Έρευνα υπαινίσσεται ότι βρέθηκε τρόπος να νικηθεί η φαλάκρα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ειδήσεις' που ξεκίνησε από το μέλος konakihotel, στις 11 Μαϊου 2018.

1. konakihotel

konakihotel Member

2. Avatar

Google AdSense Guest Advertisement

για να απενεργοποιήσεις τις διαφημίσεις.
  3. koumparos

koumparos Well-Known Member

Εχει να γινει στην μαυρη αγορα του κουτρουλη ο γαμος!

4. sadman73

sadman73 Member

Αυτο μαλλον παιζει να ισχυει παιδια!Πριν απο τρεις μηνες,εμαθα οτι πασχω απο ΧΑΠ,και μου δωθηκε για θεραπεια,εκτος απο ενα εισπνεομενο,και μια αντιβιωση,που εγραφε απ' εξω κυκλοσπορινη..δεν θυμαμαι αν εγραφε συγκεκριμενα"κυκλοσπορινη Α",αλλα ειδα οτι το μαλλι ειχε παρει τα πανω του ,ειχε χοντρυνει η τριχα,κ.τ.λ Πηρα αυτη την αντιβιωση για 10 μερες ,και δε μπορω να βγαλω ασφαλη συμπερασματα

5. tonymontana7

tonymontana7 Member

Το θέμα είναι τι παρενέργειες προκαλούν αυτές οι ουσίες μακροχρόνια στον οργανισμό.

6. turnfiji123

turnfiji123 Active Member

Βρε λες;;;

7. edyuser1

edyuser1 Member

8. edyuser1

edyuser1 Member

Μεσα στις 10 μερες που το πηρες φιλε ειδες διαφορα στο μαλλι;μετα απο 2 μηνες σου εχουν μεινει τα αποτελεσματα;τι ειναι το χαπ;

9. ΝΙΚΟΣ

ΝΙΚΟΣ Member

Σε τι γιατρό πήγες;;

10. ΝΙΚΟΣ

ΝΙΚΟΣ Member

Αυτο που πιστεύω ειναι πως πολύ δύσκολα θα δωθεί προς τα έξω κάποια θεραπεία - φάρμακο όπου θα αντιμετωπίζει αποτελεσματικά την τριχόπτωση, δεν νομίζω να τους συμφέρει. Σκεφτείτε πόσα κέντρα, κλινικές θα έκλειναν.

11. Vulpes

Vulpes New Member

Το ίδιο θέμα ανέβασα στις ειδήσεις 2 μέρες πριν..

12. sven

sven Active Member

Βρίσκω το φάρμακο για την ραφλα αλλά δεν θα το χρησιμοποιήσω για να γίνω πλούσιος γιατί θα κλείσουν οι κλινικές.

13. spass

spass Active Member

από τη μία σκέφτομαι ότι μια αποτελεσματικη θεραπεία της ΑΓΑ που να δίνει πίσω τις χαμένες τρίχες είναι λίγο δύσκολο να βρεθεί λόγο του ότι πρέπει να παρέμβει κάποιος στον γενετικό κώδικα πράγμα πολύπλοκο από την άλλη όμως λέω εν έτει 2018 με ένα σωρό επιστημονικες-τεχνολογικες ανακαλύψεις ίσως αν ασχολούνταν πιο επισταμενα να βρισκόταν μια σοβαρή μόνιμη θεραπεία

14. DoctorWho

DoctorWho Active Member

Δεν προκειται να υπαρξη ποτε (τουλαχιστον οχι στ επομενα αρκετα αρκετα χρονια) καμια one time cure η τπτ τετοιο γτ απλως δεν λειτουργει ετσι η ιατρικη. Οι περισσοτερες θεραπειες (εκτος των αντιβιωτικων) βασιζονται σε χρονια χρηση για συμπτωματικη αντιμετωπιση, ποσον δε οταν μιλαμε γ κατι με γονιδιακο υποβαθρο (εξ ολοκληρου μαλλον). Αυτο στ οποιο μπορουμε να ελπιζουμε ειν μια χρονια φαρμακευτικη θεραπεια με μεγαλη αποτελεσματικοτητα. Κατι σαν ενισχυμενη φινα δλδ...

15. jothess

jothess New Member

Μινοξ με φιναστεριδη βοηθαει αρκετα εαν χρησιμοποιηθεί στα πρώιμα σταδια της Τριχοπτωσης

16. spass

spass Active Member

η φινα και η μινοξ όντως βοηθάει όχι όμως όλους,υπάρχει ένα ποσοστό που δεν δίνει ιδιαίτερα αποτελέσματα και το πιο σημαντικό είναι ότι εάν είσαι στο ποσοστό των παρενεργειων του φαρμακου μπλεκεις σε περιπέτειες.ωστόσο προσωπικά πιστεύω και παρενέργειες να μην εμφανίσει κάποιος άμεσα η μακροχρόνια χρήση ίσως να δημιουργήσει κάποιου είδους προβλήματα π.χ στο προστάτη

17. spass

spass Active Member

ενισχυμένη φινα και με ενισχυμενες παρενέργειες ίσως

18. edyuser1

edyuser1 Member

Δεν το δοκιμαζει κανενας το neoral ρε παιδια;εγω θα το δοκιμαζα αλλα μενω γερμανια αν μου το στειλει κανενας το δοκιμαζω εγω και τα λεφτα τα στελνω σε τραπεζα δεν εχω προβλημα με τα χρηματα

19. nikolakis

nikolakis Active Member

Τσάμπα τα λεφτά σου θα χαλάσεις, το δοκίμασαν σε ξένα φόρουμ χωρίς αποτελέσματα.

edyuser1 έχει κάνει like σε συτό.
  20. Dragon

Dragon Member

21. akishellas3

akishellas3 Active Member

μονο κλινικες ? σαμπουαν - προιοντα περιποιησησς μαλλιων κτλ ...,μαλλον το λες οπως δεν υπαρχει αλλος τροπος κινησης εκτος απο το πετρελαιο...
    λοιπον καποια στιγμη ναι θα τα δωσουν ολα μεχρι τοτε οποιος επιβιωσει...

Μοιραστείτε τη σελίδα