Hdc vs γεωργιου

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Στην ιδια κατηγορια ειναι Γιαννη γεωργιου -hdc. Με οποιον δασκαλο καθησεις τα ιδια γραμματα θα μαθεις!


Σε μια πολυ δυσκολη περιπτωση όπως του σαλονικου βρηκε να τα ρισκάρει '' η όλα, η τιπότα''? Αν κατι δεν παει καλα που θα παει να κρυφτει μετα? Δεν νομιζω οτι παει να καψει το κεφαλι του για κατι στο οποιο δεν ειναι σιγουρος.

Συμφωνω με αυτες τις απαντησεις. δεν νομιζω οτι ρισκαρει ο Γεωργιου. απλα πιστευει οτι μπορει να το κανει.
και αυτο φαινεται οπως ειπε και ο aeratos απο το οτι μετα του ειπαν και απο hdc να παει. αρα αρχικα δεν ηθελαν να μπλεξουν παραπανω και του ειπαν ειναι ρισκο.

Ρε παιδια ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΑΩ Μ*ΡΑ με 2,5/graft και να μη παω Erdo που ειναι τοπ3 της Ευρωπης με ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΧΡΕΩΣΗ??
Πραγματικα δε βρισκω μισό λόγο για να το κάνω.

οσο για αυτο μετα θα πεσουν και οι τιμες της hdc οπως εκανε και ο γεωργιου. γιατι με ιδια τιμη δυσκολα τα πραγματα.

ttilits πηγαινε και στους δυο και ρωτα λεπτομερειες. δεν μπορεις να σχηματισεις γνωμη για τον δευτερο αν δεν μιλησεις μαζι του.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Στην ιδια κατηγορια ειναι Γιαννη γεωργιου -hdc. Με οποιον δασκαλο καθησεις τα ιδια γραμματα θα μαθεις!

Αν οι επιλογές σου ήταν αυτές η δυο κλινικές με ίδιο χρηματικό ποσό ποια επιλογή θα έκανες για πιο safe?

Πιστεύω οτι είσαι ένα καλά διαβασμένο μέλος και πιστεύω να ξέρεις ότι η hdc είναι πολλά level παραπάνω στις υπηρεσίες.

Φυσικά και δεν αναιρώ τις ικανότητες του γιατρού Γ@@γιου άλλα έχει μείνει πίσω σε αρκετά πράματα πιστεύω.
 

tasos33

Well-Known Member
Ο μόνος λόγος είναι να είναι κάποιος εθνικιστής, μισό Τούρκος η κάτι ανάλογο. Πλέον δεν υπάρχει λόγος.

Ρε παιδια ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΑΩ Μ*ΡΑ με 2,5/graft και να μη παω Erdo που ειναι τοπ3 της Ευρωπης με ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΧΡΕΩΣΗ??
Πραγματικα δε βρισκω μισό λόγο για να το κάνω.
 

ttilits

Member
Οπως παρατηρησα οι περισοτεροι μου προτινεται hdc .εκανε καποιος στην hdc και ειχε κακη εμπειρια? Ενω οπως παρατηρησα η γενικη εντιπωση ειναι ο γεωργιου ειναι καλος αλλα οχι στο επιπεδο της hdc.επισης μου προτινε φινα η μιλοξιδιλη αλλα επειδη χρεισομοπουσα 5-6 χρονια μινοξιδιλη και κουραστηκα της εφαρμογες και φινα την φοβαμαι.θα εχω πολυ πιο φτωχο αποτελεσμα χωρις φινα και μιλοξιδιλη?
 

ttilits

Member
Κανεναν απο τους 2 γιατι και οι 2 υστερουν σε πολλοι βασικες λεπτομερειες που παιζουν βασικο ρολο σε μια μ.μ .
Και οι 2 χρησιμοποιουν punch μεγαλης διαμετρου και το ποιο βασικο δεν υπαρχει σωστο consultation που ειναι το α και το ω για μια επιτυχημενη μ.μ.
Γιατι το consultaion ειναι το α και το ω?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Κανεναν απο τους 2 γιατι και οι 2 υστερουν σε πολλοι βασικες λεπτομερειες που παιζουν βασικο ρολο σε μια μ.μ .
Και οι 2 χρησιμοποιουν punch μεγαλης διαμετρου και το ποιο βασικο δεν υπαρχει σωστο consultation που ειναι το α και το ω για μια επιτυχημενη μ.μ.


Σε ξανά ρωτώ:
Ποια θα ήταν η επιλογή σου εφόσον είχες μόνο αυτές τις 2 επιλογές και εφόσον ήσουν σαν και μένα το 2012 σχεδόν φαλακρός και χάλια ψυχολογικά όπως ήμουν κι εγώ κάποτε και δεν τολμούσα να μιλήσω σε κορίτσι λόγο της εμφάνισης μου πράγμα το οποίο από τότε άλλαξε και η εμφάνιση μου και η ψυχολογία μου αλλά και ο τρόπος που αντιμετωπίζω τα κορίτσια.

Έχεις δει την φυσικότητα της μεταμοσχευσης μου άλλα και των υπολοίπων περιστατικών?
Φίλε τα ισοπεδώνεις όλα και πας να βγάλεις έναν γιατρό από τους καλύτερους παγκόσμιος άχρηστο.
Δεστο λιγάκι...εάν έχεις άλλα θέματα στην ζωή σου που σε απασχολούν και σε βγάζουν τόσο αρνητισμό δεν σου φταίνε οι άλλοι να τους κατηγορεις συνεχώς και να τους βγάζεις άχρηστους έτσι άπλα για να ξεσπάς εδώ μέσα.

Προχθές στον νήμα σου μιλούσαμε για την ψυχολογία και ήμουν μαζί σου γιατί και εγώ τα πέρασα αυτά.
Κουλαρε λιγάκι σου μιλάω φιλικά και σαν φίλος και το ξέρεις ότι δεν έχω κάτι μαζί σου.
 

Maui island

New Member
Και εγω για μεταμοσχευση το ψαχνω απο κυπρο ειμαι και με Γεωργιου δεν ενδιαφερομε να μιλησω μετα απο την αντιμετωπιση του μελους μπουκλα που ο ανθρωπος αν λεει αληθεια εχει 3 χρονια που ειναι σε αναμονη απαντησης και μιας λυσης στο προβλημα του..δεν ειναι καθολου επαγγελματισμος αυτος και για τα αλλα 2 περιστατικα που αναφερθηκαν με χαμηλη πυκνωση επισης του Γεωργιου..τωρα τι προσφερει και σε τι τιμη ειναι αλλο θεμα..δεν ειναι τυροπιττα που αγοραζουμε και οκ την φαγαμε χορτασαμε..ποιο ειναι το αποτελεσμα και ποιος ο χειρισμος μετα την επεμβαση αν κατι δεν παει καλα;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ttilits

Member
Δεν παω να βγαλω κανενα αχρηστο, και φαλακρος τελειως να ημουν δεν θα πηγαινα σε κανεναν απο Κυπρο, εχω τους λογους μου.
Δεν τους εμπιστεύομαι.
Αυτη ειναι η γνωμη μου και δεν αλλαζει !
Φιλε λογαριαζω να παω σε 2 μηνες σε hdc για μεταμοσχευση .αποφασισα εκει μετα και απο τις αρνητικες εμπειριες απο καπιοιων μελων του φορουμ με τον γε@@γιου. Για ποιο λογο δεν εμπιστευσαι την hdc? Ακουσες καποιο περιστατικο που ειχε κακο αποτελεσμα?
 

Tsek

Well-Known Member
Strip 2012 με fue 2018 δεν συγκρινονται ,ούτε και κακα περιστατικα πριν 3 χρόνια συγκρινονται με το τι θα πάρουμε σήμερα.
Έχει ξεφύγει η εξέλιξη όλων ευτυχώς και δεν έχει νόημα να τα αναμοχλεύουμε.
Αν όμως οι τιμες είναι ίδιες με Ερντογάν οπως λέτε ας παει εκεί.
 
Τελευταία επεξεργασία:

tol

Well-Known Member
δεν ειναι καθολου επαγγελματισμος αυτος

Πραγματικα ειναι αποριας αξιο πώς καποιοι γραφονται σε ενα forum απλα για να προωθησουν συγκεκριμενες κλινικες.

Εμφανιζονται σαν διαττοντες αστερες, επιτιθενται κατα συγκεκριμενων κλινικων/γιατρων, διαφημιζουν καποιες αλλες και μετα εξαφανιζονται απο το forum σαν τον φαντομα.

Ο φιλος απο το νησι της Χαβαης (μαουι προφιλ) ή ειναι κλασικη περιπτωση διαττοντα αστερα που γραφτηκε απλα για να διαφημισει την hdc και να επιτεθει στον Γεωργιου ή απλα ειναι ανενημερωτος και ασχετος με θεματα μ.μ. του forum.

Αναφερεται στον Μπουκλα και στην ελλειψη επαγγελματισμου του Γεωργιου (και εχει απολυτο δικαιο), απο την αλλη ομως "κανει γαργαρα" την πιο προσφατη περιπτωση αντιεπαγγελματισμου της hdc απεναντι στον salonikio30. Εθελοτυφλει θελοντας να προωθησει συγκεκριμενη κλινικη.

Φιλε μου, γιατι αυτη η διακριση; Ο salonikios δεν ετυχε αδικης και ανεπιτρεπτης αντιμετωπισης απο την hdc; Δεν ταλαιπωρειται ψυχικα, οπως και ο Μπουκλας αλλωστε, επειδη η κλινικη δειχνει αναισθησια και αναλγησια στο προβλημα του;

Εν κατακλειδι, φιλε μου, οταν γραφουμε κατι σε ενα forum καλο ειναι να μην ειμαστε προκατειλημμενοι, αλλα με γνωση των θεματων να τα αντιμετωπιζουμε αντικειμενικα, βλεποντας ολες τις οψεις του νομισματος.

Υ.Γ. Η ταπεινη αποψη που εξεφρασα, δεν εχει καμια απολυτως σχεση με την κοντρα που υπαρχει μεταξυ των κυπριακων κλινικων, αλλα αφορα γενικα τη σταση καποιων μελων που ασκωντας προπαγανδα, προσπαθουν με ιδιοτελεια να παρασυρουν τα νεα μελη του forum. Το συγκεκριμενο site σκοπο εχει την ολοπλευρη διαφωτιση και την αντικειμενικη ενημερωση και οχι τη χειραγωγηση και την παραπλανηση.
 

Maui island

New Member
Ο φιλος απο το νησι της Χαβαης (μαουι προφιλ) ή ειναι κλασικη περιπτωση διαττοντα αστερα που γραφτηκε απλα για να διαφημισει την hdc και να επιτεθει στον Γεωργιου ή απλα ειναι ανενημερωτος και ασχετος με θεματα μ.μ. του forum.
Οχι φιλε δεν προσπαθω να επιτεθω στον Γεωργιου δεν ειναι αυτος ο σκοπος μου εδω αλλα να βοηθηθω στο προβλημα μου και να βοηθησω και εγω αλλους αν μπορω και να κανω μια καλη μεταμοσχευση οχι να τρεχω να τους παρακαλαω για μια απαντηση αν κατι δεν παει καλα και να εξαφανιζονται αυτο ειναι οτι χειροτερο απο οποιασδηποτε ειδικοτητας γιατρου και ειναι παρα πολυ σημαντικο αν θα ειναι σοβαρη η αντιμετωπιση και μετα που περνουν τα λεφτα..
Αυτο που λεω ειναι πως δεν εχω εμπιστοσυνη μετα απο αυτα που αναφερθηκαν απο καποιους εδω για τον Γεωργιου και δεν εχω σκοπο να διαφημισω την hdc και ο λογος που δεν ειπα κατι αρνητικο και για την hdc ακομα ειναι γιατι δεν διαβασα για την μεταμοσχευση του φιλου Σαλονικιου τι εγινε..και δεν ειναι απανταμε σε ενα ανθρωπο εδω με τα 3/4 του μηνυματος σου σαν να ειμαι ο βαλτος καποιας κλινικης οταν υπαρχη το σεναριο να μην διαβασα για την περιπτωση του μελους Σαλονικου..
πες φιλε μου η hdc εχει κακο περιστατικο στο φορουμ γιατι δεν μιλας για αυτο;;
γιατι αμεσως να με χαρακτηρισεις;
εγω ειμαι ο προκατελημενος;;;.
ας ειμαστε ολοι προσεκτικοι..!!!
και για να μην εισαι τοσο σιγουρος για το αν ειμαι βαλτος σκευτομαι για τουρκια για ερτο για να κανω μεταμοσχευση αν ειναι τοσο καλος και σοβαρος γιατρος οπως παρουσιαζετε εδω και εχει μονο καλα αποτελεσματα..
ομως μιας και ειμαι απο κυπρο το ψαχνω πρωτα εδω αφου βλεπω οτι υπαρχουν καλα σχολια για εδω.
 

tol

Well-Known Member
πες φιλε μου η hdc εχει κακο περιστατικο στο φορουμ γιατι δεν μιλας για αυτο;;

Φιλε μου, λες οτι δε διαβασες για τον salonikio και στη συνεχεια με προκαλεις να αναφερω ενα κακο περιστατικο απο την hdc!!!!!

Διαβασε πρωτα το νημα του salonikiou και μετα ξαναγραψε τα σχολια σου στο forum.

Τελικα ανηκεις στην κατηγορια των ανενημερωτων κατ' εξακολουθηση, αφου σου δινω τροφη να ασχοληθεις και να βρεις απαντησεις στα ερωτηματα σου και εσυ εξακολουθεις να εμμενεις στις αποψεις σου.
 

Maui island

New Member
Φιλε μου, λες οτι δε διαβασες για τον salonikio και στη συνεχεια με προκαλεις να αναφερω ενα κακο περιστατικο απο την hdc!!!!!
Φιλε λεω παρα να μιλας στα 3/4 του μηνυματος σου για οτι ειμαι αστερι, βαλτος,προκατελημενος και αλλα διαφωρα ομορφα καλυτερα να μου ελεγες οτι υπαρχει επισης περιστατικο απο την hdc στο φορουμ και να με παραπεμψεις στην ενοτητα..καινουργιος ειμαι οπως και πολλοι αλλοι δεν μπορουμε να διαβασουμαι τα παντα και μετα να πουμε κατι που δεν μας αρεσε για ενα γιατρο..
γιατι τοση επιθετικοτητα και τοσα επιθετα δηλ μεσα σε ενα φορουμ που οπως ειπες εχει τοσο ευγενη σκοπο για καποιο που δεν πληροφορηθηκε ακομη για ολες τις μεταμοσχευσεις;;;
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα