Salonikios30, fue, 1900 grafts, 17-05-2016

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nikolakis

Well-Known Member
Salonikios καλή συνεχεια κ καλή φύτρωση που ήδη έχεις κ θα πάει τέλεια. Ξέρεις πάνω κάτω την πυκνότητα των γκραφτς σου / cm2; Επίσης απο τριχόπτωση πως πας έχεις πλέον σταθεροποιηθεί;
 

salonikios30

Active Member
Eυχαριστω απαντες.Ευελπιστω κ εγω για το καλυτερο κ μην αμελουμε οι φωτο παντα παραπλανουν(πχ παρατηρω κενα στην ενωση με τα μαμα-η φυτρωση στον ενα κροταφο υστερει ) αλλα ακομα ειμαι στους 3,5 μηνες.η πυκνωτητα ειναι πανω κατω στα 65graft /cm2
 

salonikios30

Active Member
τριχοπτωση ποτε δεν ειχα σε σημειο να ηταν εμφανης,ετσι ειναι κ τωρα δεν παρατηρω τριχοπτωση.Ακουω πχ για 50-100 τριχες την μερα ,ποτε δεν ειχα τετοιου ειδους τριχοπτωση ,αλλα σημασια εχει οχι ποσες παιφτουν αλλα ποσες ξαναβγαινουν :)
 

andy.k

Active member
Φιλε, απο τις φωτο οπως το βλεπω εγω, εχεις ηδη προσεγγισει αν οχι φτασει την πυκνοτητα που εχεις κ στο τσουλουφι. Συνεπως εισαι ηδη κομπλε ακομα κ κατω απο τοσο φως ακομα κ με τοσο κοντο μαλλι...προφανως εχεις πολυ γρηγορη φυτρωση που ευχομαι να πιασει το 100%...
 

salonikios30

Active Member
Ενταξει παντα πιστευω οι φωτο παραπλανουν, κ δεν εχω φωτογραφικη με καλη αναλυση,αλλα θελω να πιστευω οτι ακομα το μπαμ δεν το εχει κανει γιατι ειναι πολυ νωρις ακομα στους 3,5 μηνες.Τουλαχιστον ετσι θελω να πιστευω :) .
 

karfakias

Member
Ενταξει παντα πιστευω οι φωτο παραπλανουν, κ δεν εχω φωτογραφικη με καλη αναλυση,αλλα θελω να πιστευω οτι ακομα το μπαμ δεν το εχει κανει γιατι ειναι πολυ νωρις ακομα στους 3,5 μηνες.Τουλαχιστον ετσι θελω να πιστευω :) .
Φίλε ότι καλύτερο... Το βέβαιο είναι ότι ακόμα είναι κάπως νωρίς...
Καλή συνέχεια
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

hijikos

Active Member
Ενταξει παντα πιστευω οι φωτο παραπλανουν, κ δεν εχω φωτογραφικη με καλη αναλυση,αλλα θελω να πιστευω οτι ακομα το μπαμ δεν το εχει κανει γιατι ειναι πολυ νωρις ακομα στους 3,5 μηνες.Τουλαχιστον ετσι θελω να πιστευω :) .
Αφου εισαι στους 3,5 ψιλο μπομπα, φαντασου πως θα εισαι στο 12 μηνο.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Φιλε, απο τις φωτο οπως το βλεπω εγω, εχεις ηδη προσεγγισει αν οχι φτασει την πυκνοτητα που εχεις κ στο τσουλουφι. Συνεπως εισαι ηδη κομπλε ακομα κ κατω απο τοσο φως ακομα κ με τοσο κοντο μαλλι...προφανως εχεις πολυ γρηγορη φυτρωση που ευχομαι να πιασει το 100%...

πιο μεγαλη πυκνοτητα θα εχει απο το τσουλουφι.
 

aeratos28

Just aeratos
και εγώ αυτό πιστεύω john.πάντως ήδη στο διάστημα που εί αι τώρα δείχνει παρά πολύ ωραίο.καλή συνέχεια να έχει ο φίλος.βασικά φάνηκε από την αρχή και το ειχαμε πει κιολας ότι ήταν πολύ προσεγμένη και σωστή δουλειά.φοβερός σχεδιασμός hairline,χωρίς υπερβολές σε κατέβασμα,ωραία τελειώματα στις σύνδεση με το temple point ειδικά στο ένα που το έφτιαξε..τίποτα άλλο,καλή συνέχεια και πάλι,μόνο λίγο καλυτερες-καθαροτερες φωτό βάλε την επόμενη φορά,όπως έχεις βάλει και στις αρχες
 

salonikios30

Active Member
Σε ευχαριστω αερατε.Εχεις δικιο για τις φωτογραφιες ,δεν ειναι κ οτι καλυτερο.Οσο μπορω ενημερωνω κατα προσεγγιση με φωτο απο το κινητο για την πορεια μου,οπως κ εγω παρακολουθω την πορεια αλλων.Οταν θα εχω τελικο αποτελεσμα οφειλω να βρω τροπο να βγαλω φωτο με καλη αναλυση ,να ειναι πλεον κ απολυτα ρεαλιστηκες, με τα + και τα - της μ.μ .
 

salonikios30

Active Member
4 μηνες και 10 μερες.δειχνει την κατασταση οσο το δυνατον ρεαλιστικη προς το χειροτερο,κ οπως θα παρατηρησετε ο ενας κροταφος υστερει φυτρωσης.Αντε να δουμε.......;-)
 

salonikios30

Active Member
20160927_151940.jpg
 
Μπλουζα