Regain και hairstyles

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

pro_i

New Member
Έχετε να προτείνετε κάποια hairstyles που να είναι δυνατό να τα διατηρεί κανεις βάζοντας κάθε πρωί Regain;Εκτός από το πολύ πολύ κοντό κούρεμα, 2 βήματα πριν το ξυρισμένο δλδ, δεν βρίσκω άλλη λύση που να μου κάνει. Καμιά ιδέα;Ευχαριστω!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

pro_i

New Member
Απ: Regain και hairstyles

Μωρέ θέμα υπάρχει αλλά όταν λέω hairstyles δεν περιμένω σαν λύση ούτε βάψιμο, ούτε να αφήσω γένια, ούτε να τα ξυρίσω εντελώς(οι 3 δλδ από τις 4 εισηγήσεις που υπάρχουν στο άλλο θέμα). Και αναφέρομαι κυρίως στο πρόβλημα λαδώματος που προκαλεί το Regain με αποτέλεσμα να μη σου αφήνει πολλές επιλογές(ελάχιστες θα έλεγα) για να μπορείς να φτιάξεις το μαλλί. Τέσπα αν έχει κάποιος κάτι διαφορετικό να προτείνει ας το πει. Π.χ τι hairstyle έχετε εσείς και αν είστε ικανοποιημένοι.
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Regain και hairstyles

εγώ έπαψα να χρησιμοποιώ πρωί προϊόντα που λαδώνουν-μόνο μεσημέρι ή βράδυ και λούσιμο πάντα πριν βγω βόλτα
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Regain και hairstyles

Σπύρος είπε:
εγώ έπαψα να χρησιμοποιώ πρωί προϊόντα που λαδώνουν-μόνο μεσημέρι ή βράδυ και λούσιμο πάντα πριν βγω βόλτα

αρε σπυρο το λαδωμα ειναι οντως πολυ σπαστικο και εγω πολλες φορες προσπαθω να προσαρμοσω τις ωρες που χρησιμοποιω τις λοσιον
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Regain και hairstyles

τι να κάνω ρε κολοσσοτεράστιε - αν βγω με το λαδίλα μοιάζω με τον Καφετζόπουλο στο μινόρε της αυγής (μπριγιαντίνη) ;D :p
 

tropheus

Well-Known Member
Απ: Απ: Regain και hairstyles

lunatic είπε:
Μωρέ θέμα υπάρχει αλλά όταν λέω hairstyles δεν περιμένω σαν λύση ούτε βάψιμο, ούτε να αφήσω γένια, ούτε να τα ξυρίσω εντελώς(οι 3 δλδ από τις 4 εισηγήσεις που υπάρχουν στο άλλο θέμα). Και αναφέρομαι κυρίως στο πρόβλημα λαδώματος που προκαλεί το Regain με αποτέλεσμα να μη σου αφήνει πολλές επιλογές(ελάχιστες θα έλεγα) για να μπορείς να φτιάξεις το μαλλί. Τέσπα αν έχει κάποιος κάτι διαφορετικό να προτείνει ας το πει. Π.χ τι hairstyle έχετε εσείς και αν είστε ικανοποιημένοι.

Φίλε lunatic (το όνομα σου μου θυμίζει ένα πολύ παλαιό τραγούδι του Gazebo....άσχετο αλλά το έγραψα) δοκίμασε το Rogain Foam δε λαδώνει το μαλλί ούτε στο ελάχιστο.

Επίσης δοκίμασε το καλυτερο Gel για styling που έχω δοκιμάσει ever και είναι το Studio Invisi'FX της Loreal (την έκδοση πολύ δυνατό)... δίνει τρομερό styling και δεν αφήνει κατάλοιπα ακόμα και αν αδιάσεις όλο το gel πάνω στο κεφάλι σου... Η loreal έχει βγάλει πολλά παρόμοια αλλά αυτό είναι το καλύτερο ;)
 

gkok

Member
Απ: Regain και hairstyles

Μπορείς να βάλεις άνετα και τζελ αλόης,ότι καλύτερο.
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Regain και hairstyles

tropheus εγω χρησιμοποιω ενα της evelon
εχω αλλαξει σχεδον οτι μαρκα βγαινει στο εμποριο τις περισσοτερες της πετουσα γιατι δεν μου καναν
αλλα αυτο της evelon ειναι αλλο πραγμα
 

tropheus

Well-Known Member
Απ: Regain και hairstyles

Παναγιωτης είπε:
tropheus εγω χρησιμοποιω ενα της evelon
εχω αλλαξει σχεδον οτι μαρκα βγαινει στο εμποριο τις περισσοτερες της πετουσα γιατι δεν μου καναν
αλλα αυτο της evelon ειναι αλλο πραγμα

Για πες φίλε Παναγιώτη περισσότερες λεπτομέρειες... (ακριβής ονομασία για να το ψάξω.....)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

pro_i

New Member
Απ: Regain και hairstyles

Ωραία θα δοκιμάσω το Regain foam τότε, δεν το είχα σκεφτεί σαν λύση! Ευχαριστώ!
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Regain και hairstyles

tropheus είπε:
Για πες φίλε Παναγιώτη περισσότερες λεπτομέρειες... (ακριβής ονομασία για να το ψάξω.....)
θα παω να δω τι γραφει πανω το ζελε για να σου πω
2 ζελε εχω δει απο αυτην την εταιρια το ενα ειναι
πρασινο πολυ δυνατο αλλα λιγο νερουλο
μπλε παχυρευστο και δυναμιτης κανεις το hairstyle τελειο ( ειδικα σε αυτους που εχουν λεπτη τριχα στα μαλλια ειναι κορυφη αυτο )

ποιο απο τα δυο χρησιμοποιω ??? η απαντηση ειναι και τα δυο
βασικα με το μπλε δινω το σχημα που θελω το βασικο και με το αλλο πειραζω λεπτομεριες
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα