Seneca hair clinic (Σεπτέμβρη )

Θέλω με τη σειρά μου να σας παρουσιάσω από την αρχή έως το 12μηνο την εξέλιξη μου
Είμαι εντελώς άγνωστος και άκυρος
Όταν κάνω την επέμβαση θα αρχίσω να σας στέλνω την εξέλιξη όπως εννοειτε και το πριν
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

montecristo

Well-Known Member
Θέλω με τη σειρά μου να σας παρουσιάσω από την αρχή έως το 12μηνο την εξέλιξη μου
Είμαι εντελώς άγνωστος και άκυρος
Όταν κάνω την επέμβαση θα αρχίσω να σας στέλνω την εξέλιξη όπως εννοειτε και το πριν
Σε λάθος κλινική άνοιξες το νήμα φίλε. Το άνοιξες στην ενότητα της DHI, ενώ θα κάνεις στη Seneca όπως μας λες.
Σε αυτό το λινκ από κάτω πρέπει να φτιάξεις το νήμα σου:

 
Εννοώ ότι δεν έχω κανένα συμφέρον απλά με κέρδισε η ανθρωποκεντρική τους εμπιστοσύνη στο να προχωρήσω στην επέμβαση ,όσο με ξέρετε και εσείς με ξέρουν και εκείνοι ,η εμφύτευση ήταν ένα ψυχολογικό μου που το πάλεψα αλλά δυστυχώς δεν κατάφερα να το αποβάλω εξ ολοκλήρου από την ζωή μου και κυρίως σε επαγγελματικό επίπεδο …Όλοι σας σίγουρα είστε πιο ψαγμένοι και ‘’σοφοτεροι’’ από μενα ….εγώ απλά μπήκα σε αυτή τη διαδικασία να ασχοληθώ εδώ για να δείτε ένα ζωντανό παράδειγμα εμφύτευσης που θα πραγματοποιηθεί ,θέλω από πλευρές κάθε είδους σχόλιο και περισσότερο και τα αρνητικά δεν υπάρχει θέμα και για την πορεία μου και για όλα και κάθε βοήθεια σεβαστή !!
 
Σε λάθος κλινική άνοιξες το νήμα φίλε. Το άνοιξες στην ενότητα της DHI, ενώ θα κάνεις στη Seneca όπως μας λες.
Σε αυτό το λινκ από κάτω πρέπει να φτιάξεις το νήμα σου:

Σε ευχαριστω το διορθώνω με συγχωρειτε
 
Σε λάθος κλινική άνοιξες το νήμα φίλε. Το άνοιξες στην ενότητα της DHI, ενώ θα κάνεις στη Seneca όπως μας λες.
Σε αυτό το λινκ από κάτω πρέπει να φτιάξεις το νήμα σου:

Πως σβήνω οκο το νήμα εδώ που ειναι σε λάθος ομάδα;
 
Μπλουζα