Rogaine Foam 5% απο Ebay?!?!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

spartangr01

New Member
Εχει κανεις παραγγειλει Rogaine Foam απο Ebay?

Αν ναι ηρθε οκ?
χωρις καθυστερηση?και χωρις επιπλεον δασμους και φορους κατα την παραδοση?(γιατι μου χει τυχει και αυτο)

Μπορειτε να μου δωσετε καποιο λινκ για καποιον αξιοπιστο πωλητη?


Επισης περα απο Ebay αν εχει καποιος υποψιν καποιο site αξιοπιστο για αγορα Foam ας το πει :)

Ευχαριστω εκ των προτερων! :)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vrm

Member
Απ: Rogaine Foam 5% απο Ebay?!?!

spartangr01 είπε:
Εχει κανεις παραγγειλει Rogaine Foam απο Ebay?

Αν ναι ηρθε οκ?
χωρις καθυστερηση?και χωρις επιπλεον δασμους και φορους κατα την παραδοση?(γιατι μου χει τυχει και αυτο)

Μπορειτε να μου δωσετε καποιο λινκ για καποιον αξιοπιστο πωλητη?


Επισης περα απο Ebay αν εχει καποιος υποψιν καποιο site αξιοπιστο για αγορα Foam ας το πει :)

Ευχαριστω εκ των προτερων! :)

Είχα αγοράσει πρίν απο αρκετό καιρο στο e-bay rogaine foam περίπου 70 $. Δυστυχώς, παρέλαβα την τρίμηνη θεραπεια με rogaine, 21-22 μέρες μετα την παραγγελία. :down
 

insomniacgr

New Member
Απ: Rogaine Foam 5% απο Ebay?!?!

Για αγορά Rogaine Foam 5% συνιστώ ανεπιφύλακτα το cheaprogaine.com. Η τιμές τους είναι εξαιρετικές: 55€ με τα μεταφορικά για 4 μηνών απόθεμα - με την παρούσα σχέση ευρώ δολλαρίου. Επίσης δεν είχα ποτέ πρόβλημα με τελωνεία και τα σχετικά αν κι έχω παραγγείλει συνολικά 5-6 φορές από το συγκεκριμένο κατάστημα.
 

kipseli7

Member
Απ: Rogaine Foam 5% απο Ebay?!?!

Εχω αγορασει παρα πολλα πραγματα απο ebay.Για να μη σας πω τι εχω στο σπιτι...Απο παπουτσια μεχρι κινητα ειναι απο ebay.Συνηθως περιμενω την καταλληλη δημοπρασια για να χτυπησω και να τα αγορασω οσο πιο φτηνα μπορω.Αμα ερχονται απο αμερικη ο χρονος αναμονης ειναι απο 5 μεχρι 25 μερες αναλογα τις επιλογες που δινει για μεταφορικα ο πωλητης.Ετσι ειναι και στις αλλες χωρες,μονο στην ευρωπη ειναι πολυ μικρος ο χρονος αναμονης!
Επισης υπαρχει μια περιπτωση να περασει απο το τελωνειο οπου θα καθυστερησει 1-3 μερες και θα επιβαρυνθειτε 3 ευρω!
Ειπαμε ομως μη δινουμε παραπανω ομως απο οτι κανει το προϊον.
Σας παραθετω καποια ασφαλη και τετραμηνα προϊοντα rogaine foam 5% απο ebay. 8)
http://cgi.ebay.com/ROGAINE-FOAM-SEALED-MENS-MINOXIDIL-4-MONTHS-HAIR-LOSS_W0QQitemZ400085322488QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item5d26f18af8

http://cgi.ebay.com/ROGAINE-FOAM-MENS-4-MONTH-SUPPLY-4-2-11oz-CANS_W0QQitemZ400068293974QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item5d25edb556
 

spartangr01

New Member
Απ: Rogaine Foam 5% απο Ebay?!?!

Λοιπον ηρθε η παραγγελια απο Ebay ολα καλα
τα 4 μπουκαλακια 67 δολαρια μαζι με τα μεταφορικα.

Με την πρωτη εφαρμογη παρατηρησα το εξης
ο αφρος απορροφαται πολυ γρηγορα
μετα την επαφη με το δερμα μετα απο 2-3 δευτερολεπτα εχει σχεδον εξαφανιστει.
ειναι φυσιολογικο αυτο??
πολυ βολικο δε λεω αλλα ειναι φυσιολογικο??

οποιος εχει περισσοτερη εμπειρια με αφρο ας βοηθησει
 

kipseli7

Member
Απ: Rogaine Foam 5% απο Ebay?!?!

Και εμενα ετσι κανει.Οταν το βαζω στο χερι γινεται υγρο!
Αλλα κανω μια κομπινα τελευταια........
Ριχνω κρυο νερο στα χερια και τα σκουπιζω αλλα μενουν παγωμενα ετσι δεν γινεται υγρο ο αφρος!Πιστευω ειναι φτιαγμενος ετσι ωστε οταν ερχεται σε θερμοκρασια του σωματος να γινεται σαν το κανονικο rogaine το σπρει!
 

vayero

Member
Απ: Rogaine Foam 5% απο Ebay?!?!

ισως να εχει ξαναειπωθει, ο αφρος regaine εχει προπυλενικη γλυκολη / αλκοολη δηλαδη θελω να πω, προκαλει λιγοτερους/καθολου/περισσοτερους/το ιδιο ερεθισμους σε σχεση με την λοσιον?
 

vayero

Member
Απ: Rogaine Foam 5% απο Ebay?!?!

χαιρετε και παλι μετα απο πολυ καιρο... γνωριζετε τι γινεται τωρα με τις παραγγελιες απο εξωτερικο? καθυστερουν/ακυρωνονται? θελω να παρω 3μηνη η 4μηνη rogaine foam αλλα το ταχυτερο δυνατο γιατι δεν θα ειμαι ελλαδα (και σπιτι) για αρκετο καιρο, οποτε αν γνωριζετε καποιο site (αξιοπιστο) απο το οποιο προσφερεται παραδοση σε 2-3 μερες αντε και 1-2 παραπανω ακομη αν μπορειτε να με βοηθησετε, ευχαριστω. σχετικα με προιοντα απο site απο ιταλια ξερετε κατι?
 

vasp

New Member
Απ: Rogaine Foam 5% απο Ebay?!?!

Αγόρασα πρόσφατα από εδώ: http://cgi.ebay.com/ROGAINE-FOAM-SEALED-MENS-MINOXIDIL-4-MONTHS-HAIR-LOSS_W0QQitemZ380250217492QQcategoryZ0QQcmdZViewItemQQ_trksidZp4340.m506QQ_trkparmsZalgo%3DNGRI%26its%3DI%252BC%26itu%3DUA%26otn%3D20%26pmod%3D400127981862%26ps%3D63%26clkid%3D7180472664779780601

Έκανα την παραγγελιά στις 27/6 και μου έφτασε σε άψογη κατάσταση στις 9/7. Τελική τιμή με τα μεταφορικά 65 €.
 

zeovani

Member
Απ: Rogaine Foam 5% απο Ebay?!?!

Παιδιά μπορείτε να με ενημερώσετε ποια η διαφορά του regaine solution με το rogaine foam?
To regain εγώ το ξέρω ως διάλυμα και ψεκάζω τα μαλλιά μου...
Τώρα έχει βγάλει και αφρό? Και πώς τον χρησιμοποιείς? Εάν είσαι "σπανός" στο πρόσωπο βάζει να φυτρώσουν τρίχες?
Οεο? :)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

panicX

New Member
Απ: Rogaine Foam 5% απο Ebay?!?!

καλημερα κ απο μενα...παραγγειλα rogain foam 5% απο ebay (6 μηνη θεραπεια, 80 ευρω...) μεσω usps (παραγγελεια στις 10 Ιανουαριου) κ απο το tracking number βλέπω οτι εχει φτασει Ελλάδα ( απο αθηνα πηγε Θεσ/κη) κ εχει παραμεινει στα ελτα της θεσ/κης απο χθες το πρωι...δεν εχει αποσταλει στο μερος που ζω...υπαρχει πιθανοτητα να αποριφθει κ να μην ερθει ποτε στα χερια μου???εχει καποιος εδω μεσα αναλογη εμπειρια? :-[ :-[
αν τους παρω τηλεφ. θα σωσω την κατασταση ή θα γινουν χειροτερα τα πραγματα? :-[ :-[
ευχαριστω ...
 

loukas

Member
Απ: Rogaine Foam 5% απο Ebay?!?!

panicX είπε:
καλημερα κ απο μενα...παραγγειλα rogain foam 5% απο ebay (6 μηνη θεραπεια, 80 ευρω...) μεσω usps (παραγγελεια στις 10 Ιανουαριου) κ απο το tracking number βλέπω οτι εχει φτασει Ελλάδα ( απο αθηνα πηγε Θεσ/κη) κ εχει παραμεινει στα ελτα της θεσ/κης απο χθες το πρωι...δεν εχει αποσταλει στο μερος που ζω...υπαρχει πιθανοτητα να αποριφθει κ να μην ερθει ποτε στα χερια μου???εχει καποιος εδω μεσα αναλογη εμπειρια? :-[ :-[
αν τους παρω τηλεφ. θα σωσω την κατασταση ή θα γινουν χειροτερα τα πραγματα? :-[ :-[
ευχαριστω ...
ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΛΕ ΠΑΡΤΟΥΣ ΤΗΛ ΚΑΙ ΧΕΣΤΟΥΣ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΚΑΤΣΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΝΑ ΛΑΠΤΟΠ ΣΤΟ Ε-ΒΑΥ
 

panicX

New Member
Απ: Rogaine Foam 5% απο Ebay?!?!

loukas είπε:
[quote author=panicX link=topic=1245.msg46467#msg46467 date=1296214069]
καλημερα κ απο μενα...παραγγειλα rogain foam 5% απο ebay (6 μηνη θεραπεια, 80 ευρω...) μεσω usps (παραγγελεια στις 10 Ιανουαριου) κ απο το tracking number βλέπω οτι εχει φτασει Ελλάδα ( απο αθηνα πηγε Θεσ/κη) κ εχει παραμεινει στα ελτα της θεσ/κης απο χθες το πρωι...δεν εχει αποσταλει στο μερος που ζω...υπαρχει πιθανοτητα να αποριφθει κ να μην ερθει ποτε στα χερια μου???εχει καποιος εδω μεσα αναλογη εμπειρια? :-[ :-[
αν τους παρω τηλεφ. θα σωσω την κατασταση ή θα γινουν χειροτερα τα πραγματα? :-[ :-[
ευχαριστω ...
ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΛΕ ΠΑΡΤΟΥΣ ΤΗΛ ΚΑΙ ΧΕΣΤΟΥΣ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΚΑΤΣΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΝΑ ΛΑΠΤΟΠ ΣΤΟ Ε-ΒΑΥ
[/quote]
ευχαριστω φιλε..θα τους παρω κ ελπιζω να βγαλω ακρη...
 

xDante

Member
Απ: Rogaine Foam 5% απο Ebay?!?!

panicX είπε:
καλημερα κ απο μενα...παραγγειλα rogain foam 5% απο ebay (6 μηνη θεραπεια, 80 ευρω...) μεσω usps (παραγγελεια στις 10 Ιανουαριου) κ απο το tracking number βλέπω οτι εχει φτασει Ελλάδα ( απο αθηνα πηγε Θεσ/κη) κ εχει παραμεινει στα ελτα της θεσ/κης απο χθες το πρωι...δεν εχει αποσταλει στο μερος που ζω...υπαρχει πιθανοτητα να αποριφθει κ να μην ερθει ποτε στα χερια μου???εχει καποιος εδω μεσα αναλογη εμπειρια? :-[ :-[
αν τους παρω τηλεφ. θα σωσω την κατασταση ή θα γινουν χειροτερα τα πραγματα? :-[ :-[
ευχαριστω ...

μην ανυσηχείς πιστέυω δευτέρα-τρίτη θα σου έχει έρθει..... αφου πέρασε τελωνεία κλπ... είσαι κομπλέ... δεν κρατάνε δέματα για κανένα λόγο ούτε απορρίπτουν δέματα..
 

panicX

New Member
Απ: Rogaine Foam 5% απο Ebay?!?!

xDante είπε:
[quote author=panicX link=topic=1245.msg46467#msg46467 date=1296214069]
καλημερα κ απο μενα...παραγγειλα rogain foam 5% απο ebay (6 μηνη θεραπεια, 80 ευρω...) μεσω usps (παραγγελεια στις 10 Ιανουαριου) κ απο το tracking number βλέπω οτι εχει φτασει Ελλάδα ( απο αθηνα πηγε Θεσ/κη) κ εχει παραμεινει στα ελτα της θεσ/κης απο χθες το πρωι...δεν εχει αποσταλει στο μερος που ζω...υπαρχει πιθανοτητα να αποριφθει κ να μην ερθει ποτε στα χερια μου???εχει καποιος εδω μεσα αναλογη εμπειρια? :-[ :-[
αν τους παρω τηλεφ. θα σωσω την κατασταση ή θα γινουν χειροτερα τα πραγματα? :-[ :-[
ευχαριστω ...

μην ανυσηχείς πιστέυω δευτέρα-τρίτη θα σου έχει έρθει..... αφου πέρασε τελωνεία κλπ... είσαι κομπλέ... δεν κρατάνε δέματα για κανένα λόγο ούτε απορρίπτουν δέματα..
[/quote]
μακαρι...ηδη η υπομονη μου εξαντληθηκε γιατι εχω 19 μερες που περιμενω... ::) ::)θελω να ξεκινησω θεραπεια κ ακομη περιμενω...αλλη φορα μονο απο αγγλικο ebay...απο Αμερικη αργει πολυ το θεμα.
 

panicX

New Member
Απ: Rogaine Foam 5% απο Ebay?!?!

επιτελους!ηρθε σημερα στα χερια μου...απο 10 Ιανουαριου τα πηρα 1 Φλεβαρη...Αργουν πολυ τα δεματα απο Αμερικα...κ αργουν κ στην θεσ/κη ακομη πιο πολυ με τον εκτελωνισμο...(πληρωσα στα Ελτα 3 ευρω εκτ.).πηρα 6 μηνη θεραπεια με ρογκαίν σε αφρο... :)
 

george29

New Member
Απ: Rogaine Foam 5% απο Ebay?!?!

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ειχα παραγειλη rogain foam 5% απο την biovea μια εταιρεια αγγλικη που τυχαια βρηκα στο ιντερνετ περιπου πριν τα χριστουγεννα.. η παραγελεια αργουσε oμως.... τους εστειλα εμαιλ και μου ειπαν οτι ηταν out of stock. τελος παντων μεσα γενναρη μου ειπαν οτι βρηκαν στοκ και μου τα εστειλαν!!! περιμενα περιμενα αλλα τιποτα. χτες ελαβα ενα εμαιλ απο την εταιρεια τους λεγοντας οτι η παραγγελεια μου επιστραφηκε πισω λογω λαθους διευθυνσης πργαμα που δεν ισχυει γιατι εχω το ειμαιλ της παραγγελειας στο οποιο αναγραφονται τα στοιχεια μου με την σωστη μου διευθυνση. τελος παντων λιγο μουφα μου φενεται το θεμα . αλλα τι να πω απλωσ το λεω μην την πατησει και κανας αλλος
μαλλον βλεπω να παρραγελνω απο εδω http://www.minoxidil-direct.co.uk/Rogaine_Foam.htm
 

tropheus

Well-Known Member
Απ: Rogaine Foam 5% απο Ebay?!?!

george29 είπε:
μαλλον βλεπω να παρραγελνω απο εδω http://www.minoxidil-direct.co.uk/Rogaine_Foam.htm

Εγώ από αυτόν παραγγέλνω εδώ και χρόνια χωρίς προβλήματα. Μάλιστα όταν μια φορά μου σταμάτησαν το δέμα στο τελωνείο (γιατί μπορεί να λεει uk αλλά τα στέλνει από USA)
μου τα ξαναέστειλε !!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα