Xristos87, FUE, 2530g, 21/4/2021

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Χρήστο να σου ευχηθώ και εγώ από εδώ καλή επιτυχία. Θα παρακαλούσα όλους να αφήσουμε κατά μέρος τις ελαφρίες (ομολογουμένως μέχρι στιγμής) "εχθροπραξίες" και να επικεντρωθούμε στα τις μμ. Όχι άλλο κάρβουνο!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Επειδή είσαι πολύ πρώιμος xristos87(go anastasakis go) να λέμε και το team σου,λογικό το Νοέμβρη μπήκες ,εγώ είμαι εγκάθετος της dhi πριν 6-7 χρόνια..μην γίνεσαι κουτούλης αδερφέ και παρερμηνέυεις τα πράγματα..στα άσε τα team που μου τα έμαθες όλα αμέσως πολυξερε πολυξεριδη.με το go anastasakis go pom pom κουνάτε?
 

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Ζούγκλα δότρια, καθαρή περιοχή λήψης, γνώστης γιατρός, η επιτυχία δεδομένη.

3 ερωτήσεις.

- Δεν χρειαζόσουν μοσχεύματα στην τονισμένη περιοχή; από το χτένισμα δείχνει έτσι;

- Θα ακολουθήσεις κάποια φαρμακευτική αγωγή;

- ποιο ήταν το κόστος; (αν επιτρέπεται)
 

Συνημμένα

  • 20210424_234317.jpg
    20210424_234317.jpg
    1.1 MB · Προβολές: 152

Ronaldo

Well-Known Member
@aeratos28 @RastafAris αφηστε ρε το παιδι ησυχο....απο την μερα που μπηκε στο φορουμ δουλεψε σκληρα για να παρει την προσφορα του..... ;)
Φίλε Γιώργο, η "σκληρή δουλειά" αποδίδει καρπούς. Αν συνεχιστεί κιόλας η "σκληρή δουλειά" του Χρήστου και στην παρουσίαση του, τότε πιθανόν να ανταμειφθεί περεταίρω ;)
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Επειδή με γράφετε κανονικά, 1 εβδομάδα ban στον Ronaldo, τα επόμενα ban θα είναι πολλαπλάσια σε όποιον χρειαστεί, ακόμα και στον νηματοθέτη.
 

aeratos28

Just aeratos
Επειδή cvial δίνεις άδικα Μπαν με το που πει κάποιος κάτι ,κάνε το ίδιο και στην άλλη μεριά για να έχει ισορροπία το πράγμα ..όχι να ακούγεται ότι θέλει από τη μια και μόλις απαντηθεί κάτι Μπαν μόνο στην απάντηση..οκ?
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μπαν παίρνουν αυτοί που έχουν ένα μπιτόνι βενζίνη στο χέρι και όχι όποιοι πουν κάτι. Ισχύει από τότε που το πόσταρα και πρός όλες τις κατευθύνσεις, ακόμα και για τον νηματοθέτη. Αν σε κάποιον χαριστηκα ήταν σε σένα, που αμέσως την παρακλησή μου να σταματήσουμε ξαναπόσταρες.
 

Disco

Well-Known Member
Μπαν παίρνουν αυτοί που έχουν ένα μπιτόνι βενζίνη στο χέρι και όχι όποιοι πουν κάτι. Ισχύει από τότε που το πόσταρα και πρός όλες τις κατευθύνσεις, ακόμα και για τον νηματοθέτη. Αν σε κάποιον χαριστηκα ήταν σε σένα, που αμέσως την παρακλησή μου να σταματήσουμε ξαναπόσταρες.
Μα CVIAL, ο ίδιος ο νηματοθέτης δεν προκάλεσε με αυτά που είπε; Οπότε λογικό δεν είναι να απαντήσουν και τα μέλη; Δηλαδή αυτός μπορεί να λέει ότι θέλει και να προκαλεί και όποιος του απαντάει τρώει ΜΠΑΝ; Το θεωρείς δίκαιο και δημοκρατικό αυτό, να μην μπορόυν να απαντήσουν τα μέλη στις προκλήσεις του νηματοθέτη;
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Άκου Disco γιατί μου φαίνεται ότι κάνετε ότι δεν καταλαβαίνετε. Δεν είμαι ούτε babysitter ούτε είμαι όλη την ώρα πάνω από το πληκτρολόγιο. Όταν λοιπόν μπαίνω σε ένα νήμα (και πίστεψε με δίνω πολύ χρόνο σε αυτό το φόρουμ) και βλέπω ότι πάει να ξεφύγει, πρέπει να πατηθεί ΑΜΕΣΑ ένα στοπ. Το στοπ είναι στοπ, μπαίνει τυχαία όταν πέσει στην αντιληψή μου και ισχύει για όλους. Δεν έχει σχέση ούτε με την δημοκρατία, ούτε με την ελευθερία του λόγου και της έκφρασης. Απάντηση έδωσε ο Αεράτος στον Χρήστο και για αυτό δεν τον μπάναρα. Μέχρι εκεί όμως. Αν αυτό το δικαίωμα της απάντησης το έχουν άλλα 20.000 μέλη για να ανακυκλώνουν τα ίδια τότε ξέρουμε την συνέχεια. Το έχουμε δει το έργο πολλάκις.
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Kαλη φυτρωση Χρηστο,σουπερ δοτρια,μικρο προβλημα και καλη τριχα,εχεις καθε λογο να περιμενεις τελειο αποτελεσμα.
Εχουμε λεπτομερειες της επεμβασης;Hair/graft ratio,κατανομη τριχων κτλ;
 

Xristos87

Well-Known Member
@kharmacoma @John_John1 @anargiros88 @CVIAL σας ευχαριστω πολυ.

@tamaliamoupiso 1) ναι ειναι απο το χτενισμα, χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν εχω χασει κ εκει λιγα μαλλακια. Οχι, δεν χρειαζεται εισαγωγη τθ. Με τη ληψη φιναστεριδης (απο τον Δεκεμβριο) ελπιζω να 《κρατηθω》.
2)Οπως ειπα κανω ληψη φιναστεριδης.
3)Ας μεινουμε στο ζητουμενo.

@Nik.Mos, σ' ευχαριστω πολυ. Ο λογος ειναι 2.3, η πυκνοτητα στη δοτρια περιοχη 90τθ/εκ και στη ληπτρια ξεκινησε (κοντα) στα 50 τθ/εκ στη hairline κ οσο προχωρουσε στην κορυφη μειωνοταν. Ακριβεστερα στοιχεια θα παραθεσει ο @CVIAL.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Aν δλδ απαντησω cvial σε κάτι που λες θεωρείται λόγος Μπαν?χαριστικο θεωρείς το να μην με μπαναρεις για αυτό το πράγμα?μάλλον έχεις πάει σε άλλο άκρο και καλό θα είναι να μην συνεχίσεις να το κάνεις αυτό..αν όπως λες αφιερώνεις τόσο χρόνο ,για μένα στο κομμάτι του Μπαν έχεις πολλά λάθη όπως και στο προηγούμενο δικό μου ,που έριξες ένα μήνα και δεν ήταν και σε νήμα του Αναστασακη για διπλά ποσταρισματα κτλ..ας δείξει εδώ ο τύπος την επέμβαση και ας αφήσει τα πολλά λόγια που λέει για τους άλλους..γτ γραφεί πολλά ο απίθανος και φαμφαριζει σε μεγάλο βαθμό..
Μπαν παίρνουν αυτοί που έχουν ένα μπιτόνι βενζίνη στο χέρι και όχι όποιοι πουν κάτι. Ισχύει από τότε που το πόσταρα και πρός όλες τις κατευθύνσεις, ακόμα και για τον νηματοθέτη. Αν σε κάποιον χαριστηκα ήταν σε σένα, που αμέσως την παρακλησή μου να σταματήσουμε ξαναπόσταρες.
 
  • Like
Reactions: spi

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Κάνεις λάθος. Το ban το έφαγες σε νήμα της Anastasakis στο "συζήτηση και πηροφορίες για την κλινική"¨. Στο ποστ #858 γραφω: "Να υπενθυμίσω για μια ακόμα φορά τον κανόνα με διπλά ποστ. Οι τιμωρίες από εδώ και πέρα θα είναι αυστηρότερες. Να το λάβετε σοβαρά υπόψιν σας.". Στο ποστ #875 τρως το ban αφού έχεις ποστάρει πολλαπλά μηνύματα σε διαμάχη με τον Oreo. Όχι μόνο πέρασες με κόκκινο αλλά ζητάς και τα ρέστα όταν σε γράφουν.
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Και στο συζήτηση για την κλινική απαγορεύεται πάνω από ένα μνμ να γράψουμε?άλλο το να γράφουμε σε ένα νήμα που κάνει παρουσίαση η κλινικη και άλλο σε ένα νήμα το οποίο λέγεται συζήτηση και πληροφορίες για την κλινική αυτγ ..σε λίγο θα ρωτάμε αν μπορούμε να κάνουμε login πάνω από 1 φορά την μέρα στο φόρουμ..επιεικως απαράδεκτο..Και μου την λες κιόλας για κόκκινα τα οποία τα έχεις περάσει εσύ και δεν λες να το καταλάβεις κιόλας..το να κάνεις λάθος είναι αποδεκτό..το να μην το καταλαβαίνεις όμως και να επιμένεις σε αυτό δεν το θεωρώ έξυπνο.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Προφανώς η απαγόρευση είναι για όλα τα νήματα στο section Anastasakis και είναι σαφώς διατυπωμένο από την πρώτη στιγμή. Επίσης μόλις σου πόσταρα απόδειξη ότι δεν έκανα λάθος και σας είχα προειδοποιήσει ότι επίκειται αυστηρό μπαν. Πες καλύτερα ότι δεν την είδες καί άσε τις δικαιολογίες. Εδώ μιλάμε για συγκεκριμένα πράγματα. Ουδείς αλάνθαστος αλλά εδώ όμως δεν έκανα εγώ λάθος αλλά εσύ και είναι τόσο καραμπινάτο που απορώ γιατί δεν το αντιλαμβάνεσαι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Το λάθος που κανεις με το πώς δίνεις τα Μπαν σου είπα γενικώς.για το δικό μου Μπαν στο νήμα εκείνο ίσως να μην πρόσεξα την προειδοποίηση που λες γιατί είχα στο μυαλό μου την άνεση ότι δεν είναι νήμα που άνηξε ο Αναστασάκης και δεν ισχύει η προστασία που του έδωσες..και δεν είναι δικαιολογία αυτό που λέω.το ότι έχεις τέτοια προστασία σε οποιοδήποτε νήμα που έχει το όνομα του γιατρού,ακόμα και αν δεν το έχει ανοίξει ο γιατρός ,μπορείς να το δικαιολογήσεις?γιατί και εγώ τώρα σου απάντησα χωρίς δικαιολογίες όπως είπες ..το ίδιο περιμένω και από εσένα..και σίγουρα ουσιαστική απάντηση
Προφανώς η απαγόρευση είναι για όλα τα νήματα στο section Anastasakis και είναι σαφώς διατυπωμένο από την πρώτη στιγμή. Επίσης μόλις σου πόσταρα απόδειξη ότι δεν έκανα λάθος και σας είχα προειδοποιήσει ότι επίκειται αυστηρό μπαν. Πες καλύτερα ότι δεν την είδες καί άσε τις δικαιολογίες. Εδώ μιλάμε για συγκεκριμένα πράγματα. Ουδείς αλάνθαστος αλλά εδώ όμως δεν έκανα εγώ λάθος αλλά εσύ και είναι τόσο καραμπινάτο που απορώ γιατί δεν το αντιλαμβάνεσαι.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν είπες μόνο γενικώς, είπες "όπως παραδείγματος χάριν με εμένα" (διάβασε το ποστ σου). Σε αυτό απάντησα. Δεν υπάρχει καμμία προστασία για τον γιατρό. Όπως θα θυμάσαι όχι μόνο έχω μπανάρει τον εκπρόσωπο (και υποστηρικτές της κλινικής) αλλά και απαίτησα ουσιαστικά να σταματήσει να γράφει. Αλλιώς ακόμα εδώ θα ήταν. Χαρακτήρα δεν μπορώ να αλλάξω στον γιατρό όπως και σε εσένα. Άρα δεν μπορώ να αποφύγω και το ύφος σας και τις εντάσεις. Όλοι όσοι όμως έχουν μπαναριστεί, έχουν μπαναριστεί για συγκεκριμένους λόγους επειδή δεν τήρησαν συγκεκριμένους κανόνες ή οδηγίες. Σε μια μάλιστα περίπτωση (Τol) πήρα πίσω το ban όταν μου εξήγησε τον λόγο. Ο κανόνας για τα διπλά ποσταρίσμα στο section "Anastasakis" έχει σαν μόνο σκοπό να περιορίσει τις τριβές και τα σεντόνια άνευ ουσίας επειδή το ύφος του γιατρού πολλές φορές προκαλεί ανεξέλεγκτες αντιδράσεις. Ο καθένας όμως μπορεί να γράφει ότι θέλει ελεύθερα, και εσείς και ο γιατρός, αρκεί να τηρούνται οι κανόνες. Όπως θα έχεις παρατηρήσει δεν σε έχω λογοκρίνει για το ύφος σου, ούτε για τα λεγομενά σου, έχεις μπαναριστεί μόνο όταν παρέβεις τους κανόνες και μάλιστα μετά από προειδοποίηση. Το ίδιο και οι άλλοι.
 

aeratos28

Just aeratos
Δεκτό ρε cvial..πες εδώ στο νηματοθετη λοιπόν να χαλαρώσει λίγο και να κόψει τα υφάκια τα περίεργα ακόμα δεν έγινε μέλος και έγινε φωτεινός παντογνώστης και προσπαθεί να ειρωνευτεί από εκεί που ιδέα δεν είχε έγινε επιστήμονας και μιλάει για λόγους εργαλεία για ΟΜΑΔΕΣ κτλ..επίσης στην προηγούμενη σελίδα πρόσβαλε τον Γιώργο και τον γιατρό λέγοντας να σου κάνω κονέ με λίγα λόγια μπας και πας σε καλό γιατρό..δεν νομίζω να πρόσβαλε ποτέ κανείς τον δικό του ότι δεν είναι καλός γιατρός..ότι δεν είναι Λορέντζο όπως θέλει να παρουσιάζεται λέμε..στα λέω τώρα που είμαστε εδώ για να ηρεμήσει λίγο το θέμα γτ αν ξεκινήσουμε τέτοια ανταλλαγη μνμ δεν θα σταματήσουμε ..επίσης να τα βάλουμε σε άλλο νήμα κάτω να μας πει γτ δεν είναι καλός όπως ισχυρίζεται και να απαντήσει σε κάποια ερωτήματα για τον δικό του γιατρό..γτ έχω και εγώ αρκετά να ρωτήσω ..άλλο ένα θέμα...ρε Χρήστο ,ρε ατιμε είπες στην αρχή,ότι σε κάποια φάση σε πήρε ο ύπνος αλλά είδες να τριμαρουν τα κορίτσια τα grafts,τον γιατρό τον αναισθησιολογο κτλ..ποτε τα είδες μωρη τρέλα όλα αυτά?πριν σε πάρει ο ύπνος,κατά τη διάρκεια η μετά?η μήπως τα είχες γραμμένα μπροστά σου?περιμένω ένα νήμα να λυθούν απορίες λοιπόν..
 

oreo

Well-Known Member
Δεκτό ρε cvial..πες εδώ στο νηματοθετη λοιπόν να χαλαρώσει λίγο και να κόψει τα υφάκια τα περίεργα ακόμα δεν έγινε μέλος και έγινε φωτεινός παντογνώστης και προσπαθεί να ειρωνευτεί από εκεί που ιδέα δεν είχε έγινε επιστήμονας και μιλάει για λόγους εργαλεία για ΟΜΑΔΕΣ κτλ..επίσης στην προηγούμενη σελίδα πρόσβαλε τον Γιώργο και τον γιατρό λέγοντας να σου κάνω κονέ με λίγα λόγια μπας και πας σε καλό γιατρό..δεν νομίζω να πρόσβαλε ποτέ κανείς τον δικό του ότι δεν είναι καλός γιατρός..ότι δεν είναι Λορέντζο όπως θέλει να παρουσιάζεται λέμε..στα λέω τώρα που είμαστε εδώ για να ηρεμήσει λίγο το θέμα γτ αν ξεκινήσουμε τέτοια ανταλλαγη μνμ δεν θα σταματήσουμε ..επίσης να τα βάλουμε σε άλλο νήμα κάτω να μας πει γτ δεν είναι καλός όπως ισχυρίζεται και να απαντήσει σε κάποια ερωτήματα για τον δικό του γιατρό..γτ έχω και εγώ αρκετά να ρωτήσω ..άλλο ένα θέμα...ρε Χρήστο ,ρε ατιμε είπες στην αρχή,ότι σε κάποια φάση σε πήρε ο ύπνος αλλά είδες να τριμαρουν τα κορίτσια τα grafts,τον γιατρό τον αναισθησιολογο κτλ..ποτε τα είδες μωρη τρέλα όλα αυτά?πριν σε πάρει ο ύπνος,κατά τη διάρκεια η μετά?η μήπως τα είχες γραμμένα μπροστά σου?περιμένω ένα νήμα να λυθούν απορίες λοιπόν..
:D :D :D :D :D
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα