Revivogen Και αποτελεσματα!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

magic810

New Member
Απ: Revivogen Και αποτελεσματα!

aris χρονια πολλα και καλως ηρθες....
Εγω γενικα δεν ειμαι υπερμαχος του revivogen....αλλα αν εχεις πειστει για την αποτελεσματικοτητα του μπορεις να του δωσεις μια ευκαιρια...περιμενοντας ομως μακροπροθεσμα αποτελεσματα απο αυτο και ΑΝ....και το λεω αυτο γιατι αποτα λεγομενα σου δενσε βλεπω προθυμο να βαλεις στο στομα σου χαπι....
Υπαρχουν τροποι να δυναμωσεις την μινοξιδιλη σου
-progesterone
-οιστραδιολη
που λειτουργουν ως ανταγωνιστες των ανδρογονων
-tretinoin
-betnovate ή elocon(κορτικοστεροειδη)


Ή μπορεις να προσθεσεις τοπικα φιναστεριδη/ντουταστεριδη(με το μειονεκτημα του πολυ εντονου shedding)

Νομιζω οτι στο βαθμο που εισαι η μινοξιδιλη απο μονη της....δεν μπορει να σου δωσει κατι παραπανω...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giorgosb

New Member
Απ: Revivogen Και αποτελεσματα!

εγω παλι ειμαι 18 και σκεφτομαι να ξεκινησω revivogen με tricomin k nizoral και δεν εχω χασει ακομα μαλλια. πες οτι λειτουργει η θεραπεια ειναι αναγκη να προσθεσω κ minoxidil? αν σκεφτουμαι οτι μετα απο καποια χρονια σταματαει να λειτουργει θα μπορουσα να το χρησιμοποιησω μετα απο χρονια που θα αρχισουν να ξαναπεφτουν τα μαλλια για να κερδισω περισσοτερο χρονο?
 

aris@

Member
Απ: Revivogen Και αποτελεσματα!

magic810 εχεις δικιο για το γεγονος οτι δεν θελω να προτιμησω το χαπι ( φοβαμαι μην εχω προβληματα στυσης κτλ.)...αλλα μεχρι στιγμης οσον αφορα το revivogen εχω διαβασει καλες κριτικες στο site και βλεπω οτι το προτιμουν αρκετοι. Τα παρακατω που μου προτεινες δεν τα γνωριζω καθολου και θελω αν ξεκινησω κατι να το συνεχισω και να το τηρησω με οσον δυνατον καλυτερα αποτελεσματα. Πιστευω και εγω οτι το regain πια στη φαση που ειμαι μου εχει δωσει το καλυτερο δυνατο απο μονο του, τωρα θελει βοηθεια..Σκεφτομουν revivogen πρωι, regain 5% βραδυ, nizoral τρεις φορες την εβδομαδα και ενα πιο ηπιο σαμπουαν για καθημερινη macrovita κτλ. τι λες αξιζει ή να δοκιμασω καποια απο αυτα που μου ειπες..?
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Revivogen Και αποτελεσματα!

μετα απο χρονια χρηση το revivo φαινεται καλο στο να κρατησει τα μαλλια μας
αλλα για να βγουν καινουργια χρειαζετε πολυς χρονος και προσπαθεια
και ισως κατι πιο δυνατο θα πρεπει να κανει την εμφανιση του

αν βλεπει κανεις οτι η ΑΑ κανει την αρχη της και το προλαβει τοτε η προληψη θα αποδειχτει καλυτερη της θεραπειας
αν παει να κανει κατι τετοιο ο giorgosb τοτο μπραβο του
 

giorgosb

New Member
Απ: Revivogen Και αποτελεσματα!

ακριβως αυτο θελω να κανω και ψαχνομαι πολυ το τελευταιο καιρο. μαλλον θα παρω το ρεβιβο αλλα ειδα και αυτο που κανεις με τη μινοξιδιλι που βαζεις avodart φαινεται καλο αλλα με φοβιζουν τα sides και ασ ειναι τοπικο γιατι εμαι 18. α και θελω να μου πεισ οταν λες το ρεβιβο ειναι καλο για να κραταει μαλλια για ποσο καιρο γιατι δε νομιζω να το κανει μονιμα.
 

giorgosb

New Member
Απ: Revivogen Και αποτελεσματα!

δηλαδη αν περνεις μονιμα δε το συνιθιζει ο οργανισμος καποια στιγμη οπως μινοξ?
 

magic810

New Member
Απ: Revivogen Και αποτελεσματα!

aris@ είπε:
magic810 εχεις δικιο για το γεγονος οτι δεν θελω να προτιμησω το χαπι ( φοβαμαι μην εχω προβληματα στυσης κτλ.)...αλλα μεχρι στιγμης οσον αφορα το revivogen εχω διαβασει καλες κριτικες στο site και βλεπω οτι το προτιμουν αρκετοι. Τα παρακατω που μου προτεινες δεν τα γνωριζω καθολου και θελω αν ξεκινησω κατι να το συνεχισω και να το τηρησω με οσον δυνατον καλυτερα αποτελεσματα. Πιστευω και εγω οτι το regain πια στη φαση που ειμαι μου εχει δωσει το καλυτερο δυνατο απο μονο του, τωρα θελει βοηθεια..Σκεφτομουν revivogen πρωι, regain 5% βραδυ, nizoral τρεις φορες την εβδομαδα και ενα πιο ηπιο σαμπουαν για καθημερινη macrovita κτλ. τι λες αξιζει ή να δοκιμασω καποια απο αυτα που μου ειπες..?

Αν πιστευεις οτι αυτα θα σε βοηθησουν τοτε ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ φιλε μου.... ;)
Οντως το χρησιμοποιουν πολλα παιδια εδω μεσα....απλα δεν ειδα ποτε φωτο απο αυτα τα παιδια για να αξιολογησουμε το revivogen.....
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα