Revivogen και παρενεργειες

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

GK

New Member
Απ: Revivogen και παρενεργειες

akol είπε:
πουλανε τα ελληνικα φαρμακεια μινοξ σε αφρο?

Λογικά θα πρέπει να την παραγγείλεις, δεν υπάρχει γενικά ως αφρός, μόνο η Regaine βγάζει το συγκεκριμένο, νομίζω δεν είμαι σίγουρος.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Revivogen και παρενεργειες

GK είπε:
[quote author=akol link=topic=92.msg32286#msg32286 date=1271926684]
πουλανε τα ελληνικα φαρμακεια μινοξ σε αφρο?

Λογικά θα πρέπει να την παραγγείλεις, δεν υπάρχει γενικά ως αφρός, μόνο η Regaine βγάζει το συγκεκριμένο, νομίζω δεν είμαι σίγουρος.
[/quote]

δυστυχως μονο το αμερικανικο rogaine βγαινει σε αφρο....
 

akol

Member
Απ: Revivogen και παρενεργειες

τελικα στην ελλαδα τιποτα δεν εχει.revivogen oxi, tricomin oxi,propecia oxi.και πολλα αλλα.καλα που εχει και το προσκαρ...απο οτι εμαθα δεν λαμβανουν εγκριση απο τον εοφ....
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Revivogen και παρενεργειες

akol είπε:
τελικα στην ελλαδα τιποτα δεν εχει.revivogen oxi, tricomin oxi,propecia oxi.και πολλα αλλα.καλα που εχει και το προσκαρ...απο οτι εμαθα δεν λαμβανουν εγκριση απο τον εοφ....

Revivogen εχει αλλα ειναι πανάκριβο φιλε :knup: :knup:
 

akol

Member
Απ: Revivogen και παρενεργειες

σε ποιο φαρμακειο εχει? γιατι εγω οπου ρωτησα ουτε καν το εχουν ακουσει...
 

akol

Member
Απ: Revivogen και παρενεργειες

ειναι οντνωs τσιμπημενα...ποσο χρονικο διαστημα να σου διαρκεσει αραγε μια παρτίδα?
 

PapaNick

New Member
Απ: Revivogen και παρενεργειες

Μολις παρειγγειλα το revivo...αν και τσιμπημενο απο mallia.gr σκοπευω με παραλληλη χρηση ... regaine... οπως αναφερατε παραπανω εν αναμονη εξελιξεων η φορμουλα διαθετει και shampoo revivo μηπως ξερει κανει χρηση του, υποθετω οχι καθημερινη...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ANAR

Well-Known Member
Απ: Revivogen και παρενεργειες

PapaNick είπε:
Μολις παρειγγειλα το revivo...αν και τσιμπημενο απο mallia.gr σκοπευω με παραλληλη χρηση ... regaine... οπως αναφερατε παραπανω εν αναμονη εξελιξεων η φορμουλα διαθετει και shampoo revivo μηπως ξερει κανει χρηση του, υποθετω οχι καθημερινη...

Ποσο το βαλανε τελικα το revivo;
 

PapaNick

New Member
Απ: Revivogen και παρενεργειες

Φιλος μπες στο site που αναφερω... δεν θελω να κανω διαφημιση φυσικα και δες τα πακετα που εχει νομιζω οτι ειναι οι αμπουλες με shampoo και αμπουλες σκετες.
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Revivogen και παρενεργειες

PapaNick είπε:
Φιλος μπες στο site που αναφερω... δεν θελω να κανω διαφημιση φυσικα και δες τα πακετα που εχει νομιζω οτι ειναι οι αμπουλες με shampoo και αμπουλες σκετες.

Το ξερω το site φιλε και αμα δεις ποιο πανω 5-6 δημοσιεύσεις το αναφέρω απλα μερικες φορες βαζουν και καμια εκπτωση που και που γιαυτο σου ειπα ποσο το βαλανε τελικα. ;)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα