Revivogen ή hairgen spray

ria

Member
Revivogen συστατικα:
Ελεύθερα Λιπαρά Οξέα (Δωρεάν λιπαρά οξέα, FFAs)
Αζελαϊκό οξύ, Βιταμίνη Ε, Βιταμίνη Β6 & Ψευδάργυρος
Εκχύλισμα Saw Palmetto
procyanidin ολιγομερή
Καφεΐνη
Transmerol Θυλακιώδες Σύστημα Παράδοση ™ (TFDS)


hairgen σπρέι συστατικα:
  • Saw Palmetto,
  • Sulphur containing Aminoacds,
  • Diamino Pyridine, - 3 oxide,
  • Ginkgo Biloba,
  • Biotin &
Conditioner για την άριστη περιποίηση των μαλλιών σας.

παιδια πιο εχει τα καλυτερα συστατικα ???
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ria

Member
βαζω βραδυ το hairgen σπρέι και το πρωι serioxyl βιταμινες hairgen βασιλικο πολτο και γυρη θα κανουν δουλεια? δεν μπορω να καταλαβω αν και απο μικρη εχω το προβλημα αραιωσης πιο πολυ μπροστα πιο εντονο γιατι δεν μπορει να δωσει τριχα ενω σχεδον εχω μονιμα χνουδακι τα εχω παρει στο κρανιοοοοο...
 

35007

Member
Kαι βασιλικος πολτος και γυρη και συμπληρωμα βιταμινων ειναι κατι παραπανω απο too much. Koψε τις βιταμινες. Η γυρη πρεπει να ειναι φρεσκια κατεψυγενη. Σε αυτη τη μορφη ειναι εντονα χρωματισμενη σε αποχρωσεις του πορτοκαλι και του κιτρινου. Αυτο σημαινει οτι πρεπει να απευθυνθεις σε παραγωγο. Ο βασιλικος πολτος επειδη συλλεγεται σε ελαχιστες ποσοτητες ειναι συνηθως νοθευμενος. Προσθεσε στο πρωινο σου ξηρους καρπους, μελι, ταχινι, φρουτα, γιαουρτι. Υπαρχουν επιλογες. Δεν χρειαζεται το συμπληρωμα βιταμινων. Μονο τη φρεσκια γυρη κρατα. Ο βασιλικος πολτος ειναι μονο για 3 μηνες το χρονο, οχι παρατεταμενη επ΄ αοριστο χρηση.
 

ria

Member
Kαι βασιλικος πολτος και γυρη και συμπληρωμα βιταμινων ειναι κατι παραπανω απο too much. Koψε τις βιταμινες. Η γυρη πρεπει να ειναι φρεσκια κατεψυγενη. Σε αυτη τη μορφη ειναι εντονα χρωματισμενη σε αποχρωσεις του πορτοκαλι και του κιτρινου. Αυτο σημαινει οτι πρεπει να απευθυνθεις σε παραγωγο. Ο βασιλικος πολτος επειδη συλλεγεται σε ελαχιστες ποσοτητες ειναι συνηθως νοθευμενος. Προσθεσε στο πρωινο σου ξηρους καρπους, μελι, ταχινι, φρουτα, γιαουρτι. Υπαρχουν επιλογες. Δεν χρειαζεται το συμπληρωμα βιταμινων. Μονο τη φρεσκια γυρη κρατα. Ο βασιλικος πολτος ειναι μονο για 3 μηνες το χρονο, οχι παρατεταμενη επ΄ αοριστο χρηση.
βασικα γυρη και βασιλικο πολτο περνω για ακομη λιγο γιατι ειχα παθει υπερκοπωση..τα εχω παρει απο παραγωγο και ειναι αξιοπιστος.. ολα αυτα που γραφεις για διατροφη τα εχω προσθεσει εδω και πολλα χρονια περι διατροφης εχω μια τρελα με διατροφη και με αθληση οποτε..
 

ria

Member
το hairgen σπρει που περνω υπαρχει και σε αφρο την ιδια δουλεια κανουν και τα δυο?
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα