TB4 σε ενεσεις

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Chs

Μέλος του προσωπικού
Όσο το βλέπω και βλέπω και κάποιους που το δοκιμάζουν όλο και απογοητεύομαι.. αλλά κάτι μου λέει ότι υπάρχουν άλλοι παράγοντες που μπορεί να μην γίνονται σωστά..

1. Οι ενέσεις γίνονται σωστά ώστε να φτάσουν στο σωστό βάθος για να λειτουργήσουν?

2. Η δόσεις που χρησιμοποιούνται είναι επαρκής?

3. Και το φαρμακερό... το TB που χρησιμοποιείται από κάποιους πόσο TB είναι? δλδ είναι καθαρό? η είναι καμιά φόλα? Αν δεν δοκιμαστεί φυσικά δεν μπορούμε να ξέρουμε τίποτα.. όμως επίσης πιστεύω για τις 3 εβδομάδες που είναι κάποιοι θα έπρεπε να υπάρχει έστω ένα ελάχιστο δείγμα κινητικότητας η ότι δήποτε.. πέρα από το δείγμα για το ότι το δέρμα είναι πιο φρέσκο κ.λ.π..

May the god be with us...
 

MANKAR

Active Member
απο την στιγμη που κανει κατι στο δερμα για αρχη ειναι ενα θετικο δειγμα και σειμενει οτι παραγει καποιο αποτελεσμα σαν ουσια!!!!!
 

kouklos10

Member
Πολλα υποσχομενο το βλεπω εγω. μενει να δουμε και κανα αποτελεσμα. νωρις ειναι βεβαια στα ξενα φορουμ που διαβαζω εχουν λιγο καιρο που το δοκιμαζουν . εαν οντω; λειτουργει σε κανα μεινα θα εχει βουιξει ο τοπος .... που λενε και στο χωριο μου . ειδομεν
 

kouklos10

Member
ουδεν νεοτερο οσο και να ξαχνω σε ξενα φορουμ δεν εχω βρει κατι, ισως καποιο απο τα παιδια που ξαχνουν περισσοτερο , αν εχει βρει κατι να μας ενημερωσει.
 

kos1987

New Member
DHTwarrior είπε:
Υπάρχει κάποιο νέο?

Δοκιμαζεται σε κλειστα-φορουμ για περιπου ενα μηνα...δεν ξερω τι θα βγαλει παντως πλεον ο τροπος δρασης εχει γινει κατανοητος και υπαρχουν ηδη υποκαταστατα ενα μαλιστα το δοκιμαζω και εγω :angel:
 

crossfire

Well-Known Member
kos1987 είπε:
DHTwarrior είπε:
Υπάρχει κάποιο νέο?

Δοκιμαζεται σε κλειστα-φορουμ για περιπου ενα μηνα...δεν ξερω τι θα βγαλει παντως πλεον ο τροπος δρασης εχει γινει κατανοητος και υπαρχουν ηδη υποκαταστατα ενα μαλιστα το δοκιμαζω και εγω :angel:

το GHRP6?
 

kos1987

New Member
crossfire είπε:
kos1987 είπε:
DHTwarrior είπε:
Υπάρχει κάποιο νέο?

Δοκιμαζεται σε κλειστα-φορουμ για περιπου ενα μηνα...δεν ξερω τι θα βγαλει παντως πλεον ο τροπος δρασης εχει γινει κατανοητος και υπαρχουν ηδη υποκαταστατα ενα μαλιστα το δοκιμαζω και εγω :angel:

το GHRP6?

Οχι βρε το κικλοπιροξολαμινε...
παντως το τβ4 σιγουρα βγαζει μαλλια το λενε bodybuilders χρονια τωρα, μονο που αυτοι κανουν μεγαλες δοσεις.
Με καθε επιφυλαξη εχουν βγει αυτες οι φωτο στη φορα. http://hairclone.blog63.fc2.com/blog-entry-170.html
Επισης δεν ξερουμε ποσο ασφαλες ειναι.Βεβαια καινουργιες πατεντες που βασιζονται στη τβ4 θεραπευουν το aids??? και αλλες καταστασεις πονου και φλεγμονης. Οποιος θελει μπορει να επικοινωνησει με τον PASPALIARIS, Vasilis (1985 Malvern Road, Malvern East, Victoria 3145, AU) και να μαθει περισσοτερα, γιατι εγω συντομα αποσυρομαι...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Georgex6

Well-Known Member
kos1987 είπε:
crossfire είπε:
kos1987 είπε:
DHTwarrior είπε:
Υπάρχει κάποιο νέο?

Δοκιμαζεται σε κλειστα-φορουμ για περιπου ενα μηνα...δεν ξερω τι θα βγαλει παντως πλεον ο τροπος δρασης εχει γινει κατανοητος και υπαρχουν ηδη υποκαταστατα ενα μαλιστα το δοκιμαζω και εγω :angel:

το GHRP6?

Οχι βρε το κικλοπιροξολαμινε...
παντως το τβ4 σιγουρα βγαζει μαλλια το λενε bodybuilders χρονια τωρα, μονο που αυτοι κανουν μεγαλες δοσεις.
Με καθε επιφυλαξη εχουν βγει αυτες οι φωτο στη φορα. http://hairclone.blog63.fc2.com/blog-entry-170.html
Επισης δεν ξερουμε ποσο ασφαλες ειναι.Βεβαια καινουργιες πατεντες που βασιζονται στη τβ4 θεραπευουν το aids??? και αλλες καταστασεις πονου και φλεγμονης. Οποιος θελει μπορει να επικοινωνησει με τον PASPALIARIS, Vasilis (1985 Malvern Road, Malvern East, Victoria 3145, AU) και να μαθει περισσοτερα, γιατι εγω συντομα αποσυρομαι...
Πασπαλιαρης και οι εικονες που ανεβασες ειναι παλια ξινα σταφυλια
:down
υ.γ. καλη θητεια ευχομαι και υπομονη..!!!
 

panoslydios

New Member
Tβ4 or Tβ4 analogues or peptides may have potential use in patients with apparent scarring diseases. Finally, patients with myocardial infarction, stroke, or spinal cord injury where permanent damage could be caused by fibrosis/scarring may be candidates for treatment with Tβ4 or Tβ4-like peptides

αυτο το αντεγραψα απο τις πρωτες σελιδες...αλλη μια εκδοχη για το οτι οι τριχες θα επανελθουν
μολις κατορθωσουμε να αφαιρεσουμε τον ινωδη ιστο(fibrosis)...στην α/α λενε οτι βρισκεται γυρω απο το θυλακα της τριχας ο ινωδης ιστος
...ανεξαρτητα απο τι προκαλειται αυτη η ινωση λενε οτι ειναι το τελικο σταδιο ...
μια πολυ extreme η και οχι τοσο extreme ιδεα...θα ηταν να δοκιμαζε κανεις βελονισμο στο τριχωτο(accupuncture)
οι μικρες βελονες στο τριχωτο θα εμπαιναν στα στρωματα του δερματος(οχι απλα επιδερμιδας) και ισως να
να αφαιρουσαν ινωδεις ιστους. χμμμ
και απο την αλλη ειναι και μια λυση για την καλυτερη κυκλοφορια του αιματος στο τριχωτο
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα