Propecia και ύψος ???

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Νέμεσις

New Member
Απ: Propecia και ύψος ???

skeptikistis είπε:
Το θεμα μου ειναι οτι αλλο θεμα η τρομολαγνια αλλο ο δικαιολογημενος φοβος. Εγω ελεγα δε θα παρω ποτε φινα μεχρι που οι κροταφοι με αφησαν χρονους. Δοκιμασα τα παντα (και ultrex) και δεν υπαρχει κατι που να σταματαει. Μονο να βοηθανε. Ναι το μηλοξιδο ναι το αλοε βερα ναι ολα καλα, αλλα θα συνεχισετε να χανετε τις τριχες σας μια μια μεχρι εκει που ειναι προγραμματισμενες να πεσουν. Υπαρχουν ατομα πχ που θα ειναι τυχερα δες το παρακατω παραδειγμα. Πχ αν ο Σαμαρας εβαζε λιγο σπιρο τοπικο για χρονια τωρα θα ελεγε μια χαρα κρατηθηκα. :chinscratch

Και το θεμα μου ειναι οτι σε αυτο το φορουμ η τρομολαγνια δινει και παιρνει, δες ποσοι ποσταραν ηδη το θεμα με τον ΕΟΦ και πραγματικα δεν καταλαβαινουν τι διαβαζουν... Απλα χτυπησαν φιναστεριδε στο γκουγκλ και χαρηκαν. Το θεμα ειναι οτι αυτα τα διαβαζουν 20αρηδες που αν τους νοιαζει το μαλλι θα επρεπε να δοκιμασουν. Αν δουνε παρενεργεια μαχαιρι, μαζι σας. Κοψτο. Αλλα αν δε δοκιμασεις επειδη "φοβηθηκες" απλα θα γινεις κοτζακ.

Αν δεν χτυπησεις το προβλημα στη ριζα δεν παιζει να το λυσεις με "βοηθιτικα". ΚΑι για να μη νομιζετε οτι χρυσωνω το χαπι (τελεια εκφραση!!! που εμαθα εδω περα) ακουα το update μου...

Σχεδον 9 μηνες, οι τριχες φευγουν ακομα με τους ιδιους ρυθμους (100 σε καθε λουσιμο συν στη διαρκεια της μερας) και στα σεξουαλικα δεν παρατηρω ιδιαιτερη διαφορα, οι πρωινες στυσεις ειναι παλι εδω παντως, ισως λιιιγο αραιωμενες. Δηλαδη ενω το θεωρω τη μονη λυση σε εμενα δε φαινεται να πολυδουλευει...

ΥΓ. Η φινα με εκανε να θελω κοκτειλ και οχι αντρικα ποτα ???


Πολύ ωραία όλα αυτά, αγαπητέ σκεπτικιστή, αλλά γιατί ο ίδιος παίρνεις λιγότερο από μισό προπέσια; Γιατί δεν λες στον κόσμο ότι δεν μπορείς να πάρεις φιναστερίδη επειδή σου προκαλεί στήθος (η συνιστώμενη ημερίσια δόση); Κατά τα άλλα, δε λειτουργεί και η τριχόπτωσή σου συνεχίζεται... Όταν πλέκεις το εγκώμιο σε μια ουσία που ούτε ο ίδιος δεν μπορείς να πάρεις, δε θεωρείται ότι χρυσώνεις το χάπι στους εν δυνάμει καταναλωτές της; Και πέρα απ' το ότι προάγεις τον κόσμο να πάρει φιναστερίδη, να ρωτήσω το αυτονόητο: πόσο τραγικά και ανεπανάληπτα ..... μπορεί να είσαι για να γράφεις διθυράμβους για τη φιναστερίδη όταν ο ίδιος ο οργανισμός σου δεν τη δέχεται; Και διαφημίζεις μάλιστα ότι είσαι φοιτητής ιατρικής; Δηλαδή, αύριο μεθαύριο με την αντικειμενικότητα και την σοβαρότητα που σε διέπουν, εσύ θα γράφεις φάρμακα σε ανυποψίαστο κόσμο;

Πριν από καιρό μου έκανες τη χάρη να με απαλλάξεις από αυτό το φόρουμ και ήρθε η ώρα να σου κάνω κι εγώ μια χάρη, να σε απαλλάξω από τη φιναστερίδη: σταμάτα να γράφεις καλά λόγια για αυτή την ουσία. Όσο και να την γλείφεις, το δίλημμα στην περίπτωσή σου θα παραμείνει:

ή μαλλιά και βυζιά ή καράφλα. Διαλέγεις και παίρνεις.

Υ.Γ: Μην κάνεις τον κόπο να μου απαντήσεις. Πολλά φιλάκια και καλές διακοπές σε όλους.

Blindfold.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Απ: Propecia και ύψος ???

κλαιω (απο τα γελια) ειδικα γιατι σημερα ειχα το πρωτο μου "τι εκανες στα μαλλια σου και ειναι πιο μαυρα ;D )
Οσο για τα βυζακια, μια χαρα ειμαι εχω και να παιζω!

Τελικα το κακη αδερφη που λενε εχει μια βαση.

Και για να σου απαντησω αν και δε θες, διαλεγω βυζια και μαλλια. ;)

ΥΓ. Φενι τι βλεπω τη δικαιοσυνη σου και ολοι. Μενει το ποστ του μπαναρρισμενου. Νομιζα οτι το μπαν ειναι για να μη γραφει, οχι για να αλλαξει νικ. Η μηπως σου αρεσει που "μου τη λεει"?
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Propecia και ύψος ???

skeptikistis είπε:
ΥΓ. Φενι τι βλεπω τη δικαιοσυνη σου και ολοι. Μενει το ποστ του μπαναρρισμενου. Νομιζα οτι το μπαν ειναι για να μη γραφει, οχι για να αλλαξει νικ. Η μηπως σου αρεσει που "μου τη λεει"?

Αν δεν το είδες είχα σβήσει την λέξη που σου είπε, και δεν μ'αρέσει όταν κάποιος σου την λέει. Τέσπα, ο λογαριασμός "Νεμεσις" κατόπιν ταυτοποίησης του ip του με αυτό του λογαριασμού "blindfold" αποκλείστηκε.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα