SMP-Density σε γοητευτικό άνδρα νεαρής ηλικίας που δεν την αποκαλύπτει!

Κωνσταντίνος Αναστασάκης

Χειρουργός Αποκατάστασης Τριχωτού
Μιας και μου έστειλαν μηνυμα πως το προφιλ μου εγραφε ηλικία 19 και κάποιοι αναρωτηθηκαν πόσο χρονών είμαι, αφενος άλλαξα την ηλικία στο προφιλ και αφετερου φυσικά και δεν αποκαλύπτουμε ευαισθητα προσωπικά δεδομένα!
Το συγκεκριμένο "μούσι" το ειχα κοψει ως cosplay Tony Stark για το Gala Dιnner ISHRS Hollywood 2018. :cool:
Εντούτοις, για να μην νομιζετε πως είμαι γενικα μυστικοπαθής, σας παρουσιάζω τον εαυτο μου ως περιστατικο SMP για την εγκαινίαση αυτου του νήματος.
Πολυ συντομα θα ακολουθησουν νεα περισταικα ασθενων μου.
 

Συνημμένα

  • IMG_0003_4.jpg
    IMG_0003_4.jpg
    119.3 KB · Προβολές: 776
  • IMG_0004_5.jpg
    IMG_0004_5.jpg
    108.3 KB · Προβολές: 810
  • before.jpg
    before.jpg
    897.6 KB · Προβολές: 861
  • unnamed.jpg
    unnamed.jpg
    391.4 KB · Προβολές: 832
  • IMG_0007_6.jpg
    IMG_0007_6.jpg
    139.2 KB · Προβολές: 800
  • 2.jpg
    2.jpg
    953.6 KB · Προβολές: 798
  • IMG_9200.JPG
    IMG_9200.JPG
    107.4 KB · Προβολές: 783
  • IMG_9209.JPG
    IMG_9209.JPG
    253.1 KB · Προβολές: 789
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

afanas#not

Active Member
Ωραίος γιατρέ!
Πόσο καιρό κρατάει το SMP; Θα είχε ενδεφιερον να δούμε και αποτελέσματα σε buzz cut κεφάλια αλλά και σε «τρύπιες» δότριες (από FUE).
 

paulakos266

Active Member
Από τα βίντεο που έχω δει φαινόταν ότι είχατε full μαλλί αλλά τελικά δεν είναι έτσι.
Έχετε πει ότι κάνατε δύο μεταμοσχεύσεις πόσα μοσχεύματα έχετε βάλει συνολο?
 

Κωνσταντίνος Αναστασάκης

Χειρουργός Αποκατάστασης Τριχωτού
Από τα βίντεο που έχω δει φαινόταν ότι είχατε full μαλλί αλλά τελικά δεν είναι έτσι.
Έχετε πει ότι κάνατε δύο μεταμοσχεύσεις πόσα μοσχεύματα έχετε βάλει συνολο?
περιπου 4000
 

FreeThinker

Well-Known Member
Κυριε Σταρκ, δεν καταλαβαινω γιατι καποιος με αντιστοιχη με τη δικη σας πυκνοτητα μαλλιων να καταφυγει σε smp αντι για τοπικ.
 

Κωνσταντίνος Αναστασάκης

Χειρουργός Αποκατάστασης Τριχωτού
Κυριε Σταρκ, δεν καταλαβαινω γιατι καποιος με αντιστοιχη με τη δικη σας πυκνοτητα μαλλιων να καταφυγει σε smp αντι για τοπικ.

Αφενος γιατι ποτε ΔΕΝ προτεινω κατι που δεν είμαι διατεθειμένος να το κάνω σον εαυτο μου.
Αφετέρου για τις λίγες εκείνες ημέρες της παραλίας που οι μικροϊνες σου στερουν κάποια ελευθερία.
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Γιατι να προβει καποιος σε ζωγραφισμα
Αφενος γιατι ποτε ΔΕΝ προτεινω κατι που δεν είμαι διατεθειμένος να το κάνω σον εαυτο μου.
Αφετέρου για τις λίγες εκείνες ημέρες της παραλίας που οι μικροϊνες σου στερουν κάποια ελευθερία.
Γιατι να προβει καποιος σε ζωγραφισμα του κεφαλιου που ειναι παραπλανητικο κι αφυσικο, με τατουαζ "τριχων" και να μη βαλει τριχες απο το στηθος η τα γενια στα σημεια της τρυπιας δοτριας η στο μπιφτεκι η στις μπροστα αραιωμενες ζωνες?
Θεωρω πιο φυσικο την τοποθετηση υπαρκτων τριχοθυλακιων ακομα κι αν αυτα δεν προερχονται απ το κρανιο του ασθενη φαλακρας!

Επισης στις περιοχες κομμενης λωριδας λογω της fut , καλο θα ειναι να τοποθετουνται οι λεγομενες γατοτριχες που ναι μεν ειναι ακαταστατες τριχες, αποτελουν ομως καλλιστα συμπληρωμα του κενου ενος κενου που δημιουργειται απο επεμβασεις ξεπερασμενες που δεν πρεπει να γινονται καν πλεον οσο καλος ραφτης και τεχνιτης/καλλιτεχνης να ειν ο γιατρος
 

nucky

Active Member
κ. Αναστασάκη, το SMP δεν θέλει ανανέωση κάθε λίγα χρόνια; Επίσης , εκπρόσωπος άλλης κλινικής μας έχει πει στο φόρουμ αυτό οτι , στην Ελλάδα , όποιος κάνει SMP πρέπει να βάζει αντιηλιακό στο κεφάλι (με ότι αυτό σημαίνει για το υπόλοιπο τριχωτό )
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Μιας και μου έστειλαν μηνυμα πως το προφιλ μου εγραφε ηλικία 19 και κάποιοι αναρωτηθηκαν πόσο χρονών είμαι, αφενος άλλαξα την ηλικία στο προφιλ και αφετερου φυσικά και δεν αποκαλύπτουμε ευαισθητα προσωπικά δεδομένα!
Το συγκεκριμένο "μούσι" το ειχα κοψει ως cosplay Tony Stark για το Gala Dιnner ISHRS Hollywood 2018. :cool:
Εντούτοις, για να μην νομιζετε πως είμαι γενικα μυστικοπαθής, σας παρουσιάζω τον εαυτο μου ως περιστατικο SMP για την εγκαινίαση αυτου του νήματος.
Πολυ συντομα θα ακολουθησουν νεα περισταικα ασθενων μου.
[/QUO
Μιας και μου έστειλαν μηνυμα πως το προφιλ μου εγραφε ηλικία 19 και κάποιοι αναρωτηθηκαν πόσο χρονών είμαι, αφενος άλλαξα την ηλικία στο προφιλ και αφετερου φυσικά και δεν αποκαλύπτουμε ευαισθητα προσωπικά δεδομένα!
Το συγκεκριμένο "μούσι" το ειχα κοψει ως cosplay Tony Stark για το Gala Dιnner ISHRS Hollywood 2018. :cool:
Εντούτοις, για να μην νομιζετε πως είμαι γενικα μυστικοπαθής, σας παρουσιάζω τον εαυτο μου ως περιστατικο SMP για την εγκαινίαση αυτου του νήματος.
Πολυ συντομα θα ακολουθησουν νεα περισταικα ασθενων μου.
Γισ
Μιας και μου έστειλαν μηνυμα πως το προφιλ μου εγραφε ηλικία 19 και κάποιοι αναρωτηθηκαν πόσο χρονών είμαι, αφενος άλλαξα την ηλικία στο προφιλ και αφετερου φυσικά και δεν αποκαλύπτουμε ευαισθητα προσωπικά δεδομένα!
Το συγκεκριμένο "μούσι" το ειχα κοψει ως cosplay Tony Stark για το Gala Dιnner ISHRS Hollywood 2018. :cool:
Εντούτοις, για να μην νομιζετε πως είμαι γενικα μυστικοπαθής, σας παρουσιάζω τον εαυτο μου ως περιστατικο SMP για την εγκαινίαση αυτου του νήματος.
Πολυ συντομα θα ακολουθησουν νεα περισταικα ασθενων μου.
Γιατρέ σου έστειλα προχτές ένα pm που μάλλον δεν το έχεις δει ακόμα .... Ρίξε μια ματιά αν ε χεις χρόνο παρακαλώ τώρα που είμαι Αθήνα ......
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα