Sex και φινα

genesis

New Member
ωραια...δεν ξερω πως να ξεκινησω αυτο το θεματακι... τεσπα. ειπα να το ανοιξω εδω και οχι στο θεμα ``γυναικες, σχεσεις, τριχοπτωση`` γιατι η απορια μου ειναι πολυ συγκεκριμενη και ισως να ειναι και πολυ σημαντικη. δεν το εχω πετυχει πουθενα να αναφερεται, ελπιζω να μην κανω λαθος.

εχουμε πει γενικα οτι κατα την περιοδο της εγκυμονυνης ή πριν πρεπει να σταματησουμε τη ληψη φινα, να μην κανουμε sex γτ μπορει να επιβαρυνθει το εμβρυο κτλ... τι γινεται ομως, οταν κατα τη διαρκεια μιας σχεσης, καποιος που παιρνει φινα, τελειωσει μέσα σε μία γυναικα, χωρις να ειναι εγκυος η γυναικα ή χωρις να θες να κανεις παιδι? βασικα η απορια μου δημιουργηθηκε σκεπτόμενος το oral sex... κανει κακο σε μια γυναικα αν καποιος παιρνει φινα? (το ειπα οσο πιο κομψα μπορουσα, με συγχωρειτε...)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Απ: Sex και φινα

αν και δεν νομιζω να γινει τιποτα απο την στιγμη που δεν ειναι εγγυος
οτι search και να κανεις θα σου βγαζει αρθρα που θα λενε να αποφευγετε το oral sex κατα την διαρκεια εγκυμοσινης.. αν υπηρχε προβλημα δεν θα ανεφερε το "κατα διαρκια εγκυμοσινης"
 

omar77

New Member
Απ: Sex και φινα

το καλο με αυτο ειναι οτι αμα γκαστρωσουμε καμια και θελουμε να ξεγλυστρισουμε τις λες "κοιταξε ριξτο γιατι θα βγει γκαβο" :D :D :D
 

Hopefull

New Member
Απ: Sex και φινα

Δε νομιζω ρε φιλε να υπαρχει πρβλημα παρα-τραβηγμενο μου φαινεται... αλλα τραβηξου και εσυ καλου κακου :grandpa:
 

Dimitris173475

New Member
Απ: Sex και φινα

Δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα. Στη χειρότερη περίπτωση θα περάσει λίγη στο αίμα και θα δεσμεύσει 5-άλφα αναγωγάσες. Δε νομίζω να πειράζει και πολύ.
 

dim74

Member
Απ: Sex και φινα

Ιταλοί γιατροί δοκίμασαν για αντιμετώπιση της τριχόπτωσης σε 37 γυναίκες ηλικίας από 19 έως 50 ετών, το συνδυασμό του φαρμάκου φιναστερίδη μαζί με αντισυλληπτικό χάπι.

και εμεις ψαχνουμε τωρα τι?
 

genesis

New Member
Απ: Sex και φινα

dim74 είπε:
Ιταλοί γιατροί δοκίμασαν για αντιμετώπιση της τριχόπτωσης σε 37 γυναίκες ηλικίας από 19 έως 50 ετών, το συνδυασμό του φαρμάκου φιναστερίδη μαζί με αντισυλληπτικό χάπι.

και εμεις ψαχνουμε τωρα τι?

α οκ...δεν το ηξερα... thanks
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα