Revivogen και παρενεργειες

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Άλλαξε το Revivogen??

ρε συ τα σαμπουαν ειναι ευκολα να δικαολογιθουν με μικρη αξια

η νομοθεσια ειναι σαφης .
απο εκει και περα παιζει αναλογα τι θα παρεις

το μονο ευκολο ειναι να στο δηλωσει ο αλλος λιγα δολλαρια επειτα
αν ειναι μεγαλο το δεμα κινει περιεργεια και αναοιγει τελωνειο

δεν παει ο αλλος να στο δηλωσει 10 δολαλρια
αν βγει απο το πακετο καμια λαπτοπαρα θα περασει τελωνειο
και οταν ερθει σπιτι σου ( στο ταχυδρομιο της πολης σου )
θα σου εχουν ηδη εκτελωνισμενο το προιον και θα σου ζητησουν καποια χρηματα
τα πληρωνεις παιρνεις την αποδειξη λες και ευχαριστω

αν ειναι να παρεις κατι μεγαλης αξιας εγω προτιμω να τα αγοραζω απο αγγλια
οπου συμφωνα με την νομοθεσια δεν περναν τελωνειο

τι αλλο να πω
αν εχεις καμια συγκεκριμενη ερωτηση και μπορω να απαντησω ευχαριστως !!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Άκης

Administrator
Απ: Άλλαξε το Revivogen??

Σε ότι έχει σχέση με καλλυντικό κλπ, μπορούν να βάλουν από έξω πχ δώρο, δείγμα κλπ και να σε χρεώσουν ένα ποσό αποδεκτό και καλά τα μεταφορικά.

Δεν τίθεται θέμα πχ να πάρεις έναν κινητήρα και να βάλουν "δώρο" ή αλλαγή ή δοκιμαστικό, αλλά βάζουν κάτι που θα περάσει απαρατήρητο ή είναι αποδεκτό από τελωνεία.

Εγώ ανταλλακτικά που έφερνα (ηλεκτρονικά) από Αμέρικα, τα έβαζαν σαν δείγμα και με χρέωναν 12$.

Η Revivogen το κάνει αυτό για να είναι ανταγωνιστική (πιστεύω) στην Ευρώπη και να είναι και οι πελάτες ικανοποιημένοι.

Ψιλοάσχετο, επειδή φοράω σκούφο τα πρωινά όταν έχει κρύο, παρατήρησα ότι όταν έβαζα Revivogen δεν αισθανόμουν κάτι στα μαλλιά, ενώ τώρα που δεν βάζω όταν φοράω ώρες σκούφο και τον βγάζω είναι σαν να "πονάνε", σαν να μου τα τραβάνε κλπ. :chinscratch
 

jk

New Member
Απ: Άλλαξε το Revivogen??

Παιδιά σκέφτομαι να αρχίσω το revivogen και λέω να παραγγείλω απέυθείας το 6μηνο πακέτο για χαμηλότερο κόστος.
Το έχει παραγγείλει κανένας ή παίρνεται μηνιαία/τριμηνιαία; είναι πολύ μεγάλος σε μέγεθος; παίζει πρόβλημα με τελωνείο και πόσο μπορέι να πληρώσω επιπλέον; έχει κανείς ανάλογη εμπειρία;
λέω να παραγγείλω απευθείας από revivogen.com για σιγουριά.
 

dim74

Member
Απ: Άλλαξε το Revivogen??

δεν θα εχεις κανενα προβλημα και σε μια εβδομαδα το πολυ θα ναι σπιτι σου!υπολογισε συν 25 δολαρια μεταφορικα...
 

jk

New Member
Απ: Άλλαξε το Revivogen??

Παιδιά πήγα να κάνω παραγγελία από revivogen.com και μου γράφει We accept: Visa MC AmEx Discover
Credit Card
τι στο καλό δεν μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε της Κύπρου;
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Άλλαξε το Revivogen??

η κυπρου λογικα γραψει πανψ δεξια visa

επισης υπαρχουν και κυπρου master card

κανονικα και εγω με κυπρου debit visa παραγγελνα τοτε
 

xkal

New Member
Απ: Revivogen και παρενεργειες

Πάντως αρχές του χρόνου που αγόρασα την 6μηνη προσφορά...
την παρέλαβα σε μια εβδομάδα
με συνολικό κόστος πάλι 10 δολάρια(δηλωμένη αξία πακέτου) ....
πάλι κανένα πρόβλημα με τελωνεία ;) ;) ;)
 

aprilianos

New Member
Απ: Revivogen και παρενεργειες

Επειδη εχω φερει πραγματα απο Σιγκαπουρη και Κινα εως L.A. το κατεχω το θεμα, θα αναφερθω ομως στα σχετικα με το φορουμ οποτε σας λεω οτι δεν υπαρχει φοβος για διαφορα που ειναι για τα μαλλια, εννοειτε σε αποστολη σε ιδιωτη φυσικα.
Για καλο και για κακο δηλωνουν λιγα οι του ρεβιβο αλλα ενταξει σε λογικη ποσοτητα οκ ειναι δεν εχεις φοβο.....Για λαπ και τετοια θα τα πουμε αλλη φορα.
Μια χαρα ειναι η Κυπρου εχω μεινει ευχαριστημενος και εχω κανει παρα πολλες αγορες με αυτην εχω αγορασει και απο το ρεβιβοσαιτ καμποσες φορες σαμπουαν (καλο κοσμητικο σαμπου) και την θεραπεια τους μια φορα. (μουφοθεραπεια), την δεχεται το ρεβιβοσαιτ της Κυπρου, εν τω μεταξυ οταν ειχα προτο παρει απο εκει δεν μου καναε καλη εντυπωση γιατι λεγανε οτι ειναι recommended απο το bald truth, ενω το bald truth ελεγε οτι δεν το κανει recommend το ρεβιβο. :D :D...
Δεν ξαναδωσε, δεν συμφωνησανε τιμη, εδωσε αλλος παραπανω ο Θεος και η ψυχη τους.
 

pingman

New Member
Απ: Revivogen και παρενεργειες

Παιδιά να ρωτήσω εγώ ποιος ακόμα το χρησιμοποιεί και τι αποτελέσματα βλέπετε? Γιατί παρατήρησα ότι όσοι το χρησιμοποιούσανε το 09 το γυρίσανε στο Proscar? Η' τουλάχιστον έτσι λένε στην υπογραφή τους..
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Revivogen και παρενεργειες

pingman είπε:
Παιδιά να ρωτήσω εγώ ποιος ακόμα το χρησιμοποιεί και τι αποτελέσματα βλέπετε? Γιατί παρατήρησα ότι όσοι το χρησιμοποιούσανε το 09 το γυρίσανε στο Proscar? Η' τουλάχιστον έτσι λένε στην υπογραφή τους..

Δεν νομιζω να βρεις μελος εδω μεσα που να ειναι ευχαριστημένος απο το Revivogen.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

GK

New Member
Απ: Revivogen και παρενεργειες

pingman είπε:
Παιδιά να ρωτήσω εγώ ποιος ακόμα το χρησιμοποιεί και τι αποτελέσματα βλέπετε? Γιατί παρατήρησα ότι όσοι το χρησιμοποιούσανε το 09 το γυρίσανε στο Proscar? Η' τουλάχιστον έτσι λένε στην υπογραφή τους..

Εγώ το χρησιμοποιώ πολύ λίγο καιρό και δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη, έχω αγοράσει 6μηνη θεραπεία οπότε θα την κάνω και εάν δω βελτιώση θα το αναφέρω εάν όχι πάλι θα το αναφέρω. Νομίζω ότι δεν θα έχω αποτελέσματα αλλά κάνω υπομονή να δω, το να προεξοφλήσω κάτι αυτή τη στιγμή είναι πισογύρισμα.
Με Φίνα τα αποτελέσματα είναι σίγουρα... αλλά να έχεις υπόψην σου ότι έστω και στην συνιστώμενη ποσότητα δλδ <=1mg δεν πάυει να πέρνεις ένα φάρμακο που έχει να κάνει με τις ορμόνες του σώματος σου με ότι και εάν συνεπάγεται αυτό (μπορεί και να μην συνεπάγεται τίποτα) αλλά αυτό θα το κρίνει ο χρόνος και η διάρκεια.
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Revivogen και παρενεργειες

ANAR είπε:
Δεν νομιζω να βρεις μελος εδω μεσα που να ειναι ευχαριστημένος απο το Revivogen.

οχι Bro κανεις λαθος εχω διαβασεις απο μερικους ανθρωπους να ειναι οκ με το συγκεκριμενο
μαλλον θες να πεις οτι οι περισσοτεροι που το χρησιμοποιησαν απλα δεν τρελαθηκαν με την διαφορα

αλλοι παλι λενε οτι τους περιορισε την τριχοπτωση

και να σου πω κατι στην τελικη και με ποιο δυνατες ουσιες τα αποτελεσματα αργουν να ερθουν
ποσο μαλλον με ενα απλο ρεβιβοτζεν

νομιζω οτι ειναι ενα καλο προιον
απλα ο αλλος σε 6 μηνες περιμενεις να δει αποτελεσμα
οταν 6 μηνες καλα καλα δεν φτανουν με φιναστεριδη
οι ερευνες και τα συστατικα του ειναι καλα
σε σχεση με τα φιδελαια που υπαρχουν το θεωρω ως μια καλη επιλογη
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Revivogen και παρενεργειες

Παναγιωτης είπε:
[quote author=ANAR link=topic=92.msg32021#msg32021 date=1271745206]
Δεν νομιζω να βρεις μελος εδω μεσα που να ειναι ευχαριστημένος απο το Revivogen.

οχι Bro κανεις λαθος εχω διαβασεις απο μερικους ανθρωπους να ειναι οκ με το συγκεκριμενο
μαλλον θες να πεις οτι οι περισσοτεροι που το χρησιμοποιησαν απλα δεν τρελαθηκαν με την διαφορα

αλλοι παλι λενε οτι τους περιορισε την τριχοπτωση

και να σου πω κατι στην τελικη και με ποιο δυνατες ουσιες τα αποτελεσματα αργουν να ερθουν
ποσο μαλλον με ενα απλο ρεβιβοτζεν

νομιζω οτι ειναι ενα καλο προιον
απλα ο αλλος σε 6 μηνες περιμενεις να δει αποτελεσμα
οταν 6 μηνες καλα καλα δεν φτανουν με φιναστεριδη
οι ερευνες και τα συστατικα του ειναι καλα
σε σχεση με τα φιδελαια που υπαρχουν το θεωρω ως μια καλη επιλογη
[/quote]

Kαι γιατι το σταματάνε ολοι;;;Υπαρχει κανενας που κανει συντήρηση με Revivogen;;; ::)
 

GK

New Member
Απ: Revivogen και παρενεργειες

Παναγιωτης είπε:
[quote author=ANAR link=topic=92.msg32021#msg32021 date=1271745206]
Δεν νομιζω να βρεις μελος εδω μεσα που να ειναι ευχαριστημένος απο το Revivogen.

οχι Bro κανεις λαθος εχω διαβασεις απο μερικους ανθρωπους να ειναι οκ με το συγκεκριμενο
μαλλον θες να πεις οτι οι περισσοτεροι που το χρησιμοποιησαν απλα δεν τρελαθηκαν με την διαφορα

αλλοι παλι λενε οτι τους περιορισε την τριχοπτωση

και να σου πω κατι στην τελικη και με ποιο δυνατες ουσιες τα αποτελεσματα αργουν να ερθουν
ποσο μαλλον με ενα απλο ρεβιβοτζεν

νομιζω οτι ειναι ενα καλο προιον
απλα ο αλλος σε 6 μηνες περιμενεις να δει αποτελεσμα
οταν 6 μηνες καλα καλα δεν φτανουν με φιναστεριδη
οι ερευνες και τα συστατικα του ειναι καλα
σε σχεση με τα φιδελαια που υπαρχουν το θεωρω ως μια καλη επιλογη
[/quote]

+1, εγώ από το οπτικό αποτέλεσμα που είδα στον Άκη έμεινα ευχαριστημένος πάντως, υπήρξε βελτίωση-μικρή μεν αλλά υπήρξε. Για αυτό και το αγόρασα και θα το δοκιμάσω.
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Revivogen και παρενεργειες

φιλε σε βλεπω να αρχιζεις να αρχιζεις φινα....βασικα μακαρι να σου κανει το ρεβιβο ωστε να μην παρεις φινα αλλα πολυ χλωμο το κοβω.....
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Revivogen και παρενεργειες

ANAR είπε:
Kαι γιατι το σταματάνε ολοι;;;Υπαρχει κανενας που κανει συντήρηση με Revivogen;;; ::)

σαφως και υπαρχουν μαλιστα και μια κοπελα ειδα διαβασει τις προαλλες
κοντευει χρονο και ακομη συνεχιζει τρομερο αποτελεσμα δεν ειδε
αλλα να σου πω χρησιμοποιει και αλλα μεταξυ αυτων και αντιαδρογονα

γενικα οταν καποιος ειναι ενημερωμενος και πιστευει αυτο που κανει σε βαθος χρονου πιστευω θα δικαιωθει



προφανος γιατι μεσα σε 3 μηνες η 6 δεν ειδαν το επιθυμητο αποτελεσμα
η προτιμουν να βαλουν κατι πιο δυνατο οπως double A σπειρονολακτονη και λοιπα
οχι βεβαια οτι σε τοσο μικρο διαστημα θα δουν με αυτα
επισης με τοσα συστατικα ο κοσμος αρχισε να μπερδευετε
δηλαδη βγαζουμε συνεχεια ερευνες ιστοριες και λοιπα
ακουμε κατι θετικο απο καπου και τρεχουμε να το παρουμε
γενικα το ολο θεμα ειναι λιγο μπερδεμα
επισης πιστευω οτι πολλοι απο εμας δεν κανουμε σωστα θεραπεια
δεν χρησιμοποιουμε η μαλλον να το θεσω καλυτερα ξεχναμε πολλες φορες να βαλουμε κατι και λεμε ελα μωρε , καποιοι δεν εχουν χρονο / καποιοι φοβουνται και βαζουν λιγοτερα ml

ο καθενας μπορει να προφαστει πολλους λογους και να βρει τα χιλια μυρια

τοσα πολλα πολλα προιοντα τοσος λιγος χρονος
 

GK

New Member
Απ: Revivogen και παρενεργειες

ANAR είπε:
Εύχομαι να κανω λαθος και να διαψευσθώ
Δεν νομίζω να κάνεις λάθος ANAR, εγώ όπου έχω διαβάσει είναι 35 υπέρ 65 κατά, απλά επειδή παίζει ρόλο στο τι κατάσταση βρίσκεται ο καθένας και το τι περιμένει (π.χ μερικοί περιμένουν θάυματα) ίσως μερικοί να σταματάνε πρόωρα ή να υπάρχει μια σταθεροποίηση της τριχόπτωσης αλλά επειδή δεν βλέπουν πχ επανέκφυση να το παρατάνε.. όλα λογικά μου φένοντε.
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Revivogen και παρενεργειες

επισης να συμπληρωσω πως

εχει σκεφτει κανεις οτι δεν εχει ενεργους θυλακες οτι εχουν καταστραφει
και οτι βαζοντας παραδειγμα revivogen βοηθαει να κρατησει και αυτους που εχει

γενικα ειναι μια μεγαλη κουβεντα

παντα πιστευω οτι η προληψη τις περισσοτερες φορες ειναι καλυτερη της ιδιας της θεραπειας
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα