Trichofoam fagron latanoprost-minoxidil combination

MariosOik

Active Member
Ο Λορεντζο ή ο Φρειτας λογω κοστους πιστευω θα με δεχτουν, εχουν αναλαβει πιο ευκολες περιπτωσεις απο την δικη μου. Εγω @Stripar για καποιο λογο ισως και της δικης σου αναμειξης θελω Ερντο αλλα μαλλον πλεον στρεφομαι Ισπανια προς Λορεντζο ή Φρειτας για να εχω σωστο πλανο. @turnfiji123 εφοσον θα μπω στη διαδικασια μμ δεν θελω να ρισκαρω με ντουτα εστω τοπικα. Ηδη ειμαι με μινοξ και φινα 1,25 για πολλα χρονια, δεν ξερω αν αξιζει να επιβαρυνθω αλλο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

turnfiji123

Active Member
Ο Λορεντζο ή ο Φρειτας λογω κοστους πιστευω θα με δεχτουν, εχουν αναλαβει πιο ευκολες περιπτωσεις απο την δικη μου. Εγω @Stripar για καποιο λογο ισως και της δικης σου αναμειξης θελω Ερντο αλλα μαλλον πλεον στρεφομαι Ισπανια προς Λορεντζο ή Φρειτας για να εχω σωστο πλανο. @turnfiji123 εφοσον θα μπω στη διαδικασια μμ δεν θελω να ρισκαρω με ντουτα εστω τοπικα. Ηδη ειμαι με μινοξ και φινα 1,25 για πολλα χρονια, δεν ξερω αν αξιζει να επιβαρυνθω αλλο.

Ο Λορετζο έχει βίντεο με παλικάρι με DUPA και έπαιρνε ντουτα οραλ. Το φάρμακο είναι ευ όρου ζωής έτσι και αλλιώς εγώ απλά στο πρότεινα σαν θεραπεία της απόγνωσης. Η σελλαγκανς τα αζελαικα η μινοξ η ντουτα και οραλ προσκαρ θα σε πιάσουν καλύτερα από την 0,001 λατανοπροστη.
 

Georgex6

Well-Known Member
Η ντουτα λειτουργεί αλλιώς τοπικά στον θύλακα σε σχέση με την φίνα. Μέρα με νύχτα η διαφορά. Δεν έχει να κάνει με την απορρόφηση στο αίμα.
μαλλον δεν καταλαβες δεν διαφωνω οτι ειναι ανωτερη απλα αυτη η μικρη ποσοτητα που μπαινει στο αιμα αν σε πειραζει δεν μπορεις να πεις θα το κοψω λιγες μερεσ και ειμαι οκ αργει παρα πολυ καιρο να φυγει απο τον οργανισμο
 

turnfiji123

Active Member
μαλλον δεν καταλαβες δεν διαφωνω οτι ειναι ανωτερη απλα αυτη η μικρη ποσοτητα που μπαινει στο αιμα αν σε πειραζει δεν μπορεις να πεις θα το κοψω λιγες μερεσ και ειμαι οκ αργει παρα πολυ καιρο να φυγει απο τον οργανισμο

Δεν διαφώνησα σε αυτό έχει γύρω στις 240 ώρες αν θυμάμαι καλά πριν φύγει. Είχε ένα βίντεο που μιλούσε για την ντουτα και το πως και που μεταβολιζεται κλπ και την έκανε σύγκριση με την φίνα αλλά δεν το βρίσκω.. μιλούσε γενικά για τρτ. Εκεί πάτησα για να πω ότι η ντουτα είναι πολύ πιο αποτελεματικη από την φίνα.
 

Georgex6

Well-Known Member
Finasteride selectively inhibits the Type 2 isoenzyme of 5α-reductase (5AR) (the enzyme responsible for converting testosterone to dihydrotestosterone [DHT]) whereas dutasteride inhibits both Type 1 and Type 2 5AR
 

MariosOik

Active Member
Καλησπερα σε ολους...! Συντομα θα κανω ενημερωση για την πρωτη εντυπωση που μου αφηνει το trichofoam. Ερωτηση, επειδη λουζομαι μια φορα τη μερα αλλα και παλι υπαρχει μια σχετικη λαδιλα αν κοιμηθω πχ και ξυπνησω παλι, αν χρησιμοποιησω καποιο προιον σταιλ οπως πχ πυλο ή παστα διαμορφωσης για να βγω, μπορω να χρησιμοποιησω την λοσιον απο πανω?
 
Μπλουζα