Heraklistang, fue, 2700 grafts, 21/04/2016

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
ναι ρε heraklistang 5 μήνες είσαι τώρα,αν μπορείς κάνε μία ενημέρωση..john που ελεγες πως δεν είναι κάποιος που να έχει κάνει από κυπριακές,είναι ο φίλος εδω
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
ναι ρε heraklistang 5 μήνες είσαι τώρα,αν μπορείς κάνε μία ενημέρωση..john που ελεγες πως δεν είναι κάποιος που να έχει κάνει από κυπριακές,είναι ο φίλος εδω

Κανας καινουργιος λεω φρεσκος.Να δουμε κανα νεο νημα.
 

aeratos28

Just aeratos
χαχαχα..παντως και πριν την κρίση εγώ έστω και για έναν καφέ στην κυπρο δεν μπορούσα να πάω φίλε τασο..αν και θα γουσταρα κάποια στιγμή να πάω..έχω ακούσει ότι είναι τέλεια..και μας αγαπάνε οι κυπριες κιόλας..!;) μόνο οι κυπριες,όχι οι κύπριοι.και για μεταμόσχευση δεν θα είχα κανένα απόλυτος ενδιασμο αν μου το επέτρεπε η τσέπη.!anyway ας περιμένουμε ενημέρωση του φίλου,μην του χαλασουμε το νημα
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εμενα δε μαρεσει και πολυ η κυπρος,περα την μεταμοσχευση δεν θα ξαναπηγενα ποτε.
 
Παιδιά καλησπέρα απολογούμαι για τη καθυστέρηση. Ανεβάζω φωτογραφίες σημερινές μετά από 6 μήνες.

Είμαι πολύ χαρούμενος με το αποτέλεσμα. Ανθρώποι που δεν ξέρουν οτι έκανα μεταμόσχευση μου λένε ότι έχασα βάρος και ομορφησα :) ενώ αυτοί που το γνωρίζουν ξαφνιάζονται με αυτό που βλέπουν.

Ομολογώ το αποτέλεσμα που βλέπω δεν περίμενα να ήταν τόσο καλό, προσωπικά ευελπιστούσα στο να μειώσω το πρόβλημα αλλά αυτό που βλέπω με κάνει να νιώθω πραγματικά άλλος άνθρωπος.

Σας αφήνω να δειτε τα αποτελέσματα, θα παρακολουθώ το thread για απορίες τις επόμενες μέρες.

Εγώ έχω 2 θεματάκια μονο για συζήτηση;

- Πως σας φαίνεται το hairline; Εμενα προσωπικά μου φάινεται natural αλλά θέλω και την άποψή σας
- Έχει παραμείνει ένα κενό μεταξύ του crown και του μπροστά στο οποίο αυτή τη στιγμή δεν φαίνεται, εντούτις σε μερικά χρονάκια νομίζω θα αρχίσει να φαίνεται αισθητά, εκεί δεν έχω βάλει crafts. Πως το διαχειρίζομαι? Υπάρχει κανένα hack να δίνω οδηγίες στο κομωτή για μην το τονίζει;

Ευχαριστώ παιδια
 

Συνημμένα

  • DSC_1196.jpg
    DSC_1196.jpg
    819.3 KB · Προβολές: 581
  • IMG_0383.jpg
    IMG_0383.jpg
    554.9 KB · Προβολές: 587
  • IMG_0389.jpg
    IMG_0389.jpg
    784.6 KB · Προβολές: 608
  • IMG_0390.jpg
    IMG_0390.jpg
    667.7 KB · Προβολές: 575
  • IMG_0392.jpg
    IMG_0392.jpg
    829.3 KB · Προβολές: 592

nikolakis

Well-Known Member
Αν κ οι φωτο δεν ειναι πολυ καλες απο άποψη φωτισμού σίγουρα δείχνει ενα καλο αισθητικά αποτέλεσμα. Το κυριότερο ειναι ομως οτι ανέβηκε η ψυχολογια σου κ η αυτοπεποίθηση σου πράγμα που ειναι ανεκτίμητο. Καλή συνεχεια κ καλή φύτρωση.
 

dimitris50423

Well-Known Member
heraklis γιατι δεν περιμενες καλο αποτελεσμα? εβαλες 2700 μοσχευματα δεν ειναι λιγα.. και ειχες και μαμα μαλλια στην περιοχη.
εισαι στους 6 μιση μηνες. θα εχεις και αλλη βελτιωση. βαλε ομως και πιο φωτεινες φωτο σε εξωτερικο χωρο και μια πανοραμικη. ;)
 

mikegad

Well-Known Member
Αν στο εξάμηνο είσαι έτσι δεν είναι απλά καλά ,αλλά τρίκαλα!!!
και η hairline φυσικότατη μου φαίνεται
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
ωραίος,καλα πάει ,καλή συνέχεια να έχεις και οι επόμενες φωτό λίγο φωτεινοτερες αν μπορείς φίλε.
 

koumparos

Well-Known Member
Εκει στο κεντρο της hairline φενεται οτι δεν εχει παρει μπροστα καλα ακομα.Βαλε ποιο κοντινες φωτο να βγαλουμε συμπερασμα.
 

tasos33

Well-Known Member
λιγο πιο φωτεινες...για εξαμηνο παει καλα
 

Συνημμένα

  • IMG_0383.jpg
    IMG_0383.jpg
    535.2 KB · Προβολές: 523
  • IMG_0389.jpg
    IMG_0389.jpg
    843.4 KB · Προβολές: 517

Flosk

Well-Known Member
Ειναι οπως θα επρεπε να ειναι. Τιποτα περισσοτερο, τιποτα λιγοτερο. Το λεω αυτο με το θετικοτερο τροπο που μπορω.
 
Μπλουζα