teohair, BHR clinic, fue 2957g Hairline Repair 30/10/2021

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nick90

Well-Known Member
Έκλεισα αισίως τον χρόνο μου και εγώ... ο κόσμος έχει αλλάξει τόσο όσο και το κεφάλι μου
Παραθέτω φωτό, απο τον τελευταίο μήνα, - πριν κουρευτώ - κουρεμένος - βρεγμένος - σε ήλιο και χωρίς.

Απο τεχνικής απόψεως, για το τέλειο αποτελέσμα/ zero skin σε κάθε χτένισμα και φωτισμό δεν ξέρω με τι βαθμολογείται το περιστατικό

Από πλευράς καθημερινότητας και εικόνας έχω να πω οτι είμαι 100% ευχαριστημένος, άμα μου έδειχνες τη σημερινή μου εικόνα πέρσι το καλοκαίρι μάλλον θα νόμιζα οτι μου κάνανε πλάκα.Tολμώ να πώ οτι το μαλλί έχει γυρίσει τουλάχιστον 15 χρόνια πίσω,

Καλώς εχόντων των πραγμάτων θέλω να ποστάρω σε κανά χρόνο++ γιατί η μόνη απορία που έχω για τη ΜΜ είναι το βάθος του χρόνου, ελπίζω δεν θα υπάρχει κάτι συνταρακτικό.

Για άλλη μια φορά τις ευχαριστίες μου στο φόρουμ για τη πληροφόρηση που μου παρείχε και τη κλινική που με ανέλαβε!
Πολύ ωραίο αποτέλεσμα φιλε, να το χαίρεσαι... Σίγουρα αποτελεί μια αξιόλογη επιλογή στην Αθήνα η BHR.
 

teohair

Member
Ευχαριστώ όλους για τα σχόλια και την θετικότητα σας,
Στις εκτενέστερες τοποθετήσεις του @vlafo και του @Troufas τείνω περισσότερο προς τον Τρούφα, προφανώς μια 2η και μια 3η θα δώσει περισσότερα και θα φουντώσει το κεφάλι μου περισσότερο αλλά δεν είναι αυτό το ζητούμενο.
Το ζητούμενο κατά την γνώμη μου είναι άμα αυτή η μία πέτυχε "στο μάτι" και ως ΜΜ - γιατί θα μπορούσα να έβαζα 5000k και να πετύχαινε ή να μην πετύχαινε και να είχαμε άλλη βάση συζητήσεων. Για εμένα όπως προείπα στο μάτι και στα θέλω μου πέτυχε παραπάνω απ'οσα είχα θεωρούσα οτι μπορούσε να γίνει,
Για την ώρα μένω ως έχω και μια 2η ΜΜ την φυλάω σαν σκέψη άμα χρειαστεί σε άλλες ζώνες.
 

Chris34

Active Member
Ωραίος φίλε. Να χαίρεσαι το αποτέλεσμα σου. Αν και θα μπορούσες να μπεις να πυκνωσεις επιπλέον εγώ θα έλεγα περίμενε να το κάνεις πιο μετά όταν θα έχει πραγματικά νόημα αφού η τριχόπτωση εξελίσσεται εφόρου ζωής.
 

riganis

New Member
Καλησπέρα, απο πάχος ξέρω οτι είναι λεπτή αλλά δεν έχω παραπάνω μετρήσεις, από αγωγή βάζω regaine τοπικά πρωι-βράδυ και λούσιμο με ducray
Καλησπέρα teo, έκανα και εγώ στην ίδια κλινική 1 Νοεμβρίου του 2024 και μέχρι στιγμής όλα πολύ καλά. Αν μπορείς στείλε μου ποιο ducray shampoo χρησιμοποιείς. Ευχαριστώ και να χαίρεσαι το νέο σου μαλλί.
 
Μπλουζα