x5 hairlaser η hairmax lasercomb premium?

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

zoinikolaou

New Member
καλημέρα
παιδιά αποφάσισα να χρησιμοποιησω το laser, δεν ξερω γιατι , αλλά το πιστεύω και μου ειναι και πιό ευκολο να το χρησιμοποιησω, απ΄το να κάνω μασαζ με διάφορες λοσιον (θεμα χαρακτήρος)
Αν ξέρει κάποιος , ας μου πεί ποιό απ΄τα δύο ειναι καλύτερο (αν ειναι κάποιο) για να το παραγγείλω
ευχαριστώ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

genesis

New Member
Απ: x5 hairlaser η hairmax lasercomb premium?

δεν εχω χρησιμοποιησει κατι απο αυτα, αλλα με τα οσα εχω διαβασει και εδω αλλα και σε ξενα forum μην σπαταλισεις τζαμπα τα λεφτα σου...και νομιζω οτι απο το forum ολο και καποιος θα εχει ενα μηχανημα να σου δωσει (ισως και να σου χαρισει)
 

aleksandros

New Member
Απ: x5 hairlaser η hairmax lasercomb premium?

Εχω το x5 και δεν το χρησιμοποιω το ειχα παρει πριν 2 χρονια 399 ευρω.
Απο αποτελεσμα μηδεν!
 

NoMoreLoss

New Member
Απ: x5 hairlaser η hairmax lasercomb premium?

Ζωή χαμένος χρόνος έχω μια συσκευή με 100 lazer φτιαγμένη απο μένα την χρησιμοποιούσα 5 μήνες περίπου δεν θυμάμαι καλά. μπορεί να μην έβγαλα τρίχα αλλά έκανα μπράτσα.....Με απλά λόγια μην πετάς τα λεφτά σου σε τέτοια καραγκιοζιλίκια.
 

zoinikolaou

New Member
Απ: x5 hairlaser η hairmax lasercomb premium?

aleksandros
την νοικιάζεις , την δανέιζεις, την χαρίζεις , άν σου ειναι αχρηστη,
τι την κρατάς μες στο συρτάρι σου,
δέχομαι προσφορά
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: x5 hairlaser η hairmax lasercomb premium?

zoinikolaou είπε:
aleksandros
την νοικιάζεις , την δανέιζεις, την χαρίζεις , άν σου ειναι αχρηστη,
τι την κρατάς μες στο συρτάρι σου,
δέχομαι προσφορά

ζωη......αφου οσοι την χρισιμοποιησαν δεν ειδαν καθολου αποτελεσμα και λενε οτι τσαμπα τα λεφτα εδωσαν.....τι σε κανει να πιστευεις οτι σε σενα θα κανει δουλεια και θες να την παρεις?????
 

aleksandros

New Member
Απ: x5 hairlaser η hairmax lasercomb premium?

Την εχω και καθεται zoinikolaou αφου δεν κανει τιποτα.
Τα 399 ευρω πηγαν στα σκουπιδια.
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: x5 hairlaser η hairmax lasercomb premium?

zoinikolaou είπε:
παιδιά τι σημαίνει full member kai jr member ?

εχει να κανει αναλογα με τα ποστ και την συμμετοχη σου στο φορουμ.......
ξεκινας απο απλο μελος....μετα πας jr member(junior member) και μετα γινεσαι full member....
αλλα η γνωμη σου οτι η βουρτσα αυτη δουλευει θα πρεπει να ξανασκεφτεις για το ποσο ειναι σωστη η οχι.....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

zoinikolaou

New Member
Απ: x5 hairlaser η hairmax lasercomb premium?

ευχαριστώ πολυ , τους genesis (jr.Member), aleksandros(full member),No MoreLosse(jr.member), joba ,
και τον panos (που θέλω να του απαντήσω)
ευχαριστώ πολυ ολους τους παραπάνω γιατι μου απάντήσατε.

τώρα έρχομαι στον panos kai να τον ευχαριστήσω που μου απάντησε στην απορία που ειχα τι ειναι το full member kai to jr. member[/color][/color]
panos, με ρώτησες γιατι πιστεύω , οτι το laser σε μένα θα κάνει κάτι , αφου από γνώμες, δέν εχει λειτουργήσει.
Αν διάβασες προσεχτικά οταν πρωτοεγραψα την ιστορία μου,
καλώς ή κακώς το χάσιμο μαλλιών δέν οφελόνταν σε (ΑΑ, σε ελλειψη σιδήρου, σε..., σε ........,
σε .....)
αλλά κάτι έγινε, και αυτό μου δίνει την ελπίδα (αφου δέν υπάρχει κάτι παθολογικό) να πιστεύω οτι ειμαι κάπου εκτός forum , εν αντιθέσει ( με τα πραγματικά προβλήματα , που έχουν περιγράψει οι ανθρωποι , σε αυτο το forum)

Τελειώνοντας θέλω να αναφερθώ και στην κ. Χριστίνα (που εχει γνώμη σε όλες τις συζητήσεις)
(jr.member), καλά κάνει και έχει γνώμη , αλλά θά πρέπει να σεβεται και την αγνοια ενός νέου μέλους ( που δέν ξέρει , που να πατήσει , και ,σε ποιά συζήτηση,
ΙΣΩς
 

genesis

New Member
Απ: x5 hairlaser η hairmax lasercomb premium?

ζωη, η χριστινα σιγουρα το εγραψε χαριτολογώντας. οχι με κακο σκοπο. και για να σου πω την αληθεια εχει και τα δικια της γτ καθενας που μπαινει στο φορουμ, εχει ψαξει λιγο το θεμα μονος του στο ιντερνετ και εχει δει αυτα τα laserκατι και νομιζει οτι ειναι η λυση (λογω τεχνολογιας προφανως...ακους laser και νομιζεις οτι εισαι στο starwars). αυτα που σου γραφω δε σημαινουν να μην παρεις laser. εξαλλου το βασικοτερο πιστευω για αρχη πως ειναι η καλυψη της περιεργειας του καθενος, για ψυχολογικους, προφανεστατα λογους. παντως θυμαμαι οταν πρωτομπηκα στο φορουμ, και γω γιαυτα τα laser ειχα ανοιξει θεμα...χχααχχαχα)
 
Απ: x5 hairlaser η hairmax lasercomb premium?

Λοιπόν κ.zoinikolaou να σου πώ τα εξής αν και δε νομίζω ότι χρειάζεται να δικαιολογηθώ για κάτι. Αλλά θα το κάνω γιατί έτσι απλά θέλω.

Ο μόνος λόγος που απαντώ σε κάποια γυναίκα εδώ όταν γράφει είναι μόνο ΕΝΑΣ. Επειδή πριν μήνες όταν είχα την ανάγκη από κάποια βοήθεια έστω και ψυχολογική επειδή μου είχαν κατατρυπήσει το κεφάλι και τα μαλλιά μου χειροτέρευαν μέρα με τη μέρα βρήκα τυχαία αυτό το φόρουμ και τότε υπήρχαν 2 κοπέλες που συμμετείχαν η Ντία και η Μαρία. Για μένα τότε αυτό ήταν συμπαράσταση να μπορώ να πώ ότι θέλω σε 1 με 2 άτομα του ίδιου φύλου και να μπορούν να καταλάβουν τί λέω και πώς νιώθω. Υπήρξαν και άντρες εδώ που με βοήθησαν αλλά αυτό είναι άλλο κομμάτι και δεν θα επεκταθώ.

Δεν είχα σκοπό να συνεχίσω να είμαι εδώ γιατί δεν είναι στο χαρακτήρα μου να συμμετέχω σε forums. Αλλά εδώ επειδή εγώ όταν το είχα ανάγκη ένιωσα καλύτερα εκτός του ότι κατάλαβα πολλά πράγματα που πότε δεν μου εξήγησε κανείς γιατρός, έτσι αποφάσισα χωρίς να έχω τις γνώσεις να συμμετέχω γιατί ήθελα σε αυτό το φορούμ να υπάρχει "η γυναικεία φωνή". Και ο λόγος που απαντώ σε μία γυναίκα είναι μόνο και μόνο για μία συμπαράσταση και τίποτε άλλο. Εξάλλου αν δεν γνωρίζω καθόλου έστω και κάτι απο αυτό που περιγράφει κάποια δεν απαντώ αμέσως, περιμένω να δώ αν θα υπάρξει άτομο που να γνωρίζει κάτι γι αυτό που ρωτάει αλλά αν δεν υπάρξει κάποιος μόνο τότε θα γράψω έστω για να της πώ ότι την καταλαβαίνω και για μία καλησπέρα.

Σχολίασα το θεματακάκι με το λέιζερ γιατί όταν απο πρίν σου έχουν ήδη πεί άτομα και μάλιστα ένα απο αυτά είναι και γυναίκα ότι είναι πεταμένα λεφτά ανοιγείς θέμα ενώ υπάρχουν ήδη τόσα. Καινούρια μπορεί να είσαι αλλά φρόντισες να ψάξεις καλά και να βρείς ΜΟΝΟ 1 ατομο εδώ που είπε ότι είδε αποτέλεσμα (αναφέρομαι σε άλλο ποστ που έκανες και ρώτησες τη γνώμη του ατόμου που έλεγε ότι είδε αποτέλεσμα).

Και ο σχολιασμός που έκανα δεν ήταν προσωπικός γιατί αν δείς καλύτερα δεν ανέφερα το ψευδώνυμό σου αλλά έχω απορία πραγματικά πόσα ακόμη άτομα θα ανοίξουν θέμα για αυτό το πράγμα ενώ στο φόρουμ υπάρχουν τόσα που μπορεί κάποιος να διαβάσει. Ούτε ξέρεις ποιά είμαι ούτε ξέρω ποιά είσαι. Ένα nick εμένα δε μου λέει κάτι αλλά μου λένε πολλά το τί γράφει ο καθένας εδώ.

Όπως εσύ από ένστικτο θέλεις να υποστηρίζεις ότι αυτό το λέιζερ δουλεύει έτσι κι εγώ από ένστικτο δεν έχω και τόση εμπιστοσύνη για αυτά που γράφεις.
 

genesis

New Member
Απ: x5 hairlaser η hairmax lasercomb premium?

Χριστίνα είπε:
Λοιπόν κ.zoinikolaou να σου πώ τα εξής αν και δε νομίζω ότι χρειάζεται να δικαιολογηθώ για κάτι. Αλλά θα το κάνω γιατί έτσι απλά θέλω.

Ο μόνος λόγος που απαντώ σε κάποια γυναίκα εδώ όταν γράφει είναι μόνο ΕΝΑΣ. Επειδή πριν μήνες όταν είχα την ανάγκη από κάποια βοήθεια έστω και ψυχολογική επειδή μου είχαν κατατρυπήσει το κεφάλι και τα μαλλιά μου χειροτέρευαν μέρα με τη μέρα βρήκα τυχαία αυτό το φόρουμ και τότε υπήρχαν 2 κοπέλες που συμμετείχαν η Ντία και η Μαρία. Για μένα τότε αυτό ήταν συμπαράσταση να μπορώ να πώ ότι θέλω σε 1 με 2 άτομα του ίδιου φύλου και να μπορούν να καταλάβουν τί λέω και πώς νιώθω. Υπήρξαν και άντρες εδώ που με βοήθησαν αλλά αυτό είναι άλλο κομμάτι και δεν θα επεκταθώ.

Δεν είχα σκοπό να συνεχίσω να είμαι εδώ γιατί δεν είναι στο χαρακτήρα μου να συμμετέχω σε forums. Αλλά εδώ επειδή εγώ όταν το είχα ανάγκη ένιωσα καλύτερα εκτός του ότι κατάλαβα πολλά πράγματα που πότε δεν μου εξήγησε κανείς γιατρός, έτσι αποφάσισα χωρίς να έχω τις γνώσεις να συμμετέχω γιατί ήθελα σε αυτό το φορούμ να υπάρχει "η γυναικεία φωνή". Και ο λόγος που απαντώ σε μία γυναίκα είναι μόνο και μόνο για μία συμπαράσταση και τίποτε άλλο. Εξάλλου αν δεν γνωρίζω καθόλου έστω και κάτι απο αυτό που περιγράφει κάποια δεν απαντώ αμέσως, περιμένω να δώ αν θα υπάρξει άτομο που να γνωρίζει κάτι γι αυτό που ρωτάει αλλά αν δεν υπάρξει κάποιος μόνο τότε θα γράψω έστω για να της πώ ότι την καταλαβαίνω και για μία καλησπέρα.

Σχολίασα το θεματακάκι με το λέιζερ γιατί όταν απο πρίν σου έχουν ήδη πεί άτομα και μάλιστα ένα απο αυτά είναι και γυναίκα ότι είναι πεταμένα λεφτά ανοιγείς θέμα ενώ υπάρχουν ήδη τόσα. Καινούρια μπορεί να είσαι αλλά φρόντισες να ψάξεις καλά και να βρείς ΜΟΝΟ 1 ατομο εδώ που είπε ότι είδε αποτέλεσμα (αναφέρομαι σε άλλο ποστ που έκανες και ρώτησες τη γνώμη του ατόμου που έλεγε ότι είδε αποτέλεσμα).

Και ο σχολιασμός που έκανα δεν ήταν προσωπικός γιατί αν δείς καλύτερα δεν ανέφερα το ψευδώνυμό σου αλλά έχω απορία πραγματικά πόσα ακόμη άτομα θα ανοίξουν θέμα για αυτό το πράγμα ενώ στο φόρουμ υπάρχουν τόσα που μπορεί κάποιος να διαβάσει. Ούτε ξέρεις ποιά είμαι ούτε ξέρω ποιά είσαι. Ένα nick εμένα δε μου λέει κάτι αλλά μου λένε πολλά το τί γράφει ο καθένας εδώ.

Όπως εσύ από ένστικτο θέλεις να υποστηρίζεις ότι αυτό το λέιζερ δουλεύει έτσι κι εγώ από ένστικτο δεν έχω και τόση εμπιστοσύνη για αυτά που γράφεις.

:-\ ...γυναικες... :angel:..................... ;D
 

zoinikolaou

New Member
Απ: x5 hairlaser η hairmax lasercomb premium?

Χριστίνα είπε:
Λοιπόν κ.zoinikolaou να σου πώ τα εξής αν και δε νομίζω ότι χρειάζεται να δικαιολογηθώ για κάτι. Αλλά θα το κάνω γιατί έτσι απλά θέλω.

Ο μόνος λόγος που απαντώ σε κάποια γυναίκα εδώ όταν γράφει είναι μόνο ΕΝΑΣ. Επειδή πριν μήνες όταν είχα την ανάγκη από κάποια βοήθεια έστω και ψυχολογική επειδή μου είχαν κατατρυπήσει το κεφάλι και τα μαλλιά μου χειροτέρευαν μέρα με τη μέρα βρήκα τυχαία αυτό το φόρουμ και τότε υπήρχαν 2 κοπέλες που συμμετείχαν η Ντία και η Μαρία. Για μένα τότε αυτό ήταν συμπαράσταση να μπορώ να πώ ότι θέλω σε 1 με 2 άτομα του ίδιου φύλου και να μπορούν να καταλάβουν τί λέω και πώς νιώθω. Υπήρξαν και άντρες εδώ που με βοήθησαν αλλά αυτό είναι άλλο κομμάτι και δεν θα επεκταθώ.

Δεν είχα σκοπό να συνεχίσω να είμαι εδώ γιατί δεν είναι στο χαρακτήρα μου να συμμετέχω σε forums. Αλλά εδώ επειδή εγώ όταν το είχα ανάγκη ένιωσα καλύτερα εκτός του ότι κατάλαβα πολλά πράγματα που πότε δεν μου εξήγησε κανείς γιατρός, έτσι αποφάσισα χωρίς να έχω τις γνώσεις να συμμετέχω γιατί ήθελα σε αυτό το φορούμ να υπάρχει "η γυναικεία φωνή". Και ο λόγος που απαντώ σε μία γυναίκα είναι μόνο και μόνο για μία συμπαράσταση και τίποτε άλλο. Εξάλλου αν δεν γνωρίζω καθόλου έστω και κάτι απο αυτό που περιγράφει κάποια δεν απαντώ αμέσως, περιμένω να δώ αν θα υπάρξει άτομο που να γνωρίζει κάτι γι αυτό που ρωτάει αλλά αν δεν υπάρξει κάποιος μόνο τότε θα γράψω έστω για να της πώ ότι την καταλαβαίνω και για μία καλησπέρα.

Σχολίασα το θεματακάκι με το λέιζερ γιατί όταν απο πρίν σου έχουν ήδη πεί άτομα και μάλιστα ένα απο αυτά είναι και γυναίκα ότι είναι πεταμένα λεφτά ανοιγείς θέμα ενώ υπάρχουν ήδη τόσα. Καινούρια μπορεί να είσαι αλλά φρόντισες να ψάξεις καλά και να βρείς ΜΟΝΟ 1 ατομο εδώ που είπε ότι είδε αποτέλεσμα (αναφέρομαι σε άλλο ποστ που έκανες και ρώτησες τη γνώμη του ατόμου που έλεγε ότι είδε αποτέλεσμα).

Και ο σχολιασμός που έκανα δεν ήταν προσωπικός γιατί αν δείς καλύτερα δεν ανέφερα το ψευδώνυμό σου αλλά έχω απορία πραγματικά πόσα ακόμη άτομα θα ανοίξουν θέμα για αυτό το πράγμα ενώ στο φόρουμ υπάρχουν τόσα που μπορεί κάποιος να διαβάσει. Ούτε ξέρεις ποιά είμαι ούτε ξέρω ποιά είσαι. Ένα nick εμένα δε μου λέει κάτι αλλά μου λένε πολλά το τί γράφει ο καθένας εδώ.

Όπως εσύ από ένστικτο θέλεις να υποστηρίζεις ότι αυτό το λέιζερ δουλεύει έτσι κι εγώ από ένστικτο δεν έχω και τόση εμπιστοσύνη για αυτά που γράφεις.
 

zoinikolaou

New Member
Απ: x5 hairlaser η hairmax lasercomb premium?

heyya

καλησπέρα, δεν κατάλαβα,
αν το τελευταιο μηνυμα αναφέρεσαι σε εμένα ή αν συμφωνεις με την κ. Χριστίνα
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: x5 hairlaser η hairmax lasercomb premium?

zoinikolaou είπε:
heyya

καλησπέρα, δεν κατάλαβα,
αν το τελευταιο μηνυμα αναφέρεσαι σε εμένα ή αν συμφωνεις με την κ. Χριστίνα

απλα δεν καταλαβε τι ηθελε να πει η Χριστινα με αυτην την φραση.......και μη ρωτησεις πως το ξερω......γιατι ουτε κι εγω καταλαβα τι ηθελε να πει......αλλα δε χρειαζεται να συνεχιστει αυτη η ανουσια αψημαχια πιστευω......καλο θα ειναι να τα βρειτε......
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα