stem cell product

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Joda

Member
Απ: stem cell product

οχι δεν το εχει χρησιμοποιησει καποιος μεχρι στιγμης.τα συστατικα μαλιστα τα ανακοινωσαν αυτες τις ημερες και μερικοι αρχισαν ειδη να παραγγελνουν αλλα δεν ξερω ποτε θα παραλαβουν την θεραπεια.διαβαζοντας απο αλλα φορουμς μου μυριζει λιγο βρωμα η δουλεια.επειδη ειναι ακριβη η θεραπεια και δεν ξερουμε τι ειναι ακομα καλο ειναι να περιμενουμε λιγο και να δουμε τα σχολια απο αυτους που το δοκιμαζουν απο το εξωτερικο και αν ειναι καλο μετα το παιρνουμε κ εμεις.
GOMI και εμενα μου φαινονται λιγο καπως οι φωτος.βασικη διαφορα απο ουι βλεπω ειναι οτι οι 3 πρωτες ειναι φωτεινες ενω οι 3 τελευταιες ειναι πιο σκουρες.επισης στις 3 πρωτες φαινεται το μετωπο ενω στις αλλες φαινεται μονο το πανω.
δεν ξερω απο τωρα αλλα σε μερικο καιρο θα ξερουμε σιγουρα τι παιζεται επομενως υπομονη.
 

st697

Member
Απ: stem cell product

Λίγο απίθανο μου φαίνεται με πέντε φιαλίδια , τέτοια διαφορά. Και άραγε είναι ασφαλή αυτά τα συστατικά?
 

NGL

Member
Απ: stem cell product

YPOMONETIKOS είπε:
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΕΣ...ΚΑΙΡΟ ΕΙΧΑ ΝΑ ΜΠΩ...ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΠΑΙΔΕΣ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΛΟΣΙΟΝ ΠΟΥ ΞΑΝΑΒΓΑΖΕΙΣ ΤΑ ΧΑΜΕΝΑ ΣΟΥ ΜΑΛΛΙΑ ΜΕ ΒΛΑΣΤΟΚΥΤΤΑΑ ΑΠΟ ΤΗΝ AG SOLUTIONS?? ΓΙΑ ΤΟ HAIR COMPLEX ΜΙΛΑΩ ΠΡΟΦΑΝΩΣ....ΤΟ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕ ΚΑΝΕΙΣ??ΤΙ ΝΕΑ ΕΧΟΥΜΕ ??ΕΧΕΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΟΥΡΓΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ???ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΛΟΣΙΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΨΑΞΟΥΜΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΟΚΙΜΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΑ REGAINE KAI THN ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΥΣ ΜΙΝΟΞΙΔΙΛΗ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΓΙΑΤΙ ΠΛΕΟΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΑΙΑΣ ΓΕΝΙΑΣ ΠΡΟΙΝΤΑ ΑΥΤΑ...ΘΕΩΡΩ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΧΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΑΝ ΕΒΓΑΛΕ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΤΟΥ ΜΑΛΛΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΩΝ ΒΛΑΣΤΟΚΥΤΤΑΡΩΝ ΠΟΥ ΕΝΧΥΟΝΤΑΙ ΣΤΟΝ ΘΥΛΑΚΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΑ ΠΡΟΙΟΤΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΛΟΣΙΟΝ ΤΗΣ ΕΠΟΜΕΝΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΓΕΝΙΑΣ...

καλο ειναι να ψαχνομαστε φιλε αλλα μεχρι να δουμε κατι πραγματικα επανασταστικο,ασφαλες και με πραγματικα αποτελεσματα,θ ακολουθουμε τις κλασσικες,αρκετα καλες και σιγουρες θεραπειες μας (big 3 κτλ)
απ το να εχεις τριχοπτωση μεχρι να γινεις πειραματοζωο υπαρχει διαφορα ! ετσι δεν ειναι φιλε?
 

st697

Member
Απ: stem cell product

Σωστός. 'Αλλο να πετάξουμε τα λεφτά μας και άλλο να πάθει τίποτα η υγεία μας.
 

Joda

Member
Απ: stem cell product

αυτη η καινουρια οπτικη γωνια για καταπολεμηση της τριχοπτωσης εχει προκαλεσει μεγαλο ενδιαφερον στον καθενα που εχει τριχοπτωση.στην προσπαθεια αυτη για την καταπολεμηση της προκειμενου να ανεβει η ψυχολογια η οποια ειναι στον πατο ο καθενας γινεται πειραματοζωο για να βρει αυτο που θα του δωσει κατι παραπανω.η κετοκοναζολη που ανηκει στα μεγαλα 3 δεν εχει περασει καποιες κλινικες δοκιμες για την τριχοπτωση.παρολα αυτα η χρηση της και επειτα απο καποιες μικρες μελετες που εγιναν την εκαναν μια πολυ καλη προσθηκη στην θεραπεια του καθενος.μακαρι να γινει μια καλη προσθηκη μεσω διαφορετικου μηχανισμου απο τους ηδη υπαρχοντες κ ας μην ειναι η θεραπεια.
 

NGL

Member
Απ: stem cell product

η κετοκοναζολη χρησιμοποιειται για ασθενεια του κεφαλιου(σμηγματοροικη δερματιτιδα ,πυτιριδα κτλ)!η ντουτα που ειναι παρεμφερες της φινα επισης εχει δοκιμαστει σαν dht blocker σε ανεπισημες μελετες!αυτο ομως φιλε joda ειναι κατι τελειως διαφορετικο!και βεβαια το παρακολουθουμε απο κοντα και μακαρι οι ευχες μας να πιασουν τοπο,αλλα οχι απο τοσο κοντα
ωστε να ειμαστε οι πρωτοι μετα τα ποντικια! :)
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: stem cell product

η κετοκοναζολη μπορει να χαμηλωσει τα επιπεδα τεστοστερονης στο μερος του κεφαλιου
ισως εκει οφειλεται η αποτελεσματικοτητα του προιοντος
 

Joda

Member
Απ: stem cell product

το προιον Α & Γ Hair Complex εδω και καποιες ημερες ειναι στην αγορα.ηδη μερικοι το εχουν παραγγειλει και εχουν αρχισει να το χρησιμοποιουν.αυτη την θεραπεια την κανεις η 1 η 2 φορες δηλαδη 1 η 2 πακετα θεραπειας.το καθε πακετο θεραπειας περιεχει 5 μπουκαλακια των 6 ml,3 φορες την βδομαδα για 2 μηνες το καθε πακετο.
στο site αυτο που το ειχε βαλει και ο tasos ποσταρουν συνεχεια οι ποστερς για το πως παει η θεραπεια και οποιος θελει να ενημερωνεται να μπαινει εδω..
http://www.hairlossfight.com/forums/viewtopic.php?f=9&t=1085
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Άκης

Administrator
Απ: stem cell product

Λίγο που διάβασα δεν είναι και πολύ "σόι" όπως λένε.

Πάντως στέλνουν παντού με κόστος 200$ (επί 1.3, μιας και ανέβηκε το δολλάριο :mad: )
Τα ενεργά του συστατικά είναι Hexanediol (υπάρχει σε πολλά άλλα σκευάσματα, όχι τριχόπτωσης απαραίτητα) , Caprylyl Glycol (αντιβακτηριδιακό), lonicera japonica (honeyscuckle) flower extract (σίγουρα το έχετε δει).

Γενικά τα συστατικά του μου κάνουν να είμαι επιφυλακτικός. Ας δούμε τι έχουν να πουν όσοι το δοκιμάζουν/σουν...
 

Joda

Member
Απ: stem cell product

κ εγω ακομα δεν εχω αποφασισει.θα δω πρωτα τι λενε αυτοι που τα δοκιμαζουν κ μετα αν εχει θετικα αποτελεσματα τοτε θα το αγορασω...
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: stem cell product

να θυμίσω πως δοκιμη δεν ειναι ενας μηνας η 2

αλλα 6μηνο και πανω για να βγει ενα σωστο συμπερασμα
 

Foras

New Member
Απ: stem cell product

Άκης είπε:
Λίγο που διάβασα δεν είναι και πολύ "σόι" όπως λένε.

Πάντως στέλνουν παντού με κόστος 200$ (επί 1.3, μιας και ανέβηκε το δολλάριο :mad: )
Τα ενεργά του συστατικά είναι Hexanediol (υπάρχει σε πολλά άλλα σκευάσματα, όχι τριχόπτωσης απαραίτητα) , Caprylyl Glycol (αντιβακτηριδιακό), lonicera japonica (honeyscuckle) flower extract (σίγουρα το έχετε δει)
Και μενα η αληθεια δεν μου φαινεται και τοσο καλο, ισως βεβαια να περιμενα περισσοτερα με αυτα που γραφονταν στο αλλο φορουμ. Τι να πω ο χρονος θα δειξει... Το εχει δοκιμασει κανεις απο εδω??

Υ.Γ Η τιμη του ειναι 200/1.3 σε ευρω.
 

Joda

Member
Απ: stem cell product

δεν νομιζω προσωπικα να το εχει δοκιμασει κανεις εδω ελλαδα..παντως συμπερασματα απο τοσο νωρις ειναι ασκοπο να βγαζουμε καθως δεν εχει περασει ουτε καν μηνας που το χρησιμοποιουν.καλο ειναι να σχηματισουμε μια πιο ολοκληρωμενη αποψη αφου περασουν καποιοι μηνες.πιστευω οτι ειναι πιο σωστο.αυτο ομως βεβαια δεν σημαινει οτι το προιον μπορει να μην ειναι μουφα οπως χιλιαδες αλλα..εχουμε μπουχτισει απο αυτα.αλλα χρειαζεται υπομονη να δουμε τι θα πουν οι αλλοι και μετα σχηματιζουμε γνωμη
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: stem cell product

joda μερικα προιοντα δεν χρειαζεται καν να το δοκιμασεις για να καταλαβει κανεις οτι ειναι snake oil

δεν μιλαω για το συγκεκριμενο αλλα γενικα αναλυοντας τα συστατικα τους λιγο πολυ παιρνουμε μια ιδεα με το τι παιζει
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: stem cell product

αυτό ήρθε σήμερα στο email :
"Dear Friend,
You wrote us a while back about some of our advanced anti-aging products.
Well, I’m happy to report, after months of delays, I finally have some good news and some incredible products to offer you.
We have available right now, what many consider to be the highest-rated skin care line in the world. The product, called “Signals,” will be formally introduced to the market in about three weeks. It is based on adult stem cell technology (not the controversial embryonic stem cells) and has been clinically tested to be the most effective skin care line you will ever use.
And because of your patience, and your interest, we will not only let you be among the first to order it, we will also offer you a $50 discount. Each Signals skin care system lasts two months—that’s only $100 per month for a product that far surpasses other more expensive skin-care lines.
We expect our inventory to be sold out during our launch as our inventory is limited, so please visit www.Stem120.comhttp://http:// now to order your Signals System at our special introductory price and start to experience a revolution in skin care. Upon placing your order, use promotional code 232 to ensure your $50 discount offer above.
Best regards,
Cherie Rossetti, VP Sales and Marketing
Stem Cell Products LLC

PS: We have just received word that our Protect 120 glutathione cream will be available in August and you can pre-order it also by going to our website.

PPS: Signals is perfect for men too. It will take years off your face and be one of the first skin care lines that works for men too."

εντωμεταξύ,
κανένα από τα προϊόντα δεν είναι τον τριχωτό της κεφαλής-γενικά και αόριστα για ανάπλαση του δέρματος... 8) 8) 8)
 

Joda

Member
Απ: stem cell product

μου το εστειλαν και μενα αυτο αλλα αυτο δεν ειναι για προιοντα περιποιησης?
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: stem cell product

ναι ρε'συ-δεν το'πιασα και εγώ τι παίζει με αυτήν την εταιρεία ::)
εγώ ξεκάθαρα τους είχα πει ότι ενδιαφέρομαι για προϊόντα τεχνολογίας stem cell για τα μαλλιά... :-\
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα