Γ' Παγκόσμιος Πόλεμος

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Και η ορθοδοξία από πολλούς χρησιμοποιείται για προσωπικά συμφέροντα...Αν σας χαλάει η ορθοδοξία, έχουμε και την αστρολογία

http://www.defencenet.gr/defence/item/%CF%81%CF%8E%CF%83%CE%BF%CE%B9-%CE%B1%CF%83%CF%84%CF%81%CE%BF%CE%BB%CF%8C%CE%B3%CE%BF%CE%B9-%CF%84%CE%BF-2011-%E2%80%93-%CE%BF-%CE%B3-%CF%80%CF%80-%E2%80%A6%CE%B8%CE%B1-%CE%BE%CE%B5%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%AE%CF%83%CE%B5%CE%B9-%CE%B1%CF%80%CF%8C-%CF%84%CE%BF-%CF%83%CF%8C%CF%84%CF%83%CE%B9-%CF%84%CE%BF-%CE%BC%CE%AC%CF%81%CF%84%CE%B9%CE%BF-%CF%84%CE%BF%CF%85-2014

Οι Έλληνες δεν καθόμαστε στους καναπέδες γτ περιμένουμε τις προφητείες να μας σώσουν, αλλά γιατί μεγαλώσαμε με ιδανικά κοπρόσκυλου, ρουσφετιού, ρεμούλας και ωχαδερφισμού.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Gomi μας εφαγε η Μυκονος ρε κ ο καναπες κ τα μπουζουκια.Εγω λεω να βγουμε ολοι με τα φτυαρια κ τα τσεκουρια εξω.Σοβαρευτειτε ρεεεεεεεε.Για την ραφλα τι προβλεπει ο Καζαμιας?
 

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
ΜΙΚΕΣ είπε:
Gomi μας εφαγε η Μυκονος ρε κ ο καναπες κ τα μπουζουκια.Εγω λεω να βγουμε ολοι με τα φτυαρια κ τα τσεκουρια εξω.Σοβαρευτειτε ρεεεεεεεε.Για την ραφλα τι προβλεπει ο Καζαμιας?

Αφού είμαστε και γλεντζέδες τα άτιμα:m02:

Για την ράφλα φίλε, με τα χημικά που θα πέσουνε, μπορεί να βγάλουμε τρίτο μάτι, να έχουμε 4 αυτιά, να μεγαλώσει το πουλί μας, αλλά το μαλλί θα είναι το ίδιο...Το μόνο που θα επιβιώσει σε ένα χημικό πόλεμο, είναι οι κατσαρίδες και η καράφλα
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Παμε να μετακομισουμε σε σπηλιες.Ερχεται ο Γ παγκοσμιος.Κατω η ραφλα........ζητω!!!!!!!!!οχι!!!!!!!!!!!!Μολων λαβε!!!!!
 

pithikas

Well-Known Member
Παιδια ανοιξτε κανα βιβλιο, οχι Λιακοπουλου , βρειτε καμια δουλεια κατα προτιμηση εξωτερικο (το λεω για ολους μας) γιατι εδω πλεον δε παλευεται και αφηστε τα Βυζαντια και τι Ρωσιες, ολα γινονται για την ενεργεια και ουτε η ρωσοι ουτε οι αμερικανοι ειναι καλα παιδια, ποιος θα επικρατησει στις μπιζνες ειναι το θεμα με οποιοδηποτε κοστος.
 

Bouklas

Well-Known Member
GOMI είπε:
Οι Έλληνες δεν καθόμαστε στους καναπέδες γτ περιμένουμε τις προφητείες να μας σώσουν, αλλά γιατί μεγαλώσαμε με ιδανικά κοπρόσκυλου, ρουσφετιού, ρεμούλας και ωχαδερφισμού.
Σωστός, συμφωνώ!
 

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Άσχετα από προφητείες και αστρολογίες, για να βασιστούμε μόνο στα γεγονότα, αυτό ουσιαστικά βάζει ανοιχτά και καθαρά πλέον την Τουρκία απέναντι από την Ρωσία

http://www.defencenet.gr/defence/item/%CF%83%CF%84%CE%BF-%CE%BA%CE%AF%CE%B5%CE%B2%CE%BF-%CE%BF-%CE%BD%CF%84%CE%B1%CE%B2%CE%BF%CF%8D%CF%84%CE%BF%CE%B3%CE%BB%CE%BF%CF%85-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%B5%CF%80%CE%B1%CF%86%CE%AD%CF%82-%CE%BC%CE%B5-%CF%84%CE%BF%CF%85%CF%82-%CF%86%CE%B1%CF%83%CE%AF%CF%83%CF%84%CE%B5%CF%82-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CF%84%CE%BF%CF%85%CF%82-%CF%84%CE%B1%CF%84%CE%AC%CF%81%CE%BF%CF%85%CF%82

Ξημερώματα Τρίτης Αμερικανικό αεροπλανοφόρο θα δέσει στον Πειραιά, έτοιμο για να επιχειρήσει ανοιχτά της Κριμαίας (έχουμε και αποκλειστικότητες στο φόρουμ :p)


pithikas είπε:
Παιδια ανοιξτε κανα βιβλιο, οχι Λιακοπουλου , βρειτε καμια δουλεια κατα προτιμηση εξωτερικο (το λεω για ολους μας) γιατι εδω πλεον δε παλευεται και αφηστε τα Βυζαντια και τι Ρωσιες, ολα γινονται για την ενεργεια και ουτε η ρωσοι ουτε οι αμερικανοι ειναι καλα παιδια, ποιος θα επικρατησει στις μπιζνες ειναι το θεμα με οποιοδηποτε κοστος.

Δεν νομίζω ότι είναι λύση το να παρατήσουμε όλοι τη Χώρα μας
 

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
pithikas είπε:
GOMI είπε:
Δεν νομίζω ότι είναι λύση το να παρατήσουμε όλοι τη Χώρα μας
Οταν τιθεται πια θεμα επιβιωσης ναι ειναι λυση.

Είδες που ανέφερα πιο πάνω πως μας έχουν "εκπαιδεύσει"? Να σκεφτόμαστε καθαρά την πάρτη μας δίχως ιδανικά όπως είχαν οι παλιοί.
Φυσικά μην το παίρνεις προσωπικά, όλοι μας έτσι σκεφτόμαστε πλέον...και γω μέσα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

pithikas

Well-Known Member
GOMI είπε:
pithikas είπε:
GOMI είπε:
Δεν νομίζω ότι είναι λύση το να παρατήσουμε όλοι τη Χώρα μας
Οταν τιθεται πια θεμα επιβιωσης ναι ειναι λυση.

Είδες που ανέφερα πιο πάνω πως μας έχουν "εκπαιδεύσει"? Να σκεφτόμαστε καθαρά την πάρτη μας δίχως ιδανικά όπως είχαν οι παλιοί.
Φυσικά μην το παίρνεις προσωπικά, όλοι μας έτσι σκεφτόμαστε πλέον...και γω μέσα.
Eνω μου εισαι συμπαθης εχεις ενα κακο οταν καποιος δε συμφωνει μαζι σου να τον κατατασσεις σε καποια κατηγορια, δεν ειναι θεμα εκπαιδευσης και να σου πω την αληθεια εγω μιλαω εκ του ασφαλους, αλλα υπαρχουν πλεον χιλιαδες ανθρωποι που ζουν στην εξαθλιωση και τι να πεις σε αυτους καθησε εδω να το παλεψουμε? Επειδη εχω εμπειρια απο εξωτερικο η ποιοτητα τη ζωης σε ολους τους τομεις ειναι πολυ καλυτερη απο εδω. Αποψεις ειναι αυτες, απλα δε βλεπω μελλον εδω.
 

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Με παρεξήγησες...γι αυτό έβαλα και τον εαυτό μου μέσα πρώτο και καλύτερο. Αν θίχτηκες, ζητώ συγνώμη...Και εγώ εκ του πολύ ασφαλούς μιλάω.
 

pithikas

Well-Known Member
GOMI είπε:
Με παρεξήγησες...γι αυτό έβαλα και τον εαυτό μου μέσα πρώτο και καλύτερο. Αν θίχτηκες, ζητώ συγνώμη...Και εγώ εκ του πολύ ασφαλούς μιλάω.

Γι' αυτο σε παω Gomi εισαι ευγενεστατος.
 

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν έχουμε τίποτα να χωρίσουμε...κουβεντούλα κάνουμε...:) Να σαι καλά.
 

akishellas3

Well-Known Member
Η ποιοτητα του χαρακτηρα μας ειναι που ξεχωριζει,αν δεν σεβαστουμε πρωτα εμεις τους εαυτους μας ποιος θα τον σεβαστει ? Εχουμε μαθει για τεα ευκολα να γλυφουμε κ στα δυσκολα το πουλο...κοινως παρτακυδες...ολοι μαζι λοιπον μπορουμε να φτιαξουμε μια σωστη χωρα... αλλα οπως παντα στα δυσκολα τα ρουφιανιλικια κ οι κοτες φευγουν (καλυτερα για εμας τουλαχιστον να μεινουν οσοι εχουν πραγματικη ψυχη κ θελουν να παλεψουν για το καλυτερο)... στο γλυψιμο μενουν κ στην δηθεν προοδευτικοτητα μενουν κ φωναζουν κ απο πανω... Ειναι αληθεια κ ποναει δυστυχως ...θεμα επιβιωσης ναι αλλα μονο για τα παιδια μας ,αν μπορουμε αυτα να τα στειλουμε σε ησυχο μερος ,μακαρι να γινει αλλα δυστυχως ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΟΥ Κ ΘΑ ΓΕΝΙΚΕΥΤΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ...ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΕΡΧΟΜΕΝΗ ΠΑΓΚΟΣΜΟΙΟΠΟΙΗΣΗ ΕΧΟΥΝ ΣΤΟΧΟ ΝΑ ΠΛΗΓΟΥΝ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΧΩΡΕΣ ...Απλα δεν εχουμε ποτε μαθει να αναλαμβανουμε τις ευθυνες μας διοτι οσοι φταινε κ εχουν παρει μερος σε αυτην την κατασταση πρεπει να δωσουν αγωνα αλλιως να πανε να γλυψιουν αλλου παλι ... το μονο που λυπαμαι ειναι τα νεα μικρα παιδια που δεν εχουν ζησει κ δεν θα ζησουν τιποτα σωστα με τα χρονια που θα ερθουνε ...ΔΕΝ ΘΑ ΛΥΠΗΘΩ ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΛΑΜΟΓΙΑ Η ΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΠΑΛΕΨΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ Η ΤΡΕΧΕΙΣ ΑΠΟ ΕΔΩ Κ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΟΠΨΣ ΠΑΝΤΑ ΣΑΝ ΛΙΓΟΥΡΗΣ ... ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΝΕΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΗΡΕΣ ΜΕΡΟΣ ΣΕ ΡΟΥΣΦΕΤΙΑ ΡΟΥΦΙΑΝΙΛΙΚΙΑ Κ ΓΛΥΨΗΜΑΤΑ Κ ΔΕΝ ΦΤΑΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΝΤΗΜΑ ΕΔΩ...Η ΠΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΕ ΣΤΗΝ ΧΩΡΑ ΜΑΣ ΡΟΥΦΙΑΝΙΛΙΚΙΑ Κ ΡΟΥΣΦΕΤΙΑ Κ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΠΑΤΕΩΝΙΑ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΝΟΝΤΕ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΧΩΡΕΣ ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΤΙ ΗΜΑΣΤΕ ΜΟΝΑΔΙΚΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΡΙΞΟΥΝ ΟΛΟ ΤΟ ΦΤΑΙΞΙΜΟ ΠΑΝΩ ΜΑΣ...ΕΝΩ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΠΡΟΣΧΕΔΙΑΣΜΕΝΑ ΕΔΩ Κ ΠΟΛΛΕΣ ΔΕΚΑΕΤΙΕΣ... Ε ΡΕ ΓΛΕΝΤΙΑ...
 

pazuzu

New Member
Reve είπε:
Δεν ξέρω για σας παιδιά πάντως τις προφητείες του Αγίου Κοσμά και του Πάτερ ΠαΊσιου εγώ τις παίρνω πολύ σοβαρά υπόψιν. Προφήτευσαν ότι ο πόλεμος θα ξεκινήσει με αφορμή ένα πολύ μικρό κράτος... Μακάρι να μην γίνει τίποτα. Ο Θεός να βάλει το χέρι του.

Μέχρι τώρα το υποτιθέμενο μικρό κράτος για το οποίο θα γινόταν ο πόλεμος ήταν η Κύπρος. Μετά τα τελευταία γεγονότα στην Κριμαία άλλαξε η ατζέντα των ψεκασμένων και πλέον η Ουκρανία είναι η χώρα για την οποία οι Ρώσοι θα πολεμήσουν με τους Τούρκους...
 

pithikas

Well-Known Member
akishellas3 είπε:
Η ποιοτητα του χαρακτηρα μας ειναι που ξεχωριζει,αν δεν σεβαστουμε πρωτα εμεις τους εαυτους μας ποιος θα τον σεβαστει ? Εχουμε μαθει για τεα ευκολα να γλυφουμε κ στα δυσκολα το πουλο...κοινως παρτακυδες...ολοι μαζι λοιπον μπορουμε να φτιαξουμε μια σωστη χωρα... αλλα οπως παντα στα δυσκολα τα ρουφιανιλικια κ οι κοτες φευγουν (καλυτερα για εμας τουλαχιστον να μεινουν οσοι εχουν πραγματικη ψυχη κ θελουν να παλεψουν για το καλυτερο)... στο γλυψιμο μενουν κ στην δηθεν προοδευτικοτητα μενουν κ φωναζουν κ απο πανω... Ειναι αληθεια κ ποναει δυστυχως ...θεμα επιβιωσης ναι αλλα μονο για τα παιδια μας ,αν μπορουμε αυτα να τα στειλουμε σε ησυχο μερος ,μακαρι να γινει αλλα δυστυχως ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΟΥ Κ ΘΑ ΓΕΝΙΚΕΥΤΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ...ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΕΡΧΟΜΕΝΗ ΠΑΓΚΟΣΜΟΙΟΠΟΙΗΣΗ ΕΧΟΥΝ ΣΤΟΧΟ ΝΑ ΠΛΗΓΟΥΝ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΧΩΡΕΣ ...Απλα δεν εχουμε ποτε μαθει να αναλαμβανουμε τις ευθυνες μας διοτι οσοι φταινε κ εχουν παρει μερος σε αυτην την κατασταση πρεπει να δωσουν αγωνα αλλιως να πανε να γλυψιουν αλλου παλι ... το μονο που λυπαμαι ειναι τα νεα μικρα παιδια που δεν εχουν ζησει κ δεν θα ζησουν τιποτα σωστα με τα χρονια που θα ερθουνε ...ΔΕΝ ΘΑ ΛΥΠΗΘΩ ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΛΑΜΟΓΙΑ Η ΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΠΑΛΕΨΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ Η ΤΡΕΧΕΙΣ ΑΠΟ ΕΔΩ Κ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΟΠΨΣ ΠΑΝΤΑ ΣΑΝ ΛΙΓΟΥΡΗΣ ... ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΝΕΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΗΡΕΣ ΜΕΡΟΣ ΣΕ ΡΟΥΣΦΕΤΙΑ ΡΟΥΦΙΑΝΙΛΙΚΙΑ Κ ΓΛΥΨΗΜΑΤΑ Κ ΔΕΝ ΦΤΑΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΝΤΗΜΑ ΕΔΩ...Η ΠΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΕ ΣΤΗΝ ΧΩΡΑ ΜΑΣ ΡΟΥΦΙΑΝΙΛΙΚΙΑ Κ ΡΟΥΣΦΕΤΙΑ Κ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΠΑΤΕΩΝΙΑ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΝΟΝΤΕ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΧΩΡΕΣ ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΤΙ ΗΜΑΣΤΕ ΜΟΝΑΔΙΚΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΡΙΞΟΥΝ ΟΛΟ ΤΟ ΦΤΑΙΞΙΜΟ ΠΑΝΩ ΜΑΣ...ΕΝΩ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΠΡΟΣΧΕΔΙΑΣΜΕΝΑ ΕΔΩ Κ ΠΟΛΛΕΣ ΔΕΚΑΕΤΙΕΣ... Ε ΡΕ ΓΛΕΝΤΙΑ...
Kατ' αρχην ποιος εισαι εσυ που χαρακτηριζεις κοτα καποιον που φευγει?
Οι περισσοτεροι που φευγουν ειναι αυτοι που αναφερεις οτι δεν ειναι εμπλεκομενοι σε ρουσφετια κλπ.
Αυτοι που εχουν βγαλει λεφτα εδω ζουν και θα ζουν για να τα παιρνουν απο εμας, δεν εχουν κανενα λογο να φυγουν.
1 στους 3 δε δουλευει, οχι επειδη δε θελει αλλα επειδη δεν τον αφηνει το γα..νο Κρατος θα τον ταισεις εσυ αυτον και την οικογενεια του?
 

xk

Active Member
Πίθηκα δεν υπάρχουν δουλειές φίλε ούτε έξω...μιλάμε για παγκόσμιες ανακατατάξεις,το ρευστό μειώνεται παντού και οι κοινωνίες θα έχουν πρόβλημα...βέβαια το καλό είναι ότι άμα τα δεις σκουρα μπορείς πάντα να γυρίσεις πίσω απλά να ξέρεις πολλοί Έλληνες που φύγανε στο συντομο μέλλον(μετά τις ανακατατάξεις) θα γυρίσουν πίσω γιατί η Ελλάδα θα έχει μαμ και προσωπικά πιστευω θα είναι καλά τουλάχιστον από εγκαταστάσεις και δουλειές,θα έχει αλλάξει πολυ.....η μισή Κίνα θα περνάει απο δω κα ιγι αυτό βλέπεις ότι πολλοί παγκόσμιοι παίκτες έρχονται να αγοράσουν φιλέτα Ελλάδα αφού την φτωχοποιήσανε σκοπίμως φυσικά για να τα πάρουν για ένα κομμάτι ψωμί....δε πιστευω να πιστευουμε ακόμα ότι το 2-3% της οικονομίας της τεμπέλικης(λολ) Ελλαδίτσας έκανε όλα αυτά τα κακά και φάγαμε τα λεφτά των Ευρωπαιων πολιτών κτλ....ο μουγγός ο Καραμανλής πριν μουγγαθει έλεγε σωστά ότι οι μεγάλες οικονομίες πρέπει να ΚΟΨΟΥΝ ΔΑΠΑΝΕΣ ΚΑΙ ΧΡΕΗ γιατί τα δικά τους είναι ΤΡΙΣΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ.....ή και τις μεγάλες οικονομίες ν αφήσουμε ας πιάσουμε του Λουξεμβούργου πχ που ΔΕΝ ΠΑΡΑΓΕΙ ΤΙΠΟΤΑ και χρωστάνε τα τετραπλάσια απο μας...απ όπου κα ινα το πιάσεις τα επιχειρήματα των ξένων είναι αστεία...αλλά μόλις του είπαν του μουγγου ''κάνε την πάπια γιατί έχουμε δουλειές εδώ'' φέρανε τον ΓΑΠ να τα ''φουσκώσει'' κι άλλο τα ελλείμματα και ο μουγγός αντι να ενημερώσει τον κόσμο ως ώφειλε για τα παιχνίδια που παίζονται στις πλάτες μας πέταξε ένα ''ασύμμετρη'' απειλή και πήγε Ραφήνα να φαει πάπια βραστή...αντάλλαγμα σύντομα προεδρος της δημοκρατιας...τα ίδια τραβάει και ο Ερντογάν που αποδεικνύεται πολυ σκληρό καρύδι,μέχρι και τον καρκίνο που του ''φύτεψαν'' πριν λίγα χρόνια τον ξεπέρασε(σε αντίθεση με τον Χριστόδουλο)...όπως είπε και ο GOMI μόλις πέσει ο Ερντογαν αρχίζει η αντιστροφη μέτρηση της Τουρκίας,,, αν και αυτό δε πρέπει αν μας χαροποιεί γιατί θα αντιμετωπίσουμε πρόβλημα με τη Θράκη μας...
για να γελάσουμε λίγο πριν μερικά χρόνια η Τουρκία ήταν αναδυομενη δύναμη αφου είχε ξεχρεωσει με επιτυχια το ΔΝΤ κα ισήμερα που θελουν να ριξουν τον Ερντογαν λένε ότι τελικά χρωστάνε κα ιρίχνουν την πιστοληπτική της ικανότητα και τις ίδιες π@παριές που μας πρηξαν τα παπαγαλάκια οι Πρετεντέρηδες κα ιοι Κώνστες ...αυτοί το μαχαίρι αυτοί κα ιτο καρπούζι,ούτε πόλεμοι ούτε τίποτα σε κατακτούν με κομπιουτεράκια κα ιπρακτοράκια και εξεγέρσεις εντος των τοιχων...πέφτουν κυβερνήσεις χωρίς να κουνηθεί ούτε ένας στρατιώτης...άκου πλατεία Ταξίμ...όσο πιο ''χαζός'' είνα ιο λαος τόσο πιο γελοια σκηνικά στήνουν,εμάς τα σχεδίασαν πολύ καλά αλλά και πάλι ελπίζω πολλοί Έλληνες να τους πήραμε χαμπάρι

Το θέμα είναι να περάσει η μπόρα και αυτό που μας απογοητεύει είναι ότι οι πόλεμοι που δυστυχώς είναι να γίνουν είναι ακόμα στην αρχή και περνάνε τα χρόνια μας...ό,τι είναι να γίνει να γίνει γρήγορα...ψυχραιμία και ΕΝΟΤΗΤΑ και όλα θα πάνε καλά,...πήραν μια γευση στους Βαλκανικούς και στον Β.ΠΠ ότι εμείς δεν παίζουμε...όσο και μαλθακοί να γίναμε ακόμα κυκλοφορεί ΠΟΛΥ καραμπίνα στην επαρχία(είχα χαθει μια μερα σε κάτι ξεχασμένα Βουνα Στερεα Ελλάδα και περνώντας από ένα ορεινό χωριο είδα καμια 50αρια σκορπισμένους κυνηγους όλων των ηλικιών ακόμα και ανήλικοι σε μια απόσταση 100 μέτρων και χέστηκα πάνω μου) οπότε αυτοί της blackwater που ξέρω ότι είναι Ελλάδα σε αναμονή καλό είναι να κάτσουν φρόνιμα...
 

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ωραίος xk...:beerc


pazuzu είπε:
Reve είπε:
Δεν ξέρω για σας παιδιά πάντως τις προφητείες του Αγίου Κοσμά και του Πάτερ ΠαΊσιου εγώ τις παίρνω πολύ σοβαρά υπόψιν. Προφήτευσαν ότι ο πόλεμος θα ξεκινήσει με αφορμή ένα πολύ μικρό κράτος... Μακάρι να μην γίνει τίποτα. Ο Θεός να βάλει το χέρι του.

Μέχρι τώρα το υποτιθέμενο μικρό κράτος για το οποίο θα γινόταν ο πόλεμος ήταν η Κύπρος. Μετά τα τελευταία γεγονότα στην Κριμαία άλλαξε η ατζέντα των ψεκασμένων και πλέον η Ουκρανία είναι η χώρα για την οποία οι Ρώσοι θα πολεμήσουν με τους Τούρκους...

Καλά για την Κύπρο δεν το πολυπίστευα γτ έχουν τους ίδιους "yes sir" πολιτικούς με εμάς. Φάνηκε καθαρά πριν ενα χρόνο με την Τράπεζα Κύπρου τι λαμόγια ήταν και αυτοί.
 
Μπλουζα