REGAIN

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

andrew1989

New Member
θέλω να πω δίκια μου εντύπωση για το συγκεκριμένο προϊόν.
Μετά από 8-9 μήνες περίπου που το χρισιποποιο( δυστυχώς 1 φορα την ημερα για να μην έχω πολλές παρενέργειες , και κατά διαστήματα το σταματούσα και το ξανάρχιζα) μαζί με t gel . έχω να πω πως δεν είδα κάτι τρομερό , αλλα πιστεύω σίγουρα πως αν θέλει κάποιος να κανει σιντιριση και να αυξάνει τον όγκο τον μαλλιών του σίγουρα μπορεί να το καταφέρει ,το μονο απογοητευτικό είναι ότι πιστεύω αν το σταματήσεις το μαλλί αρχίζει να πέφτει πάλι , για το μονο που δεν είμαι σίγουρος είναι εάν θα πέφτει γρήγορα στο στάδιο που θα είχε πέσει από μονο του.... εσείς τι λέτε??
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ANAR

Well-Known Member
Απ: REGAIN

Απο την στιγμη που δεν εκανες σωστη θεραπεια πως περιμενεις να δεις αποτελεσμα φιλε μου.Τωρα σε αυτο που λες αν το διακοψεις λογικο ειναι να πέσουν καποια στιγμη αργα η γρηγορα ;)
 

kakashi

Member
Απ: REGAIN

με το να χρησιμοποιεις 1 φορα τη μερα ριγκειν 2 μλ εχεις πολυ λιγοτερα αποτελεσματα με το αν χρησιμοποιεις 2 φορες τη μερα απο 1 μλ?
 

lalakos

Member
Απ: REGAIN

kakashi είπε:
με το να χρησιμοποιεις 1 φορα τη μερα ριγκειν 2 μλ εχεις πολυ λιγοτερα αποτελεσματα με το αν χρησιμοποιεις 2 φορες τη μερα απο 1 μλ?

αυτό με το να βάζει μια ή δύο φορές την ημέρα minox πάντα μου καθόταν στο λαιμό. Πλέον βάζω μια φορά την ημέρα και δεν έχω παρατηρήσει το παραμικρό προς το χειρότερο. Βέβαια εδώ και 1 χρόνο έβαζα ανελλιπώς 2 φορές την ημέρα. Πάντως αυτό που λέμε για συντήρηση 1 φορά την ημέρα θα έλεγα ότι παίζει χαλαρά....
 

kakashi

Member
Απ: REGAIN

εγω ομως ειμαι στην αρχη και βαζω μια φορα την μερα για να μην εχω sides. ειδες παρενεργειες απο μινοξιδιλη?πρηξιμο υπερτριχωση?
 

mlks

New Member
Απ: REGAIN

Το εβαζα για ενα χρονο και πρεπει να πω οτι τα αποτελεσματα ηταν πολυ καλα.Ο δερματολογος μου ειπε βεβαια οτι δεν σταματαει το προβλημα αλλα το καθυστερει.Το σταματησα ομως,γιατι μου εκανε πολυ σοβαρη δερματιτιδα,που ουτε με κορτιζονη δεν εφευγε.Τωρα,γιατι καθεστε και βασανιζεστε για τις δοσεις και τις παρενεργειες,και δεν ρωτατε κανενα Δερματολογο?Δυστυχως,ειναι η μονη λυση διεθνως,που εχει αποτελεσματαγιατυτο πρεπει να ζυγισουμε τα οφελη και τις παρενεργειες του.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα