Revivogen η revita????????

dionisis19

Member
γειας σας θα ηθελα τη γνωμη σας απο καποιον που εχει δοκιμασει τα 2 αυτα σαμπουαν η ξερει τα συστατικα τους γιατι θα ηθελα να παρω καποιο{το revivogen εχει προσφορα μεχρι αυριο για αυτο θελω μια απαντηση αν συμφερει να το παρω}
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tommy h

Member
μεταξυ αυτών των δυο αυτό που συνεχίζω να χρησιμοποιώ ειναι το revita το οποίο θεωρώ από τα κορυφαία, αλλά όσο καλό και εαν ειναι ένα σαμπουάν καλό ειναι να το χρησιμοποιήσεις εναλλάξ με αλλά σαμπουάν για να μην συνήθιζει το τριχωτό και χάνει την αποτελεσματικότητα του.
 

dionisis19

Member
μεταξυ αυτών των δυο αυτό που συνεχίζω να χρησιμοποιώ ειναι το revita το οποίο θεωρώ από τα κορυφαία, αλλά όσο καλό και εαν ειναι ένα σαμπουάν καλό ειναι να το χρησιμοποιήσεις εναλλάξ με αλλά σαμπουάν για να μην συνήθιζει το τριχωτό και χάνει την αποτελεσματικότητα του.
αληθεια??? εμενα μου ειχε πει ενας δερματολογος οτι το καλυτερο ειναι να μην αλλαζω συχνα.....................εγω ειχα παρει το revivogen τελη σεπτεμβριου και με εβγαλε μεχρι καπου στον ιανουαριο μετα πηρα ενα απο μια εταρια πολυ ακριβη μου τα εκανε πολυ μαλακα δεν αντεξα να το βαλω πανω απο μια εβδομαδα...........και μετα πηρα αυτο που βγαζει η κλινικηDHI ομως το βαζω γυρω στον ενα μηνα διαοφρα δεν βλεπω και εχω παρατηρησει οτι λαδωνουυν παρα πολυ και θελω να το αλλαξω και σκεφτηκα να ξανα γυρισω στο revivogen γιατι δεν το εβαλα για 6 μηνες για να δω αν κανει δουλεια......αλλα διαβασα για το revita το οποιο ειναι και ακριβω μπορω να σε ρωτησω ποσο καιρο σου κραταει? και αν δυναμωνει την τριχα?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Eγω ξεκινησα αυτο τωρα,Dercos Neogenic.14 ευρω εχει 400ml.
Dercos ειχα παλι πριν αλλα διαφορετικο,το γραφω και στην υπογραφη μου πιο ειναι.
Γενικα ειμαι ευχαριστημενος παρα πολυ.Στρωνει πιο ευκολα το μαλλι και μου δινει ογκο.
vichy-dercos-neogenic-shampoo-400ml.jpg .Αλλα και πριν της
 

dionisis19

Member
Eγω ξεκινησα αυτο τωρα,Dercos Neogenic.14 ευρω εχει 400ml.
Dercos ειχα παλι πριν αλλα διαφορετικο,το γραφω και στην υπογραφη μου πιο ειναι.
Γενικα ειμαι ευχαριστημενος παρα πολυ.Στρωνει πιο ευκολα το μαλλι και μου δινει ογκο.
Προβολή συνημμένου 11265 .Αλλα και πριν της
εμπιστευεσαι σαμπουαν του εμποριου??? εχεις δοκιμασει ποτε καποιο απο αυτα που λεω?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Aπο φαρμακειο το περνω.Στα σουπερ μαρκετ δε το βρισκεις.
Ψαξε διαβασε το αν θελεις.
Το revivogen το περνει ο φιλος μου ο Nikolas Nik μαζι με την λοσιον.Με εχει πει ειναι πολυ καλο παντως και η λοσιον πολυ καλη.
Θα το περνα και εγω το ειδα σε προσφορα μαζι με δωρο 60ml λοσιον αλλα εχω αγορασει τις dercos τωρα.
 

Tommy h

Member
Το ποσό μου κρατάει δεν μπορώ να σου απαντήσω γιατί αυτήν την στιγμή έχω 6-8σαμπουάν(Propoline tonic πολύ καλό και αυτό, nanogen,Avalon organics,Priorin ,Vichy Dercos ,palmers co-wash ουφ ειναι πολλά ) που τα αλλάζω σχεδόν σε κάθε λούσιμο ,έχω δοκιμάσει και δοκιμάζω πολλά σαμπουάν αυτά δυο revita και propoline tonic ειναι κορυφαία το τελευταίο ιδιαίτερα εαν έχεις λιπαρότητα γιατί περιέχει δενδρολίβανο το revita ναι δίνει όγκο στην τρίχα επίσης δεν περιέχει sls.
 

Tommy h

Member
Το ποσό μου κρατάει δεν μπορώ να σου απαντήσω γιατί αυτήν την στιγμή έχω 6-8σαμπουάν(Propoline tonic πολύ καλό και αυτό, nanogen,Avalon organics,Priorin ,Vichy Dercos ,palmers co-wash ουφ ειναι πολλά ) που τα αλλάζω σχεδόν σε κάθε λούσιμο ,έχω δοκιμάσει και δοκιμάζω πολλά σαμπουάν αυτά τα δυο revita και propoline tonic ειναι κορυφαία το τελευταίο ιδιαίτερα εαν έχεις λιπαρότητα γιατί περιέχει δενδρολίβανο το revita ναι δίνει όγκο στην τρίχα επίσης δεν περιέχει sls.
 

dionisis19

Member
Το ποσό μου κρατάει δεν μπορώ να σου απαντήσω γιατί αυτήν την στιγμή έχω 6-8σαμπουάν(Propoline tonic πολύ καλό και αυτό, nanogen,Avalon organics,Priorin ,Vichy Dercos ,palmers co-wash ουφ ειναι πολλά ) που τα αλλάζω σχεδόν σε κάθε λούσιμο ,έχω δοκιμάσει και δοκιμάζω πολλά σαμπουάν αυτά δυο revita και propoline tonic ειναι κορυφαία το τελευταίο ιδιαίτερα εαν έχεις λιπαρότητα γιατί περιέχει δενδρολίβανο το revita ναι δίνει όγκο στην τρίχα επίσης δεν περιέχει sls.
το revita ομωε ειναι dht blocker? οπως το revivogen βοηθηαει στη τριχοπτωση?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

MJJ

New Member
το revita ομωε ειναι dht blocker? οπως το revivogen βοηθηαει στη τριχοπτωση?
το revita ειναι πολυ καλο αλλα ακριβο καλυτερο απο το revivogen .Σε σαμπουαν τα dht blocker δεν κανουν τπτ.Το ρεβιτα εχει λιγη κετοκοναζολη και αλλα πολλα που βοηθουν το μαλλι(κυστινη,msm,πεπτιδια χαλκου κα.).Εγω λουζομαι ενναλαξ revita revivogen.Το decros εχει sls που λενε κανει κακο στο δερμα αν το χρησιμοποιεις συνεχεια.
 

dionisis19

Member
το revita ειναι πολυ καλο αλλα ακριβο καλυτερο απο το revivogen .Σε σαμπουαν τα dht blocker δεν κανουν τπτ.Το ρεβιτα εχει λιγη κετοκοναζολη και αλλα πολλα που βοηθουν το μαλλι(κυστινη,msm,πεπτιδια χαλκου κα.).Εγω λουζομαι ενναλαξ revita revivogen.Το decros εχει sls που λενε κανει κακο στο δερμα αν το χρησιμοποιεις συνεχεια.
.άρα να πάρω και τα 2??? Και να πλενομαι μια ημέρα με το ένα και μια με το άλλο ?
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Aπο φαρμακειο το περνω.Στα σουπερ μαρκετ δε το βρισκεις.
Ψαξε διαβασε το αν θελεις.
Το revivogen το περνει ο φιλος μου ο Nikolas Nik μαζι με την λοσιον.Με εχει πει ειναι πολυ καλο παντως και η λοσιον πολυ καλη.
Θα το περνα και εγω το ειδα σε προσφορα μαζι με δωρο 60ml λοσιον αλλα εχω αγορασει τις dercos τωρα.
Χρησιμοποιω μονο το revivigen σαμπουαν, πλεον, εχω και το conditioner αλλα.δεν το εχω βαλει λογω της μεταμοσχευσης και θα το ξεκινησω σε.κανα μηνα, το σαμπουαν παντως παιδια, ναι ειναι παρα πολυ καλο! Αν κ θεωρω τσιμπημενη την τιμουλα του...
 

dionisis19

Member
Χρησιμοποιω μονο το revivigen σαμπουαν, πλεον, εχω και το conditioner αλλα.δεν το εχω βαλει λογω της μεταμοσχευσης και θα το ξεκινησω σε.κανα μηνα, το σαμπουαν παντως παιδια, ναι ειναι παρα πολυ καλο! Αν κ θεωρω τσιμπημενη την τιμουλα του...
Γειά σου τι ηλικία έχεις ???? Και που έκανες μεταμόσχευση ? Είσαι ευχαριστημένος ? Να ξέρεις ότι το revivogen μέχρι αύριο το έχει 14.90 με δώρο ένα μικρό conditioner το οποίο είχα αγοράσει 24...και δεν το έβαλα πάνω από 5 φορές γιατί τα μαλλιά μου είναι μαλακά και τα έκανε ακόμα περισσότερο
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
το revita ειναι πολυ καλο αλλα ακριβο καλυτερο απο το revivogen .Σε σαμπουαν τα dht blocker δεν κανουν τπτ.Το ρεβιτα εχει λιγη κετοκοναζολη και αλλα πολλα που βοηθουν το μαλλι(κυστινη,msm,πεπτιδια χαλκου κα.).Εγω λουζομαι ενναλαξ revita revivogen.Το decros εχει sls που λενε κανει κακο στο δερμα αν το χρησιμοποιεις συνεχεια.

Τι ειναι το sls? Εγω παντως 4 χρονια λουζομαι συνεχως με dercos.3 διαφορετικα αλλαξα και δεν ειχα ποτε καποιο προβλημα και εζω κανει και μεταμοσχευση.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Γειά σου τι ηλικία έχεις ???? Και που έκανες μεταμόσχευση ? Είσαι ευχαριστημένος ? Να ξέρεις ότι το revivogen μέχρι αύριο το έχει 14.90 με δώρο ένα μικρό conditioner το οποίο είχα αγοράσει 24...και δεν το έβαλα πάνω από 5 φορές γιατί τα μαλλιά μου είναι μαλακά και τα έκανε ακόμα περισσότερο

Αν τα κανει μαλακα τα μαλλια ουτε εμενα μου κανει.Αλλα γιατι ρωτας εφοσον δεν σαρεσει?
 
Μπλουζα