teohair, BHR clinic, fue 2957g Hairline Repair 30/10/2021

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

teohair

Member
Έκλεισα αισίως τον χρόνο μου και εγώ... ο κόσμος έχει αλλάξει τόσο όσο και το κεφάλι μου
Παραθέτω φωτό, απο τον τελευταίο μήνα, - πριν κουρευτώ - κουρεμένος - βρεγμένος - σε ήλιο και χωρίς.

Απο τεχνικής απόψεως, για το τέλειο αποτελέσμα/ zero skin σε κάθε χτένισμα και φωτισμό δεν ξέρω με τι βαθμολογείται το περιστατικό

Από πλευράς καθημερινότητας και εικόνας έχω να πω οτι είμαι 100% ευχαριστημένος, άμα μου έδειχνες τη σημερινή μου εικόνα πέρσι το καλοκαίρι μάλλον θα νόμιζα οτι μου κάνανε πλάκα.Tολμώ να πώ οτι το μαλλί έχει γυρίσει τουλάχιστον 15 χρόνια πίσω,

Καλώς εχόντων των πραγμάτων θέλω να ποστάρω σε κανά χρόνο++ γιατί η μόνη απορία που έχω για τη ΜΜ είναι το βάθος του χρόνου, ελπίζω δεν θα υπάρχει κάτι συνταρακτικό.

Για άλλη μια φορά τις ευχαριστίες μου στο φόρουμ για τη πληροφόρηση που μου παρείχε και τη κλινική που με ανέλαβε!
 

Συνημμένα

  • IMG_6342.jpg
    IMG_6342.jpg
    1.3 MB · Προβολές: 224
  • IMG_6341.jpg
    IMG_6341.jpg
    813.4 KB · Προβολές: 231
  • IMG_6207.jpg
    IMG_6207.jpg
    727.7 KB · Προβολές: 243
  • IMG_6205.jpg
    IMG_6205.jpg
    2.3 MB · Προβολές: 245
  • IMG_6196.jpg
    IMG_6196.jpg
    1.9 MB · Προβολές: 247
  • IMG_6195.jpg
    IMG_6195.jpg
    2.6 MB · Προβολές: 236
  • IMG_6189.jpg
    IMG_6189.jpg
    2.2 MB · Προβολές: 238
  • IMG_6204.jpg
    IMG_6204.jpg
    1.7 MB · Προβολές: 260
  • IMG_6200_1.jpg
    IMG_6200_1.jpg
    2.5 MB · Προβολές: 251
  • IMG_6197_1.jpg
    IMG_6197_1.jpg
    1.4 MB · Προβολές: 243
Τελευταία επεξεργασία:

teohair

Member
pt2
 

Συνημμένα

  • IMG_6354.jpg
    IMG_6354.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 190
  • IMG_6353.jpg
    IMG_6353.jpg
    2.4 MB · Προβολές: 173
  • IMG_6352.jpg
    IMG_6352.jpg
    2.7 MB · Προβολές: 170
  • IMG_6349.jpg
    IMG_6349.jpg
    2 MB · Προβολές: 158
  • IMG_6348.jpg
    IMG_6348.jpg
    1 MB · Προβολές: 151
  • IMG_6346.jpg
    IMG_6346.jpg
    2.1 MB · Προβολές: 186
  • IMG_6345.jpg
    IMG_6345.jpg
    2.3 MB · Προβολές: 179
  • IMG_6344.jpg
    IMG_6344.jpg
    1.4 MB · Προβολές: 156
  • IMG_6343.jpg
    IMG_6343.jpg
    1.6 MB · Προβολές: 122
  • IMG_6342.jpg
    IMG_6342.jpg
    1.3 MB · Προβολές: 132

teohair

Member
pt3
 

Συνημμένα

  • IMG_6362.jpg
    IMG_6362.jpg
    1.1 MB · Προβολές: 126
  • IMG_6361.jpg
    IMG_6361.jpg
    583.4 KB · Προβολές: 126
  • IMG_6360.jpg
    IMG_6360.jpg
    757.9 KB · Προβολές: 112
  • IMG_6359.jpg
    IMG_6359.jpg
    913.3 KB · Προβολές: 109
  • IMG_6358.jpg
    IMG_6358.jpg
    1.1 MB · Προβολές: 123
  • IMG_6354.jpg
    IMG_6354.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 221

Troufas

Active Member
Εξαιρετική φυσικότητα @teohair και πολύ καλή κάλυψη σε κανονικές συνθήκες!
Το αποτέλεσμα το ξέρεις και μόνος σού ότι είναι πολύ καλό, αλλαξε το πρόσωπό σου.

Ψεγάδια σε απαιτητικές συνθήκες παντα θα υπάρχουν, ειδικά όταν δεν υπαρχει πολύ δυνατή στήριξη από τις πίσω ζώνες. Είναι πολύ καλό που αναδεικνύονται, όχι γιατί μειώνουν την ποιότητα του τελικού αποτελέσματος ή για να διυλίζουμε των κώνωπα εμείς τα αρρωστάκια εδώ μέσα, αλλα για να ξερει ο κόσμος τι μπορεί να περιμένει από μια μεταμόσχευση.

Μέχρι στιγμής φαίνεται ότι η κλινική αποτελεί μια πολύ καλή εγχώρια επιλογή. Μακάρι να δούμε και άλλες ανεξάρτητες παρουσιάσεις.

Να έχεις υγεία και να το χαίρεσαι!
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Πολύ δυνατό αποτέλεσμα συναγωνιστή, να το χαίρεσαι!

Για μένα πέτυχες το απόλυτο ζητούμενο : έχεις γεμάτο και πένα μαλλί, όπου πας και όποιος σε φωτογραφήσει θα πρέπει να είναι ψυχοπαθής για να πει 'Α, καραφλιάζει/είναι καραφλός'. Τώρα ψειρίσματα και τεχνικές φωτογραφήσεις είναι για το μεροκάματο των γιατρών και καλά κάνουν, αλλά προσωπικά δεν με απασχολούν καθόλου.

Να σε χαίρεσαι και να σε χαίρονται :D
 

vlafo

Well-Known Member
Teohair

Το αποτέλεσμα σου με βάση αυτά που έβαλες είναι το μέγιστο που θα μπορούσες να πάρεις και αναφέρομαι στη φύτρωση.
Αυτά είναι τα 3000g σε αυτή την έκταση.

Φυσικότητα πραγματικά άψογη και σχεδιασμός,πυκνότητα νορμάλ αλλά ο συνδυασμός όλων αυτών το κάνει εξαιρετικό.

Στη θέση σου από τη στιγμή που έχεις μια πολύ καλή δότρια και απόθεμα,θα έμπαινα άνετα για μια πύκνωση στο φόρλοκ και ειδικότερα στο middle για να το απογειώσω το αποτέλεσμα και να επιφέρω μια συνολική ομοιογένεια στο κεφάλι.
Η εικόνα θα δείχνει πολύ διαφορετική και σε διαφορετικές συνθήκες.
Είναι fact αυτό.

Λίγες σκέψεις εξωτερικευμένες.

Η ουσία (πέρα από την εικόνα μετά την μμ)δεν είναι η σύγκριση μόνο με την πρότερη εικόνα μας που προφανώς θα είναι καλύτερη,αλλά πως μπορούμε να μεγιστοποιήσουμε το αποτέλεσμα μας εάν και εφόσον γίνεται αυτό.
Αυτό κατά κόρον γινόταν εδώ μέσα (ειδικά παλαιότερα) και αυτός πρέπει να είναι ο στόχος,να δίνονται όλες οι επιλογές στο μέλος και εάν και εφόσον αυτός το επιθυμεί να προχωρήσει.

Η τρέλλα με το μαλλί δεν έχει να κάνει με αρρωστάκια ούτε υπερανάλυση των αδυναμιών (που και αυτός είναι ο στόχος του φόρουμ),αλλά ακριβώς σε αυτή την ανάδειξη των επιλογών που μπορεί να έχει κάποιος και τι μπορεί να πάρει εάν και εφόσον τις εξαντλήσει και σε ποιό βαθμό.

Δυστυχώς έχει επικρατήσει εδώ μέσα πλέον,ή λογική της όποιας αλλαγή στην εικόνα μας να είναι αρεστή και να τη χειροκροτούμε όταν μπορείς να πάρεις αποτέλεσμα ακόμα καλύτερο του αναμενομένου, απλά δεν το ξέρεις τι ακριβώς δίνει και πως δείχνει αυτό.

Βέβαια η αντίληψη που ευρέως επικρατεί όπως και σχεδόν σε όλους τους γιατρούς,είναι αυτό που μου είχε πει ένας γιατρός όταν έφευγα από το ιατρείο του.
"Γνωρίζετε κύριε πως στην ηλικία σας έχετε περισσότερα μαλλιά από οποιοδήποτε άλλον και από πολλούς νεότερους?
Λυπηρό που το άκουγα αλλά δυστυχώς αντικατοπτρίζει τη γενικότερη νοοτροπία και το χαμηλό επίπεδο που επικρατεί παντού.
Η απάντηση μου ήταν πως εχθρός του καλού είναι το καλύτερο αλλά πήγε άπατο όπως και εδώ μέσα.

Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα βέβαια στα θέλω του καθενός,αλλά τελικά οι υψηλές προσδοκίες και η διαρκής βελτίωση είναι αποτέλεσμα και προνόμιο των λίγων.
 

Troufas

Active Member
Teohair

Το αποτέλεσμα σου με βάση αυτά που έβαλες είναι το μέγιστο που θα μπορούσες να πάρεις και αναφέρομαι στη φύτρωση.
Αυτά είναι τα 3000g σε αυτή την έκταση.

Φυσικότητα πραγματικά άψογη και σχεδιασμός,πυκνότητα νορμάλ αλλά ο συνδυασμός όλων αυτών το κάνει εξαιρετικό.

Στη θέση σου από τη στιγμή που έχεις μια πολύ καλή δότρια και απόθεμα,θα έμπαινα άνετα για μια πύκνωση στο φόρλοκ και ειδικότερα στο middle για να το απογειώσω το αποτέλεσμα και να επιφέρω μια συνολική ομοιογένεια στο κεφάλι.
Η εικόνα θα δείχνει πολύ διαφορετική και σε διαφορετικές συνθήκες.
Είναι fact αυτό.

Λίγες σκέψεις εξωτερικευμένες.

Η ουσία (πέρα από την εικόνα μετά την μμ)δεν είναι η σύγκριση μόνο με την πρότερη εικόνα μας που προφανώς θα είναι καλύτερη,αλλά πως μπορούμε να μεγιστοποιήσουμε το αποτέλεσμα μας εάν και εφόσον γίνεται αυτό.
Αυτό κατά κόρον γινόταν εδώ μέσα (ειδικά παλαιότερα) και αυτός πρέπει να είναι ο στόχος,να δίνονται όλες οι επιλογές στο μέλος και εάν και εφόσον αυτός το επιθυμεί να προχωρήσει.

Η τρέλλα με το μαλλί δεν έχει να κάνει με αρρωστάκια ούτε υπερανάλυση των αδυναμιών (που και αυτός είναι ο στόχος του φόρουμ),αλλά ακριβώς σε αυτή την ανάδειξη των επιλογών που μπορεί να έχει κάποιος και τι μπορεί να πάρει εάν και εφόσον τις εξαντλήσει και σε ποιό βαθμό.

Δυστυχώς έχει επικρατήσει εδώ μέσα πλέον,ή λογική της όποιας αλλαγή στην εικόνα μας να είναι αρεστή και να τη χειροκροτούμε όταν μπορείς να πάρεις αποτέλεσμα ακόμα καλύτερο του αναμενομένου, απλά δεν το ξέρεις τι ακριβώς δίνει και πως δείχνει αυτό.

Βέβαια η αντίληψη που ευρέως επικρατεί όπως και σχεδόν σε όλους τους γιατρούς,είναι αυτό που μου είχε πει ένας γιατρός όταν έφευγα από το ιατρείο του.
"Γνωρίζετε κύριε πως στην ηλικία σας έχετε περισσότερα μαλλιά από οποιοδήποτε άλλον και από πολλούς νεότερους?
Λυπηρό που το άκουγα αλλά δυστυχώς αντικατοπτρίζει τη γενικότερη νοοτροπία και το χαμηλό επίπεδο που επικρατεί παντού.
Η απάντηση μου ήταν πως εχθρός του καλού είναι το καλύτερο αλλά πήγε άπατο όπως και εδώ μέσα.

Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα βέβαια στα θέλω του καθενός,αλλά τελικά οι υψηλές προσδοκίες και η διαρκής βελτίωση είναι αποτέλεσμα και προνόμιο των λίγων.
Προσωπικές σκέψεις:

Ο στόχος του φόρουμ δεν είναι απαραίτητα η υπερανάλυση των αδυναμιών, αλλα η αντικειμενική παρουσίαση των μεταμοσχεύσεων.

Ο στόχος καθε επέμβασης είναι να καλύψει τα θέλω αυτού που προβαίνει σε μια επέμβαση.
Ο στόχος θα πρέπει να έχει τεθεί σαφώς από πριν με το γιατρό και να έχει συμφωνηθεί.
Παράδειγμα άσχετο, αλλα ενδεικτικό: αν στόχος είναι να μην πεσω κατηγορία με μια ομάδα, μπορεί να κανω 10 ήττες και 1 νίκη και να μείνω κατηγορία. Στόχος επετεύχθει.
Αν στόχος είναι να παρω το πρωτάθλημα, μπορεί να κανω 9 νίκες και 1 ήττα και να το χάσω. Απέτυχα στο στόχο μου.

Η ουσία μεγιστοποίησης του αποτελέσματος, όπως αναφέρεις φίλε @vlafo μπορεί να ταιριάζει σε καποιους, αλλά δεν είναι πανάκεια για όλους. Από τα λεγόμενα του φίλου φαίνεται σαφώς χαρούμενος και ότι πέτυχε το στόχο του.
Είναι προφανές ότι με 2η μεταμόσχευση, θα παρει καλύτερο αποτέλεσμα και φυσικά το ξέρει το μέλος. Εμάς περιμένει να του το πούμε?

Η επιλογή 2ης συνεχόμενης επέμβασης όμως, αφορά μόνο αυτόν που έκανε την επέμβαση, και περιλαμβάνει επιπλέον παραμέτρους. Ενδεικτικά αναφέρω:
- διαθεσιμότητα χρημάτων για δεύτερη επέμβαση,
- διαθεσιμότητα χρόνου,
- διαφορετικές προτεταιότητες στη ζωή του,
- προσδοκίες που έχει ο καθένας ως προς το τελικό αποτέλεσμα

Η αξιολόγηση ενός αποτελέσματος λοιπόν είναι υποκειμενική. Καλό είναι που υπαρχουν όλες οι γνωμες στο φόρουμ και οι πιο ελαστικές και οι πιο απαιτητικές ή και αυστηρές αν θελεις. Προσωπικά δε θεωρώ ότι στο φόρουμ χειροκροτούνται μέτρια αποτελεσματα.

Τέλος το ότι οι υψηλές προσδοκίες και η διαρκής βελτίωση είναι προνόμιο των λίγων -ειδικα για το θεμα μαλλί-, ακούγεται λίγο ελιτίστικο.
Στο τέλος της ημέρας με τρίχες ασχολούμαστε όλοι εδώ μέσα

Φιλικά πάντα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1991

Well-Known Member
@Troufas είσαι ωραίος και μετρας!Ελπίζω σύντομα να ανταμειφθεις με οτι αποφασίσεις ,σου αξίζει!
@teohair μπράβο φίλε,το αποτέλεσμα πολύ καλό ,να το χαίρεσαι!!!Επισης πραγματικά η παρουσίαση και το κλείσιμο της με αυτές τις φωτό εξαιρετική...Η ανάδειξη του αποτελέσματος σε όλες τις συνθήκες και από όλες τις γωνιές με φωτό των 2-3 mb και όχι με κακής ποιότητας και συνεχώς το μαλλί φτιαγμένο με καλές συνθήκες είναι πολύτιμη!Έτσι πρέπει μικρό νηματακι και περιεκτικό!
 

vlafo

Well-Known Member
Προσωπικές σκέψεις:

Ο στόχος του φόρουμ δεν είναι απαραίτητα η υπερανάλυση των αδυναμιών, αλλα η αντικειμενική παρουσίαση των μεταμοσχεύσεων.

Ο στόχος καθε επέμβασης είναι να καλύψει τα θέλω αυτού που προβαίνει σε μια επέμβαση.
Ο στόχος θα πρέπει να έχει τεθεί σαφώς από πριν με το γιατρό και να έχει συμφωνηθεί.
Παράδειγμα άσχετο, αλλα ενδεικτικό: αν στόχος είναι να μην πεσω κατηγορία με μια ομάδα, μπορεί να κανω 10 ήττες και 1 νίκη και να μείνω κατηγορία. Στόχος επετεύχθει.
Αν στόχος είναι να παρω το πρωτάθλημα, μπορεί να κανω 9 νίκες και 1 ήττα και να το χάσω. Απέτυχα στο στόχο μου.

Η ουσία μεγιστοποίησης του αποτελέσματος, όπως αναφέρεις φίλε @vlafo μπορεί να ταιριάζει σε καποιους, αλλά δεν είναι πανάκεια για όλους. Από τα λεγόμενα του φίλου φαίνεται σαφώς χαρούμενος και ότι πέτυχε το στόχο του.
Είναι προφανές ότι με 2η μεταμόσχευση, θα παρει καλύτερο αποτέλεσμα και φυσικά το ξέρει το μέλος. Εμάς περιμένει να του το πούμε?

Η επιλογή 2ης συνεχόμενης επέμβασης όμως, αφορά μόνο αυτόν που έκανε την επέμβαση, και περιλαμβάνει επιπλέον παραμέτρους. Ενδεικτικά αναφέρω:
- διαθεσιμότητα χρημάτων για δεύτερη επέμβαση,
- διαθεσιμότητα χρόνου,
- διαφορετικές προτεταιότητες στη ζωή του,
- προσδοκίες που έχει ο καθένας ως προς το τελικό αποτέλεσμα

Η αξιολόγηση ενός αποτελέσματος λοιπόν είναι υποκειμενική. Καλό είναι που υπαρχουν όλες οι γνωμες στο φόρουμ και οι πιο ελαστικές και οι πιο απαιτητικές ή και αυστηρές αν θελεις. Προσωπικά δε θεωρώ ότι στο φόρουμ χειροκροτούνται μέτρια αποτελεσματα.

Τέλος το ότι οι υψηλές προσδοκίες και η διαρκής βελτίωση είναι προνόμιο των λίγων -ειδικα για το θεμα μαλλί-, ακούγεται λίγο ελιτίστικο.
Στο τέλος της ημέρας με τρίχες ασχολούμαστε όλοι εδώ μέσα

Φιλικά πάντα.
O στόχος του φόρουμ είναι μεν η αντικειμενική παρουσίαση των μεταμοσχεύσεων,αλλά αυτή πρέπει να πηγάζει από την ενδελεχή ανάλυση του πως προκύπτει αυτό το αποτέλεσμα.Ο καθρέφτης είναι μεν αδιάψευστος μάρτυρας τις περισσότερες φορές,αλλά δεν είναι αρκετό για τα δεδομένα του φόρουμ.Πολλά τέτοια παραδείγματα.

Ο στόχος της επέμβασης είναι να καλύψει τα θέλω του ασθενή πάνω από όλα,αλλά ο στόχος του φόρουμ είναι να του υποδείξει με αναλυτικό τρόπο και εμπεριστατωμένο ποιό είναι το καλύτερο που μπορεί να κάνει για τον εαυτό του.΄Άλλωστε ποιός ο λόγος ύπαρξης εδώ μέσα και σπατάλης χρόνου με ερωτήσεις και απαντήσεις.
Η τελική απόφαση προφανώς και είναι δική του αρκεί να γνωρίζει όλα τα δεδομένα.

Η μεγιστοποίηση του αποτελέσματος φίλε troufas είναι δεδομένο πως δεν είναι πανάκεια,αλλά ο ρόλος εδώ μέσα είναι να του υποδείξουμε όλες τις διαθέσιμες επιλογές.Αν περιμένει εμάς να του το πούμε η απάντηση είναι πως γενικά και αόριστα το ξέρει πως με μια δεύτερη θα είναι ακόμα καλύτερο το αποτέλεσμα(1+1=2 άλλωστε),απλά δεν ξέρει πως θα είναι αυτό.

Η 2η επέμβαση προφανώς και αφορά μόνο τον ίδιο εμείς απλά του λέμε τι δίνει μια 2η επέμβαση.

Η αξιολόγηση ενός αποτελέσματος δεν είναι υποκειμενική(μόνο ο σχεδιασμός είναι υποκειμενικός)αλλά καθαρά αντικειμενική στα πλαίσια πάντα των δυνατοτήτων και των γνώσεων και πόσο βαθιά έρευνα έχει κάνει ο κάθε υποψήφιος.

Μπορεί να ακούστηκε κάπως όπως αναφέρεις αλλά ο στόχος είναι να παλεύουμε για το καλύτερο και όχι για το μέτριο.

Προσωπική μου άποψη(έμπρακτα)έστω και για τις τρίχες όσο ρηχό και επιφανειακό να ακούγεται.

Καλή επιτυχία στη μμ σου εύχομαι.
 

witcher

Well-Known Member
Μια χαρά πήγες φίλε.. Έβαλες αρκετά μοσχεύματα σε μια όχι μεγάλη περιοχή και η εικόνα σου ειναι αναμενόμενη των μοσχευμάτων και της έκτασης, για να καταλαβαίνουμε και σε τι έκταση αντιστοιχούν τα 3κ μοσχεύματα.

Σίγουρα βέβαια χρειάζεσαι μια δεύτερη επέμβαση για ενίσχυση στο κεντρικό forelock και πιο πίσω για να μην αποκαλύπτονται τα κενά σε εξωτερικές συνθήκες με ήλιο. Προς το παρόν στέκεται αξιοπρεπώς αφού έφτιαξες τη μόστρα μπροστά και άλλαξες την εικόνα σου σε σχέση με το πριν.
 

oreo

Well-Known Member
O στόχος του φόρουμ είναι μεν η αντικειμενική παρουσίαση των μεταμοσχεύσεων,αλλά αυτή πρέπει να πηγάζει από την ενδελεχή ανάλυση του πως προκύπτει αυτό το αποτέλεσμα.Ο καθρέφτης είναι μεν αδιάψευστος μάρτυρας τις περισσότερες φορές,αλλά δεν είναι αρκετό για τα δεδομένα του φόρουμ.Πολλά τέτοια παραδείγματα.

Ο στόχος της επέμβασης είναι να καλύψει τα θέλω του ασθενή πάνω από όλα,αλλά ο στόχος του φόρουμ είναι να του υποδείξει με αναλυτικό τρόπο και εμπεριστατωμένο ποιό είναι το καλύτερο που μπορεί να κάνει για τον εαυτό του.΄Άλλωστε ποιός ο λόγος ύπαρξης εδώ μέσα και σπατάλης χρόνου με ερωτήσεις και απαντήσεις.
Η τελική απόφαση προφανώς και είναι δική του αρκεί να γνωρίζει όλα τα δεδομένα.

Η μεγιστοποίηση του αποτελέσματος φίλε troufas είναι δεδομένο πως δεν είναι πανάκεια,αλλά ο ρόλος εδώ μέσα είναι να του υποδείξουμε όλες τις διαθέσιμες επιλογές.Αν περιμένει εμάς να του το πούμε η απάντηση είναι πως γενικά και αόριστα το ξέρει πως με μια δεύτερη θα είναι ακόμα καλύτερο το αποτέλεσμα(1+1=2 άλλωστε),απλά δεν ξέρει πως θα είναι αυτό.

Η 2η επέμβαση προφανώς και αφορά μόνο τον ίδιο εμείς απλά του λέμε τι δίνει μια 2η επέμβαση.

Η αξιολόγηση ενός αποτελέσματος δεν είναι υποκειμενική(μόνο ο σχεδιασμός είναι υποκειμενικός)αλλά καθαρά αντικειμενική στα πλαίσια πάντα των δυνατοτήτων και των γνώσεων και πόσο βαθιά έρευνα έχει κάνει ο κάθε υποψήφιος.

Μπορεί να ακούστηκε κάπως όπως αναφέρεις αλλά ο στόχος είναι να παλεύουμε για το καλύτερο και όχι για το μέτριο.

Προσωπική μου άποψη(έμπρακτα)έστω και για τις τρίχες όσο ρηχό και επιφανειακό να ακούγεται.

Καλή επιτυχία στη μμ σου εύχομαι.
Δυστυχώς και το λέω εκ εμπειρίας, τίποτα δεν πρέπει να θεωρείτο δεδομένο και όπως η πράξη αποδεικνύει υπάρχει ένα ευρύ φάσμα λεπτομερειών που πρέπει να είσαι ενήμερος και ταυτόχρονα επάγρυπνος, ώστε στο τέλος να πεις οτι πήγαν όλα ρολόι. Βέβαια αυτό είναι ουσιαστικά το pre op και post op κομμάτι μιας και μετά ο χρόνος είναι ο απόλυτος κριτής στο τι μέλει γενέσθαι. Για άλλη 1 φορά συνειδητοποιώ οτι συγκεκριμένες πληροφορίες που αποτελούν ειδοποιό διαφορά , παραλείπονται στα εκτενή σεντόνια παρουσιάσεων.
Προφανώς κάποιος που διακαώς επιθυμεί να δεί μαλλιά επι κεφαλής να αγνοεί την ουσία τους, για εμάς όμως που έχουμε επενδύσει χρόνο, χρήμα και το σημαντικότερο ψυχολογική φθορά είναι μείζονος σημασίας.
Συγχαρητήρια teohair για την αλλαγή της εικόνας αλλά κυρίως για το ψυχολογικό boost που έχει αξία ανεκτίμητη.
 

aeratos28

Just aeratos
Σπάσαν τα νερά....:rolleyes::D
Κύριε Ιουλιε .!! Χαχαχαχα
Teo πρέπει να είσαι ευτυχής αφού και ο πιο σκληρός κριτής του φόρουμ o tamaliatoupiso έγραψε θετικό σχόλιο.

Oreo, Troufas και λοιποί τι θα γίνει με σας;
Θα γεννήσουμε;
 
Μπλουζα