Propoline Hair Care System (amps) για Ανδρες

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Georgex6

Well-Known Member
Τονωτικές αμπούλες για την τριχόπτωση με Oleanolic acid, Propolis & Phytocomplex

Οι PROPOLINE τονωτικές αμπούλες, χάρη στα φυσικά δραστικά συστατικά τους :

1. Ενεργοποιούν τον κυτταρικό μεταβολισμό στη ρίζα και αυξάνουν το ρυθμό ανάπτυξης των μαλλιών.

2. Βελτιώνουν τη μικροκυκλοφορία στη ρίζα και στο τριχωτό της κεφαλής, εξασφαλίζοντας έτσι την καλύτερη θρέψη και οξυγόνωση, ακόμα και των λεπτών και αδύναμων τριχών.

3. Αναστέλλουν το ένζυμο 5α-αναγωγάση (τύποι Ι και ΙΙ ), περιορίζοντας έτσι την παραγωγή διϋδροτεστοστερόνης που είναι υπεύθυνη για την κληρονομική τριχόπτωση ( ανδρογενής αλωπεκίαση).

4. Επιμηκύνουν τη διάρκεια της αναγενούς φάσης ( φάση ανάπτυξης ) των τριχών.

5. Περιορίζουν την έντονη λιπαρότητα του τριχωτού της κεφαλής.

Oleanoli acid : φυσικό εκχύλισμα από φύλλα ελιάς, που αναστέλλει τη δράση της 5α- αναγωγάσης.

Propolis : μελισσοκομικό προϊόν που φροντίζει την καλή υγεία του τριχωτού της κεφαλής και περιορίζει τη λιπαρότητα.

Phytocomplex : ενεργός φυσικός συνδυασμός από ειδικά επιλεγμένα και επεξεργασμένα εκχυλίσματα (λεβάντα, κίνα, θυμάρι και ginseng), γνωστά για τις τονωτικές και αναζωογονητικές ιδιότητές τους στα μαλλιά και στο τριχωτό της κεφαλής


ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΤΟ ΧΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?
http://www.apivita.com/products/propoline/product_details.php/19
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Propoline Hair Care System (amps) για Ανδρες

χάσιμο χρόνου,υπομονής και χρημάτων...

=>κάνε double A ή minox+duta που μελετούνται για max αποτελέσματα...

άποψή μου..
 

barman

Member
Απ: Propoline Hair Care System (amps) για Ανδρες

το εχω δοκιμασει εγω...ολη την σειρα της propoline για τριχοπτωση...το σαμπουαν καλο για τα λεφτα του..απλα ενα σαμπουαν ομως..μονο και μονο για να μην παρεις απο σουπερ μαρκετ..τα χαπια-βιταμινες? μια χαρα αν χανεις τα μαλλια σου απο νευρικη ανορε3ια...τα εχουμε 3αναπει αλλωστε για τις βιταμινες μαλλιων...τωρα οι αμπουλες?μεγαλη π@π@ρι@....εμενα προσωπικα μου εκαιγαν το κεφαλι και αποτελεσμα μηδεν..η μαλλον ειχα αποτελεσμα..εχανα περισσοτερα μαλλια..παιδια ολα αυτα ειναι κοσμητικα...και το μονο που κανουν ειναι να σου ανεβαζουν την ψυχολογια..μεχρι να παρεις χαμπαρι οτι δεν υπαρχει αποτελεσμα και εχασες τα λεφτα σου...βεβαι αυτοι τα λεφτα σου 8α τα εχουν παρει..αρα ο στοχος επετευχ8η!
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Propoline Hair Care System (amps) για Ανδρες

πολλα τα λεφτα σε σχεση με το καλο που σου κανει στα μαλλια
μολις τελειωσει κοιτα να παρεις κατι αλλο

μην περιμενεις απο το Oleanoli acid να σου κανει σοβαρη δουλεια στην dht σου

θελει πολλα περισσοτερα απο αυτο
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα