Scalp Micropigmentation στην DHI

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeimisgr

New Member
Γεια σας πρόσφατα ολοκλήρωσα το SMP μου με το τρίτο ραντεβού. Το έκανα στη Θεσσαλονίκη στη Maria Koloni και το αποτέλεσμα με ικανοποίησε απόλυτα. Σε όποιον το επιθυμεί θα μπορούσα να αποστείλω φωτογραφίες Πριν και Μετά. Κατά την άποψή μου αξίζει και με το παραπάνω, αρκεί να πάρετε την απόφαση να κουρεύεστε το εξής πολύ χαμηλά.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Γεια σας πρόσφατα ολοκλήρωσα το SMP μου με το τρίτο ραντεβού. Το έκανα στη Θεσσαλονίκη στη Maria Koloni και το αποτέλεσμα με ικανοποίησε απόλυτα. Σε όποιον το επιθυμεί θα μπορούσα να αποστείλω φωτογραφίες Πριν και Μετά. Κατά την άποψή μου αξίζει και με το παραπάνω, αρκεί να πάρετε την απόφαση να κουρεύεστε το εξής πολύ χαμηλά.
Κάνε παρουσίαση επίσης να σου πω κάτι που δεν ου έγραψα στο άλλο ποστ ....πριν λίγες μέρες είχα μια βιντεοκλήση μαζί της ενημερωτική....
 

Giorgos-3

Well-Known Member
πάντως και του τύπου που άνοιξε το νήμα φαίνεται μια χαρά σαν αποτέλεσμα για πυκνωση...
Μου έστειλε το παιδί σε οκ αυτό που έκανε στην Κολονι...εξαιρετικό ....αλλά του είπα περιμένω να δω σε σε 6 μήνες πάλι ...σε 12 ...και πάει λέγοντας
 

John tsanis

New Member
Εκανε φιλος μου προσφατα,παιδια εχει πολυ καλο αποτελεσμα,το θεμα του ειναι αν μπορει να βαζει regain,γιατι απο οτι ρωτησα και εγω το regain εχει οινοπνευμα και αλλα χημικα που χανετε πιο γρηγορα το μελανι απο το SMP.Εχουν και στην Θεσσαλονικη πλεον,ακομα θελει προστασια απο τον ηλιο,νερο με αλατι (θαλασσα),ακομα δεν θελει εντονο μασαζ.Αρα αν κανει καποιος μετα θα μπορει να βαζει regain+ proscar που επερνε κανονικα ή θα χασει και οτι ειχε σώσει απο την γνωστη μεθοδο;Παντως εχει αποτελεσμα,εχει καλυψει κενα που ειχε.
Είχε μεγάλο πρόβλημα αραίωσης; Επίσης το hair style του είναι κοντό ή ξυρισμένο;
 
Μπλουζα