Vlafo. FUE, 4158g, 09-10/01/2021

vlafo

Well-Known Member
Κατά αρχήν συγκρίνεις το παστίτσιο με τη Φακή.Για να μιλήσουμε με όρους φαγητού.
Πρώτο λάθος.
Τι είναι αυτό που σε χαλάει στον συγκεκριμένο?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Μπορείς να μας αναλύσεις το σκεπτικό σου?

;
AAUvwnjecNRSsGbufySU5PS0hEu2bBUQgBSSg-ZVbsjE9Q=s900-c-k-c0x00ffffff-no-rj


Λόγω παραπάνω βάρους συν ότι δεν μου εμπνέει εμπιστοσύνη το πρόσωπό του.

Για να δώσω ένα περίγραμμα, στον 2ο της Κύπρου, στους Αμπελόκηπους, στην Κηφισίας( αριστερά όπως ανεβαίνουμε) και σε έναν γνωστό της Τουρκίας που δεν έχω τώρα πρόχειρο, δεν θα πήγαινα ποτέ γιατί δεν τους εμπιστεύομαι μόνο που τους βλέπω στις φωτογραφίες.

Ένστικτο.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
;
AAUvwnjecNRSsGbufySU5PS0hEu2bBUQgBSSg-ZVbsjE9Q=s900-c-k-c0x00ffffff-no-rj


Λόγω παραπάνω βάρους συν ότι δεν μου εμπνέει εμπιστοσύνη το πρόσωπό του.

Για να δώσω ένα περίγραμμα, στον 2ο της Κύπρου, στους Αμπελόκηπους, στην Κηφισίας( αριστερά όπως ανεβαίνουμε) και σε έναν γνωστό της Τουρκίας που δεν έχω τώρα πρόχειρο, δεν θα πήγαινα ποτέ γιατί δεν τους εμπιστεύομαι μόνο που τους βλέπω στις φωτογραφίες.

Ένστικτο.

Δεν χρειάζεται να σχολιάσω, υπάρχουν και άνθρωποι που πηγαίνουν σε μέντιουμ για να καθορίσουν το πλάνο της ζωής τους. Ο καθένας μας κάνει τις επιλογές του.
 

Fiponazio

Active Member
Ναι όμως τα 8000 χιλιάρικα που θα σου ζητήσει και τα χάπια εφόρου ζωής δεν σου εμπνέουν εμπιστοσύνη ? :p
 
Τελευταία επεξεργασία:

manly_Man

Well-Known Member
;
AAUvwnjecNRSsGbufySU5PS0hEu2bBUQgBSSg-ZVbsjE9Q=s900-c-k-c0x00ffffff-no-rj


Λόγω παραπάνω βάρους συν ότι δεν μου εμπνέει εμπιστοσύνη το πρόσωπό του.

Ένστικτο.
Τι σχέση έχει το παραπάνω βάρος και το προσωπο του με τις ικανότητες ενός γιατρού; Τι άλλο θα δουμε εδω μεσα...Πραγματικά οτι να 'ναι κριτήρια....
 

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Ναι όμως τα 8000 χιλιάρικα που θα σου ζητήσει και τα χάπια εφόρου ζωής δεν σου εμπνέουν εμπιστοσύνη ? :p

Εντάξει, Τα 8000 θα ήταν συγκρίσιμα, άρα όχι από πριν απορριπτέα. Όσο αφορά τα φάρμακα, μέχρι τα τώρα δεδομένα, σίγουρα όχι.
 

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Τι σχέση έχει το παραπάνω βάρος και το προσωπο του με τις ικανότητες ενός γιατρού; Τι άλλο θα δουμε εδω μεσα...Πραγματικά οτι να 'ναι κριτήρια....

Το βάρος έχει τη λογική, αν δεν προσέχει τον εαυτό του, θα προσέξει εσένα; Το πρόσωπο είναι καθαρά θέμα αισθητικής - προσωπικό ένστικτο.
 

Kostas97

Well-Known Member
Ενας απο τους τοp καρδιοχειρουργους στην Ελλαδα ειναι στο Ερρικος Ντυναν, επισης υπερβαρος που μπορει να ειχες βλεποντας τον την ιδια γνωμη. :D
 

manly_Man

Well-Known Member
Το βάρος έχει τη λογική, αν δεν προσέχει τον εαυτό του, θα προσέξει εσένα; Το πρόσωπο είναι καθαρά θέμα αισθητικής - προσωπικό ένστικτο.
ποιος σου ειπε οτι δεν προσεχει τον εαυτο του; ξερεις αν εχει καποιο θεμα και οφειλεται σε αυτο το αυξημενο βαρος; εξακολουθω να μην μπορω να καταλαβω που κολλανε τα χαρακτηριστικα και η μορφολογια του προσωπου με τις ικανότητες καποιου γιατρού; Για καλλιστεια θα τον πας;

φιλε μου πραγματικα καταλαβαινεις οτι δεν εχουν λογικη υποσταση οσα λες. Αυτο που πρεπει να κοιτας ειναι τα αποτελεσματα του και οι ικανοτητες του και οχι αν ειναι ομορφος και fit.
 

tamaliamoupiso

Well-Known Member
ποιος σου ειπε οτι δεν προσεχει τον εαυτο του; ξερεις αν εχει καποιο θεμα και οφειλεται σε αυτο το αυξημενο βαρος; εξακολουθω να μην μπορω να καταλαβω που κολλανε τα χαρακτηριστικα και η μορφολογια του προσωπου με τις ικανότητες καποιου γιατρού; Για καλλιστεια θα τον πας;

φιλε μου πραγματικα καταλαβαινεις οτι δεν εχουν λογικη υποσταση οσα λες. Αυτο που πρεπει να κοιτας ειναι τα αποτελεσματα του και οι ικανοτητες του και οχι αν ειναι ομορφος και fit.

Εντάξει, δεν θα μπω στη διαδικασία να τον ρωτήσω, εμένα μου δείχνει πάντως ότι έχει κάνει την πόρτα του ψυγείου φύλο φτερό από το άνοιξε - κλείσε.
Δεν είπα να είναι όμορφος - όμορφη, είπα να μου εμπνέει εμπιστοσύνη.
Δεν έχεις τύχει σε ανθρώπους γύρω σου να μην θες να προχωρήσεις, γιατί κάτι επάνω τους δεν σε κάνει να νιώθεις άνετα; Γιατί να το παραβλέψουμε στους γιατρούς που επιλέγουμε;
 

Fiponazio

Active Member
ποιος σου ειπε οτι δεν προσεχει τον εαυτο του; ξερεις αν εχει καποιο θεμα και οφειλεται σε αυτο το αυξημενο βαρος; εξακολουθω να μην μπορω να καταλαβω που κολλανε τα χαρακτηριστικα και η μορφολογια του προσωπου με τις ικανότητες καποιου γιατρού; Για καλλιστεια θα τον πας;

φιλε μου πραγματικα καταλαβαινεις οτι δεν εχουν λογικη υποσταση οσα λες. Αυτο που πρεπει να κοιτας ειναι τα αποτελεσματα του και οι ικανοτητες του και οχι αν ειναι ομορφος και fit.
Φυσικά και δεν παίζουν ρόλο αλλά είναι κριτήριο για κάποιους ο φίλος εδώ σκέφτεται γενικά και έχει ένα ποιντ αλλά δεν είναι απόλυτα σωστός. Πάει καθαρά με την λογική αφού είσαι γιατρός να είσαι υγιείς αφού είσαι γυμναστής να είσαι Schwarzenegger, αρχιτέκτονας να έχεις σπιταρόνα. Πράγμα που δεν ισχύει φυσικά. Αλλά ένα ποιντ έχει του το δίνω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member
Τα 8000 θα ήταν συγκρίσιμα, άρα όχι από πριν απορριπτέα.


Τα 8000 δε θα ηταν απο πριν απορριπτεα, ενω το βαρος και η φατσα ειναι απορριπτεα!!!

Ωραια λογικη!!!


Το βάρος έχει τη λογική, αν δεν προσέχει τον εαυτό του, θα προσέξει εσένα;

Φανταζομαι, φιλε μου, οτι εισαι απο τους χιλιαδες Ελληνες που φροντιζουν τον εαυτο τους.

Απο αυτους...ντε...που αθλουνται καθημερινα, που εχουν φοβερα γυμνασμενο σωμα, που διατρεφονται υγιεινα, που δεν καπνιζουν, που δεν πινουν, που δεν ξενυχτανε...που, γενικως βρε παιδι μου, ειναι προτυπα μιμησης οσον αφορα τη φροντιδα του εαυτου τους!!!

Και που αντι να κοιταζονται στον καθρεπτη, ασκουν δριμεια κριτικη στους αλλους!!!

Και που αντι να κρινουν τους αλλους με βαση τις ικανοτητες και την προσωπικοτητα, γεματοι υποκρισια τους κρινουν απο την εξωτερικη τους εμφανιση!!!

δεν τους εμπιστεύομαι μόνο που τους βλέπω στις φωτογραφίες.

Ένστικτο.

Και που εχουν αλανθαστο ενστικτο και σαν αλλοι Τειρεσιες, μαντευουν και καταλαβαινουν τα παντα απο το "φαινεσθαι" και οχι το "ειναι"!!!

Ευγε, συγχαρητηρια...ανηκετε στους εκλεκτους της κοινωνιας μας.
 

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Ενας απο τους τοp καρδιοχειρουργους στην Ελλαδα ειναι στο Ερρικος Ντυναν, επισης υπερβαρος που μπορει να ειχες βλεποντας τον την ιδια γνωμη. :D

Δεν θα τον επέλεγα, θα προτιμούσα κάποιον κανονικό/αδύνατο.

Σταματάω εδώ γιατί έκανα το νήμα άνω - κάτω. Σε νέα ευκαιρία :p
 

Kostas97

Well-Known Member
Εντάξει, δεν θα μπω στη διαδικασία να τον ρωτήσω, εμένα μου δείχνει πάντως ότι έχει κάνει την πόρτα του ψυγείου φύλο φτερό από το άνοιξε - κλείσε.
Δεν είπα να είναι όμορφος - όμορφη, είπα να μου εμπνέει εμπιστοσύνη.
Δεν έχεις τύχει σε ανθρώπους γύρω σου να μην θες να προχωρήσεις, γιατί κάτι επάνω τους δεν σε κάνει να νιώθεις άνετα; Γιατί να το παραβλέψουμε στους γιατρούς που επιλέγουμε;
Κανεις δεν μπορει να πει σε εσενα με ποιο κριτηριο θα επιλεξεις. Αυτο ειναι δεδομενο.
Απλα σου προτεινω τετοια πραγματα μη τα λαμβανεις τοσο υποψιν, απο τη στιγμη που μπορεις να δεις μια δουλεια και να κρινεις απο το αποτελεσμα.
Δηλαδη αυτο που λες ειναι η πρωτη εικονα χωρις αποτελεσμα σε αποτρεπει...
Οταν δεις αποτελεσμα δεν σε πειθει;;
 

vlafo

Well-Known Member
Αυτό έχει μια στοιχειώδη λογική μόνο στους γυμναστές,που πρέπει να έχει ωραίο σώμα για να σου δίνει κίνητρο.
Πουθενά αλλού.
Αλλιώς να φτιάξουμε μια άρεια φυλή καινούργια.
Με την ίδια λογική και ο Τιρκαλάς που είναι 1.92 ύψος,θα έπρεπε να δίνει συμβουλές για μπάσκετ.
 

Fiponazio

Active Member
Αυτό έχει μια στοιχειώδη λογική μόνο στους γυμναστές,που πρέπει να έχει ωραίο σώμα για να σου δίνει κίνητρο.
Πουθενά αλλού.
Αλλιώς να φτιάξουμε μια άρεια φυλή καινούργια.
Με την ίδια λογική και ο Τιρκαλάς που είναι 1.92 ύψος,θα έπρεπε να δίνει συμβουλές για μπάσκετ.
Το είπα και εγώ πάνω αλλά δεν είναι κανόνας υπάρχουν γυμναστές που είναι άριστοι προπονητές αλλά δεν έχουν πολύ καλή φυσική κατάσταση άρα και αυτό σχετικό είναι. Γενικά δύστυχος αυτό πουλάει πολύ τελευταία το φαίνεσθε μόλις φας όμως πολλές πατάτες στρώνεις.
 

vlafo

Well-Known Member
Το είπα και εγώ πάνω αλλά δεν είναι κανόνας υπάρχουν γυμναστές που είναι άριστοι προπονητές αλλά δεν έχουν πολύ καλή φυσική κατάσταση άρα και αυτό σχετικό είναι. Γενικά δύστυχος αυτό πουλάει πολύ τελευταία το φαίνεσθε μόλις φας όμως πολλές πατάτες στρώνεις.
Τίποτα δεν είναι κανόνας,αλλά προσωπικά στο θέμα γυμναστικής και ειδικά σε βάρη,εμένα δεν μου εμπνέει εμπιστοσύνη ο άλλος που δεν έχει ωραίο σώμα.
Δεν με εμπνέει.
 
Μπλουζα