Valandis22, fue, 2000 grafts, 21/4/2015

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
σωστα το εθεσες νεανικες. εγω περιπου παντα ετσι ημουν πιτσιρικας γυρω στα 20 γιατι μετα ανοιγα σιγα σιγα. στα 50 δεν ξερω πως θα φαινεται αλλα δε με νοιαζει και πολυ μεχρι τοτε με ενδιαφερει να μου αρεσει η εικονα μου.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

στη δικη μου περιπτωση ισως φαινεται πιο εντονα απ'οτι στο δημητρη,γιατι αναγκαστικα ο γιατρος δουλεψε με μικροτερες πικνοτητες απο πισω αναγκαστικα.2000 βαλαμε σβηνοντας προς τα πισω...
 
στα μισα? αλλες 10 θα επρεπε αν γινοταν.περα απο την πλακα ομως, δεν ειχα ποτε πυκνο μαλλι κ δεν εχω ιδιαιτερες προσδοκιες
 
δε διαφωνω,εχω σκοπο στο μελλον να βαλω ακομη 2500-3000.Απλα πιστευω οτι πρεπει να κινηθω πιο συντηρητικα λογω της ηλικιας μ
 
απο το σοι της μανας μ εχουν ολοι θεμα,παιζει κ να το χουν τερματισει :p ελπιζω με τοπικες θεραπειες κ καμια μμ να το παλεψω μεχρι ενα βαθος χρονου
 

dimitris50423

Well-Known Member
βαλαντη και ετσι να μεινεις ειναι αξιοπρεπες το μαλλι σου σε σχεση με το πως ηταν.. σιγουρα θα νιωθεις μια χαρα τωρα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
dimitris50423 τις είδα ρε συ τις φωτό σου.δεν ξέρω,τι να πω ίσως απο τις φωτό να το βλέπω εγω έτσι και από κοντά να ειναι τελείως διαφορετικά και να μην φαίνεται καν έτσι όπως εγώ νομίζω..πραγματικά αν ήμουν σαλονικα θα ερχομουν να σε δω.
 

poseidonas77

Well-Known Member
απο το σοι της μανας μ εχουν ολοι θεμα,παιζει κ να το χουν τερματισει :p ελπιζω με τοπικες θεραπειες κ καμια μμ να το παλεψω μεχρι ενα βαθος χρονου
αρα καλα κανεις και το πας συντηρητικα..μπραβο συντροφε φενεσαι διαβασμενος
 

alexXXX

Active Member
Αυτες εχω τωρα συγκεντρωμενες.Για πριν την μμ πρεπει να ψαξω αρκετα,γτ ειχα μεγαλο θεμα με το μαλλι κ απεφευγα τις πολλες πολλες φωτο
αυτη φιλε ειναι πριν η μετα?
img_20151130_223753-jpg.9369
 
παει το τοπικ συννεφο
Στην 1η το middle, στην 2η η γραμμη στην Ηairline

φιλε Δημητρη,δεν εχω βαλει τοπικ ποτε μ,αν κ το εχω σκεφτει για να βελτιωσω την εικονα μου.Ισως να φταιει ο φωτισμος ή η γωνια της φωτογραφιας.Εκτος κ αν υπονοεις οτι εβαλα τοπικ για να σας ξεγελασω κ να κανω διαφημιση
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα