Toni74, fue, πατεδάκης, 2300 grafts, 30/11/2015

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
toni74 γα τα grafts που έχεις βάλει νομίζω είσαι παρά πολύ καλά.μεγάλη διαφορα με πριν..θα έχει ακόμα κάποια βελτίωση σίγουρα,αλλά όχι πολύ μεγάλη διαφορά με τώρα.πάντως είσαι 100% αλλαγμενος.σκέφτεσαι για πύκνωση μα 2η εμφύτευση ακόμα? ή όχι?
 

Toni74

New Member
Η πλάκα ειναι οτι μου λενε διάφοροι "ωραιο κούρεμα ετσι να τα κανεις σου πανε.." Δεν φενεται απολύτως τιποτα! Πολυ καλη δουλεια! Ακομη ειμαι στο 6 μηνο.. Ισως στο χρόνο.. Οι κοπέλες που με είδαν είπαν οτι μαλλον δεν θα χρειαστεί άλλη. Είδωμεν..
 

dimitris40

Active Member
Μπράβο Toni ωραίο αποτέλεσμα και το σημαντικό είναι αυτό που νιώθεις, να είσαι εσυ ευχαριστημένος με αυτό που βλέπεις. Βάλε και άλλες φωτογραφίες τώρα που πέρασανε και άλλες ημέρες.
 

salonikios30

Active Member
απολευσε το αποτελεσμα ( κανεις δε προκειταιτα να γινει σαν 18 ) .μην επηρεαζεστε απο ατομα που εχουν τυχον κερδος κ παραπλητικες φωτογραφιες, ισως αποσκοπουν σε τυχον εκπτωση αν δεν ειναι βαλτοι
 

tasos33

Well-Known Member
Σαλονικιε ποιο άτομο εννοεις ?δεν βλέπω πιο πανω κάποιο σχόλιο που να είναι υποπτο
απολευσε το αποτελεσμα ( κανεις δε προκειταιτα να γινει σαν 18 ) .μην επηρεαζεστε απο ατομα που εχουν τυχον κερδος κ παραπλητικες φωτογραφιες, ισως αποσκοπουν σε τυχον εκπτωση αν δεν ειναι βαλτοι
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα