Tugrul maral?

Harris_G

Well-Known Member
Παιδια εκφραζω μονο την προσωπικη μου αποψη, απλα και μονο γιατι το ερευνησα αρκετα το περι Τουρκιας: Αν εξαιρεσουμε τον Erdo που ειναι G.O.A.T. οι υπολοιπες τουρκικες κλινικες ειναι Ελλας-Τουρκια συμμαχια. Για δευτερο θεωρουν τον Do.@n@y που ειναι σα να λεμε πρωτη η Μπαρτσελονα δευτερη η Λεβαντε, motorised fue ο μαν δε μιλαει καν αγγλικα με ενοικιασμενο χωρο και προσωπικο και με αναφορες κακων αποτελεσματων σε ξενα φορουμ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
υπαρχει αυτο που λες εδω και δεκα μερες για την κλινικη του βεκρη.
QUOTE="minoxidilis, post: 201665, member: 21516"]Επισης να υπαρχει ενα thread με εγκρισεις κλινικων απο το φορουμ για να ξερουμε τι επιτρεπεται να γραφουμε αν ησουν moderator.Επισης το αν ησουν εσυ mod θα εκανες το ταδε,εμμεσα λες πως ο cvial δεν κανει αυτο που θα επρεπε .Για μενα ο cvial ασκει αψογα του κανονες.Και εγω δεν το συνεχιζω γιατι δεν εχει νοημα.[/QUOTE]
 

PROF

Active Member
Αγαπητέ Harris, αφού έκανες μεγάλη έρευνα στην Τουρκία μπορείς να μους πεις την άποψη σου
για τις κλινικές HLC, Dr Kesser clinic, Dr Kaan clinic; Τιμές, πρωτόκολλα, αποτελέσματα, ειδικές τεχνικές, εξειδικεύσεις (hairline, bodyfue, μεγάλα NW, κλπ);
Νομίζω ότι πρέπει να μελετήσεις ενδελεχέστερα το θέμα Τουρκία.
 
Μπλουζα