TRICOMIN+DUTA

leo

Member
μονο με κατασκευες θα βρει ο καθενας τι του ταιριαζει τελικα αιρολ+μινοχ βραδυ κ το πρωι το επομενο
Το μπουκαλι του tricomin ειναι 180ml παιρνουμε ενα παλιο απο regain 60ml το γεμιζουμε με tricomin τρυπάμε κ αδειαζουμε 4-5 καψακ. duta,
εχω κλεισει 3 εβδομαδες το αποτελεσμα ειναι οτι σε σημεια με καθολου τριχα ουτε χνουδι αρχισαν κ βγαινουν μικρες τριχες. Eγινε απο airol+minox η απο tricomin+duta ? οποιος μπορει να το αξιολόγησή παιδια νομιζω θα βοηθήσει πολλους :chinscratch :chinscratch
6 ψεκασμους
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: TRICOMIN+DUTA

ειναι απο μινοξ airol η επανεκφυση.
απο τοπικη ντουτα κανεις δεν ειχε επανεκφυση.
ο τροπος που τα χρησιμοποιεις ειναι σωστος,minox,airol - tricomin,duta
 

lab_rat

Member
Απ: TRICOMIN+DUTA

Χμμ... tricomin + duta μαζι δε το ειχα σκεφτει! Εχω αποθεμα και απο τα 2! ;D
Leo σε τι επιπεδα βρισκεται η τριχοπρωση σου με αυτο το συνδιασμο?
Kap πως το βλεπεις?? :chinscratch
 

leo

Member
Απ: TRICOMIN+DUTA

Lab_hair είπε:
Χμμ... tricomin + duta μαζι δε το ειχα σκεφτει! Εχω αποθεμα και απο τα 2! ;D
Leo σε τι επιπεδα βρισκεται η τριχοπρωση σου με αυτο το συνδιασμο?
Kap πως το βλεπεις?? :chinscratch

lab η τριχόπτωση εχει περιοριστεί αρκετα airol+minox κανει δουλεια αλλα νομιζω ομως κ ο συνδιασμος tricomin+duta πρεπει να ειναι super
καταρχας το βαζω πρωι μετα απο λουσιμο δεν λαδωνει δε μυριζει ασχημα κ δεν φαινεται τιποτα οτι εχεις βαλει στο κεφαλι σου. kapa το tricomin
με τα συστατικα που εχει κ με την duta μεσα τι λες ? βαση των συστατικων του tricomin εννοώ
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: TRICOMIN+DUTA

leo είπε:
lab η τριχόπτωση εχει περιοριστεί αρκετα airol+minox κανει δουλεια αλλα νομιζω ομως κ ο συνδιασμος tricomin+duta πρεπει να ειναι super
καταρχας το βαζω πρωι μετα απο λουσιμο δεν λαδωνει δε μυριζει ασχημα κ δεν φαινεται τιποτα οτι εχεις βαλει στο κεφαλι σου. kapa το tricomin
με τα συστατικα που εχει κ με την duta μεσα τι λες ? βαση των συστατικων του tricomin εννοώ
το tricomin δεν θα το δοκιμαζα,ειναι αδυναμο στην ΑΑ,οχι οτι το f7 ειναι δυνατοτερο,αλλα αν βλεπεις οτι κανει δουλεια συνεχισε.
εγω προσωπικα τα δοκιμαζω ενα ενα για δω τι πραγματικα μετραει,για να ξερω τι θα συνεχισω τα επομενα 30 η 40 χρονια.
 

leo

Member
Απ: TRICOMIN+DUTA

καπα εαν μεινει tricomin + duta για 3-4 ωρες κ μετα βαλουμε superzix 2 για τις υπολοιπες ωρες μεχρι το βραδυ πιστευεις οτι αξιζει η δεν υπαρχει λογος λόγω του οτι η duta ειναι δυνατη ? και εαν απο τα 2 σκευασματα ποιο θα πρότεινες μονο του tricomin + duta η super zix II ? εχω ενα μικρο φοβο με την duta
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: TRICOMIN+DUTA

leo είπε:
καπα εαν μεινει tricomin + duta για 3-4 ωρες κ μετα βαλουμε superzix 2 για τις υπολοιπες ωρες μεχρι το βραδυ πιστευεις οτι αξιζει η δεν υπαρχει λογος λόγω του οτι η duta ειναι δυνατη ? και εαν απο τα 2 σκευασματα ποιο θα πρότεινες μονο του tricomin + duta η super zix II ? εχω ενα μικρο φοβο με την duta
δεν τα εχω δοκιμασει στην πραξη,αλλα σιγουρα η τοπικη ντουτα δεν εχει να δειξει και πολλα.
οσοι την δοκιμασαν τελικα αλαξανε σχημα.
για τον φοβο με την τοπικη ντουτα,ειχα παρενεργειες πονο στους ορχεις αλλα φυγανε με την διακοπη της
ειχα και παρενεργειες με oral ντουτα.σμικρυνση προστατη,νερωμενο σπερμα,γυναικομαστια,αλλα επανηλθα με την διακοπη της
 

thimios72

Member
Απ: TRICOMIN+DUTA

kapamarou είπε:
δεν τα εχω δοκιμασει στην πραξη,αλλα σιγουρα η τοπικη ντουτα δεν εχει να δειξει και πολλα.
οσοι την δοκιμασαν τελικα αλαξανε σχημα.
για τον φοβο με την τοπικη ντουτα,ειχα παρενεργειες πονο στους ορχεις αλλα φυγανε με την διακοπη της
ειχα και παρενεργειες με oral ντουτα.σμικρυνση προστατη,νερωμενο σπερμα,γυναικομαστια,αλλα επανηλθα με την διακοπη της
φιλε καπα φουγκοραλ κρεμα ταυτοχρονα με τρικομιν,οπως αιρολ με μινοξιντιλ γινεται?
 
Μπλουζα