xandrox 15% minoxidil plus

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: xandrox 15% minoxidil plus

ελα ρε ακη το samson το βγαλαν snake oil ??θα το κοιταξω παλι τα συστατικα του να δω
αυριο η μεθαυριο θα κανω την παραγγελεια
ειδα στο πμ τι εχεις παρει μεχρι τωρα
αν ειναι παραγγελνω εγω τα υπολοιπα και ειμαστε κομπλε !!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Απ: xandrox 15% minoxidil plus

ρε παιδια εχω μια απορια αφου αυτο το προιον εχει minoxidil για το βαλατε στα dht bloker λοσιον?
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: xandrox 15% minoxidil plus

πανο εχει επισης αντιανδρογωνα και φιναστεριδη
οποτε μπορει να μπει και στις 2 κατηγοριες
 
Απ: xandrox 15% minoxidil plus

α...ωραια απλα επειδη απο τα λιγα που διαβασα μου εκανε πιο πολυ σαν minoxidil προιον για αυτο το ειπα thanks..!
 

panos27

Member
Απ: xandrox 15% minoxidil plus

παιδια τελικα τι γινεται με το Xandrox 15% Plus αξιζει? κανει δουλεια? απο τιμη τι λεει? που το βρισκουμε. ευχαριστω κι ελπιζω να εχω απαντησεις σε ολα αυτα. καλη συνεχεια σε ολους
 

Teri

New Member
Απ: xandrox 15% minoxidil plus

Σπύρος είπε:
http://www.minoxidil.com/subpages/products/products.php?c=int_Crete%20(Greece) - κάπου στα 80€(+μεταφορικά)

εννοείται ότι οι κριτικές είναι θετικές - http://www.hairlosstalk.com/interact//viewtopic.php?f=42&t=48035&start=10 & http://www.regrowth.com/hairloss-forums//viewthread.cfm?f=1&t=22974

Δηλαδή Σπύρο μπορώ να το αντικαταστήσω στο Big 3 μου με την Minoxidil που βάζω το πρωί?
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: xandrox 15% minoxidil plus

το Xandrox 15% plus είναι σε "δοκιμή" (δεν έχουν γίνει πολυετείς έρευνες), και "αμφισβητείται" από μερικούς - http://www.hairlosshelp.com/forums/messageview.cfm?catid=11&threadid=82118&enterthread=y

αυτό που ρωτάς,χαλαρά μπορείς να το κάνεις... :-\

εγώ πάλι είμαι κάπου στην μέση,και λόγω οικονομικής ιεραρχίας δεν το έχω πάρει.. ::)
 

Teri

New Member
Απ: xandrox 15% minoxidil plus

Σπύρος είπε:
το Xandrox 15% plus είναι σε "δοκιμή" (δεν έχουν γίνει πολυετείς έρευνες), και "αμφισβητείται" από μερικούς - http://www.hairlosshelp.com/forums/messageview.cfm?catid=11&threadid=82118&enterthread=y

αυτό που ρωτάς,χαλαρά μπορείς να το κάνεις... :-\

εγώ πάλι είμαι κάπου στην μέση,και λόγω οικονομικής ιεραρχίας δεν το έχω πάρει.. ::)

Aπλά σκέφτομαι λίγο τα sides. Εδώ και με την minoxidil των 5% είδα μία σχετική τριχοφυία σε στήθος -όχι πολύ- αλλά enough για να το προσέξω, πόσο μάλλον με το 15%.. ::)
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: xandrox 15% minoxidil plus

sides πάντα θα υπάρχουν,

σημασία έχει πόσο "σοβαρά"(βαριά),συχνά και ουσιαστικά/απαράδεκτα είναι...

επίσης,
μην σκέφτεσαι συνέχεια αλλαγή της κύριας θεραπείας,γιατί ορατό αποτέλεσμα θα δώσει μόνο η επιμονή και υπομονή στην αρχική/βασική επιλογή
 

Teri

New Member
Απ: xandrox 15% minoxidil plus

Σπύρος είπε:
sides πάντα θα υπάρχουν,

σημασία έχει πόσο "σοβαρά"(βαριά),συχνά και ουσιαστικά/απαράδεκτα είναι...

επίσης,
μην σκέφτεσαι συνέχεια αλλαγή της κύριας θεραπείας,γιατί ορατό αποτέλεσμα θα δώσει μόνο η επιμονή και υπομονή στην αρχική/βασική επιλογή


Οκ. Αν αλλάξω κάτι θα είναι μόνο η μάρκα της μινοξιδίλης (δεν ξέρω δεν μου έχει κάτσει καλά η Kirkland) και ίσως πάω σε άλλη αλλά σε 5% πάλι ενοείται.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: xandrox 15% minoxidil plus

Teri είπε:
Οκ. Αν αλλάξω κάτι θα είναι μόνο η μάρκα της μινοξιδίλης (δεν ξέρω δεν μου έχει κάτσει καλά η Kirkland) και ίσως πάω σε άλλη αλλά σε 5% πάλι ενοείται.

η Kirkland θα σου κατσει μια καλα πιστευω πως ειναι εκαιρετικα καλη και το πιο δυνατο της ατου ειναι η τιμη
οσο για το handrox ειναι καλο και πιο δυνατο περιεχει μεσα azelaic (που δεν το πολυ παω) και φιναστεριδη σε μικρη ποσοτητα και ποσοστο συγκενρωσης μινοξιδιλης 15%

σαφως καλυτερο απο μια παλη μινοξιδιλη αλλα οχι τοσο ωστε να αξιζει να δωσεις τοσα λεφτα για αυτο
 

FITNESSMAN

New Member
Απ: xandrox 15% minoxidil plus

καλο μεσημερι!! εχουμε κατι καινουριο για το xandrox 15% plus??? το εχει δοκιμασει τελικα κανεις εδω?? σκεφτομαι να το παρω..
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: xandrox 15% minoxidil plus

o Lee βγαζει γενικα καλα και ποιοτικα σκευαμσατα

το συγκεκριμενο ειναι καλο !!
 

magic810

New Member
Απ: xandrox 15% minoxidil plus

FITNESSMAN είπε:
[quote author=Παναγιωτης link=topic=116.msg13474#msg13474 date=1244389438]
o Lee βγαζει γενικα καλα και ποιοτικα σκευαμσατα

το συγκεκριμενο ειναι καλο !!
σ ευχαριστω!!
[/quote]

Θα συμφωνησω με τον Παναγιωτη....μιας και χρησιμοποιω πλεον φανατικα προιοντα του Lee....
H μινοξιδιλη του ας που με δεν μου ερεθιζει το κεφαλι σε σχεση με αλλες....περιεχει Βιταμινη Ε....δεν ξερω κατα ποσο βοηθαει αλλα το κεφαλι μου ειναι μια χαρα...
Τωρα για το xandrox που αναφερεις για το 5% που εχω διαβασει αρκετα σχολια σε ξενα φορουμ το χαρακτηριζουν μαγικο προιον και για καποιους ειναι απλα αναντικαταστατο......ελαχιστοι ειναι αυτοι για να μην πω σχεδον κανενας και ακουστω υπερβολικος που το κατακρινουν.....
:)
Η μονη μου ενσταση ειναι η ποσοτητα μινοξιδιλης που χρησιμοποιειται.
Το 15% το θεωρω καπως υπερβολικο.....ποσο μαλλον οταν λεγεται οτι η ποσοτητα 5% επηρεαζει την καρδια.....
Νομιζω οτι αν ξεκινας τωρα θεραπεια καλο θα ειναι πρωτα να ξεκινησεις απο κατι πιο ηπιο και βλεπεις στη πορεια....
Αν δεν δεις κατι με 2% η με 5%(καλυτερα) τοτε πας σε κατι πιο δυνατο.....δεν χρειαζεται να βιαζεσαι....
Και 100% μινοξιδιλη να χρησιμοποιησεις παλι θα χρειαστει καποιο διαστημα να φυτρωσουν μαλλια αν φυτρωσουν..... :)
 

GK

New Member
Απ: xandrox 15% minoxidil plus

Τελικά κάποιο νέο σχετικά με το συγκεκριμένο προϊόν έχουμε ?
Ο John_e τελικά το πήρε ? Σκέφτομαι να αντικαταστήσω και εγώ την μινοξιδίλη με το συγκεκριμένο, είναι τετράμηνης διάρκειας και μου φένοντε μια χαρά τα λεφτά.
Τι λέτε εσείς? Έχουμε κάτι νεότερο σχετικά με το συγκεκριμένο?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα