Tricomin απορίες!!!

Sandy

Active Member
Παιδια θα ήθελα να μάθω εάν το τρκομιν δουλεύει κ σε γυναίκες κ αν ναι εάν κάποιες γυναίκες το έχουν δοκιμάσει ας ποστάρουν τις εμπειρίες σας!
Επίσης αγόρια για βοηθήστε κ πείτε μου αυτο ειναι για επανεκφυση ετσι; Δουλεύει κ σε ΑΑ κ σε τελογενη τριχοπτωση;επίσης ερώτηση μπορω να το χρησιμοποιήσω κατα την διάρκεια εγκυμοσύνης ; Δεν χρησιμοποιώ μινοξ κ εχω ακούσει ότι ο τόπ συνδυασμός ειναι μινοξ με τρικομιν
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Sandy

Active Member
Ευχαριστω Gomi για την απάντηση σου!
Γιατι ομως folligen ? To tricomin εχει έγκριση ; Δεν ξερω γι αυτο σε ρωτάω!
Μπορω να το χρησιμοποιήσω λες στην εγκυμοσύνη ; Η να περιμένω κ μετα;
 

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Γιατί έχει πολύ μεγαλύτερη ποσότητα πεπτιδίων απ ότι το tricomin καθώς και διαφορετικής ποιότητας. Αν παίζει εγκυμοσύνη, όχι, να μην το χρησιμοποιήσεις, γιατί πρέπει να παίρνεις και συμπλήρωμα ψευδαργύρου 50mg. Υπήρχε μέλος που κάνοντας χρήση folligen σε εξέταση που έκανε πήρε υπερβολικά αυξημένα επίπεδα χαλκού τα οποία απ ότι μου είπε έπεσαν μια εβδομάδα μετά τη διακοπή του.

Πάντως αν υπάρχει εγκυμοσύνη στη μέση, ή σκέψη αυτής, δεν θα χρησιμοποιούσα τίποτα μιας και οι γυναίκες που βρίσκονται σε ενδιαφέρουσα έχουν την καλύτερη ποιότητα μαλλιών απ οποιαδήποτε άλλη στιγμή στη ζωή τους λόγω αύξησης συγκεκριμένων οιστρογόνων.
 

Sandy

Active Member
Gomi σκοπεύω σε κανένα 1-2 μήνες να προσπαθήσω για παιδί! Αρα να το χρησιμοποιήσω καλύτερα μετα την εγκυμοσύνη οκ!
Για να ξερω όταν θα βάλω tricomin η folligen πρέπει να παίρνεις κ ψευδάργυρο ;
Επίσης η πλειοψηφία προτιμάει folligen ετσι; ΕΣΥ ήσουν ευχαριστημένος ;
 

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Gomi σκοπεύω σε κανένα 1-2 μήνες να προσπαθήσω για παιδί! Αρα να το χρησιμοποιήσω καλύτερα μετα την εγκυμοσύνη οκ!
Για να ξερω όταν θα βάλω tricomin η folligen πρέπει να παίρνεις κ ψευδάργυρο ;
Επίσης η πλειοψηφία προτιμάει folligen ετσι; ΕΣΥ ήσουν ευχαριστημένος ;

Δεν υπάρχει κάπου γραμμένο ότι μαζί με folligen πρέπει να παίρνεις ψευδάργυρο, αλλά εγώ έτσι το έκανα και πάντα ήμουν σε ισορροπία μιας και ο ψευδάργυρος ανταγωνίζεται τον χαλκό.
Ναι το folligen είναι πολύ καλή προσθήκη τόσο για το δέρμα όσο και για το θύλακα
 

Sandy

Active Member
Οκ θα τα εχω υπόψιν αυτα που μου ειπες κ θα δω πιο θα διαλέξω ! Γτ διάβασα ότι το folligen μπορει να σου κανει κάποιους ερεθισμούς στο δερμα γτ ειναι δυνατότερο !
Επίσης αυτο με τον Ε.Ο.Φ ποιο ειναι εγκεκριμένο;;
Ευχαριστω Gomi καλο καλοκαίρι να εχεις !
Αν θες βάλε λινκ απο που αγοράζουμε κ τα δυο εάν ειναι δυνατόν κ εντός Ελλάδας (δεν με ενδιαφέρει η τιμή)
 

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Aπ όσο ξέρω δεν υπάρχουν Ελλάδα. Όταν έψαχνα οι καλύτερες τιμές ήταν από το ebay...
Επίσης, καλό καλοκαίρι...
 

bullshit

Member
Παιδια θα ήθελα να μάθω εάν το τρκομιν δουλεύει κ σε γυναίκες κ αν ναι εάν κάποιες γυναίκες το έχουν δοκιμάσει ας ποστάρουν τις εμπειρίες σας!
Επίσης αγόρια για βοηθήστε κ πείτε μου αυτο ειναι για επανεκφυση ετσι; Δουλεύει κ σε ΑΑ κ σε τελογενη τριχοπτωση;επίσης ερώτηση μπορω να το χρησιμοποιήσω κατα την διάρκεια εγκυμοσύνης ; Δεν χρησιμοποιώ μινοξ κ εχω ακούσει ότι ο τόπ συνδυασμός ειναι μινοξ με τρικομιν
Γιατί δουλεύει στους άνδρες ? Εγώ δεν θα το συνιστούσα φιλενάδα, είχα άσχημη εμπειρία και είναι και αρκετά ακριβό.

Sent from my D5803 using Tapatalk
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Sandy

Active Member

Σε ευχαριστώ για την απάντηση σου!
Άρα σ εσένα έπιασε καλά κ έχεις κ ΑΑ εγώ που δεν ξέρω τι έχώ μάλλον χρόνια τελογενη φαντάζομαι θα πιάσει καλά αλλά δεν χρησιμοποιώ μινοξ,
Ειδα οτι δεν είχες κ παρενέργειες! Χρησιμοποιουσες το folligen k όχι το tricomin! Ενθαρρυντικά τα σχόλια σου!
 

35007

Member
Σε ευχαριστώ για την απάντηση σου!
Άρα σ εσένα έπιασε καλά κ έχεις κ ΑΑ εγώ που δεν ξέρω τι έχώ μάλλον χρόνια τελογενη φαντάζομαι θα πιάσει καλά αλλά δεν χρησιμοποιώ μινοξ,
Ειδα οτι δεν είχες κ παρενέργειες! Χρησιμοποιουσες το folligen k όχι το tricomin! Ενθαρρυντικά τα σχόλια σου!

Εχω δοκιμασει και τα δυο και γι'αυτο κατηγορηματικα σου λεω φολιτζεν.
 

naruto

Well-Known Member
Μονο εξωτερικο το βρισκεις το φολιτζεν.Εbay k amazon.
Στο ενα μηνα που το χρησιμοποιω στους κροταφους παντως δεν εχω παρατηρισει καμμια διαφορα στο μαλλι μου.Θα του δωσω αλλον ενα μηνα κ βλεπουμε
 
Μπλουζα