*****κης και ήρθε από Αθήνα (μένω θεςςαλονικη)να αντικαταστήσει κάποιους συναδέλφους του που θα παρακολουθούσαν σεμινάριο στην Αγγλία! Έκανε 2 χρονια Αγγλία κ συνεργαζόταν με διαφορετικές κλινικές! Ο ίδιος μου είπε πως έχει κάνει πάνω από 1000 περιστατικά αλλά το δύσκολο μου είπε πως ήταν οι διαφορετικές εθνικότητες! Ακόμη και τα τριχοθυλάκια είναι λέει διαφορετικά από λαό σε λαό.. Τα χρήματα περίπου εκεί ναι!
 

aeratos28

Just aeratos
διαφορετικά τα τριχοθυλακια? εντάξει για τον τύπο τρίχας κτλ.αλλά ότι τα τριχοθυλάκια διαφορετικά μου φαίνεται περίεργο!τέλος πάντων..φιλε καλή φυτρωση ευχομαι
 

Toni74

New Member
πιστευω πάω μια χαρά! Έχω αρκετή διαφορά αλλά μίλησα με τον γιατρό και μου πε ακόμη ειναι πολύ νωρίς . Νέες τρίχες πετάγονται μέρα με τη μέρα!
 

Toni74

New Member
Έβγαλα μια το μεσημεράκι με το φως από πίσω και πάνω αν την κάνετε ζουμ φαίνονται οι μικρές τριχουλες που βγαίνουν από κάτω..
 

Συνημμένα

  • image.jpeg
    image.jpeg
    494.1 KB · Προβολές: 763
Μπλουζα