Revivogen και παρενεργειες

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Άλλαξε το Revivogen??

οχι ρε φιλε παιρνεις 1 τριμηνη και σου κανει την αλλη 3 μηνη δωρο ΑΡΑ 6μηνη χρηση δεν ξερω τετοιες προσφορες τις φοβαμαι πολυ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

jf

New Member
Απ: Άλλαξε το Revivogen??

είναι όντως 6 μήνες , αν το κάνεις add στο cart σου βάζει άλλο ενα δωρεάν.
το θέμα είναι αν το προϊόν ειναι κανονικό.
έστειλα σχετικό email στην revivogen για να μου απαντήσουν αν οι συγκεκριμένοι είναι legitimate μεταπωλητές του προϊόντος. το θέμα είναι τι συμβαίνει με τις συσκευασίες , π.χ. στο site του revivogen η συσκευασία που δείχνει στις photos όντως δείχνει να κλείνει με μαγνητάκι , θα βγάλω photos απο αυτό που μου ήρθε για να κάνουμε μια σύγκριση.
καλό θα ήταν να το ψάξουμε λίγο γιατι προσωπικά προτιμώ να παραγγείλω απο κάποιον αξιόπιστο στην Ευρώπη παρά απο Αμερική με οτι σημαίνει αυτό με τελωνείο κτλ.
 

dim74

Member
Απ: Άλλαξε το Revivogen??

οταν σου απαντησουν φιλε πες μας αμεσως γιατι θελω να το παρω...
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Άλλαξε το Revivogen??

ρε παιδια ειναι δυνατον να πουλανε μιση τιμη απο την εταιρια που το παραγει

ακομα και χοντρικη τιμη να παιρνουν ποσες σελιδες παιρνουν χοντρικη μα σε καμια δεν υπαρχει τετοια προσφορα

βασικα ειμαι πολυ επιφυλακτικος για να παρω κατι τετοιο

προτιμω να δωσω κατι παραπανω και να παρω απο αλλες σελιδες παρα αυτο

με τετοιες προσφορες κατι μου μυριζει και θελω να εχω το κεφαλι μου ησυχο αλλα και τα μαλλια μου στην θεση τους
 

jf

New Member
Απ: Άλλαξε το Revivogen??

Παναγιώτη δεν διαφωνώ μαζί σου , εγώ αρχικά το ψάχνω για να δω αν όντως έχω πάρει το πραγματικό προϊόν , τώρα από εκεί και πέρα αν μπορώ να βρω το ίδιο πράγμα στην μισή τιμή σαφέστατα θα το προτιμήσω. Εγώ έκανα την παραγγελία από το pharmacy2u.co.uk ,διάβασα από αυτό το forum ότι είναι αξιόπιστος και το προτίμησα από το να μπλέξω με Αμερική τελωνεία κτλ.
Το passion4health προέκυψε από το αυτοκόλλητο που ήταν κολλημένο πάνω στην συσκευασία του revivogen. Τώρα δεν ξέρω αν είναι το ίδιο “μαγαζί» ή αν ο ένας αγοράζει από το άλλον.
Σε κάθε περίπτωση αυτό που αρχικά θα κάνω είναι να δω για ημερομηνίες λήξης και να ανεβάσω μερικές photos από την συσκευασία.
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Άλλαξε το Revivogen??

σαφως και αν βρεις το ιδιο στην μιση τιμη να το προτιμησεις αυτο θα κανουν οι περισσοτεροι φανταζομαι

και οι φωτος θα βοηθησουν πολυ για να δουμε το θεμα γνησιοτητας του προιοντος

αν το ειχαν απλα σε καλυτερη τιμη θα θα ανησυχουσα τοσο γιατι λογικο αν κανεις χοντρεμποριο αγοραζεις σε αλλη τιμη
αλλα τοσο πολυ με ανησυχει

τελος παντων αν το παρεις θα βοηθησεις πολυ ολους μας ανεβαζοντας καποια φωτογραφια να δουμε τι ειναι αυτο τελικα
 

st697

Member
Απ: Άλλαξε το Revivogen??

Εστειλα mail στο passion4health.com ,σχετικά με την τιμή του Revivogen και την ημερομηνία λήξης του και μου απάντησαν , ότι λήγει τον 11/2009.
Ισως για αυτό και η φτηνή τιμή της προσφοράς, για να ξεστοκάρουν.
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Άλλαξε το Revivogen??

αν εχεις παρει απο την ιδια την εταιρια καλο θα ηταν να ξεψαχνισεις και τις δυο συσκευασιες να δεις αν υπαρχουν διαφορες
 

jf

New Member
Απ: Άλλαξε το Revivogen??

κοιταξα την ημερομηνία λήξης και όπως είπε ο φίλος πιο πάνω είναι 11/2009
προφανώς έχουν ρίξει την τιμή γιατι είναι κοντά στο expiration date.
απο την μια ισως την πατησα λιγο γιατι το πληρωσα διπλασια τιμη στο pharmacy2u απο οτι αν το επαιρνα
απο τον προμηθευτη τους passion4health στην μιση τιμη.
τωρα κατα ποσο θα επρεπε να ενημερωνουν οτι το προιον ειναι κοντα στην ημερομηνια λήξης στο pharmacy2u ...δεν ξερω αισθανομαι οτι με κοροϊδέψαν λίγο..... γιατι βλέποντας οτι το μπουκάλι έχει ημερομηνία παραγωγης 11/2006 ε λογικά κάτι θα έχει αλλάξει στην formula απο τοτε. το shampoo και το conditioner που μου ήρθαν ληγουν το 2010 και στο passion4health είχε προσφορα shampooo που λήγει σε κανα τρίμηνο στα 2$ ...... τωρα τι να πω αν το ηξερα μαλλον δεν θα ψώνιζα απο εκει...... εβλεπα και το topic σχετικα με το απο που να αγοράσεις , μηπως πρεπει να γίνει ενα ξεκαθαρισμα εκει και να προταθουν 1-2 απο Αμερικη και Ευρώπη δεν ειναι ουτε διαφημιση ουτε βγάζει κανεις απο αυτο διευκολυνση ειναι για να εχουμε ολοι μας την καλυτερη δυνατη εξυπηρετηση.....
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Άλλαξε το Revivogen??

οχι αδερφε οσο αφορα να βαλουμε μια δυο σελιδες για τον απλο λογο

αν εχεις προσεξει σε αλλα θεματα καποιοι μας κατηγορουν εμμεσως πλην σαφως οτι τα παιρνουμε απο καποιες εταιριες η καποιες σελιδες

για φαντασου τωρα εσυ να βγαλω τις περισσοτερες σελιδες και να κρατησω μονο κανα δυο τι εχει να γινει
θα πεσουν να μας φανε


εξαλλου ειναι μια προσφορα που ισως καποτε τελειωσει

ακομη καλο ειναι να εχει καποιος επιλογες

εγω σου εβαλα εκει μερικες σελιδες μπορεις να μπεις σε ολες και να επιλεξεις οποια σε συμφερει
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

jf

New Member
Απ: Άλλαξε το Revivogen??

παραθέτω την απάντηση που έλαβα απο την revivogen σε σχετικη ερώτηση για την αξιοπιστια του passion4health και το pharmacy2u.co.uk κατ'επέκταση.

Passion 4 Health is no longer an affiliate of our company. Please place your order through our website, www.revivogen.comhttp://. We provide shipping to Europe and all of our international orders are sent with a commercial invoice declaring $10.00 (USD) so the taxes and fees should be minimal.
Please reply to this email if you have any further questions. Thank you and have a pleasant day.
Best Regards,
Morrigan
Revivogen Customer Service
 

dim74

Member
Απ: Άλλαξε το Revivogen??

ρωτησα κι εγω στο σαιτ του revivogen για το passion4health...η απαντηση Please place your order through our website, www.revivogen.comhttp://. Passion 4 Health is no longer an affiliate of our company and do not recommend that you purchase Revivogen products from them.
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Άλλαξε το Revivogen??

πάντως εμάς δεν μας χαλάει που τα'σπασαν αυτοί μεταξύ τους - χαλαρά παραγγέλνονται , εφόσον είναι μέχρι τον Νοέμβριο η ημ/νία λήξης
 

jf

New Member
Απ: Άλλαξε το Revivogen??

ναι αλλα σκεψου οτι αυτο το μπουκαλι ειναι απο το 2006 , STANDARD κατι θα εχουν αλλαξει στην formula απο το τοτε.
εγω απλα θα χρησιμοποιησω αυτο που εχω επειδη το αγόρασα και next time απο το official.......
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Άλλαξε το Revivogen??

ναι ειχα διαβασει καπου το ειχα γραψει και στο φορουμ
οτι ειχαν κανει ενα update στην φορμουλα τους πριν λιγα χρονια
τωρα τελευταια δεν ξερω αν καναν
 

xkal

New Member
Απ: Άλλαξε το Revivogen??

jf είπε:
παραθέτω την απάντηση που έλαβα απο την revivogen σε σχετικη ερώτηση για την αξιοπιστια του passion4health και το pharmacy2u.co.uk κατ'επέκταση.

We provide shipping to Europe and all of our international orders are sent with a commercial invoice declaring $10.00 (USD) so the taxes and fees should be minimal.
Παρέλαβα πριν λίγες μέρες από το επίσημο site του ρεβιβο και όντως είχαν βάλει 10 δολ
αξία του πακέτου (αντί για 89 δολ). Άρα δεν υπάρχει φόβος για τελωνείο από Αμέρικα ;) ;)
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Άλλαξε το Revivogen??

μακαρι να ηταν ετσι φιλε αλλα δεν ειναι

παιζει σημαντικο ρολο και το μεγεθος του αντικειμενου

αν ηταν ετσι θα εφερνες laptop θα εγραφε ο αλλος οτι το πηρες 44 δολλαρια οπου η νομοθεσια απο οσα θυμαμαι
πανω απο 45 σε φορολογει
και ολα θα ηταν μελι γαλα

για να φερεις κατι τετοιο ΙΣΩΣ ο μονος τροπος ειναι να γραψει ο αλλος οτι ειναι κατεστρεμενο και οτι ειναι για ανταλακτικα
και αν περασει
 

xkal

New Member
Απ: Άλλαξε το Revivogen??

Παναγιωτης είπε:
μακαρι να ηταν ετσι φιλε αλλα δεν ειναι

παιζει σημαντικο ρολο και το μεγεθος του αντικειμενου

αν ηταν ετσι θα εφερνες laptop θα εγραφε ο αλλος οτι το πηρες 44 δολλαρια οπου η νομοθεσια απο οσα θυμαμαι
πανω απο 45 σε φορολογει
και ολα θα ηταν μελι γαλα

για να φερεις κατι τετοιο ΙΣΩΣ ο μονος τροπος ειναι να γραψει ο αλλος οτι ειναι κατεστρεμενο και οτι ειναι για ανταλακτικα
και αν περασει

Δεν γνωρίζω για λαπτοπ ή άλλα αντικείμενα.
Μιλάω για συγκεκριμένο προιόν και μάλιστα από την εταιρεία που το παράγει. Το ξαναγράφω :
Αγόρασα 3μηνη θεραπεία και ένα σαμπουάν . Κόστος 99 δολ.
Όταν ήρθε το πακέτο , έγραφε από έξω ότι περιείχε shampoo kit με κόστος 10 δολ.
Τονίζω ότι δεν ζήτησα εγώ κάτι τέτοιο , αλλά το έκαναν από μόνοι τους.
Αυτά.
Αν ξέρεις κάτι παραπάνω για την συγκεκριμένη αγορά , θα σε παρακαλούσα να το μοιραστείς μαζί μας
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα