REVIVOGEN-Παρενέργειες

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

bambis

New Member
Τελικα παιδια το Revivogen οσοι το δοκιμασατε εχει καποιες παρενεργειες ή οχι?Παιρναει στο αιμα?Ποσο ασφαλες μπορει να ειναι κατι που δεν ειναι FDA approved?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alexXXX

Active Member
Απ: REVIVOGEN-Παρενέργειες

οχι ειναι πολυ ασφαλες γτ απλα ειναι φιδελαιο .χασιμο χρονου κ χρηματων μακρυα!!
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: REVIVOGEN-Παρενέργειες

@bambis πρωσοπικά με το revivogen έχω μόνο λίγη φαγούρα, όχι έντονη και όχι πάντα, απ'ότι έχω διαβάσει εδώ η ποσότητα που περνάει στο αίμα είναι αμελητέα και δεν επηρεάζει. Δεν έχει πάρει έγκριση από το FDA γιατί δεν είναι φάρμακο και έχει φυσικά συστατικά.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: REVIVOGEN-Παρενέργειες

Fenimore είπε:
@bambis πρωσοπικά με το revivogen έχω μόνο λίγη φαγούρα, όχι έντονη και όχι πάντα, απ'ότι έχω διαβάσει εδώ η ποσότητα που περνάει στο αίμα είναι αμελητέα και δεν επηρεάζει. Δεν έχει πάρει έγκριση από το FDA γιατί δεν είναι φάρμακο και έχει φυσικά συστατικά.
και πολυ ποσοτητα να περασει στο αιμα παλι δεν εχει παρενεργειες,εχει μονο βιταμινες,και λοιπαρα οξεα
 

GK

New Member
Απ: REVIVOGEN-Παρενέργειες

Και εγώ που το χρησιμοποιώ 18 ημέρες ακριβώς, φαγούρα δεν έχω αποκτήσει και το αφήνω στο κεφάλι μου και αρκετές ώρες, περίπου ένα 12ωρο.
Επίσης δεν μου μυρίζει άσχημα αλλά αυτό είναι προσωπική άποψη, από λαδίλα άλλο τίποτα ειδικά εάν βάλεις με μία δόση τα 2ml και επίσης τώρα για το εάν κάνει δουλειά ή όχι είναι πολύ νωρίς για να εκφέρω άποψη.
Πάντως και ο Άκης που postare φωτογραφίες μετά από χρήση ενός χρόνου τα αποτελέσματα ήταν ικανοποιητικά καθώς και ένα άλλο παιδί που έβαλε επίσης φωτογραφίες του δείχνει να είναι ικανοποιημένος ( έκανε 9 μήνες θεραπεία= 2 μήνες φίνα την έκοψε, 3 ή 2 μήνες σπίρο και 3 ή 4 είναι με revivo).
Ίδωμεν.
 

bambis

New Member
Απ: REVIVOGEN-Παρενέργειες

δηλαδη ρε παιδια πιστευετε πως αν κανω χρηση revivogen μονο θα δω αποτελεσματα?
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: REVIVOGEN-Παρενέργειες

bambis είπε:
δηλαδη ρε παιδια πιστευετε πως αν κανω χρηση revivogen μονο θα δω αποτελεσματα?

Αν διαβάσεις και άλλα threads για το revivogen θα δεις ότι σε μερικούς δουλεύει, σε άλλους όχι. Πρέπει να περιμένεις όμως αρκετό καιρό για να δεις αποτελέσματα. Γενικά πάντος, είναι πιο πολύ για "συντήρηση" , παρά για regrowth. Γι'αυτό είναι καλό για όσους δεν έχουν πολύ βρόβλημα αραίωσης.
 

tropheus

Well-Known Member
Απ: REVIVOGEN-Παρενέργειες

Λόγο της τιμής του Revivogen αλλά και της οικονομικής κρίσης ....
Αυτό που ακολουθεί θεωρείται παρενέργεια ;


beggar-angel2.jpg


Η επειδή ο τύπος έχει μαλλί είμαστε ΟΚ ;
 

GK

New Member
Απ: REVIVOGEN-Παρενέργειες

bambis είπε:
δηλαδη ρε παιδια πιστευετε πως αν κανω χρηση revivogen μονο θα δω αποτελεσματα?

Άμεσα αποτελέσματα αποκλείεται να δεις (όχι μόνο με το Revivogen αλλά και με Propecia) τώρα σε ένα χρόνο υπάρχει πιθανότητα να δεις και να μην δεις αλλά με το Propecia (και την φίναστερίδη γενικότερα) θα δείς σίγουρα. Άλλα αυτά τα αποτελέσματα που θα δεις θα αφορούν αποκλειστικά
μείωση τριχόπτωσης ή και σταμάτημα, επανέκφυση μόνο με αυτά πιθανόν να μην δεις ή τουλάχιστον αυτό το οποίο θα θέλεις να δεις, χρείαζεσαι και μινοξιδίλη.
 

Άκης

Administrator
Απ: REVIVOGEN-Παρενέργειες

Sides από το Revivogen δεν νομίζω να δει κανείς, πλην ερεθισμών στο δέρμα.
Ωστόσο θα συνιστούσα να μην μπείτε στο "τρυπάκι" με το revivogen.
Δεν συμφέρει η συνεχής παραγγελία του και θα είστε και αναγκασμένοι να παίρνεται από έξω.
Προτιμήστε κάτι σε homemade
μέχρι να μας τα φορολογήσουν και αυτά... :down
 

3746741

Member
Απ: REVIVOGEN-Παρενέργειες

Ok ρε παιδια αν ειναι ετσι ομως γιατι το εχετε αναφερει στις τοπ 3 θεραπειες κ πιο συγκεκριμενα στη δευερη???????Δεν θα επρεπε να υπαρχει μια σταθεροτητα στις αποψεις????????
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Conan

Member
Απ: REVIVOGEN-Παρενέργειες

Μπορει να εννοει το εξης: να χρησιμποιει καποιος το ρεβιβοτζεν για καποιο χρονικα διαστημα( ή και παραλληλα με καποιο αλλο τοπικο) μεχρι να του δωσει ενα αποτελεσμα ικανοποιητικο για τον ιδιο, και μετα να το σταματησει και να βαλει στη θεση του καποιο αλλο.Δηλαδη οχι συνεχη χρηση του ιδιου προιοντος.
Γενικα Ακη ειναι καλο ανα χρονικα διαστηματα να παραλλασουμε λιγο την εκαστοτε θεραπεια μας?
π.χ εσυ την ψιλοαλλαζεις καθε.... κατι μηνες ας πουμε
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: REVIVOGEN-Παρενέργειες

tropheus είπε:
Λόγο της τιμής του Revivogen αλλά και της οικονομικής κρίσης ....
Αυτό που ακολουθεί θεωρείται παρενέργεια ;


beggar-angel2.jpg


Η επειδή ο τύπος έχει μαλλί είμαστε ΟΚ ;
αυτο εινα μια σιγουρη παρενεργεια του Revivogen! :down
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα