-stamatis-, fut, 3000 grafts, 10/8/2010

-stamatis-

New Member
Απ: Μεταμοσχευση Κυπρος 3000 grafts

To κακό με εμένα είναι ότι είμαι αγχώδης απο τη φύση μου. Το καλό είναι οτι η συγκεκριμένη κλινική αποτελείται απο επαγγελματίες και αν κρίνω απο τα μέχρι στιγμής αποτελέσματα όλα πανε πολυ καλά.Παρθέτω και μια φώτο 4μηνου.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

max_os

New Member
Απ: Μεταμοσχευση Κυπρος 3000 grafts

<St> φίλε μου [glow=red,2,300][shadow=red,left]'αψογος[/shadow][/glow] .
και ακόμα είσαι στον 4ο μήνα, ετσι?
 

max_os

New Member
Απ: Μεταμοσχευση Κυπρος 3000 grafts

έτσι. δίκιο έχεις. Ετσι ακριβώς αισθάνομαι και ξέρω ότι και ο "st" κάπως έτσι αισθάνεται.
Αλλά να είναι σίγουρος ότι καμία σχέση δεν θα έχει με τον "st" πριν τη μεταμ/ση
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Μεταμοσχευση Κυπρος 3000 grafts

st φαινεται να τα πας ηδη πολυ καλα για 4ο μηνα....μπραβο!!!!
Ωστοσο οταν βαζεις φωτογραφιες καλο θα ηταν να τις βαζεις με τα μαλλια σηκωμενα προς τα πανω...οπως ηταν στην προ-μεταμοσχευση φωτογραφια.....ωστε να συγκρινουμε με τα ιδια μετρα και σταθμα......
καλη συνεχεια σου ευχομαι και το πασχα να εισαι τουμπανο!!!!
 

-stamatis-

New Member
Απ: Μεταμοσχευση Κυπρος 3000 grafts

Eυχαριστώ πολύ όλους σας!! Μέσα απο αυτό το φόρουμ θα βοηθησουμε πολυ κόσμο. Θα ανεβάσω σύντομα και αναλογες φωτο με αυτες που εχω προ μεταμοσχευσης.
 

max_os

New Member
Απ: Μεταμοσχευση Κυπρος 3000 grafts

Ετσι είναι φίλε μου. Και να προσέχεις το Πάσχα όταν θα ψήνεις τον οβελία να μην σκύβεις πολύ μπροστά γιατί θα κυνδινευεις να "αρπάξεϊ" το μαλλί.
 

athens2013

New Member
Απ: Μεταμοσχευση Κυπρος 3000 grafts

Χρονια πολλα σε ολους! Φιλε st θα βοηθουσες πολυ αν εβαζες φωτος ακριβως σαν εκεινες που ειχες βαλει πριν την μεταμοσχευση, δηλαδη να φαινεται το μετωπο και με τα μαλλια σηκωμενα προς τα πισω και με καλη αναλυση!
 

koskar

Member
Απ: Μεταμοσχευση Κυπρος 3000 grafts

st είπε:
Eυχαριστώ πολύ όλους σας!! Μέσα απο αυτό το φόρουμ θα βοηθησουμε πολυ κόσμο. Θα ανεβάσω σύντομα και αναλογες φωτο με αυτες που εχω προ μεταμοσχευσης.

Φίλε st περιμένουμε την υπόσχεσή σου, έχει περάσει ήδη 1 μήνας :)
 

-stamatis-

New Member
Απ: Μεταμοσχευση Κυπρος 3000 grafts

Παιδια παραθετω φωτο απο 6μηνο. Ξέρει κάποιος να μου πει πότε θα έχω τελικά αποτελέσματα>?
 

Συνημμένα

  • DSC05286.JPG
    DSC05286.JPG
    390.2 KB · Προβολές: 506
  • DSC05287.JPG
    DSC05287.JPG
    368.2 KB · Προβολές: 545

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Μεταμοσχευση Κυπρος 3000 grafts

τωρα ξεκινανε τα αποτελεσματα και στους επομενους 6 μηνες θα εχουν ολοκληρωθει ;)
 

-stamatis-

New Member
Απ: Μεταμοσχευση Κυπρος 3000 grafts

Εύχομαι να ισχύει αυτό που λες. Ακόμα πάντως θα περιμένω τα τελικά αποτελέσματα για να εκφράσω τη τελική μου άποψη :grandpa:
 
Απ: Μεταμοσχευση Κυπρος 3000 grafts

φιλαράκι κάτι φαίνεται να κινείται , αν και δεν έχεις μια φωτογραφία με μέτωπο ,
εσύ πως τα βλέπεις μέχρι στιγμής , είσαι μέσα στις προσδοκίες σου?
 

-stamatis-

New Member
Απ: Μεταμοσχευση Κυπρος 3000 grafts

Κοίτα μέχρι στιγμήε πιστεύω ότι είμαι καλυτερα από πριν την εγχείρηση,ειδικά οταν είναι στεγνα τα μαλλιά. Η συγκεκριμένη εταιρεία σίγουρα είναι πολύ αξιόλογη και από τις καλύτερες στο είδος της. Περιμένω να περάσουν 12 μήνες απο την επέμβαση για να πω τη τελικη μου άποψη
 
Απ: Μεταμοσχευση Κυπρος 3000 grafts

αν τωρα δεν εισαι καλυτερα απο πριν τη μεταμοσχευση , θα υπηρχε πραγματικα προβλημα
 

Typhoon

Member
Απ: Μεταμοσχευση Κυπρος 3000 grafts

Καλημέρα φίλε st ! Πως πάει η μετεγχειρητική σου πορεία ?? Λογικά τώρα θα πρέπει να έχεις μια αρκετά καλή εικόνα για το που βαδίζεις όσον αφορά το αποτέλεσμα. Περιμένουμε νέα σου !!
 
Μπλουζα