Giorgos-3, FUE, 1800g, 25/8/2017

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

PROF

Active Member
Γιώργο βλέπω ότι μια χαρά εξελίσσεται το πράμα, μάλιστα επειδή κάναμε το crown
την ίδια ακριβώς περίοδο, τον τελευταίο μήνα (διανύω τον όγδοο τώρα) σε εμένα είδα μεγάλη διαφορά
που σημαίνει ότι το crown όντως αργεί και πιθανώς θα μας δώσει και άλλο μέχρι το δωδεκάμηνο, οπότε
όλα καλά μέχρι τώρα και μακάρι να συνεχίσει να σου δίνει και άλλο!
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Δεν εχω καθολου παραπονο ... οπως βλεπετε παει πολυ καλα κ μ ελαχιςτα μοσχεύματα ....ανυπομωνω πραγματικα για την μμ των 3.500grafts που θα κανω Τπυλαχιστον τον οκτωμβρη...
 

tasos33

Well-Known Member
Γιώργη βάλε καμια καθαρή οταν μπορέσεις. Τελικά στο γάμο θα βαλεις τοπικ? Με τα στεφάνια που θα κάτσουν στο κεφάλι πάνω τι έχεις σκεφτεί?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Γιώργη βάλε καμια καθαρή οταν μπορέσεις. Τελικά στο γάμο θα βαλεις τοπικ? Με τα στεφάνια που θα κάτσουν στο κεφάλι πάνω τι έχεις σκεφτεί?

O λόγος που δεν παντρεύομαι.:confused::confused::confused:
 

Giorgos-3

Well-Known Member
XAXAXAXA....oxi ρε κομπλε ειναι το τοπικ.. εχω κανει κ προβες...βαζω κ μετα βαζω την γυναικα μου να μου τραβαει τα μαλλια και δεν της μενει στα χερια τπτ....μεχρι κ εκεινη επαθε πλακα....τωρα το πασχα κοιμηθηκα μια φορα ετσι για να δω... κ την επομενη το πρωι ουτε μαυρακι στο μαξιλαρι....μια χαρα ποιοτητα αυτο που πηρα και καθεται ωραια... θα σας βαλω και φωτο και ετσι να δειτε....
 

Giorgos-3

Well-Known Member
44FD5AE7-55F1-4591-AADB-2DC6582E902B.jpeg 71E9F787-A5C2-46EC-9EAA-0B25F02A30E3.jpeg 67AB6F03-150C-4F58-BE12-67090FB5C678.jpeg A345E535-1AE2-4F7D-949F-BF443894886F.jpeg
Κλείνοντας σχεδον 8 μηνες κ μπαίνοντας στο τελευταιο 3μηνο η καταςταςη ειναι αυτη....κουρεμένος απο χθες το απογευμα κ μολις βγηκα απ το νερό τράβηξα τις φωτος χωρις να στεγνώσουν το παραμικρο τα μαλλια μου για να φανει η γύμνια μου κ με ντάλα ηλιο κ απ ολες τις πλευρές ...τα συμπερασματα δικα σας....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

anargiros88

Well-Known Member
Μπροστά είναι μόνο τα μαλλιά από την πρώτη μ.μ ? Βάλε και μια από μπροστά κάποια στιγμή ! Εσύ είσαι ικανοποιημενος από το αποτέλεσμα ? Συνεχίζεις με DHI η με Τιρκαλά ?
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Φυσικα κ με τον τιρκαλα με τον οποιο ηδη εχω βρεθει ηδη εχουμε κανει καποιες συζητησεις κ μαλλον θα κανω επεμβαςη 3ημερη για να λειτουργήσει χωρις πιεση για το μάξιμουμ ποσοστο φυτρωσης. Επισης να πω οτι χρεώνει μολις 1€ το γκραφτ κ να μου το θυμηθητε οτι μολις αρχισει να προωθεί λιγο κ τον εαυτο του κ να τον προμοτάρει θα φέρει τα πανω κατω στην ελληνικη αγορα!
αυτα που εχω πανω ειναι απο παλιο στριπ τα οποια φαινονται ενα τσαφ πιο ενισχυμένα λογο μινοξ η οποια λειτουργει μια χαρα στο κεφαλι μου.
Οσο αφορα τα της μμ φυσικα κ ειμαι ευχαριςτημρνος κ τωρα περιμενω ενα μικρο ακομα μπουστ γιατι υπαρχουν νεα τριχακια...εκτίμησε φυτρωση 95% κ αυτο που το εντυπωσίασε ομως οταν με ειδες ηταν η δότρια μου η οποια επανηλθε εξαιρετικά.
 

anargiros88

Well-Known Member
Κάτι 3 ήμερα έκανε και η dhi παλιότερα , υπήρχε νομίζω και ένα μέλος που είχε ξεκινήσει την παρουσίαση του μετά από 3 ήμερο περιστατικό !
Πόσα γκραφτ υπολογίζεις να βγάζεις ακόμα από την δότρια ? Αντέχει η δότρια 3 ήμερη εργασία ? Ποια θα είναι η εικόνα της μετά από 3 ήμερο << όργωμα >> . Προφανώς το αποφασίσατε γιατί η εξαγωγή είναι δύσκολη . Α και Β ζώνη ?

Δώσε καμιά παραπάνω πληροφορία για τον Γιατρό που άνοιξε κλινική κλπ .
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Θα βαλω 3-3.500 γραφτς ολα στην α β ζώνη κ θα την σπάσουμε σε τρια κομματια (3 μερες) λογω της απίστευτης δύσκολης εξαγωγής μου... μιλαμε ο λίποδης ιστός δεν αφηνει την ρίζα με τπτ να απελευθερωθεί κ να βγει ! Εχει παθει σοκ μ αυτο το πραγμα αλλα ταυτοχρονα θεωρει οτι κ αυτη ιδιομορφία μου ευθύνεται στην τοσο καλη κ γρηγορη αποκατάσταση την δοτριας μου ....επισης θα παρουμε κ περιπου 500 απο γενια για Κράουν τα οποια τα θεωρει ιδανικά για Κράουν... απο συγκεκριμενο σημειο στα γενια ομως... περιμετρικά ακριβως κατω απ το σαγόνι....οχι απ ολη την Επιφάνια ...οσο αφορα ρο ιατρείο του ειναι κιγο εξω απ την θες/κη αλλα σε κανενα μηνα θα ναι κεντρο της θες/κης... ηδη εξοπλίζει κ εχει ενας ολοκαίνουργιο χωρο με οτι υπαρχει μεσα τελευταίας τεχνολογίας ... εχει ριξει πολυ χρημα απ οτι εχω κτλ ....συνεργάζεται κ με μια γαλλική κλινική κ παει κ ερχεται σχεδον καθε σκ ...πιο λεπτομέρειες δεν γνωριζω ακομα αλλα θα μαθω κ θα σας πω ... τον εχω ενημερωσει επισης για σο φορούμ κ οτι ουσιαστικα μέσω εμου φαινεται η δουλεια του κ θελω να Πιστευω απ αυτο θα ωφεληθούμε ολοι μας...παμε για βαση της κατάστασης μου για σπουδαια πραγματα κ ομολογω οτι ειμαι αισιοδοξος κ ανυπόμονος ...
 

Tsek

Well-Known Member
Αν πιάνει τέτοιες φυτρώσεις με 1 ευρώ τον σκέφτομαι και εγώ για την επόμενή μου στο crown
 

anargiros88

Well-Known Member
Tsek τώρα τελευταία χάλασες πολύ !

Giorgos-3 αναμένουμε πληροφορίες όταν ανοίξει και επίσημα η κλινική του γιατρού . Αν βάλεις τόσα μοσχεύματα Α κ Β ζώνη με την φυτρωση που είχε η μ.μ θα φτιάξεις πολύ την εικόνα σου . Θα βοηθήσουν και τα μαλλιά από την πρώτη μ.μ που έχεις . Εύχομαι ότι το καλύτερο !
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Εται Πιστευω κ γω ...ολα θα φανουν σρο αποτελεσμα παιδια ...οτι κ να λεμε τωρα ειναι ανούσιο... τον οκτωμβρη εζω σκοπο να μπω για μμ....
 

aeratos28

Just aeratos
Φίλε Γιώργο και καλά θα κάνεις που θα πας στον γιατρό και όχι στην κλινική..το θέμα είναι,πες του,ότι θα πρέπει να ξεχάσει τον τρόπο με τον οποίο δούλευε στην dhi,για το θέμα πυκνότητας κτλ..αν δουλεύει με 30-35 grafts και αυτός δεν λέει κάτι..το θέμα είναι να γίνεται σωστή δουλειά με ωραία πυκνότητα,45-50 grafts ειδικά hairline.αν κάνει κάτι τέτοιο ,με την τιμή αυτή που ακούστηκε και έχει καλά αποτελέσματα ,θα κάνει πολύ δουλειά..
Υ.γ. : Τώρα πας με αυτή την επέμβαση για δυνατό αποτέλεσμα..καλή επιτυχία,αναμένουμε νέα και από εσένα και από τον γιατρο
 
Μπλουζα