replicel - νομιζω καλα νεα

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

thimios72

Member
RE: replicel - νομιζω καλα νεα

πριν απο 25 χρονια που ημουνα 16, καναμε πλακα με τους φιλους μου για το ποιος θα καραφλιασει οταν μεγαλωσουμε και στο τελος καταληγαμε στο οτι και καλα σε 5-6 χρονια θα βγει το φαρμακο και δεν θα καραφλιασει κανεις...ε ρε κουνια που μας κουναγε, οι 7 στους δεκα μετα απο 25 χρονια καραφλιασαμε και ακομα περιμενουμε...χαχαχα!!
 

gianniskritikos2

Active Member
RE: replicel - νομιζω καλα νεα

.... τα ιδια ειμαστε ακομα ικασιες κανουνε και θεωριες που δεν προκειτε να δουλεψουν ποτε αμα καποιος διαβαζε για το prp θα λεγε να η λυση στην καραφλα λεει οτι δουλευει και εχει και φοτογραφιες και φενεται αξιοπιστο αρα να η λυση στην καραφλα .... @@ ομως τιποτα δεν κανει.. ετσι λοιπον λογια λενε χωρις φοτο και να ειχαν και παλι @@ ..
 

hairlosscursed

Well-Known Member
RE: replicel - νομιζω καλα νεα

Καλα....ας παω μεχρι τον rahal πρωτα και βλεπουμε....αυτα μας τα παν και αλλοι...
 

Georgex6

Well-Known Member
RE: replicel - νομιζω καλα νεα

τελευταια νεα http://www.replicel.com/replicel-treating-functional-cellular-deficits-an-interview-with-ceo-david-hall/
 

Joan87

Active Member
RE: replicel - νομιζω καλα νεα

Κατάλαβα........ Παιδιά μην ελπίζετε άδικα. Μας κρατάνε το ενδιαφέρον και τις ελπίδες στα ύψη για να συνεχίζουμε να σκάμε τα λεφτά μας....και από εκεί και πέρα, κολοκύθια τούμπανο. Φούσκα είναι και θα σκάσει και αυτή.....
 

Georgex6

Well-Known Member
RE: replicel - νομιζω καλα νεα

http://www.replicel.com/replicel-to-present-commercial-and-clinical-update-at-biojapan-2014-world-business-forum/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=replicel-to-present-commercial-and-clinical-update-at-biojapan-2014-world-business-forum
 

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αν δεν λένε μπαρούφες, αποκωδικοποίησαν πλήρως την όλη διαδικασία του miniaturization κατόπιν σταδιακής αδυναμίας τους κύκλου της τρίχας. Αναφέρουν πλήρη θεραπεία, με τα νέα μαλλιά να είναι ανθεκτικά στην όλη διαδικασία της ΑΓΑ.


Δυστυχώς οι περισσότεροι που είμαστε εδώ, δεν ξέρω κατά πόσο θα προλάβουμε κάτι στην πράξη. Μιλάνε για 10 με 15 χρόνια υλοποίησης. Η shiseido πάντως θυμάμαι, λόγω της έδρας της στην Ιαπωνία, μπορούσε να παρακάμψει πολλούς μηχανισμούς καθυστέρησης, αλλά στο βίντεο μας τα χαλάνε...
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Ωραια θεματα για να γεμιζουν στηλες τα καραφλοφορουμ.
Συν αυτα ολο και καποιος τσιμπαει και καμια μμ
ή κανενα φαρμακακι....
ΖΗΤΩ Η ΚΑΡΑΦΛΟΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ!!!!ΖΗΤΩΩΩΩΩΩ
ΖΗΤΩ ΟΙ ΗΛΙΘΙΟΙ ΣΑΝ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΣΥΝΤΗΡΟΥΝ!!!
ΖΗΤΩΩΩΩΩ
ΥΓ απο τοτε που βγηκαν οι "λυσεις", ο καραφλας εγινε πιο δυστυχης απο πριν.πολυ απλα γιατι του πουλανε ελπιδα αλλα ψευτικη.
 

βαγγελης

Active Member
Ας ελπίσουμε πως τα παιδιά μας δε θα ασχοληθούν με το θέμα τριχόπτωση-αλωπεκία..Αν και αυτοί οι Κινέζοι δε μου γεμίζουν το μάτι...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

βαγγελης

Active Member
Ειναι η τεχνική fue. Εφαρμοζεται σε όλες τις κλινικές.Δεν νομίζω πως ειναι κάτι νέο.Βεβαια το μόνο διαφορετικό που εντόπισα ειναι ότι η εξαγωγή έγινε με ειδικό ηλεκτρικό εργαλείο
 
Μπλουζα