Prp σκετη σαν θεραπεια για αα

sadel

Active Member
Γεια σας, θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχουν ατομα που εχουν κανει σκετη prp σαν θεραπεια για αα και ποια ηταν τα αποτελεσματα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

YNWA

New Member
Καλησπέρα φίλε sadel. Έχω κάνει θεραπεία μια φορά με πολύ μέτρια αποτελέσματα σε σχέση με το κόστος... 800 ευρώ χωρίς απόδειξη... Την έκανα σε γνωστή κλινική μαλλιών στη Λάρισα (πιστεύω οι περισσότεροι καταλαβαίνετε που αναφέρομαι)
Όπως προανέφερα φτωχό το αποτέλεσμα... Είδα μια βελτίωση αλλά θεωρώ πως είναι απάτη και πως θα χάσεις τα λεφτά σου άσκοπα... Ελπίζω να βοήθησα...!
 

sadel

Active Member
Γεια σου φιλε YNWA, εκανες την θεραπεια σε γυμνο μερος του κεφαλιου σου ή σε μερος οπου υπηρχε απλως αραιωση και λεπτυνση; Ειδες να βγαινουν καινουριες τριχες ή απλως να δυναμωνουν λιγο. Ποσες συνεδριες εκανες και σε ποσο καιρο;
 

mikegad

Well-Known Member
έχουν ανοίξει και αλλά θέματα στο παρελθόν για το prp...ψάξου λίγο
γενικό συμπέρασμα prp = πεταμένα λεφτά
 

zotrix

Active Member
φιλε έχω κάνει prp στο παρελθόν σε πολύ γνωστή κλινική στην Αθήνα. Ακόμη κλαίω το χιλιάρικο που πέταξα.
 

YNWA

New Member
Sadel η θεραπεία έγινε σε όλη την έκταση του κεφαλιού ( ακόμη κ στα σχεδόν κενά σημεία) χωρίς ιδιαίτερα αποτελέσματα όμως.... Βάση της δικιάς μου εμπειρίας το PrP είναι πεταμένα λεφτά...
 
Μπλουζα