Τελευταία δραστηριότητα

  • LoverBoy
    LoverBoy reacted to bobby's post in the thread Διασημοι/Celebrities with Like Like.
    Η κάθε περίπτωση είναι ξεχωριστή. Εννοείται ότι συμφωνώ!
  • bobby
    bobby reacted to LoverBoy's post in the thread Διασημοι/Celebrities with Like Like.
    Δεν διαφωνώ φίλε μου bobby απλά να λέμε τα πράγματα με το όνομα τους!Μη κοιτάμε δλδ Φώτο ή βίντεο ή ότιδηποτέ άλλο και λέμε α κοίτα...
  • bobby
    bobby απάντησε στο νήμα Διασημοι/Celebrities.
    Η κάθε περίπτωση είναι ξεχωριστή. Εννοείται ότι συμφωνώ!
  • LoverBoy
    LoverBoy απάντησε στο νήμα Διασημοι/Celebrities.
    Δεν διαφωνώ φίλε μου bobby απλά να λέμε τα πράγματα με το όνομα τους!Μη κοιτάμε δλδ Φώτο ή βίντεο ή ότιδηποτέ άλλο και λέμε α κοίτα...
  • M
    Marios1982 reacted to bobby's post in the thread Διασημοι/Celebrities with Like Like.
    Είναι δύσκολη περίπτωση πως είπα. Θαύματα έκανε μόνο ο Ιησούς. Σίγουρα έχει βελτιωθεί σε σχέση με πριν.
  • M
    Marios1982 απάντησε στο νήμα Διασημοι/Celebrities.
    Δε γνωρίζω. Γνωρίζεις εσυ κάτι;
  • bobby
    bobby απάντησε στο νήμα Διασημοι/Celebrities.
    Είναι δύσκολη περίπτωση πως είπα. Θαύματα έκανε μόνο ο Ιησούς. Σίγουρα έχει βελτιωθεί σε σχέση με πριν.
  • Gianney
    Gianney reacted to LoverBoy's post in the thread Διασημοι/Celebrities with Wow Wow.
    ΟΥΠΣ:rolleyes:
  • Gianney
    Gianney reacted to bobby's post in the thread Διασημοι/Celebrities with Like Like.
    Νομίζω την τελευταία. Αλλά τι να κάνει ο άνθρωπος, τεράστιο πρόβλημα και ψιλοκαμμενη γη από προηγούμενη ΜΜ……γιατρός είναι δεν είναι...
  • Anastasakis Hair Clinic
    Anastasakis Hair Clinic απάντησε στο νήμα Διασημοι/Celebrities.
    καλοσυνη σου!
  • LoverBoy
    LoverBoy απάντησε στο νήμα Διασημοι/Celebrities.
    Δεν είναι απο τα επιτυχημένα σας hairline πάντως να είμαι ειλικρινής!Έχω δει καλύτερα απο εσάς!
  • N
    Καλήμερα Κ. Αναστασακη, Εν μέρη έχετε δίκιο για τις φωτογραφίες αλλά το στάνταρ της κλινικής είναι υψηλό. Δηλαδή μπορεί να το δει...
  • Anastasakis Hair Clinic
    Anastasakis Hair Clinic απάντησε στο νήμα Διασημοι/Celebrities.
    Θα ποσταριστει παρουσιαση οταν κλεισει τον απαραιτητο χρονο. Θα χαρω να δω τα σχολια τοτε. Προσωπικα, θα προτεινα να βλεπετε την ΜΠΑΛΑ...
    • DSC09036.JPG
    • DSC03771.JPG
    • DSC03773.JPG
    • DSC09041.JPG
    • DSC03774.JPG
    • DSC09039.JPG
  • LoverBoy
    LoverBoy απάντησε στο νήμα Διασημοι/Celebrities.
    ΟΥΠΣ:rolleyes:
  • LoverBoy
    LoverBoy reacted to Marios1982's post in the thread Διασημοι/Celebrities with Like Like.
    Έτσι είναι. Απλα καλύτερο αποτέλεσμα. Φετφα ότι να ναι. Καλύτερα να μην έκανε. Η να περίμενε μετά το τέλος καριέρας κ να το συνδύαζε με...
Μπλουζα